Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) radicspeter1 válasza FingR86 (#22150) üzenetére


radicspeter1
őstag

Köszönöm, kipróbálom!

Illetve akkor gyári recorveryben ne próbálkozzak a belső sd kártyáról való telepítéssel? 4.1.3->open bétára?

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#22152) K82 válasza radicspeter1 (#22148) üzenetére


K82
őstag

Erre van egy egyszerűbb megoldás: felmásolod a belső tárhelyre a full zip-et és nem kell szenvedned az adb sideload-dal; meg fogod találni az install from internal storage opciót - előtte viszont factory reset kell mert stabilról bétára mész át.

Nyugodtam mehet az update, ezért van ott az a funkció is. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#22153) radicspeter1 válasza K82 (#22152) üzenetére


radicspeter1
őstag

Köszönöm ez lesz a befutó!! Köszi mindenkinek! Nagyon jó telót használtok :) Irigyellek titeket, mert már nem tudjátok mit jelent a lagg 🙃👌

[LG NEXUS 5]

(#22154) FNZ


FNZ
őstag

hali!

most szembesültem vele, hogy miután felraktam a 7.1.1-et a régi megszokott módon (6os droid alatt) nem tudom felcsatolni a tc-ben (\\Meiadaudio2\) a belső tárhelyet.
hogy férek hozzá 7.1.1 és win7 alatt?
puskát akartam felmásolni rá a holnapi vizsgára! HELP!

[ Szerkesztve ]

(#22155) patoga válasza FNZ (#22154) üzenetére


patoga
tag

Ha usb-n csatlakoztattad, akkor alapból a "csak töltés" aktiválódik. Azt állítsd át és latni fogja a gép. Vagy használj solid explorert, azzal tudsz Wifin oda-vissza küldeni fájlokat.

(#22156) FNZ válasza patoga (#22155) üzenetére


FNZ
őstag

igen, tudom és át szoktam állítani, de most nem látja, mint korábban :O .
a programot mindjárt kipróbálom

(#22157) bAtt001 válasza FNZ (#22156) üzenetére


bAtt001
addikt

Kis file-okra ez a legegyszerűbb ami nekem bevállt, nem kell semmit beállítani csak letölteni a klienst telefonra és azzal befotózni a QR kódot, utána pedig dragndrop és másolja. [link]

(#22158) FNZ válasza bAtt001 (#22157) üzenetére


FNZ
őstag

próbálgattam és a régi módon 2 pillanatra elérem, betallozóm a könyvtárat és eltűnik minden.

(#22159) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Open beta 16

Release notes and descriptions for this Open Beta build:
Enabled Bug report feedback app (User Feedback)
Fixed duplicate Contacts after upgrading
Fixed Contacts search function bug
Fixed alarm clock occasionally not ringing
Fixed certain app crashes
Fixed some display issues with Dark and Light themes
Optimized power consumption
General bug fixes

(#22160) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Frissítés után van egy kis anomália :D

(#22161) Tibko8 válasza PartyShan (#22160) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nekem 16

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#22162) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Stock root mentes rendszeren van valami mód, hogy feltornásszam a bluetooth hangerőt? Kocsiban amin rádiót hallgatok hangerőn szinte alig hallani.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#22163) g0dl válasza patoga (#22155) üzenetére


g0dl
addikt

A solid explorert én is nézegetem, mior az es file managert kihajítottam az örökös tolakodó reklámjai miatt.

Ami nekem nagyon bevált, az a x-plore . Ez tud smb, sőt felhő tárhelyről is másolni, és nagyon kényelmes a felülete ( amolyan kétablakos total commander szerű, csak egyidejűleg az egyiket mutatja)

(#22164) sto1911 válasza g0dl (#22163) üzenetére


sto1911
veterán

A Total Commander miert nem jo? Nem kell klonokat keresni, es az is tud mindent.

(#22165) YAS-dude válasza PowerBuldog (#22162) üzenetére


YAS-dude
őstag

Bocs, ha bülye kérdés: a telefon hangerőgombjával próbáltad már (mikor már csatlakozott bt-n az autóhoz és szól róla valami)?

[ Szerkesztve ]

(#22166) pampika válasza PartyShan (#22159) üzenetére


pampika
őstag

tyű, nekem vmi nagyon félrement...
ota -> reboot, majd alig reagál a rendszer. nézem, kiajánlja a beta15-öt frissítésnek. közben meg beta 12-t ír, mint aktuális rendszer :Y (nyilván a 15-ről mentem volna 16-ra)

most szedem az egész 16-os romot...

(#22167) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Valami geb@sz volt, mert reggel leszedtem a full romot, felraktam, beta 17-et írt nekem is. Most leszedtem újra, más méretű a zip, újra flasheltem most beta 16.

