Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bostone válasza Lirion (#100) üzenetére


bostone
addikt

Hát ez nagyszerű hír! Kösz! Remélem lesz olyan egyszerű, mint ahogy működik a Dead Trigger-ben.

(#102) k78chriss válasza plejik (#99) üzenetére


k78chriss
tag

Isten Király :DD :DD :DD :DD Átmásoltam a doc mappát és megvan mindenem!!

ezer köszi :R :R

(#103) plejik válasza k78chriss (#102) üzenetére


plejik
addikt

Nincs mit. :) :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#104) llaszlo válasza csorba23 (#52) üzenetére


llaszlo
veterán

"(el lehet csalni a javítás idejét)."
Hogy lehet lerövidíteni a javítási időt?

(#105) Lirion válasza llaszlo (#104) üzenetére


Lirion
addikt

Repülő módban elinditod, aztán kilépsz, átállítod a dátumot 1-2 nappal előre, újra belépsz a játékba és minden megjavult. :) Utána visszaválthatsz online módra.

(#106) llaszlo válasza Lirion (#105) üzenetére


llaszlo
veterán

:) OK, kösz. :) Online módban jóval nehezebb.

(#107) Szabie85 válasza Lirion (#105) üzenetére


Szabie85
tag

Miért kell a repcsimód? Én simán átállítom.

Samsung Galaxy S5

(#108) bostone


bostone
addikt

Jelentem a játékállást, a legutóbbi frissítés után, el lehet menteni a felhőbe.

Nice!

Lehetséges online versenyek rendezése vagy csak az idők versenyeznek a barátok közt? Hogyan működik egyáltalán?

(#109) intelMMX


intelMMX
senior tag

Megvan a megoldás gyerekek....harckocsival kell menni
Nincs ember, nincs probléma

(#110) Lirion válasza bostone (#108) üzenetére


Lirion
addikt

Tulajdonképpen egyik se. Elvileg az lenne, hogy a botok a barátaid idejét futnák, de valójában csak mezei botok a barátaid nevével.
Klasszikus online multiplayer versenyt nem lehet játszani es nincs is tervben.

[ Szerkesztve ]

(#111) intelMMX válasza Lirion (#110) üzenetére


intelMMX
senior tag

Átb*-zik a népet magyarul.
Mondjuk gondoltam hogy az a multi kamu, mert már a tréning pályán is ilyen lol meg ilyesmi nevű botok vannak

(#112) Lirion válasza intelMMX (#111) üzenetére


Lirion
addikt

A botokat onnan a legkönnyebb felismerni, hogy zászló van a nevük mellett a töltőképernyőn.

Egyébként ha másra nem is , arra jó a tsm, hogy ha ismerősök vannak az ellenfelek között, akkor több pénz jár a verseny végén. :)

(#113) intelMMX válasza Lirion (#112) üzenetére


intelMMX
senior tag

Nekem volt már valami kopasz ürge is.
Meg ahogy néztem a Most Wanted is átvette ezt.

(#114) k78chriss válasza bostone (#108) üzenetére


k78chriss
tag

Hol lehet lementeni felhőbe? nem találom

köszi

(#115) bostone válasza k78chriss (#114) üzenetére


bostone
addikt

Beállítások, beállítások, cloud save. Frissítés után vagy?

(#116) k78chriss válasza bostone (#115) üzenetére


k78chriss
tag

Igen minden megvan! Már a frissítés is meg a mentés is. :D köszi :R

(#117) intelMMX


intelMMX
senior tag

Gondolom ez a felhő lehetőség regisztrációt igényel.
De jó ötlet és ingyenes a játék is szóval szerintem oké.
A multi azért kellene bele.

(#118) bostone


bostone
addikt

Lehet, hogy egyszer lesz, talán a 4. rész.

Hogyan tudnék hirtelen összehozni 220000-et? A felsőbb kategóriákban mekkora összegeket lehet nyerni?

(#119) llaszlo


llaszlo
veterán

Csak az apk-t le lehet valahonnét tölteni?
A telóm nem támogatott és frissíteni szeretném. A full appot már megtaláltam, de nem tudom letölteni.
Ez nem warez, mert ingyenes program.

