Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok

Mennyire okés ez a telefon?
Üzemidő és a kamera rendben van?

(#22602) racerx


racerx
őstag

Sajnos nálam s Blu_Spark érdekes lagokat okozott a tárcsázómnál (True Phone), ezért Franco kerneljével nyomom. De kb ugyanaz a kettő szvsz.

(#22603) racerx válasza Roland861010 (#22601) üzenetére


racerx
őstag

Szerintem okés, és rendben van minden :)

(#22604) szpali válasza Roland861010 (#22601) üzenetére


szpali
addikt

Teljesen jó, felhasználás függően 0,5-1,5 nap.
Kamerája kellemes, de ha vársz 2 hetet, akkor jún20-án jön a Onaplus 5.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#22605) Timer válasza promagus00 (#22584) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, de a link nem él, vagy rossz a megosztás.

(#22606) sszemtelen válasza Timer (#22605) üzenetére


sszemtelen
őstag

Valakinek a frissítés után csinált olyat a telefon hogy nem csörög ki, csak egyszerűen SMS-t kapok hogy hívtak? Semmi root, semmi mókolás. Egyszerű, szűz, 3.1.5-ös OOS.

Köszi!

(#22607) Rick4 válasza sszemtelen (#22606) üzenetére


Rick4
félisten

De fel tudnak hívni? Nekem voda sim3x nyekkent meg fél év alatt, az itolsó 2-3 hetet tudott, hívni tudtam, de engem nem tudtak elérni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22608) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Ha véletlen valakit érdekel, live youtube event oneplis 5-re majd: https://youtu.be/nT5egj-fVyg

(#22609) pampika válasza szpali (#22604) üzenetére


pampika
őstag

Azért sztem az 1 napot kényelmesen kihúzza még nyúzás alatt is :)

(#22610) sszemtelen válasza Rick4 (#22607) üzenetére


sszemtelen
őstag

Külföldről próbáltak, de csak 8 db SMS jutott el hozzám. Belföldről egy számról megpróbálva kicsörgött.. Fene tudja, talán csak valami átmeneti biszbasz :)
Köszönöm! :)

(#22611) bAtt001 válasza Hauzer (#22588) üzenetére


bAtt001
addikt

Köszi akkor nem is sietek felrakni. Szomorú mert ez az egy dolog ami zavar a telefonban, na majd a Paranoid megoldja :D

(#22612) szkorhetz válasza pampika (#22609) üzenetére


szkorhetz
őstag

Sajnos nem.

(#22613) pampika válasza szkorhetz (#22612) üzenetére


pampika
őstag

Akkor másképp használjuk. Nálam wifi, Lte, bt végig bekapcsolva és az 1 napot simán kihúzza. Kevés használattal megvan a 2 is.

(#22614) szpali válasza pampika (#22613) üzenetére


szpali
addikt

hány telepített alkalmazásod van? :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#22615) Roland861010


Roland861010
addikt

Ha napi 2 óra telefonálást meg 3-4 óra böngészést és egy kevés zenehallgatást ki bír akkor már -oké.

(#22616) pècsimunkás válasza Roland861010 (#22615) üzenetére


pècsimunkás
addikt

2 óra telefonálás , 2 óra böngészés szerintem megy . Kb így használom én . Nekem mindig be van kapcsolva a bluetooth - sokat használom , wifi , mobilnet , igazából használom rendesen .
2óra telefonálás , 3-4 óra böngészés , azért necces ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#22617) pampika válasza szpali (#22614) üzenetére


pampika
őstag

Épp kereken 200 :D
Ebből amit aktívan használok is az olyan 15-20 környéke.

(#22618) g0dl


g0dl
addikt

Pont mostanában néztem, és nekem 30 perc waze alatt esik kb 10%-ot a töltöttség.

(#22619) szpali válasza pampika (#22617) üzenetére


szpali
addikt

Nálam is hasonló a helyzet... :F
De nekem 1x meg kell etetnem délutánonként

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#22620) FingR86


FingR86
őstag

tudja vki, hogy kb mennyivel tud tölteni a gyári töltő ha nem a telefont töltöm vele, hanem pl egy tabletet? És tételezzük fel, hogy a kábel átviteli sebessége nem befolyásoló tényező. Szóval mennyit preselhet ki magából maximum egy minőségi microUSB kábelen ?

[ Szerkesztve ]

(#22621) K82 válasza FingR86 (#22620) üzenetére


K82
őstag

2A-nál többet nem mutatott az Ampere tableten, DASH nélkül csak egy szabvány "mezei" töltő.

Pixel / OnePlus Pad

(#22622) FingR86 válasza K82 (#22621) üzenetére


FingR86
őstag

köszi a választ. De ez csak ilyen szoftveres dolog. Mennyire mutat valós értéket pl egy ilyen USB-s mérővel összevetve?

(#22623) K82 válasza FingR86 (#22622) üzenetére


K82
őstag

Nagyságrendbeli különbség nincs közöttük, a pár százalékos hibahatár meg bőven belefér.

