Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) PistiSan válasza K82 (#23950) üzenetére


PistiSan
addikt

Mit lehet tudni ezeknek a frissítéséről, mert én pont azért választottam LineageOS-t, mert nem akarom néhány havonta újra belakni a telefonom, illetve nem akarok a frissítésekkel kínlódni, jön az OTA, és rá nyomok hogy IGEN.

(#23952) K82 válasza PistiSan (#23951) üzenetére


K82
őstag

FAQ-ból másolva:

Q: Will this ROM receive frequent Security Updates?
A: Yes

Q: Does OTA work?
A: Yes // Not for now on OP3

Augusztus 7-i frissítéssel jött ki a ROM, az előd Phoenix-AOSP Extended is rendszeresen kapta a frissítéseket - nem hiszem h ezzel baj lesz az eddigiek alapján.

A LineageOS nagy előnye a kiszámíthatóság, ezt még egyetlen custom ROM-nak sem sikerült überelnie. Viszont a LineageOS csak a ROM-ot tartalmazza, így simán belefuthat az ember az "error 7" hibaüzenetbe ha nem figyel oda, melyik fw-verzióra akarja az új buildet felpakolni. Ezt az infót pedig általában késve osztják meg, h az új nightly-hoz kell-e másik fw vagy sem. Ennek függvényében szvsz felesleges a heti frissítés, a régebbi telefonjaimon is havonta egyszer ment csak update kivéve ha olyan volumenű hibajavítás volt ami miatt érdemes volt egy weekly update-et flashelni.
Itt a ROM tartalmazza a firmware-t is, így ezzel nem kell foglalkozni - viszont pont ezek miatt nem is lesz daily/weekly build. Jön új OOS/fw, utána nem sokkal lesz új build is.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#23953) FoxPuppy válasza stigma (#23949) üzenetére


FoxPuppy
tag

azért azzal számolni kell hogy , ha nem a Sultan féle LineageOS-t rakod fel a kamera minősége romlani fog jelentősen , hiába van hozzá OOS kam.... :(

(#23954) PistiSan válasza FoxPuppy (#23953) üzenetére


PistiSan
addikt

Viszont a portolt google kamera csodákra képes.

(#23955) Macika66 válasza PistiSan (#23954) üzenetére


Macika66
addikt

Bizony, mostmár a patch-csel jó a lassított felvétel is, már csak a rábökéses élesség- / fényerőállítást kell megcsinálják és 100%-os lesz!

(#23956) plejik válasza Macika66 (#23955) üzenetére


plejik
addikt

Gyári rom alatt? Mert nekem azon nem megy a lassított felvétel. Vagy van valami frissebb is?

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#23957) stigma válasza K82 (#23950) üzenetére


stigma
addikt

(#23950) K82: Köszi szépen, bocs hogy kisebb időkéséssel írok vissza. Egyenlőre DU, RR vagy LineageOS az amit ki fogok/akarok próbálni + felteszem a portolt Google Camera app-ot

(#23953) FoxPuppy: Igen a kamera minőségét már a fórumban írták melyiknél jó vagy melyiknél rossz, de köszi a megerősítést.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#23958) Macika66 válasza plejik (#23956) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, gyári ROM, van egy xml patch, amit be kell másolni a megfelelő helyre.

(#23959) pampika


pampika
őstag

Back to school akció.
leginkább op5, dji drón/videós bot vásárlásra, meg van pár egyéb bundle is.

(#23960) Macika66 válasza pampika (#23959) üzenetére


Macika66
addikt

Az nem videós bot, hanem gimbal (vagy így ferdítenék magyarra?)

NAGYON olcsó annyiért, kár, hogy nem az elején akcióznak ilyeneket, fix vásárlójuk lettem volna, csoda dolog a gimbal...

(#23961) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Minden elfogultság nélkül. Oneplus 3 vagy S7 edge ?
Kamera a legfontosabb, főleg félhomály/sötétben. Bulik, stb.
Illetve vételnél honnan látom, hogy kínai-e vagy nem ? Kell valami papír a OnePlus-tól ?

Köszi szépen !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23962) ratobi válasza eladogeppc (#23961) üzenetére


ratobi
senior tag

Hát ha a kamera fontosabb, mint az ár, akkor S7.

(#23963) eladogeppc válasza ratobi (#23962) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az üzemidő is fontos még. Az ár is egyébként. 85 körül már one ... érted.... one
Oneplus 3.
S7 edge az olyan 105.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23964) racerx válasza eladogeppc (#23961) üzenetére


racerx
őstag

Félhomály, sötét, bulik..kb esélytelen a hármas, főleg a S7-el szemben.

(#23965) FeRkE válasza racerx (#23964) üzenetére


FeRkE
őstag

Hat olyan korulmenyek kozott minden telefon eselytelen, oda egy DSLR kell kulso vakuval.

(#23966) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sziasztok.