[ Szerkesztve ]

(#120) mustang08 válasza bostone (#118) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Kb. ugyanannyit kapsz 1 versenyért mint az elején. Úgyhogy vagy nagyon sok versennyel, v. pénzel, v. hackel.

(#121) intelMMX


intelMMX
senior tag

Esetleg bankrablással, de nem hiszem hogy ezt már beleprogramozták...
...talán az updatekor már támogatott lesz :))

(#122) Lirion válasza bostone (#118) üzenetére


Lirion
addikt

Fel kell venni rengeteg barátot és ellenük versenyezni. A szériák utolsó cup versenyét kell ismételgetni, azok adják a legtöbbet. Van olyan verseny, amit ha megnyersz, 21 barátot legyőzve, akkor a végén közel 60k R$-t kapsz, de egy sima 3-4 körös cup versenyen is lehet 35-40k-t gyűjteni, csak legyen sok barátod. Egyébként kb 24-25 millió R$ és kb. 1400 gold kell, hogy az összes autót megvehesd .

(#123) bostone válasza Lirion (#122) üzenetére


bostone
addikt

Mi az nekem? 25 millió...
Mivel abban a korban vagyok, hogy a barátaim legtöbbje már nem fogékony az ilyen szórakozásra, ezért kérdezem, létezik olyan lehetőség, ahol kimondottan real racing rajongókat vehetek fel ismerősnek?

(#124) intelMMX válasza bostone (#123) üzenetére


intelMMX
senior tag

Biztos vannak. Ha meg nincsenek, marad a hack.

(#125) Szabie85


Szabie85
tag

Magyarosítás van a játékhoz (androidra)?

Samsung Galaxy S5

(#126) Lirion válasza bostone (#123) üzenetére


Lirion
addikt

Ha jobb ötleted nincs, csinálsz egy facebook accot Racer István néven, beírod a keresőbe, hogy real racing 3 és az így megtaláld csoportokba bejelentkezel, hogy lásd a tagokat. Utána értelemszerűen 10 perc alatt végig jelölsz mindenkit és másnapra lesz 2-300 "barátod", akiket a játékban leverhetsz. :) Game centeres módszert nem tudom, én droidról játszok, de ez a facebookos módszer iphone-on is megy.

(#125) Szabie85
Miért kell neked magyarítás? Nem nagyon benne olyan szöveg, amit ne lehetne 5 perc után megérteni.

[ Szerkesztve ]

(#127) Szabie85 válasza Lirion (#126) üzenetére


Szabie85
tag

Attól, hogy letudja az ember fordítani még jó lenne...magyarok vagyunk!

Samsung Galaxy S5

(#128) bostone válasza Lirion (#126) üzenetére


bostone
addikt

Azt meg tudom tenni, hogy kilépek a jelenlegi facebook account-al, regelek egy újat, majd belépek és az elért eredményeim és autóim megmaradjanak?

Talán, ha valaki levelezne a support-al, előbb-utóbb magyarul is "megszólal" a játék. Egyébként, tényleg nem zavaró, minimális angol tudással is elboldogul az ember.

(#129) Lirion válasza bostone (#128) üzenetére


Lirion
addikt

Persze, a mentést a telefonon tárolja. Ha belépsz facebookkal, és mentesz a felhőbe, akkor azt a mentést barmilyen készüléken folytathatod, de ami a telefonon van , az csak akkor vész el, ha a felhőből rátöltesz egy mentett állást vagy törlöd a clear dataval.

(#130) bostone válasza Lirion (#129) üzenetére


bostone
addikt

Működik, nagyon faja, de igy nehezebb futamot nyerni.

A grafikus okosító alkalmazás újabban nem működik nálam. Másoknak oké?