(#22168) PowerBuldog válasza YAS-dude (#22165) üzenetére


PowerBuldog
veterán

no shit, sherlock, erre még nem gondoltam :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#22169) pampika válasza ToniSlow (#22167) üzenetére


pampika
őstag

most nekem is észheztérni látszik a full rommal. beta 16, lassan töltődött le, lassan ment fel, de fent van.

első indítás után a felbontást átállította, meg némileg lassan ment fel netre is, de most úgy tűnik, h rendben lesz már.

(#22170) PartyShan válasza pampika (#22166) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Szép baleset. :) Én elsőre a full romot raktam fel. Most szedem én is az újat.
Még csodálkozok, hogy a hívás közbeni közelségérzékelő hibát nem képesek javítani :D
Na de legyünk elnézőek, mindenki hibázhat.

(#22171) PistiSan válasza PartyShan (#22170) üzenetére


PistiSan
addikt

Ez csak béta alatt van ugye? Nálam a stabil vezióban nincs ilyen hiba.

(#22172) Tibko8 válasza PartyShan (#22170) üzenetére


Tibko8
senior tag

A telefonálás közbeni közelség érzékelő hiba nálam okozott pár vicces pillanatot. 15 perc alatt 5x sikerült hívás közben repülő módba tenni :))

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#22173) PartyShan válasza PistiSan (#22171) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Nem tudom, de mintha lenne a stabil verzióban is, de erre nem vennék mérget :)

Tibko8: Nálam hál' Istennek ilyen még nem volt. Csak bosszant hogy már nem is tudom hányadik verzió óta nem képesek javítani (bugreport van róla) és hogy folyamatosan ébred a kijelző hívás közben.

[ Szerkesztve ]

(#22174) snyper990 válasza PowerBuldog (#22168) üzenetére


snyper990
őstag

Szerintem teljesen jogos felvetés volt a kolléga részéről, a legjobbakkal is előfordul, hogy bagatell hibát vét, na de mindegy
A kocsi beépített bluetooth-án keresztül csatlakozol, vagy bt-os FM transzmitter/kihangosító? Bár mindkét esetben azok beállításaiban néznék szét először... Esetleg a lejátszó appon belül próbáld meg feljebb tekerni a hangerőt (pl. Poweramp equalizerében lehet preampot feljebb venni, csak ne felejtsd el visszaállítani, mielőtt fülessel hallgatod legközelebb...)

(#22175) PowerBuldog válasza snyper990 (#22174) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nyilván az az első, hogy felhangosítom a telefonon.
Sporify-ban nincs ilyen lehetőség.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#22176) dbius válasza PistiSan (#22171) üzenetére


dbius
veterán

Stabil Android 6-ban biztosan benne van, mert naponta kétszer sikerül átlagban sikerül lerakni a telefont, vagy valami menübe belépni a fülemmel.... :W

[ Szerkesztve ]

(#22177) csabili74 válasza dbius (#22176) üzenetére


csabili74
aktív tag

fájlokat, pl film Flac mivel raktok fel?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#22178) ratobi válasza csabili74 (#22177) üzenetére


ratobi
senior tag

Total commander.

(#22179) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok!

Beta 16-on van egy olyan hibám, hogy ha hosszan nyomom a főképernyőt (hogy elérjem a modulok, háttérkép, beállítások menüket), akkor pár másodpercre feljönnek a menüpontok, összeomlik és visszakapom a főképernyőt.
Másnál is jelentkezik ez a probléma?

(#22180) Tibko8 válasza ToniSlow (#22179) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nálam nincs hiba megnéztem. Esetleg indítsd újra a telót.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#22181) ToniSlow válasza Tibko8 (#22180) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Megtörtént. Wipe cache is megvolt, plusz újra flash-eltem hátha megoldja de nem. Gondolom a launcher-el lesz valami gebasz.
Ha van valakinek ötlete az ne tartsa magában.

(#22182) dbius válasza csabili74 (#22177) üzenetére


dbius
veterán

Én swiftp-t használok fájlok másolására oda-vissza irányban.

(#22183) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Egy dugig bloatware-elt Samsungnál egyértelmű, de a OnePlus-nál milyen előnyökkel jár főzött ROM használata, mi egyebet tudnak, miben jobbak, mint a gyári? - de lehet félreértettem, és nem ezekről beszéltek mostanában.

Gyári ROM-oknak vannak elérhető changelogjai?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#22184) zhata válasza Darko_addict (#22183) üzenetére


zhata
senior tag

Kicsit olvass vissza. Szerintem csak a felfedezés öröme. (Amúgy szinte semmi más.)

