Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) sto1911 válasza noorbertt (#21650) üzenetére


sto1911
veterán

Mert nincs gond a telefonnal, az meg csak jó, nem? :D egyébként meg most volt a béta 14 mint új téma, hát kell ennél több?! :)

(#21652) YAS-dude


YAS-dude
őstag

Egy hiba az új betában: éjszakai módra váltáskor elcsesződnek a színek és az addigi srgb-ről samsungosan amoledes túlszaturálttá válnak. Az előző bétában ez még jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#21653) noorbertt válasza sto1911 (#21651) üzenetére


noorbertt
őstag

Tényleg nincs gond vele, ezért is nézek fel nagyon ritkán ide :D

[ Szerkesztve ]

(#21654) randras_83 válasza YAS-dude (#21652) üzenetére


randras_83
addikt

Még jó hogy benne volt a changelogban ennek a javítása ;] :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#21655) PistiSan válasza sto1911 (#21649) üzenetére


PistiSan
addikt

Lehet nem volt egyértelmű, de én veled értek egyet.

(#21656) K82 válasza YAS-dude (#21652) üzenetére


K82
őstag

És ezért van a csúszka night mode alatt is.

Pixel / OnePlus Pad

(#21657) YAS-dude válasza K82 (#21656) üzenetére


YAS-dude
őstag

A csúszka csak azt állítja, hogy mennyire legyen hideg vagy melegfehér a fehér. De a színeket ettől a csúszkától függetlenül túlszaturálja éjszakai módban.

(#21658) sto1911 válasza PistiSan (#21655) üzenetére


sto1911
veterán

:R Akkor meg jo, hogy nem kuldtelek el a sunyiba :D

(#21659) rankesz válasza YAS-dude (#21652) üzenetére


rankesz
veterán

Olyat is olvastam xda-n hogy Bluetooth bekapcsoláskor ok nélkül hízik egy mappa, most nem tudok utana keresni, de később ide linkelem

(#21660) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok.!

Hogyan lehet törölni egy elfelejtett képernyőzárat?

(#21661) Banán.hun válasza K82 (#21623) üzenetére


Banán.hun
újonc

Köszi, azóta már tárgyalok velük.
Volt valakinek már olyan hibája amit szervizeltetni kellett? Érdekelne, hogy nekem kell-e postáznom vagy jönnek érte, és hogy hol van a legközelebbi szervíz.
Bocsi, ha alap dolgokat kérdezek :/

(#21662) thomasvold válasza Banán.hun (#21661) üzenetére


thomasvold
őstag

Összefoglaló: "...A fenti ügyintézés az ügyfél számára teljesen ingyenes, azaz a telefon elszállítását is a gyártó végezteti és a visszaküldésről is Ő gondoskodik a saját költségén."

(#21663) Banán.hun válasza thomasvold (#21662) üzenetére


Banán.hun
újonc

Köszönöm szépen! :)

(#21664) K82 válasza YAS-dude (#21657) üzenetére


K82
őstag

És valóban... nem a színeket szaturálja túl hanem nemes egyszerűséggel kilép az sRGB módból. Reggel néztem is mi lelte a kijelzőt, aztán kiderült h éjszakai mód után elfelejti visszarakni a beállított sRGB-t. Még mindig a CF.lumen a megoldás az éjszakai módra, pedig majdnem összejött nekik...

Pszihonaranc: ott van az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#21665) pampika


pampika
őstag

aki használ spotifyt, találkozott már olyannal, hogy random elindul?
hallgatom x ideig, megállítom, bezárom/lerakom háttérbe.

aztán néha gondol egyet és ott van az értesítési sávban és fut. van, hogy csak feldobja az értesítést a legutolsó játszott számmal, de olyan is, hogy fut is a lejátszás. rém kellemetlen, amikor pl. meeting közben elindul a zsebemben a zene...

spotify fórumon írták korábban, hogy talán olyasmi lehet mögötte, hogy ha több eszközön is be vagy lépve, akkor az kavar be vmit, de igazi megoldás eddig nem jött azon kívül, hogy ilyen esetben force close a spotifyra :W

(#21666) Kindar válasza pampika (#21665) üzenetére


Kindar
tag

Nekem is produkálta tegnap többször, de szerencsére nekem zene nem indul, csak az értesítés jelenik meg.