(#131) intelMMX válasza bostone (#130) üzenetére


intelMMX
senior tag

Arra a programra gondolsz amivel belehet állítani a minőségét a képnek?
Az szerintem nem az igazi megoldás. Írni kell a fejlesztőknek hogy a beállítás menüt egy ilyen "visual quality" menüponttal lássák el. Persze ami nagyon részletes és ki lehetne kapcsolni az árnyékot és a tükröződést, hogy akinek 1magos gyenge gépe van az is tudjon játszani, mert ez a szegényekkel kib@szás

(#132) Lirion válasza bostone (#130) üzenetére


Lirion
addikt

Haha, ne is mond.. egyébként a frissítés óta sokkal erősebbek a tsm ellenfelek. Bár korábban is volt, hogy nehezen vertem le őket, de a patch óta minden cup-ot 3-4szer kell újrajátszanom, mire nyerni tudok.

(#133) bostone válasza intelMMX (#131) üzenetére


bostone
addikt

Én nem kikapcsolni akarom, hanem bekapcsolni, de egyszerűen nem változik semmi. Pár napja még működött...
Azt hittem, hogy a tegra proci majd simábban kezeli a grafikailag megterhelőbb játékokat. A tükörben szeretném látni az ellenfelek melyik irányból támadnak, csak ennyi lenne a kívánságom.

(#134) bostone válasza Lirion (#132) üzenetére


bostone
addikt

A győzelemtől igen messze állok sok esetben. Az első két-három kanyarban, akiket elérek azokat megelőzöm, aztán követem a többieket, de így is problémát jelent, hogy a kigyorsításnál befognak. Szórakozok a menetstabilizátorok ki-be kapcsolgatásával, azt jó lenne valahogy kipakolni a műszerfalra, hogy ne kelljen a menübe lépkedni.
Azt tudja valaki, hogyan tudok jobbra-ballra tekingetni?

(#135) Lirion válasza bostone (#134) üzenetére


Lirion
addikt

Hátra tudsz nézni, ha felül a visszapillantó ikonjára böksz. Felül közepén van. Amúgy rendesen agresszívek a botok, nem egyszer van, hogy megyek mellette és rám kanyarodik a baromi hosszú egyenesben, hogy letoljon az útról...

(#136) intelMMX válasza bostone (#133) üzenetére


intelMMX
senior tag

Írni kellene nekik hogy egy ilyen update-t betehetnének pont azért mert vannak nagyon gyenge és nagyon erős eszközök is, de mindnél máshogy megy jóformán. Írnák nekik, de nem tudok angolul.

(#137) mustang08 válasza bostone (#134) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Az autoféket teljesen ki kell kapcsolni. Az első kanyarban nem kell fékezni, csak hagyni kell, hogy nekik csattanjon az autód. Ezzel jó pár hellyel előrébb lehet kerülni, igaz eléggé lestrapálja az autót. Néhány kanyart meg egyszerűen csak le kell vágni és máris első vagy.

(#138) intelMMX válasza mustang08 (#137) üzenetére


intelMMX
senior tag

Anno a Tocában ez komoly megtorlással járt

(#139) Lirion válasza intelMMX (#138) üzenetére


Lirion
addikt

Itt is van következménye, ugyanis a törések okozta teljesítmény csökkenés verseny közben, azonnal jelentkezik. Ha tönkre vágod a motort és 1mpvel lassabban gyorsul a kocsi, azt hamar észre veszed. Ráadásul pénzbe is kerül, ami egy drágább verdánál mar nem kis összeget jelent es a szervizelni valók is jobban kopnak, ha roncsderbit jatszol. Kétszer berongyolsz a tömegbe mondjuk egy mclarennel vagy lamborghinivel es mehetnek szervizbe egy órára...

(#140) bostone


bostone
addikt

Lirion:

Tableten messze van a visszapillantó gomb, nem érem el. Vagy megyek, vagy nézelődöm... :( Galaxy S2-őn működik a tükör, állítanom sem kell semmit. Amíg nem töltöttem le a telefonra, nem is tudtam, hogy egyáltalán funkcionál.
Engem is terelgetnek rendesen a botok, de ez inkább csak növeli a játékélményt. Androidon ez az első olyan szimulátor szerű game, ami igazán leköt. Néha csak leülök, hogy száguldok egy kört és azon veszem észre magam, hogy eltelt két óra. Picit meglepő, hogy egy geek oldalon ilyen kevesen mutatnak érdeklődést iránta, mert szerintem pazar.

