Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Nekem is nem régen jött meg a kedvem hozzá. Egyszer már próbáltam de az irreálisan erős ellenfelek miatt hamar elment a kedvem.

Aztán másodszor nem régen estem neki újra. Föltettem az 1.1-es patchet a magyarítást a Better Low Poly Textures-t (anélkül kegyetlen rondák a messze lévő fák), és a High Res Packot (textúrák jó részét lecseréli). Az eredmény magáért beszél, sokkal jobb lett így és nem is esett sokat az fps (4670el tolom).

Most nem adtam fel, jó erősre kifejlesztettem a kardozást, most így kétkezest is elvisel egy kézben a pajzs mellett ami gyakran jól jön. Már nem is tudom hányszor haltam meg az erős ellenfelek miatt, de már kezdek belelendülni. Pár apró grafikai buggal már találkoztam, és annak a nagy gilisztának van olyan hogy rádköp még ha védekezel is (ezzel cáfolva a cikkíró állítását). Don Esteban oldalán próbálom visszahódítani a várost, egyre több sikerrel.

Ennek a játéknak a végigjátszása ajánlott minden RPG kedvelő számára! Nálam a pár apróbb hiba miatt 9/10-et kap, de nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.