(#21667) pampika válasza Kindar (#21666) üzenetére


pampika
őstag

nekem ma reggel dobálta fel folyamatosan az értesítést...
de korábban volt, hogy az asztalon hagytam és pár perccel később arra értem vissza, hogy egy tök csöndes szobában valahonnan szól a zene. percek voltak, mire rájöttem, hogy a saját telefonomból jön, pedig nyilván én nem indítottam el :F

(#21668) Sajtqukac válasza pampika (#21665) üzenetére


Sajtqukac
tag

Egyszer csinálta nekem is. Épp autóban volt Bluetoothon és képtelen voltam megállítani mert mindig elindult a zene. Félre állás és egy force close után abba hagyta és azóta sem ismételte meg.

(#21669) Pszihonaranc válasza K82 (#21664) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Sajnos nem rootoltam, úgyhogy ez nem működne :(

(#21670) kentucky válasza pampika (#21667) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem bluetoothon automatán elindul mostanában egyből ahogy csatlakozok az erősítőre. Más: jól látom nincs többé magyar viral 50 spotfiyon?

[ Szerkesztve ]

(#21671) pampika válasza kentucky (#21670) üzenetére


pampika
őstag

Sztem az azért van, mert hangeszköznél indul az alapértelmezett zeneprogi. Füles bedugásnál is ilyen.

(#21672) zhata válasza pampika (#21667) üzenetére


zhata
senior tag

Sohasem tette.

Szabályos kijelentkezés után "ébredt" nálad fel?

(#21673) pampika válasza zhata (#21672) üzenetére


pampika
őstag

nálam többször is ;)

sima háttérbe rakásnál is, de volt, hogy force close után is.

spotify fórum alapján nem egyedi és nem mai hiba, de megoldás nem nagyon van rá eddig.

(#21674) zhata válasza pampika (#21673) üzenetére


zhata
senior tag

Minthogy velem ez még (úgy vélem !) nem történt meg, semmi okosat sem tudok mondani. Mindenesetre ezek után jobban odafigyelek rá. Köszi az infót.

(#21675) zhata


zhata
senior tag

Tegnap vettem egy JBL E1+ fülhallgatót,a telefon egyből felismerte. (Nem az OnePlus által preferáltat.)
Ugyanakkora a régi minőségi Technics fejhallagatómat nem ismeri. :F

(#21676) emeron


emeron
tag

A minap érdekes bugra lettem figyelmes. Ment a Waze, mikor jött egy bejövő hívás. A lehulló értesítési sávból felvettem és gyorsan a kihangosítás érdekében a Waze-t a háttérbe dobva a hívóképernyőre léptem. Ekkor viszont egy teljesen más kontaktot mutatott a telefon. Később a hívás végén megnéztem a hívás előzményeket, ott viszont már a valódi hívót mutatta a telefon.

Legfrissebb, gyári, nem béta szoftver van fent.

[ Szerkesztve ]

(#21677) Sajtqukac válasza emeron (#21676) üzenetére


Sajtqukac
tag

Nekem is rossz kontaktot mutat ilyenkor egy pillanatra. Ha a fülemhez rakom majd vissza akkor már jó.

(#21678) LaPedite001


LaPedite001
csendes tag

Sziasztok!
Az a problémám, hogy koncerteken, fesztiválokon ha videót veszek fel, torz a hang a nagy hangerő miatt.
Abban kérném a segítségeteket, hogy van-e valami lehetőség a mikrofon érzékenységének az állítására
?
Előre is köszönöm!

