Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Delerium


Delerium
senior tag

Ma sikerült kicsit összevesznem a telefonnal, class 4-es micro SD kártyám van benne de hibát észlel rajta. Visszaraktam a droidos telefonba és semmi gond, elértem a képeket, zenéket, mindent. De itt csak vizsgál és vizsgál. Másnak is volt ilyen?

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#4952) erahurka válasza vzoltan87 (#4950) üzenetére


erahurka
félisten

Egy részét a rendszer használja (pl. böngészési előzmények, jelszavak), egy része meg rejtély. Régen volt egy bug, amitől folyamatosan növekedett es csak HR segített rajta, de 8.1-el javították.

(#4953) Croft-21


Croft-21
őstag

Vajon miért írja ezt a Deezer? Kép
Van mobilnetem is és wifim is.

(#4954) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nincs valami ötlet, hogyan állítsam be a fényképezőt, hogy ne világítson mindenkinek a szeme? Sajnos a vaku beállításoknál nincs ilyen.:-( előre is köszi

(#4955) zachary válasza Pttypang (#4928) üzenetére


zachary
tag

Polírozni próbáltad? Órásnál azt hiszem csinálnak ilyeneket, egy próbát megér, ha már úgyis karcos.

(#4945) Bandi8bácsi Én Nocia Care-ben vettem, egy ezres volt és ott helyben fel is rakták.

[ Szerkesztve ]

(#4956) kutitomi73 válasza zachary (#4904) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Bocs a késői válaszért!
Pár forinttal drágult de tőle vettem:

:) [Lumia kék hátlap]

zodes: Igen független

Nimda: Egy pirinyót drágúlt!😃

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#4957) kutitomi73 válasza zodes (#4917) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

:C :C :C

"A remény hal meg utoljára"

(#4958) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Hogy egyesek mennyire nem vigyáznak a mobiljukra!!!????😩 szörnyű.

(#4959) Ringman válasza batukán (#4930) üzenetére


Ringman
nagyúr

pont ma reggel, rezgésre ébredtem. újraindítás segített.

(#4960) s7evcsenko válasza kutitomi73 (#4956) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha esetleg valaki fontolgatná a vásárlást, akkor én is beszálnék, annyival is kevesebb a postaköltség. :B
Nekem egy narancssárga kellene.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4961) mzsolti válasza s7evcsenko (#4960) üzenetére


mzsolti
tag

ööö... ingyenes a szállítás. persze kék elfogyott :W

(#4962) zombinyul válasza Bandi8bácsi (#4945) üzenetére


zombinyul
addikt

Telenor, 1400-1500 Ft-ert (nem emlekszem pontosan) adnak felrakassal 2db-ot. Az egyik matt, a masik sima. A matt nagyon tartós, veszett jol nez ku, csak rontja a kepet, a sima eleg karcolodos. Attol fuggetlenul jo arba adjak

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4963) Pttypang válasza zachary (#4955) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, ezt is megprobalom majd, de a 20-30k-s ar azert megfontolando mindenkinek, ha esetleg valahogy sikerulne eltornie a hazat vagy hasonlo.

Everybody lies.

(#4964) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Használ itt valaki WH-701 headsetet Lumia 735-el? Esetleg valami ötlet, hogy miért nem hallok benne semmit, amikor sima füles működik a 735-el, a WH-701 headset pedig másik telefonnal tökéletesen működik????

Oké, már látom, tárgytalan... :(((
NEM KOMPATIBILS EGY NOKIA KIEGÉSZÍTŐ EGY NOKIA KÉSZÜLÉKKEL
szégyen

[ Szerkesztve ]

(#4965) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Esetleg ha valakit érdekelne!

(#4966) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Jelenleg 720-am van, de már régen gondolkodom, hogy tavasszal lecserélem egy 735-re. Kérdésem, hogy mik a tapasztalatok, mennyire jellemző a telefonra a folyamatos betöltés?

A mostani telefonon leginkább ez zavar: sokszor másodpercekig kell nézni a betöltés képernyőt, 1-1 oldal megnyitásakor bezár az egész explorer, néhány programot (pl. Messenger) csak hosszú másodpercek után nyit meg.

A fentiek a 735-nél is jelentkeznek?

(#4967) zodes válasza Sawyer_ (#4966) üzenetére


zodes
aktív tag

Nálam semmi ilyen probléma nincs. Belső memória, SD hogy áll? Nem lehet, hogy tele van?

