Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1019) TheProb


TheProb
veterán

Gyerekek, kikészít ez a BL nyitós szenvedés. Értem én, hogy 360órát kell várni, de addig se jut el ez a szaros tool, hogy kiírná, hogy mennyi van még hátra. 50%-nál konzekvensen megáll, mint a szög... :W

Kb próbáltam már mindent, amit neten írtak, de kb mind ugyan arról szól. Már csináltam factory resetet is, mert rémlett, hogy anno másik telefonnál is ez lett a megoldás, de mi8-at ez se hatotta meg. Cserébe rakhatok megint vissza mindent... :U

Mondjuk a legjobban az szabja fel az agyamat, hogy kb csak minden 32. csatlakoztatásra és fastboot-ba lépésra látja a fastboot a telefont (fastboot devices). Aztán, ha rápróbálok mi unlock tool-lal, akkor onnan kb csak egy gép restart után fogja újra listázni fastboot a telefont.

Próbáltam már 9 féle drivert, 3 verziójú unlocker toolt, 2 kábelt, több USB portot, kilőni a tűzfalat/AV-t, stb. Már fingom nincs, hogy mi a szart próbáljak még.

Nyitottam már 3-4 telefont, de összesen nem szoptam ennyit velük, mint a napokban a mi8-cal...

Itt egy screen, de igazából ez is már legalább 3 féle képpen küldött el az anyámba.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.