(#21679) tKb.


tKb.
tag

Nem olyan régen frissítettem a telefonom és pár nappal később amikor használtam se a messenger, se a pokerstars eu, se a poker Magyarország nem működik mobilnettel. Viszont ha megnyitom a böngészőt akkor tudok netezni rendesen, youtube is műkődik. De ha wifin keresztül próbálom használni a messengert és a pokerstarst stb. Akkor teljesen hibátlanul működik. Alaphelyzetbe állïtottam a hálózati dolgokat(nem segített). Kipróbáltam a sim kártyám másik telefonba, ott teljesen jó volt. Ha megosztottam a netem(mobilnet) es racsatlakoztam egy másik készülékkel akkor nem volt működőképes internet azon. Ha valaki megosztotta az internetjét, akkor működött minden. Beleraktam egy másik simet a telefonomban, azon is ugyanúgy rossz volt mint az enyémmel. Beidegeltem magam, alaphelyzetbe raktam a telefont és még mindig rossz. Mi a teendő? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#21680) viger válasza tKb. (#21679) üzenetére


viger
tag

3T topik összefoglalóban van! Lehet ide is érdsemes lenne berakni. (Bár nem sok új ember szokta olvasni, csak kérdeznek)

-Vodafone-os szolgáltatónál vagyok, és frissítés után nincs (vagy csak bizonyos app-okkal nincs) mobil adatforgalom, mit kell csinálnom, hogy helyre rázódjon?

Beállítások -> SIM és hálózat -> SIM 1 (és/vagy SIM 2) -> Hozzáférési pontok nevei
Itt egy darab vodafone.wap APN lesz, azt kell törölni:
Katt rá (tehát rákkatintasz a Vodafone.wap APN-re), 3 pötty jobb oldalt felül és itt APN törlése.
Ha visszalépsz egyből megjönnek a megfelelő vodás apn-k, nincs szükség kézi beírásra. (THX macii97)

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#21681) tKb. válasza viger (#21680) üzenetére


tKb.
tag

Ezer hála....hogy miért nem ide írtam előszőr....:)

(#21682) Kindar válasza pampika (#21667) üzenetére


Kindar
tag

Te hogy szoktad bezárni, ha már nem akarsz zenét hallgatni? Mert én minden esetben megállított a zenét manuálisan és utána csúsztatással tüntetem el az értesítést. (nem tudom létezik e automatikus stop pl füles kihúzásnál) Mert én arra tippelek, hogy lehet azért indul nálad a zene is mert az utolsó állapotot állítja vissza amikor valamiért elindul magától.

(#21683) pampika válasza Kindar (#21682) üzenetére


pampika
őstag

Én is így kapcsolom ki.

(#21684) tKb.


tKb.
tag

Lenne még egy barbár kérdésem, ha véletlen avagy direkt összevissza törik a telefon és a vásárláskor kötöttem rá biztosítást, akkor kicserélik egy újra?

(#21685) UberMutant válasza tKb. (#21684) üzenetére


UberMutant
őstag

a biztosítótól függ.
nehéz a mindennapi használat során olyan sérülést elképzelni, amikor az alaplap , a kijelző és az egész tok megsérül, és nem javítható. a kalapáccsal szétverés nem baleset.

szerintem lopás esetén tuti , hogy "cserélik"

mindenképpen olvasd el a biztosítási feltételeket.

[ Szerkesztve ]

(#21686) promagus00 válasza tKb. (#21684) üzenetére


promagus00
tag

Ha direkt össze-vissza törned ezt a telefont, akkor bírságot érdemelnel, nem karteritest.. :D

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#21687) tKb. válasza promagus00 (#21686) üzenetére


tKb.
tag

Belevan irva a biztositasba, hogy van Sabotage es Vandalism-ra is . Csak nem tudom, hogy honnan kaparnak elő egy Oneplus 3at , nem árulja már a Oneplus igaz?

(#21688) Hujikolp válasza tKb. (#21684) üzenetére


Hujikolp
őstag

Nem cserélnek telefont, alkatrészt javítanak. Ha törik a kijelző/érintő, akkor azt a modult.