Pixel / OnePlus Pad

(#22624) pampika válasza szpali (#22619) üzenetére


pampika
őstag

nálam messenger, hangouts, inbox, index, play newsstand, inoreader, maps, spotify, poweramp, assistant, chrome dev, boost, gyári fényképező, photos, textra, timely a sűrűn használtak így hirtelen. + egy pebble 2hr-rel van folyamatosan összekötve, az hírolvasok kézi szinkronizálásban.

ha sok progi szinkronizál, az simán okozhatja a gyorsabb merülést :(

(#22625) emeron


emeron
tag

Hmm, vajon trollkodás vagy tényleg ilyen lesz? :F

(#22626) Darko_addict válasza emeron (#22625) üzenetére


Darko_addict
őstag

Lecserélték a borítóképet is, szóval... ja? De elég 'korai' lenne megmutatni a külsejét... vagy nem? :D
[link]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#22627) oba válasza Darko_addict (#22626) üzenetére


oba
addikt

Hát ha ilyen lesz akkor nem fogok panaszkodni :D
Ami viszont felmerült benne a vékonyságát látva, hogy vajon lesz e rajta jack vagy ők is elkapták az apple agybajt? :(

[ Szerkesztve ]

(#22628) sszemtelen válasza Darko_addict (#22626) üzenetére


sszemtelen
őstag

Már látom hogy nem fenyeget engem a "mennyiért tudom majd eladni a OP3 telefont" dolog. Marad ez. :) :D

[ Szerkesztve ]

(#22629) Darko_addict válasza oba (#22627) üzenetére


Darko_addict
őstag

Tettek rá utalást, hogy a szokásostól eltérően nem alul, hanem felül lesz, de a kép alaján felül tuti nem... Dealbreaker lenne, ha lehagynák... Dizájnról vegyes érzelmeim vannak, de el tudnám fogadni annak ellenére, hogy nagyon hasonlít az iPhone-ra és kritizálnák érte a környezetemben is. Tennék rá egy tokot gyorsan.

Az az "antennacsík" viszont zavarja a szememet, semmit nem tesz hozzá, ellenben bénán fest.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#22630) G4bi89


G4bi89
senior tag

Azért ebbe csúnyán belebukhatnak, ha se jack, alma kinézet, drága ár. OP2 esetében is láttuk már, hogy az egy sikere után nem sikerült nagyobbat durrantani.

Szintén pletyka, de ma olvastam valahol 550euró/dollár árat is.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#22631) PistiSan


PistiSan
addikt

Valaki fel tudja rakni valahová a gyári oneplus csengőhangot?
Sosem tudom, hogy az én telefonom cseng, (lineageos) megszoktam a gyárit.

(#22632) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Én teljes mértékben megértem, hogy nehéz anyagi hasznot termelni amellett, hogy flagship killer-t gyárts és olyan áron add, ami mélyen alávág mindenkinek a piacon.
Ha a mobiltechnológia összes vívmányát bele akarnák tenni, annyival nem tudnák olcsóbban adni, hogy tömegek megvegyék - mert sokan vannak, akik inkább fizetnek +20-30 ezret, hogy ott legyen egy Samsung logó, egy Sony logó vagy bármi más, ami 'biztonságot' jelent nekik (ismerik a minőséget, a márkát, a szervizhátterét stb.). Szóval nem tesznek bele QHD kijelzőt, IPv68 védelmet, óriási akksit és egyéb olyan dolgokat, amik hiánya mellett még a user el tud menni - így csökken az ár, vagyis inkább szinten tartható, de egyben elveszti a flagship killer státuszát és elő (vissza-)lép egy átlagos telefongyártóvá, aki nagyon jó áron adja a telefonjait. Én például egy Forinttal nem adnék többet azért, mert 4GB helyett 8GB RAM van benne, 4 is bármire elég, ellenben a RAM ára nagyon magas az utóbbi időben. Nyilván a Samsung és társai rengeteget költenek reklámra és vannak olyan plusz innovációs és R&D költségei, amiket be kell építsenek az eladási árba, de az szent, hogy a beszerzési áraik (csomó alkatrészt maguk gyártanak) és gyártási költségük sokkal hatékonyabb, mint egy olyan alapvető kicsi gyártónak, mint a OnePlus.

Szóval el tudom képzelni, hogy 2017-ben a telefonjuk nem lesz olyan színvonalas, mint a korábbi modellek voltak a saját idejükben, de nehéz is lépést tartani azzal a rengeteg újítással, amik az elmúlt időszakban jöttek.

UI.: Ezzel tudtam spórolni a telefontervezési költségeken is, plusz, egy olyan formát másoltak le, ami már bevált.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#22633) Rick4 válasza PistiSan (#22631) üzenetére


Rick4
félisten

A régieket feltettem már, az itt van: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22634) PistiSan válasza Rick4 (#22633) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszönöm. :R

(#22635) lesoma válasza PistiSan (#22634) üzenetére


lesoma
csendes tag

Lineage OS alatt vannak értesítési problémáid? :)

(#22636) PistiSan válasza lesoma (#22635) üzenetére


PistiSan
addikt

Nincsenek, kb 2 hete használom, nem tudok rá semmi rosszat mondani, talán a fényképező picit gyengébb mint a gyári rom alatt, videóban a lassított felvétel sem az igazi, de gyári rendszer alatt is kb 1x próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#22637) Scooter74


Scooter74
őstag

Nem tudom, hogy volt e de valahol azt olvastam, hogy 170 ezer lesz az induló ára a telefonnak.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#22638) Haneto


Haneto
tag

Sziasztok!