Nemrég volt aki hibás fókusz miatt küldte vissza az op3at.
Gyulán ma ilyen képeket csinált.
https://www.dropbox.com/sh/vcdjaaifgzv8k76/AADEEMYLXgBH_oB1GM0EYwS1a?dl=0

Utólag láttam csak. Elég gyászos. Verőfényes napsütésben.
Utána lévőknél nem volt gond.
Szerintetek? Nem volt szerencsém vagy gari?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#23967) ToniSlow válasza PowerBuldog (#23966) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Valami nem kerek vele az tuti...

(#23968) syler123 válasza eladogeppc (#23963) üzenetére


syler123
veterán

Nem is kérdés, S7 edge.

(#23969) jeriko2 válasza PowerBuldog (#23966) üzenetére


jeriko2
tag

Így kezdődött nekem is, egy.egy képpel, aztán csere lett belőle.

(#23970) racerx válasza FeRkE (#23965) üzenetére


racerx
őstag

Jó, mondjuk úgy van ami viszonylag jót, van ami viszonylag rosszat...

(#23971) storm3 válasza eladogeppc (#23963) üzenetére


storm3
senior tag

Vegyel egyet, aztan add el majd vegyel meg haromszor hogy megbizonyosodj rola, hogy jo/szar telefon. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#23972) eladogeppc válasza storm3 (#23971) üzenetére


eladogeppc
veterán

O3-am vagy O3T-m már volt valamikor, de nem emlékszem hogy nyilatkoztam róla... :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23973) silvergod válasza PowerBuldog (#23966) üzenetére


silvergod
őstag

ha egy lenne olyan ,akkor nem volt szerencséd...mivel több, így kamera csere lesz hamarosan
eleinte még fókuszál néha néha.aztán teljesen megadja magát ez nálam 2 hét volt kb.
A cseréről mindent megírtam...
eladogeppca s7 edge ha a fotó a legfontosabb

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#23974) Macika66 válasza silvergod (#23973) üzenetére


Macika66
addikt

Mostmár kezd bennem a gyanú felébredni, hogy mégsem én rontottam el a mágneses övtokommal az OP3-am kameráját, hanem valami típushiba volt?

Csakhát akkor még nem jött elő senkinek, nálam jelentkezett itt a PH-n először, ezért gondoltam, hogy én voltam a hibás.
De mostmár, hogy egyre többen vannak itt is XDA-n is, OP fórumban is, mostmár kezdek kétkedni a bűnösségemben.

Mindegy, a nagyfiam használja azóta is nagy megelégedéssel a régi OP3-asomat, és azért ő igazán keményen használja és megy neki, mint a szél...

(#23975) silvergod válasza Macika66 (#23974) üzenetére


silvergod
őstag

igen szerintem is típushiba lesz...ami nem túl biztató nekik...
Amúgy amióta visszajött teljesen jó(még ;] ) és szerintem szebb képet is csinál.
mármint az elsőkkel összehasonlítva,és az új szoftverrel...és kérdeztem is itt néha hogy nagyon hallom hogy zörög valami a kameránál,én is és itt is azt mondták hogy a lencséket hallom...de most az újjal ilyen nincs... megráztam és nincs hangja...lehet valami selejt szériát toltak bele elsőre? :F

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#23976) papp54


papp54
aktív tag

Üdv fórumozok most gyári romon vagyok igy 3.5-4 óra sot jön össze melyik custom romot válaszam ha csak a sot érdekel? Köszönom a válaszokat is előre.

Honor 50 5G

(#23977) Macika66 válasza silvergod (#23975) üzenetére


Macika66
addikt

Elvileg az analóg úszólencsének (OIS) kell zörögnie, legalábbis nálam már a Samsungok meg az LG is zörgött, ha megráztam őket. Ahogyan a stabos DSLR objektívekben is érezhetően lötyög rázásra a stab. mechanika.

[ Szerkesztve ]

(#23978) eladogeppc


eladogeppc
veterán

S7 edge érdekes, hogy ezt hozzák ki mindenhol a sötétben látónak.
Tettem fel videót a Fotók Videók mobillal helyre.
1080p , 60fps-el mossa a képet mint atom. Jobb ha nem látna sötétben.
Akit érdekel nézzen rá. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23979) ratobi válasza eladogeppc (#23978) üzenetére


ratobi
senior tag

Csak azt nem értem, hogy miért kérsz tanácsot...

(#23981) Scooter74 válasza ToniSlow (#23980) üzenetére


Scooter74
őstag

Security update maradt a régi, ahogy olvastam.
De ha net közelben leszek szedem is lefele. :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#23982) randras_83 válasza Scooter74 (#23981) üzenetére


randras_83
addikt

Ugyan hagy fogyjon a mobilnet ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#23983) zsoltiz válasza ToniSlow (#23980) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Érdemi javítások megint nincsenek (kamera, proximity, auto night mode, stb).

