Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) PistiSan válasza AcCEsS (#21098) üzenetére


PistiSan
addikt

Ébresztőóra, magyar! AMdroid próbáld ki, tud egy csomó mindent, nekem is emelkedőre van állítva az ébresztés, a szundit meg a közelségérzékelővel szoktam ""nyomni"".
Nem hittem volna, hogy az alap ébresztő appon kívül szükség lehet másra, de maximálisan bevállt.
Egy hátrányt tudok mondani, kikapcsolt állapotból nem tud ébreszteni ez az app, a gyári meg igen, minden másban sokkal jobb.

(#21102) PistiSan válasza Rick4 (#21100) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam ezek ki vannak kapcsolva, a viselésérzékelő pl a giroszkóp segítségével nézi hogy mozogsz, viseled e az eszközt, minden ilyen nyavaja amit nem használsz érdemes kikapcsolni, mert szívja az akkut, erre is szokták mondani, hogy ez alhanyagolható, de a sok kicsi sokat tud fogyasztani tapasztalatom szerint.
Pl, van akinek egész nap be van kapcsolva a mobilnek meg a gps is, nálam csak akkor amikor használom őket, 2-3 napot ki is bírok a telefonnal, ha játszok akkor 2, ha nem akkor 3.

(#21103) Macika66 válasza PistiSan (#21101) üzenetére


Macika66
addikt

Az a progi azért szenzációs, mert lehetetlen vele elaludni.
Csak egy NFC tag kell hozzá. Azt lerakod az ágyadtól a legtávolabbi pontra a lakásban. ÉS csak akkor hagyja abba az ébresztést, ha odasétálsz hozzá, feloldod a képernyőt és hozzáérinted.
Ha valakinek nincs NFC Tag-je, akkor elég egy kis darab papírra kinyomtatott QR kód is, hasonlóan messzire rakva a puha ágyikótól...

(#21104) sszemtelen


sszemtelen
őstag

(#21105) L4mie válasza sszemtelen (#21104) üzenetére


L4mie
veterán

hát ez eléggé low budget ... mit is akar mondani? energiaital? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21106) kentucky válasza L4mie (#21105) üzenetére


kentucky
őstag

aprilis bolondja

(#21107) Bibby


Bibby
addikt

Mikor jön már az ota frissítés? Most már baromira zavar hogy az eddig sem túl acélos üzemidő tovább csökkent.

Ελευθερια η θανατος

(#21108) ToniSlow válasza Bibby (#21107) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Stabilra vársz, vagy bétára?

(#21109) rankesz


rankesz
veterán

Beta 13 tapasztalatokra lennék kíváncsi, honvágyam van a gyári rendszer után, resurrection remix nem ad nekem semmi +t

Egyébként csodálkozom h számozásban nem hagyták ki a 13-at, azt hittem b12 után rögtön b14 jön

(#21110) ratobi válasza Bibby (#21107) üzenetére


ratobi
senior tag

VPN - n van már.

(#21111) Bibby válasza ratobi (#21110) üzenetére


Bibby
addikt

Én viszont a hülye user vagyok, aki egy percet nem akar ezzel foglalkozni.
Nekem a megvételkor kiváló telefonom volt (ilyen sem volt még előtte soha). Azóta nem tudom használni a némíó csúszkát, mert megreformálták, és leromlott az üzemidő... ennyit a szuper android verziókról meg frissítésekről.

Ελευθερια η θανατος

(#21112) ToniSlow válasza Bibby (#21111) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Korábban linkeltem teljes romot. Másold fel, recovery-ből dobd fel, wipe cache és kész is vagy.
Tudom hogy macerásabb mint OTA-n, ellenben hamarabb elérhető.

(#21113) UberMutant válasza Bibby (#21111) üzenetére


UberMutant
őstag

egyéterlmű, vegyél másik telefont.

(#21114) kentucky válasza rankesz (#21109) üzenetére


kentucky
őstag

Touch latency valami brutáljól le lett csökkentve, üzemidő eddig jó :D

(#21115) L4mie válasza kentucky (#21106) üzenetére


L4mie
veterán

Nyühh :B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21116) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Ha a Beta 12-őt veszem alapul akkor sanszos hogy egy, max. két hét és jön a stabil a Beta 13-ból is.

