Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) ToniSlow válasza sto1911 (#22799) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Pontosan. Lehet airplane mode-ba kellene rakni rakni úgy még jobban mutat már bocsánat.
Persze az akku idő attól függ hogy ki hogyan használja.
Nekem két sim, az egyiken állandó 4G vagy wifi ha éppen olyan helyen vagyok, estére sem rakom airplane mode-ba és így is elmegy két napot az én használati szokásaimmal.
Egyrészt ha már okostelefon akkor kihasználom a funkcióit, másrészt ha lemerül feltöltöm és kész.
Nem én szolgálom a telefont, hanem a telefon engem.

(#22802) Rick4 válasza ToniSlow (#22801) üzenetére


Rick4
félisten

Itt is a telefon szolgál engem, pont arra van, hogy amikor szükségem van a funkcióira, használjam, amikor viszont nincs, nem használom. De amikor itthon vagyok, nem kell ezt nyomogatnom, mert egy 50"-os monitor előtt ülök. Amikor megyek valahova, akkor kell, mert a gépem itthon marad.

Ha csak a városban intézem a dolgom, akkor is be van kapcsolva a net, de nem kell folyton úton lennem ahhoz, hogy minden el legyen intézve. Airplane-be se kapcsolom soha, még kikapcsolni se szoktam, csak a frissítés miatti újraindulás van.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22803) ToniSlow válasza Rick4 (#22802) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Világos, ezért mondtam hogy teljes mértékben a szokásoktól függ. Tökéletes példa erre, hogy te kikapcsolod a mobilnetet ha nincs rá szükséged, én viszont nem.

(#22804) pampika válasza Rick4 (#22800) üzenetére


pampika
őstag

áh, akkor sztem a net lesz az (+ az erre épülő progik)
nálam az megy folyamat, mert nincs kedvem kapcsolgatni :)

(#22805) jeriko2


jeriko2
tag

Sziasztok!
Pénteken feltettem a 4.1.5-ös frissítést. Nem tudom van-e összefüggés, de furcsa módon egyik app (játék, clash of clan), nagyjából azóta nem működik mobilnet-en (ha wifire csatlakozom, akkor igen). Amit próbáltam, más minden megy (böngésző, youtube, net teszt stb - utóbbi 1000+ MByte/sec-el). Teló újraindítás, app reinstall (közben cache törlés megvolt, jogosultságokat ellenőriztem).
Valakinek van valami ötlete, mitől lehet ilyen?

(#22806) K82 válasza jeriko2 (#22805) üzenetére


K82
őstag

Van egy sejtésem h vodafonos vagy...

Töröld az APN-t, utána jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#22807) sto1911 válasza jeriko2 (#22805) üzenetére


sto1911
veterán

"net teszt stb - utóbbi 1000+ MByte/sec" az mar nem semmi :D
A 4.1.5-ot visszavontak, mar 4.1.6 van helyette, probald frissiteni.

Vagy APN.

[ Szerkesztve ]

(#22808) Rick4 válasza pampika (#22804) üzenetére


Rick4
félisten

Viszont erre van az a bizonyos mélyalvás, hogy 10 perc után nem jönnek meg az üzik, nem?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22809) racerx válasza Rick4 (#22808) üzenetére


racerx
őstag

Nálam a T mobilnál is ki kellett törölnöm, majd frissítenem az APN-t uj rom felrakása után (de lehet h ehhez semmi köze se volt..)

(#22810) pampika válasza Rick4 (#22808) üzenetére


pampika
őstag

igen, játszom azzal is.
doze régebben engedélyezve volt és kivételbe raktam a fontos progikat.

aztán írták vmelyik oneplus fórumon, hogy jobban járunk a teljes kikapcsolással. kipróbáltam, akkor ott rögtön tényleg mintha kicsit többet elment volna. de aztán végül túl nagy különbséget nem látok jelenleg.

nekem a doze alatt sem volt gondom, megjöttek a lényeges értesítések. lehet, teszek vele majd újabb próbát.

(#22811) gezatata válasza Torony 1. (#22793) üzenetére


gezatata
aktív tag

hol látod ezt? nekem a letöltési lehetőségeknél még mindig csak a 4.1.3 van.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#22812) K82 válasza gezatata (#22811) üzenetére


K82
őstag

[link]

Pixel / OnePlus Pad

(#22813) zhata válasza sto1911 (#22807) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam nem kínálja fel a 4.1.6-ot.

(#22814) dems válasza zhata (#22813) üzenetére


dems
csendes tag

Kanadai VPN-el most néztem meg nekem beadta.