Képzeljétek, eddig nem vettem észre csak most: Ha az Áruházban a PC-n keresztül akarok appot letölteni, akkor a "Telefon keresése" után azt mondja, hogy most nem tudja letölteni a telefonomra az appot. Megnéztem a "Beállítások - telefon myomon követése - SMS helyett leküldéses értesítésben kérem a parancsokat és az alkalmazásokat" jelölő négyzet be van pipálva! Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4968) Bandi8bácsi válasza zombinyul (#4962) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Köszi Neked is és zachary-nak is! Ma pont útba esik egy Vodás és egy Telenoros üzlet, remélem valamelyikben megcsinálják :)

(#4969) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Skype jól működik rajta?Videocsevegés?

(#4970) Anubis_9 válasza Dj.Kütyü (#4969) üzenetére


Anubis_9
őstag

Pont a minap hívtak Skype-on, jó volt a hangminőség, semmi panasz nem volt rá. Videocsevegést nem próbáltam még.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4971) Dj.Kütyü válasza Anubis_9 (#4970) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Peddig arra lennék kiwi nagyon.Még Sosem próbáltam.!!Jó anno msn-en laptopról annak a tetején egy Tesco-s kamerával😁 Így Mobilról soha.

[ Szerkesztve ]

(#4972) Kurt Hectic


Kurt Hectic
tag

Sziasztok,

én múlt hét kedden vásároltam egy Lumia 735-öt. Már hónapok óta nézegettem a WP-s telókat, kigyűjtögettem egy Onedrive jegyzetbe a paramétereiket, így esett a választás erre a készülékre. Mindenképp WP-s telót akartam, egyrészt sok jót (és kevésbé jót is) hallottam már róla, tetszik a csempés UI, másrészt MS ökoszisztémán belül akartam maradni, harmadrészt már volt Androidos telóm. Sajnos, a drágább árkategóriás Android telók közt is van jó néhány, amelyikben komoly bugok, laggok, fagyások vannak, pl. tipikus bug, elég sok ismerősömnél és nálam is előfordult, hogy hívás közben nem válaszol a képernyő, így csak a nyomógombbal lehet fogadni a hívást...
Eddig tetszik a 735, pont az és annyi, mint amennyit vártam tőle. Van néhány szerethető funkciója, pl. az adatforgalom beállítása egyszerű, az IE gyors bár vann benne néhány bug, alapvetően jó a készülék, gyors, reszponzív, stb.
Kérdéseim:

1. ha azt akarom, hogy a messenger értesítéseit megkapjam akkor is, ha mobilneten vagyok, mit kell beállítani?
Van ugye a Beállítások/mobilhálózat+SIM kártya/Adatkapcsolat kapcsoló, ezt nyilván be kell kapcsolni.
Ugyanitt a "Korlátozott Wi-Fi kapcsolat esetén" - "mobil adatátvitel használata", ezt be kell kapcsolni?
Az adatforgalmi segéden belül a "Háttérben zajló mobil adatátvitel korlátozása", ezt ki kell kapcsolni?
Ha bekapcsolom a Takarékos üzemmódot, akkor megjönnek az értesítések?

2. az alap "Fájlok" alkamazás képnézegetőjében, ha megnyitok egy képet, sehogy sem lehet balra-jobbra lapozni?

3. Olvastam valahol olyasmit, hogy messenger nélkül is el lehet érni a facebook chatet, tényleg van ilyen és ha igen, hol? Sem a kapcsolatokban, sem az üzenetekben nem találtam.

4. Fájlkezelőnek mit érdemes használni? Jelenleg a Metro File Manager van telepítve, de ez nem tetszik annyira.

Köszi :)

(#4973) Kurt Hectic válasza Kurt Hectic (#4972) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Már nem tudom szerkeszteni... még egy kérdés, melyik app alkalmas arra, hogy a privát képeket/videókat tartalmazó mappát elrejtsem a Fényképek alkalmazás elől? Többet is látok az app storeban, de mindegyik olyan, hogy fájlokat kell beimportálni, jelszót kell beállítani, stb..

(#4974) Luser2000 válasza Kurt Hectic (#4973) üzenetére


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Vettem egy Lumia 730 dual készüléket.
Szöveg gépelése közben nem ad a billentyűzet hangot (azt a kopogó gépelés hangot).
Mi / hol állíthattam el? (Sehol nem találok erre opciót).

Denim fut rajta.

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4975) Bandi8bácsi válasza Bandi8bácsi (#4968) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Na 3k magyar Forintért fel van fóliázva, tokozva. :)

(#4976) zachary válasza kutitomi73 (#4956) üzenetére


zachary
tag

Köszi, én is itt néztem, csak már egy ideje nincs neki raktáron. Remélem minél hamarabb lesz belőle, a szürkét úgyis megtörem :W

(#4977) zsoltyyy válasza Luser2000 (#4974) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Az a csengőhang erejétől függ, ha jól tudom.