(#21117) YAS-dude válasza UberMutant (#21113) üzenetére


YAS-dude
őstag

Az autót is akkor kell lecserélni, ha már nagyon tele van a hamutartó :)

(#21118) sszemtelen válasza YAS-dude (#21117) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nekem valahogy ez az első telefonom, amivel úgy vagyok hogy nem tudnak hirtelen olyat mutatni a Oneplus-ék, amire azt mondom hogy KELL. :D

(#21119) plejik


plejik
addikt

Eddig a Béta 13 elég parádés. Semmi problémát nem tapasztaltam , akku idő még szó -szó majd kiderül. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#21120) plejik


plejik
addikt

Viszont egy valami feltűnt , hogy pl.: a gmail nem jelzi a leveleket csak akkor frissül amikor belépek és frissitem. Erre van valami ??

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#21121) G4bi89 válasza plejik (#21120) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ez nálam stabil romon is előjön néha (csak nougat óta), aztán egy idő után magától elmúlik. :U Egy wipe cache recoveyből talán segít, vagy a gmail adatait törölni és újra beállítani a mail fiókot. Kicsit macera, de hátha segít.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#21122) PistiSan válasza kentucky (#21114) üzenetére


PistiSan
addikt

Én eddig sem éreztem semmi problémát ezzel kapcsolatban, nálad hol látszik a brutális különbség?

(#21123) YAS-dude válasza plejik (#21120) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ez a nagyszerű doze egyik mellékhatása.

(#21124) plejik válasza YAS-dude (#21123) üzenetére


plejik
addikt

Ki lehet az kapcsolni ?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#21125) kentucky válasza PistiSan (#21122) üzenetére


kentucky
őstag

Előző buildeknél sokkal lassabban követte le az érintéseket: pl. a beállítások menüben ha le fel húzgáltál, minimálisan de érzékelhető volt a touch latency, most már pedig instant a dolog. Arter97-től idéznék: "Touch latency is massively improved, finally on par with other flagships.
Thank you! @getpeid @oneplus"

(#21126) Macika66 válasza rankesz (#21109) üzenetére


Macika66
addikt

Egyébként csodálkozom h számozásban nem hagyták ki a 13-at, azt hittem b12 után rögtön b14 jön

Ázsiában tetrafóbia van, nem a 13-as a szerencsétlen szám.

A négyes szám kiejtése hasonlít nagyon a halálhoz. Emiatt az a kerülendő, nem a 13-as :)

(#21127) Tibko8


Tibko8
senior tag

Új animáció lett a béta 13-ban.
Amikor a töltőre teszed akkor a zárási képernyőn a villám kéken alul megjelenik és egy halk hangot is ad mellé. Nekem tetszik :)

Egyébként vegyes érzéseim vannak vele akksi terén. Tegnap merült ma meg nem akart pedig ma max fényerőn ment a GPS vagy 1,5 órán keresztül. Meg úgy amblok jobban teljesített. De majd hétfőn derül ki hogy hány % lesz ha haza értem a suliból.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#21128) viger válasza szkorhetz (#21069) üzenetére


viger
tag

A legjobb ha felrakod és kipróbálod. Én most ezt használom, de mást is telepítettem (AKT Profil), így nem tudom megmondani melyiknek köszönhető a jobb üzemidő. Valószínüleg mind a kettőnek.
Ez függ attól hogy mire van írva a kernel, de egyénként szerintem általánosságban azt lehet elmondani a custom kernelekről hogy jobban kezelik a telefon különböző erőforrásait, optimalizáltabb. És egyéb, sok hasznos funkcióhoz lehet jutni általuk.
Pl.: Nexusomon a kernel csere után lehetett a dupla koppos ébresztést használni, vagy épp a rezgés erősségét állítani.

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#21129) Macika66 válasza Tibko8 (#21127) üzenetére


Macika66
addikt

Nem lesz rossz ez a 13-as béta... :)

(#21130) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

A Beta 13-at használóktól kérdezném: a night mode-ot lehet úgy ütemezni hogy napnyugtától napkeltéig?