(#22815) Torony 1. válasza dems (#22814) üzenetére


Torony 1.
tag

Szia.nekem 4.1.5-ről 4.1.6-ra ,csak a Német VPN adta be a frissitést,a Kanadai nem talált semmit.már fel is toltam azt a 45mb-ot. :C

(#22816) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#22732) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ma szólt öcsém -övé volt az egyik pendrive -, hogy nem látja a tv-je a pendrive-ot . A számítógépén csinált helyreállítást , most már minden oké .
Kipróbáltam az én pendrive-omat a dvd lejátszóban , természetesen nem látta a lejátszó .
Nem tudom mit csinálhatott velük ez a csodatelefon :F

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#22817) Rick4 válasza zhata (#22813) üzenetére


Rick4
félisten

Tedd fel az oxygen updatert a play áruházból, és megtalálja mindenféle vpn nélkül.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22818) Timer


Timer
veterán

TWRP alá elkészítette már valaki a full ZIP-et? Nem tudom, hol találjátok meg mindig, én hiába keresem XDA-n, nem dobja ki a google...

(#22819) hard74 válasza Timer (#22818) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam opera vpn-nel a gyári rendszerfeissítések menüből felismeri, hogy rootolt a telo, így a full zipp-et tölti le.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#22820) Rick4 válasza Timer (#22818) üzenetére


Rick4
félisten

Az alattad írt fullzip az oxygen updaterrel simán lejön, ha úgy állítod be, hogy nem az incremental, hanem a full kell, sőt bétások is a béta update-ke tölthetik le, amit aztán saját meghajtóból telepítenek. Nem értem, mit szenvedtek a vpn-es megoldásokkal... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22821) farena válasza Rick4 (#22817) üzenetére


farena
tag

Nekem most fent volt (oxygen updater). Nem találta meg. Opera VPN Kanadai régió viszont igen.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#22822) szpali válasza dems (#22814) üzenetére


szpali
addikt

Nekem is kanadaira dobta be.
4.1.5 -> 4.1.6 frissítés volt, viszont az előzőnél jóval hosszabb ideig tartott az újraindulás. :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#22823) Rick4 válasza farena (#22821) üzenetére


Rick4
félisten

Az több, mint érdekes. Fent volt 3 percig, és nem lett meg?

Délután netet adtam, és pár perc múlva be is dobta.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22824) farena válasza Rick4 (#22823) üzenetére


farena
tag

Hétvégén raktam fel miután olvastam róla a hozzászólásodban (#22740), nem 3 percig volt fent. Lehet türelmetlen voltam és mostanra már megtalálta volna. Nálam a VPN gyorsabb volt.
Azért még nem mondok le róla, talán legközelebb ez lesz a nyerő.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#22825) gezatata válasza Rick4 (#22823) üzenetére


gezatata
aktív tag

neked fent volt a 4.1.5-ös mikor a 4.1.6 ajánlotta?
mert nekem most a 4.1.3 van fent és csak a 4.1.5 kínálja fel a 4.1.6 helyett.

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#22826) patoga válasza Rick4 (#22820) üzenetére


patoga
tag

Ma én is kipróbáltam az Oxygen updatert, és tökéletesen működött. Letöltöttem a full zippet, és TWRP-ből simán felment. Kösz Rick4. 😀

[ Szerkesztve ]

(#22827) bAtt001 válasza Timer (#22818) üzenetére


bAtt001
addikt

Pedig mindig ottvan új topicban [link] :P

(#22828) Rick4 válasza gezatata (#22825) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, pár nappal ezelőtt azt is ez az updater találta meg. :D

patoga: vpn-nél egyszerűbb móka, főleg annak aki rootolt. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22829) purcigeorge


purcigeorge
aktív tag

Talán ebben javítva van a Vodafone wap.vodafone.net-es apn. Írtam nekik régebben erről, de nem értették a problémát (nyilván az én hibámból)

(#22830) zhata válasza bAtt001 (#22827) üzenetére


zhata
senior tag

"Hoppázik",és nem engedi letölteni.
Valaki meg tudja mondani, hogy mi volt elba..kurálva a 4.1.5-ben?

(#22831) szkorhetz válasza zhata (#22830) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én Pl nem tudtam értesítés hangot változtatni, mindig ugyanarra ugrott vissza, bármit is csináltam.

(#22832) Timer válasza bAtt001 (#22827) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, elsiklottam a letöltési link felett. leszedtem, telepítettem TWRP alól, de nem bootol a telefon. Ehh, kár volt ezt ma este megrizikózni, úgy érzem...

(#22833) Timer


Timer
veterán

Eljutottam arra a pontra, hogy TWRP alól nem férek a rendszerhez, mert jelszót kér (de persze nem fogadja el), az oprendszer pedig be sem tölt, mondván, az adatok titkosítva vannak, nyomjak factory resetet, ha használni akarom a készüléket. Van itt még bármi sansz, hogy hozzáférjek a személyes adataimboz?

Egyébként szerintem a 2.79-es SuperSU b@szott oda az új frissítésnek, de ha van valaki, aki az új verziót is ezzel rootolta, jelezze.