(#22185) Darko_addict válasza zhata (#22184) üzenetére


Darko_addict
őstag

Tényleg, ott a link is PartyShan kommentjében! Színtévesztő vagyok, nem mindig veszem észre a linkelést itt PH-n. :B
:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#22186) Hauzer válasza PartyShan (#22170) üzenetére


Hauzer
tag

Rohadt idegesítő..azt hittem csak nálam van ez jelen..komolyan az eladás szélére sodort már ez..nem lehet vele telefonálni normálisan.

(#22187) radicspeter1 válasza Hauzer (#22186) üzenetére


radicspeter1
őstag

Nem lopott oneplus 3 olcsóért érdekel bármikor keresheted Radics Petit :))

[LG NEXUS 5]

(#22188) plejik


plejik
addikt

Honnan tudok olcsón jó gyorstöltőt szerezni a telóhoz? :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#22189) tovgab válasza plejik (#22188) üzenetére


tovgab
aktív tag

Olcsón sehonnan. Csak a gyári töltő/kábel kombó van...

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#22190) dominating válasza plejik (#22188) üzenetére


dominating
tag

az oppo gyors töltését használja a telefon, régebben linkeltek töltőket ha jól emlékszem akkor kb fél áron voltak azok a töltők

5800x3d + 6900xt

(#22191) plejik


plejik
addikt

Köszi a válaszokat!

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#22192) Rick4 válasza PartyShan (#22173) üzenetére


Rick4
félisten

A kijelző csak akkor ébred, ha a hívás elejénél, mikor még nyitva a kijelző, bármi egyéb érkezik, e-mail, messenger üzenet, facebookos dolog. Szerintem is hülyén van megoldva, a hívás háttérbe kellene rakjon mindent, de abból, hogy ott bevillant a kijelző, sosem volt még gondom, simán megnyomtam a lezáró gombot, és telefonáltam tovább.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22193) Hauzer válasza Rick4 (#22192) üzenetére


Hauzer
tag

Hát nem tudom. Én máshogy tapasztaltam. Simán lerakja a fülem..kihangosítja.. minden féle szart elindít. Remélem javítják ezt hamar,mert akkor hamar tovább adom. Fájó mert egyébként jó telefon..süt főz, takarít..csak telefonálni nem tud normálisan.

(#22194) PartyShan válasza Rick4 (#22192) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Nálam ez nem így van. Még egyszer sem kaptam hívás elején üzenetet mégis mikor a fülemhez rakom elsötétedik és utána pár másodpercre rezeg egyet és látom hogy aktív a kijelző. Nem nem kaptam semmilyen üzenetet és bármilyen értesítést sehonnan. Ha hívnak vagy én kezdeményezem a hívást akkor is felébred a kijelző.

(#22195) guerilla90


guerilla90
csendes tag

Sziasztok!
Felraktam a gyári tempered glass screen protectort, de kicsit ferde lett és idegesít, ha felszedem a kijelzőről és egyből rakom is vissza megigazítva visszatapadna vajon?

(#22196) Rick4 válasza Hauzer (#22193) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes, nem tudom, milyen "kialakítású" füled lehet, de a kihangosító gomb a hívás képernyőn középen van... Hangsúlyozom, nekem a gyári, legfrissebb rendszerem van, és kb ennyi, mait összesen problémaként el tudok róla mondani.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22197) Hauzer válasza Rick4 (#22196) üzenetére


Hauzer
tag

Nekem is gyári a rendszeren. Root sincs. Sima user vagyok. Hogy fülem milyen azt nem tudom. De a régebbi androiddal ilyen nem volt. Valamelyik frissítéssel jött ez a szarság..

[ Szerkesztve ]

(#22198) Hubil


Hubil
újonc

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a gmail nem működik, a szinkronizálás nem működik a naptárral. Azt írja hogy Google play hiba. Mit tudok tenni. Már letöröltem, újra telepítettem, mindhia az

(#22199) bAtt001 válasza PartyShan (#22194) üzenetére


bAtt001
addikt

Ez engem is idegesít a legújabb gyári stabil szoftverrel, konkrétan szar vele telefonálni mert állandóan felébred a kijelző... Azt hittem csak nálam van ilyen hiba, de megnyugodtam, ettől még ugyanúgy utálok vele telefonálni de megnyugtatott :D Ha valamiért lecserélem a telefont ez lesz az indoka, ha nem javítják.

(#22200) ztoldy válasza Hubil (#22198) üzenetére


ztoldy
senior tag

Töltsd le a Google szolgáltatások és play újabb verzióját az apkmirror-ról.

A kijelző felébredésre: nálam csak akkor ébred fel a kijelző,ha bizonyos szögben tartom a fülemnél a telefont. Vagy nagyon érzékeny az érzékelő vagy rossz helyen van. Az érzékenységet gondolom szoftveresen lehetne javítani.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.