(#21689) tKb. válasza Hujikolp (#21688) üzenetére


tKb.
tag

Köszi a választ, de ilyen láncreakcios robbanásra meg minden apróságra is van biztositás. Tehát elvileg ha flexxel neki esek és 6 darabba vágom, azt nehéz lesz kijavítaniuk.

(#21690) Hujikolp válasza tKb. (#21689) üzenetére


Hujikolp
őstag

Kérlek, másold be angolul azt a szakaszt a biztosítási részből, ami fedezne ilyen kárt.
Köszönöm!

(#21691) tKb. válasza Hujikolp (#21690) üzenetére


tKb.
tag

On-Guard 12 and On-Guard 24 cover breakage (eg. display breakage), damage due to incorrect use, damage by drops and falls, damage from liquids, excessive voltage, induction and short circuit, sabotage and vandalism.
Az a baj, a gépemen van meg a biztosítási papír, de most ezt talaltam a neten.

(#21692) tKb. válasza Hujikolp (#21690) üzenetére


tKb.
tag

Na? Szerinted?

(#21693) UberMutant válasza tKb. (#21692) üzenetére


UberMutant
őstag

van egy tippem, hogy ha flexxel szétvágod egy szép levelet kapsz vissza, nem telefont :)
különben hamar tönkre mennének kelet európában.

(#21694) Pszihonaranc válasza UberMutant (#21693) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Nem mennének tönkre, mert a biztosítást nem a oneplus vállalja, hanem egy külső, németországi cég.

Illetve ha vandalizmusra is térít, amit a flexelés bőségesen kimerít, akkor miért kapna "szép levelet"?

Bár tkb., olvasd el az apró betűs részt azt ajánlom, mert amit bemásoltál ide az csak marketing szöveg. A lényeg sosem oda van leírva.
Pl. ilyen esetekben (amikor a telefon elpusztul) van önrész, azt tudtad?

[ Szerkesztve ]

(#21695) UberMutant válasza Pszihonaranc (#21694) üzenetére


UberMutant
őstag

nyilván a bitosító menne tönkre. miért, te mire gondoltál?

(#21696) Pszihonaranc válasza UberMutant (#21695) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Bocs, azt hittem a oneplusra utalsz, hogy tönkre megy.
De igazából lényegtelen, mert vannak Magyarországon régóta telefon biztosítások, akár szolgáltatónál, akár másnál, és nem hiszem, hogy mindenki, aki ebbe az üzletbe belekezdett csődbe ment.
Szerintem a készülék árától függő több ezres önerő, és a készülékcserével járó nyűg sok embert motivál, hogy ne vágdossa poénból falhoz a telefonját. Viszont, akivel véletlenül megesik, hogy rádől a fal a telefonjára, annak nagyon jól jön ez a szolgáltatás.

(#21697) UberMutant válasza Pszihonaranc (#21696) üzenetére


UberMutant
őstag

itt vadkeleten egy új telefon nem riaszt el senkit attól, hogy falhoz csapja.
ha nem zárnák ki a szándékosságot, akkor nem sokáig menne a biztosító üzlete. ezt te is beláthatod.

(#21698) Macika66 válasza tKb. (#21681) üzenetére


Macika66
addikt

....hogy miért nem OLVASTÁL először vissza... :)

(#21699) tKb.


tKb.
tag

Nem tudtam , hogy van önrész, de a többieknek mondom, hogy nem is azért tenném mert unatkozom, hanem ha elszeretném adni 2 éven belül és már esetleg lennének rajta kopások, karcolások akkor tolnék egy csereberét, de úgy néz ki ez nem olyan egyszerű dolog.

(#21700) Pszihonaranc válasza tKb. (#21699) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Akkor szerintem nézd át pontosan a feltételeket, és utána mérlegeld, hogy megéri-e neked. Bár, ha már olvasás nélkül megkötöttél egy 50-80€-s szerződést, akkor gondolom azt a ~10E forintos önrészt sem nagy gond kiadnod, ha történik a készülékkel valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.