(#22834) gezatata válasza Rick4 (#22828) üzenetére


gezatata
aktív tag

érdekes reggel ismét rápróbáltam és a 4.1.6 kínálta fel. Fel is tettem.
Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmünket az Oxygen Updater-re.

Más:
Használja itt valaki a System Monitor Lite? egy éve mikor vettem a telefont még szépen működött rajta a CPU használatának kimutatása.
Amióta a Nougat van fent, ez a funkciója nálam nem működik. Nálatok?

megint más:
Waze-ban/ Beállítások/ Fiók és belépések/ Smart Lock mentési beállítások/ Engedélyezést hogy lehet kipipálni?
elirányít a telefon beállításaihoz és ott sehol nem találom ennek a funkciónak az aktiválását.
Valaki tudna ebben segíteni?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#22835) Pug


Pug
veterán

Hívás közbeni közelségérzékelôs hibára tud valaki valamilyen megoldást, kivisz a világból.... :(((

(#22836) bAtt001 válasza Pug (#22835) üzenetére


bAtt001
addikt

Van egy pár:
1. Nem telefonálsz
2. Szorítod a füledhez a telefont
3. Eladod a telefont :D

Amúgy engem is megőrjít, emiatt és a méret miatt gondolkodom cserén :(

(#22837) promagus00 válasza Pug (#22835) üzenetére


promagus00
tag

Phoenix aoesp-vel nekem már nincs meg a hiba,pedig anno nekem is folyton előjött.

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#22838) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#22816) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha valakinek lenne kis ideje , megnèznè ,hogy van - e gond , ha filmet akar másolni telefonról pendrive-ra ?
Mert ennek függvényében csinálok esetleg egy gyári visszaállítást ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#22841) sto1911 válasza Timer (#22833) üzenetére


sto1911
veterán

A SuperSu-hoz nincs recovery-s uninstaller?

(#22842) Timer válasza racerx (#22840) üzenetére


Timer
veterán

Letöltöttem még egyszer, mégsem jó... megcsinálta a napomat ez a rohadalom, tegnap este 22 óra nincs használható telefonom, és még sz_phatok is vele, mire egyszer majd, talán, jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#22843) bAtt001 válasza Timer (#22839) üzenetére


bAtt001
addikt

Ez nem a zip hibája lesz, nálam is felment tegnap este azóta használom. Ami hibát kapsz azért lehet mert nem látja a géped a telefont, próbálj csatlakozási módot választani vagy drivereket újrarakni.

(#22844) Timer válasza bAtt001 (#22843) üzenetére


Timer
veterán

Igen, időközben rájöttem, hogy az eddig tökéletesen működő ADB-m már a régebbi verziót sem szeretné feltenni, úgy, hogy tegnap éjjel kétszer sideloadoltam vele a telefont, ma meg olyan háromszor...

Az eszem megáll már, mit nem kell ezzel az egésszel szívózni. Mindenesetre, az a poszt törölhető, amelyben a linkelt tartalomra panaszkodom, user error volt, elnézést kérek, ha valakit megtévesztettem.

(#22845) Pug


Pug
veterán

Azt jol sejtem, hogy a 4.16-os update utan is elszarodik az APN?

(#22846) Csorbi válasza Pug (#22845) üzenetére


Csorbi
addikt

Én direkt megnéztem, mert a 4.1.5 után megint elwappolta a beállításokat, de a 4.1.6 után nálam maradt az internet.vodafone.net.

(#22847) Macika66 válasza KraX (#22766) üzenetére


Macika66
addikt

„...van olyan elethelyzet amikor nem tudod naphosszat bujni a tobb ezer hozzaszolast...”

Így van, ezért csinálták meg okos fiatalemberek a keresést a topicban...
Beírnád, hogy „nincs mobilnet” és csak győznéd olvasni a találatokat...

Annyi időbe nem telik az egész, mint beírni a kérésedet a topicba, hogy segítsünk, mert nincs mobilneted...

[ Szerkesztve ]

(#22848) Macika66 válasza Csorbi (#22846) üzenetére


Macika66
addikt

Ez amúgy a Voda hibája, nem az OnePlus-é.
Ha az OP-é lenne, akkor a többi szolgáltató is elállítódna...

(#22849) Pug válasza Csorbi (#22846) üzenetére


Pug
veterán

Nálam most 4.1.6-tal is ment a levesbe....

(#22850) Timer


Timer
veterán

A szopóroller tologatás közepette levonnám a tanulságokat: 4.1.6-tól (és talán már 4.1.5-től) kezdve a 2.79-es SuperSU használhatatlan, szétbarmolja a rendszert. Ellenben a SuperSU v2.82 SR1 jól működik, elsőre legalábbis nem látok vele gondot.

(Lehet, hogy váltanom kellene Magisk-re...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.