Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#934) Yofej75 válasza mbalint987 (#922) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ismétlés a tudás anyja: "...fenntartani a fajt...oly módon, hogy a saját örökítőanyagait továbbadja..." nos, ebben azért nem nagyon jeleskednek a meleg párok. Nem sértésnek szántam, tény.

"A fentiekből kiindulva (sem) érzem, hogy kevesebbet érnék hetero társaimnál, " nem is mondtam, hogy kevesebbet érnél de azt csak el tudod fogadni, hogy mindennek megvan a helye és ideje. A fajfenntartásban közvetett és sajnos így, ebben a formában csupán minimális szereped valóban lehet (ami igazából nincs is hatással a faj fenntartásának szempontjából) de az az adófizetéses hasonlat...hogy jön ide? Nem értem...

Még mindig azt érzem, hogy túlreagáljátok a dolgot. Ti magatok. A hangadóitokat (szívesen nevezném őket MelegHitlernek) követitek akik belétek sulykolják, hogy az elnyomás ellen küzdeni kell és mindenhez ugyanolyan jogotok van, mint a normális (azaz "minden normának" megfelelő) embereknek, ti pedig mint egy szekta tagjai mentek előre vakon a magatok útján nem törődve azzal, hogy mit okoztok ezzel a többiek számára (amúgy meg nem feleltek meg minden normának, ezért is vagytok mások) . Daffni2 kérdése pedig vaóban elgondolkodtató: "Ha egy emberi lény a gyerekekhez vonzódik,szexuálisan (pedofil) akkor ezek szerint azt is el kellene fogadni?"

@Daffni2 +1

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.