intelMMX:

A platform gátat szabhat egy ilyen mértékű optimalizációnak. IOS-en sokkal egyszerűbb a helyzet.

mustang08:

Eleinte nekem is egyszerűbb volt futamot nyerni, talán pont az akadályoz, hogy rengeteg "barátot" gyűjtöttem, és az én tehetségem valószínűleg nem mérvadó hozzájuk képest. Kikapcsolt stabilizátorokkal könnyen az út mellett találom magam. Az, hogy szeretek játszani, nem feltétlenül jelenti, hogy tudok is. Commodore64-el kezdtem, ahol az autók nem is igazán autókra hasonlítottak. A PC-s korszak beköszönte után is toltam, amit engedett a videokártya, aztán kimaradt néhány év. Úgy tűnik a valódi ellenfelek ellen már nem veszem fel a versenyt. Ez van.

(#141) Lirion válasza bostone (#140) üzenetére


Lirion
addikt

Úgy tűnik a valódi ellenfelek ellen már nem veszem fel a versenyt. Ez van.

Azok nem valódi ellenfelek, csak a nevük a botok felé került. Mondjuk úgy, hogy a tsm barátok a hard botok. Egyébként lehet egy kicsit trükközni, hogy beülsz mondjuk a nissan silviaba és eliminationben egymás után 4-5ször utolsó leszel. Akkor a botok gyengébbek lesznek, ami azt jelenti, hogy a kanyarokban gyök kettővel fognak menni és 3 kanyar után lehagyod az összeset. Viszont így lehet, hogy az ellenfelek egy része vagy mind hagyományos botok lesznek és akkor nem jár annyi plusz pénz.

(#142) intelMMX válasza bostone (#140) üzenetére


intelMMX
senior tag

Ja, mert az iOS-t nem adják ki minden szar rettenetre. Ott van egy féle hardver azt szevasz. Itt boldog boldogtalan gyártja a szarokat.

(#143) Lirion válasza intelMMX (#142) üzenetére


Lirion
addikt

Van ott sok féle hardver szintén a 3gs-től az 5-ig és a régebbi, gyengébb iphoneokon sem úgy fut, mint a legújabbon...

(#144) intelMMX válasza Lirion (#143) üzenetére


intelMMX
senior tag

Na de az ugyanannyi idős android szutykon próbáld meg futtatni. Adtam esélyt az androidnak hogy bizonyítson....elbukta

(#145) intelMMX válasza Lirion (#143) üzenetére


intelMMX
senior tag

Na mindegy. Az a lényeg hogy jól fusson azoknak akik szeretnék használni.
Amúgy ez miért nem lett fizetős? Mert azért mégis csak a legbrutálabb grafikája van

(#146) Lirion válasza intelMMX (#145) üzenetére


Lirion
addikt

Fizetős ez, csak éppen nem egyszer fizetsz érte, hanem a játékon belül sokszor. De szerencsére végig lehet tolni fizetés nélkül is. :)

(#147) bostone válasza Lirion (#141) üzenetére


bostone
addikt

Ezt jó lenne bele sajtolni az opciók közé, a választható szintet.

A facebook profilomat, úgy tűnik elbuktam... :D
Valaki, akinek sok "ismerőse" van, megadná a saját oldalát priviben, hogy fel tudjam venni a megszűnt kapcsolataim? Legalább 200 sporttársat vesztettem el.

[ Szerkesztve ]

(#148) intelMMX válasza Lirion (#146) üzenetére


intelMMX
senior tag

Akkor végülis Standart ingyenes. Gondolom a sok tuti cucc meg minden ami fizetős

(#149) Lirion válasza intelMMX (#148) üzenetére


Lirion
addikt

Pénzért vehetsz goldot és R$-t, meg autókat is, de lényegében minden elérhető ingyen, csak több időbe kerül, mintha fizetnél folyamatosan.

(#150) intelMMX válasza Lirion (#149) üzenetére


intelMMX
senior tag

Hát de szerintem mindenkinek van ideje. Abba nincs buli hogy most megveszi a legjobbat egyből. Unalmas lesz a játék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.