(#4978) BrownB


BrownB
tag

Pár hete cseréltem le L800-amat a 735-re, nem bántam meg. :)

(#4979) Devas válasza Luser2000 (#4974) üzenetére


Devas
őstag

Beállítások / hangok / billentyűérintés?

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#4980) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Most nem azért.De mi a különbség az Asztali gép meg a nem asztali közt?A Laptop is asztali akkor?...😐

(#4981) this is life


this is life
Ármester

Aki telepítette az insidert annak Elvileg tölthető a win10 a telefonra...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4982) zachary válasza this is life (#4981) üzenetére


zachary
tag

Rákerestem, el is kezdett tölteni valamit. Nemsokára jelentkezem :C

(#4983) hodostamas válasza zachary (#4982) üzenetére


hodostamas
addikt

Nekem no builds :(

(#4984) this is life válasza zachary (#4982) üzenetére


this is life
Ármester

A telepítés előtt loj fel a felhőbe egy biztonsági mentést,ha gaz lenne a preview a Nokia softver Recovery toolal vissza tudod rakni a denimet. Sok sikert...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4985) hodostamas válasza hodostamas (#4983) üzenetére


hodostamas
addikt

Telefonfrissítés menüben már ok, telepíti.

(#4986) zachary válasza hodostamas (#4985) üzenetére


zachary
tag

Csinálj biztonságit, biztos ami biztos alapon

Ha valami félre menne.

[ Szerkesztve ]

(#4987) zachary válasza zachary (#4986) üzenetére


zachary
tag

Ez bizony nem W10, bár haladunk a hivatalos név már WP 8.10 :D (8.10.14219.0) egyelőre nem tudom mi változott, látszólag semmi.

Szerk: De változott, visszatett egy csomó gyári appot... Mintha egy kicsit gyorsabb és még folyamatosabb lenne, mást nem vettem észre.

@hodostamas Akkor neked sincs semmi új?

[ Szerkesztve ]

(#4988) hodostamas válasza zachary (#4986) üzenetére


hodostamas
addikt

Hát ezt ne mértem, felrakta a 14219.341-es verziót...

(#4989) Steelers


Steelers
senior tag

Elméletileg nekünk ki sem jött ma,csak a 730-ra...bár az meg dualsimes,arra sem jöhetne elvileg.
Ki érti ezt?! :DDD

(#4990) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Vaklárma w10.😂

(#4991) hodostamas válasza Steelers (#4989) üzenetére


hodostamas
addikt

Eszerint nekünk is jár: [link]

De lehet nekem csak a pfd kikapcsolása miatt jött frissítés? Mert kikapcsoltam, mondom ne kavarjon be..

az insider appban kéne látnunk valamit, vagy a telefonfrissítés menüben?

(#4992) zsoltyyy válasza Dj.Kütyü (#4990) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Hogy érted, hogy vaklárma? Szerintem még nincs is hivatalos dátum a megjelenésre...
Majd biztos bejelentés nélkül kiküldik. :DDD

(#4993) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok! Vettem egy mágneses notesz tokot a telefonhoz. Kérdésem: Nem árthat az amolednek a mágnes? Pont a kijelző fölött van ugyanis. Köszi a válaszokat! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4994) Steelers válasza hodostamas (#4991) üzenetére


Steelers
senior tag

én ott nem látom a 735-öt

(#4995) zachary válasza hodostamas (#4991) üzenetére


zachary
tag

Nem jár, pontosabban jár, de nem most. A PFD meg a Technical prew nem ugyan az. A PFD a legújabb nyolcast tolja fel, a TP meg már a tízest. Viszont van ott egy két figyelmeztetés, ráadásul nagyon sírnak érte, hogy ne napi használtaban lévő telefonra telepítsük, úgyhogy ezt egyelőre kihagyom.

@hjoci1980: minden Nokia megkapja aminek több, mint 8 giga tárhelye van és egykártyás.

[ Szerkesztve ]

(#4996) Dj.Kütyü válasza zsoltyyy (#4992) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Nincs hát.Nem is lesz itt w10 záros határidőn belül!

(#4997) hodostamas válasza Steelers (#4994) üzenetére


hodostamas
addikt

Már megint mást dob be... pár perce még ez volt látható:

(#4998) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Az, hogy a 735 megkapja-e az szerintem nem kérdés, tutira megkapja.
A fontosabb kérdés, az inkább az, h mennyire lesz használható vele...

(#4999) zachary


zachary
tag

Semmi, inkább be sem másolom, nehogy valaki kinyírja a telefonját.

[ Szerkesztve ]

(#5000) Dj.Kütyü válasza zsoltyyy (#4998) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Majd kiderül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.