(#23984) Tibko8 válasza Scooter74 (#23981) üzenetére


Tibko8
senior tag

Május 1 még mindig.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23985) emeron válasza Tibko8 (#23984) üzenetére


emeron
tag

Ismerve az OP hozzáállását az előző generációs telefonok frissítéséhez nem csodálkoznék rajta ha csak Android O alapokon nyugvó béta, aztán stabil buildnél kapnánk csak naprakész biztonsági frissítést. Az meg mindegy, hogy Android Central/Authority cikkben mit nyilatkozott az egyik főmuksi... :U Majd talán jövő év Q1 Q2 körül.

(#23986) YAS-dude


YAS-dude
őstag

GPS működést majd nézzen valaki a beta22-nél legyen szíves. Changelog szerint nem nyúltak hozzá, de hátha nem minden csipcsup bugfix kerül benne említésre. Viszont a gps már vagy 2-3 beta óta bénázik és jó lenne tudni, hogy jó-e már.

(#23987) Tibko8 válasza YAS-dude (#23986) üzenetére


Tibko8
senior tag

Kocsiban még nem volt szerencsém kiprobálni de a házban hamar talált pontos jelet.
Ha minden jól megy akkor holnap tudok nyilatkozni hosszabb távon mennyire stabil.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23988) pampika válasza YAS-dude (#23986) üzenetére


pampika
őstag

tegnap vezettem google maps-el úgy 150 km-t, nem volt vele gond.

(#23989) azvagyok12 válasza YAS-dude (#23986) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

5 napja vezetek folyamatosan, külföldön, semmi gond nem volt vele beta21en.

(#23990) Macika66 válasza eladogeppc (#23978) üzenetére


Macika66
addikt

Az OP3(T) kamerája szerényebb képességű az esetek 70%ában, mint az S7 (EDGE).

Csak a részletgazdaságban (ami a 12 és a 16 MP közötti különbségből adódik) veri el minden esetben a Samsungot az OP.

(#23991) dbius válasza azvagyok12 (#23989) üzenetére


dbius
veterán

4g be volt kapcsolva? Nekem eddig minden gyári romnál (béta 21 alatt és előtte stabil verzióknál is) ki kellett kapcsolnom, hogy rendesen menjen, különben egy idő után elveszti a jelet és nem találja meg újból... Viszont 3g-t használva nincs ilyen probléma.

(#23992) azvagyok12 válasza dbius (#23991) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

Automatikuson van, többnyire 4g volt.

(#23993) Tibko8 válasza dbius (#23991) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nekem semmi bajom nem volt. Ment folyamatosan a 4G mobilnet is be volt kapcsolva.
Egyik Betára sem emlékeznék amivel ilyen probléma lenne.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23994) Madoc válasza azvagyok12 (#23989) üzenetére


Madoc
veterán

1 hét itthon a balaton körül kocsikázva és napjában többször is random elvesztette a gps jelet. Rohadt bosszantó volt.Majdnem szétvertem a telefont. Csak az ujrainditás segitett ami menet közben nagyon kellemes. Gmaps és a sygic is ugyanezt csinálta, waze-t vagy 2 órát használtam azzal nem volt gond. Beta 21 és a 4g be volt kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#23995) dbius válasza Madoc (#23994) üzenetére


dbius
veterán

Nálam ugyanez, épp ezért van a 4g kikapcsolva. Így eddig még nem volt probléma, nem vesztette el a jelet.

(#23996) K82 válasza dbius (#23995) üzenetére


K82
őstag

Előjönne akkor a régi probléma miszerint 4G adatkapcsolat esetén eldobálná a GPS-jelet, ami MM és az első Nougat verziók alatt is jelen volt? Az OOS-ről már "régen" leszoktam, az új főzött romok is viszont már kezdenek OB20/21 firmware-re átállni, eddig semmi gondom nem volt a GPS-szel.
OB21-es firmware alapú custom ROM-nál a héten 3x is előfordult h pár mp-re eldobta a Waze a jelet, de szerencsére magára talált 1-200m után, nem volt olyan durva h csak a restart segített volna.

Pixel / OnePlus Pad

(#23997) Scooter74


Scooter74
őstag

Nemtudom de nekem semmi gondom nincs beta alatt a GPS-l.
Mindig jól teszi a dolgát.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#23998) PACSA75


PACSA75
őstag

Halihó. 2 hete vásároltam egy ilyen készüléket én is. Nagyon meg vagyok elégedve vele. A kérdésem az lenne, hogy mi miatt tesztek rá custom romot?

(#23999) ratobi válasza PACSA75 (#23998) üzenetére


ratobi
senior tag

Kíváncsiság...

(#24000) purcigeorge válasza Madoc (#23994) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Nem a Waze ment véletlenül? Ja, látom, közben végigolvastam. Nálam csak a Waze csinált ilyet korábban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.