4.1.5 óta nem tudok semmit sem telepíteni vagy frissíteni a play áruházból. Valaki tapasztalat már ilyet? Mi lehet a probléma? :F

Xiaomi Mi 9T Pro

(#22639) szpali válasza Haneto (#22638) üzenetére


szpali
addikt

töröld a play áruház adatait és a frissítési előzményeit
hátha megoldja a gondodat

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#22640) Rick4 válasza Haneto (#22638) üzenetére


Rick4
félisten

Nálam a play maga is frissült, az ikon is megváltozott, plusz kellett egy restart is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22641) Rick4 válasza PistiSan (#22636) üzenetére


Rick4
félisten

Romulusoknak találtam oneplus 3-3t xda feedet, teljesen jó alkalmazás... Playből letölthető.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22642) oba


oba
addikt

Komolyan nem értelek benneteket :) Fordítsátok már meg a kezetekben lévő OP3/3T -t :D Azon nincsenek antenna csíkok? :D Segítek, de vannak :D [link]
Egy kicsit máshogy helyezkednek el majd az 5 -ön és egyből jönnek a kommentek, hogy iPhone copy és a környezetemben is emiatt fognak furán nézni? :) Meg hogy nem tesz hozzá semmit? :) Dehogynem... ki/be kell mászniuk valahol a nyamvadt jeleknek, ha már a fémen alig tudnak átmenni.
Picit hasonlít az iphone -ra... és? Az egy bevált forma, kényelmes, jól néz ki. Egy bizonyos szint után már nem igazán tudnak mit alkotni... a mobiltelefonok mai formája, a kijelző milyensége, mérete, elhelyezkedése azért eléggé korlátozó tényezők. Nekem tetszik, vagyis nem látom azt, hogy emiatt nem venném meg.

(#22643) SharpSA válasza oba (#22642) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezzel pont így vagyok én is. Talán majd kinőnek egyesek az iPhone-hoz hasonlítgatásból...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#22644) bAtt001 válasza oba (#22642) üzenetére


bAtt001
addikt

Pontosan 3ason is vannak, ugyanott ahol az iPhone6-on voltak, 7esen máshogy helyezkednek el hát jön az "új design" oneplusra is ennyi a történet. Két dolog van amin nagyon elcsúszhat a Oneplus idén, az egyik a jack, ha lehagyják sokan fognak szitkozódni, másik pedig az akkumulátor, emlegetve volt a legvékonyabb telefon szállóige, ha ez az akku rovására megy azt sem mosolygós arcok fogják fogadni. Áron lehet fanyalogni de úgyis megveszi aki meg akarja, fekete szín alapból egy jó "újítás" a sok szürke után.

(#22645) Macika66 válasza oba (#22642) üzenetére


Macika66
addikt

Azért szerintem nézd meg ezt a képet! ;)

Mondjuk szerintem viccnek szánták, a végleges OP5 biztosan nem így fog kinézni... :D
Eddig nem volt még asszimetrikus helyen az Oneplus kamerája, remélem, nem is lesz!

[ Szerkesztve ]

(#22646) bAtt001 válasza Macika66 (#22645) üzenetére


bAtt001
addikt

Ez a kép Oneplusról tuti nem valid, nézd meg a gombokat, jobb oldalon egy hosszú, valószínűleg hangerő, bal oldalt pedig powergomb meg noti slider (ha megforgatod fejben a telefont :D ) Ez legalább akkora lábonlövés lenne mint a jack elhagyása :D Ki a fene akarja bal oldalon a power gombot, mármint azon kívül aki balkezes :D

(#22647) oba válasza Macika66 (#22645) üzenetére


oba
addikt

Az iPhone -os kép csak is photoshop lehet, mert ilyen kép az OP5 -ről még nem került ki :) Amúgy meg poénos lenne ha tényleg viccnek szánták volna a twitteres képet :) De nem hiszem amúgy... :) Engem nem zavar ha picit iphoneos lesz a kinézet. De amúgy nem az Apple találta fel a lekerekített fém házat, az antenna csíkokat sem, a dual camerát sem. Mint ahogy a unibody fém ház aljába fúrt hangszóró nyílásokat és a kilátszó csavarokat sem. Emiatt sem sírt senki anno :D [link]

(#22648) Rick4 válasza bAtt001 (#22646) üzenetére


Rick4
félisten

Balkezes vagyok, de az egeret, (mondjuk az megy mindkét kézben) szerszámokat, és még telefont is jobb kézben fogom. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22649) Haneto válasza szpali (#22639) üzenetére


Haneto
tag

Megvolt. Nem oldotta meg. Érdekes módon, nem tudom mitől, az éjszaka míg aludmat megjavult. :N

Xiaomi Mi 9T Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.