(#21131) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Magisk alá van valami modul ami az xposedes bootmanagert helyettesíteni tudja? Szóval le tudja tiltani bizonyos appok auto indulását?
+ Még egy : olyan modul vagy alkalmazás van nougaton amivel az értesítési csúszkát olyanra tudom állítani , hogy felül teljes mute, közép csak rezgés, alul hangos? Erre most az OP3 slider Xposed modult használom.
Ha ezt a kettő meglenne akkor végre teljes Nougat élményem lehetne :)

(#21132) K82 válasza ToniSlow (#21130) üzenetére


K82
őstag

Igen, lehet (do not turn on automatically/sunset - sunrise/customised timing).

Nagytoll: középső állásban sajnos nem lehet lehalkítani.

Pixel / OnePlus Pad

(#21133) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok! Létezik olyan call recorder progi ami mindkét fél hangját felveszi? Telefonon szeretnék riportot csinálni és ez nekem nagyon kellene.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#21134) ToniSlow válasza K82 (#21132) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Királyság. Ha még beleraknák az ütemezett ne zavarj módot az nagyon jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#21135) ratobi válasza dfcwolf (#21133) üzenetére


ratobi
senior tag

Call recorder.

(#21136) dfcwolf válasza ratobi (#21135) üzenetére


dfcwolf
tag

Hát ez így rendben is lenne. De csak az én hangomat veszi fel.

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#21137) ratobi válasza dfcwolf (#21136) üzenetére


ratobi
senior tag

Hmm.. Nálam nem.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorderpro

[ Szerkesztve ]

(#21138) K82 válasza ToniSlow (#21134) üzenetére


K82
őstag

Az sztem pont az alert slider miatt nem fog bekerülni...

Pixel / OnePlus Pad

(#21139) dfcwolf válasza ratobi (#21137) üzenetére


dfcwolf
tag

Melyik call recorder? Ki a gyártó? Van ezen a néven pár lehetőség.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#21140) építész(ke) válasza dfcwolf (#21136) üzenetére


építész(ke)
tag

ACR - Telefonhívás rögzítő. Nálam tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#21141) PistiSan válasza építész(ke) (#21140) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagyon jó program, meg is vettem.

(#21142) dfcwolf válasza építész(ke) (#21140) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszi! Ez működik.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#21143) Timer válasza dfcwolf (#21133) üzenetére


Timer
veterán

ACR Pro.

(#21144) zhata válasza Timer (#21143) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam csak akkor vesz fel mindent jól, ha az audio forrás mikrofon, és a hangszóró is be van kapcsolva. Így viszont mások is hallanak mindent. Ha nálad más beállításokkal is jól vesz fel, írd le, engem is érdekel.

(#21145) PistiSan válasza zhata (#21144) üzenetére


PistiSan
addikt

Audio forrás (Automatikus)
Nálam így van beállítva, nem pisztáltam, tökéletesen felveszi mindkét fél hangját, kihangosítás nélkül.
A pro-t azért vettem meg, mert így automatikusan feltölti drive-ra a felvételeket.

(#21146) Macika66 válasza zhata (#21144) üzenetére


Macika66
addikt

Nem kell hozzányúlni a gyári alapértelmezéshez.
Ha elállítod a fáljformátumot vagy a rögzítés kezdetének túl kicsi késleltetési értéket adsz meg, akkor fordul elő, hogy nem rögzít mindkét oldalon.
A gyári alapértelmezés OnePlius3-on tökéletes.

(#21147) Macika66 válasza dfcwolf (#21133) üzenetére


Macika66
addikt

Én az oroszok hangrögzítőjét használom, mert a dilim a HD-hangminőségben való felvétel, ezt nem tudja megbízhatóan az ACR. Ez meg nagyon. És a fizetős verzió sem egy ökör ára...

(#21148) Timer válasza zhata (#21144) üzenetére


Timer
veterán

Automatikuson van hagyva, és nem piszkáltam a mentési formátumot sem, arra is allergiás, egyébként.

(#21149) Rick4 válasza Macika66 (#21147) üzenetére


Rick4
félisten

Már egy ideje én is ezt használom, mert az ACR kihagyott ezt- azt, amióta ez van fent, azóta minden felvétel megvan. Az új ismeri a OP3-at is, de a régivel is ment minden hibátlanul.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21150) ratobi válasza Macika66 (#21147) üzenetére


ratobi
senior tag

Nem hiába, az orosz technika... ☺

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.