Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) NY124 válasza Anubis_9 (#5450) üzenetére


NY124
tag

Én? Dehogy. :DDD

(#5452) Gusztáv válasza valaki_xy (#5448) üzenetére


Gusztáv
addikt

UPC WiFree hálózaz véletlenül nincs beállítva? Az produkált többeknél ilyen hibát.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#5453) valaki_xy válasza Gusztáv (#5452) üzenetére


valaki_xy
tag

Nincs, sőt ismert hálózat is van vagy hét.

(#5454) zombinyul válasza valaki_xy (#5448) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam is igy volt, Huawei P6, Lumia 800, meg iPhone 3GS tudott csatlakozni arra, amire én nem. De nalam ugye a telefon ujrainditasa nem segített, csak a rootere. A masik wifi problema detto, minden tud ra csatlakozni olykor, csak én nem.

NY124: Ahhoz nem tudok mit hozzászólni, de nyomassuk. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5455) valaki_xy válasza zombinyul (#5454) üzenetére


valaki_xy
tag

Akkor lehet kap majd egy HR-t első körben, ha nem javul.

(#5456) kutitomi73 válasza zombinyul (#5445) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

zombinyul:Biztos így van!!!!Bocs hogy szóvá tettem :R :((( :DD :))

"A remény hal meg utoljára"

(#5458) hedschas


hedschas
újonc

Sziasztok!
1 hete van meg a lumiám. Eddig meg is vagyok vele elégedve. :) viszont felmerült 2 probléma is. Az egyik, a zenelejátszó.Szerintem a wp7.8 hoz képest elég bugos a zenelejatszó :F Hallgatom a zenét és mikor kilépek az appból, az animáció megakad..nem tudom, hogy ez most a telefon hibája-e vagy a gyári alkalmazásé.
A másik pedig pl a beállításoknál vagy az alkalmazás listában finoman görgetek le/fel, és random ugrik egy sort. Ezek a jelenségek nálatok is megvannak?

(#5459) Anubis_9 válasza hedschas (#5458) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én zenét még nem hallgattam vele, ehhez nem tudok hozzászólni! :DDD Fel/le pörgetésnél nálam nem ugrik semmit...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5460) Coulson válasza hedschas (#5458) üzenetére


Coulson
tag

A főképernyőre való visszatérés nem mindig röccenésmentes. Biztos Androidból átemelt fejlesztés :DDD

(#5461) Xmodule válasza hedschas (#5458) üzenetére


Xmodule
őstag

Nekem is ugrál!

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5462) Vizi911 válasza gyöngyvirag (#5346) üzenetére


Vizi911
tag

Szia nekem is csinalja ezt a telefon képernyője pont ahogy írtad foleg kis fenyeronel változik a kontraszt véletlenszerűen mintha automatan lenne,de teljesen random,van biztositasom, ez program hiba lehet csak, v erdemes visszavinnem? Meg néha beszaggat a képa programoknal egy pilanatra

Iphone SE 64GB

(#5463) Nimda válasza hedschas (#5458) üzenetére


Nimda
addikt

Ez az ugrálás nálam is jelentkezik, valószínűleg szoftveres gond lehet.HR előtt is csinálta, utána sem változott a helyzet.Telekomos a mobil, nem tudom van e jelentősége.Próbáltam az érzékenységet állítani normál-ra, de nem segített.Ez legyen a legnagyobb problémája, igazából nem zavaró.Kisebb akadások nálam is vannak, de szerintem csak túl sokat várunk a rendszertől.Egy hasonló hardveren az android sem menne röccenésmentesen.
Sokkal inkább aggaszt az, hogy nincs egy jól működő időjárás alkalmazás, kipróbáltam vagy egy tucatot, de mindegyiknek van valami gyermekbetegsége.

[ Szerkesztve ]

(#5464) Vizi911 válasza Nimda (#5463) üzenetére


Vizi911
tag

Milyenugrálásrol van szo ?:)

Iphone SE 64GB

(#5465) Vizi911 válasza Vizi911 (#5464) üzenetére


Vizi911
tag

Tapasztaltam egyébként ma hajnalban store bol , hogy le lehet tölteni a windows insidert , de gondolom ez ránk nézve még nem veszélyes :) ezzel a programmal egyébként csak a proba verzio jön majd le , vagy kell a win10 hez is majd? mikor várhato ?:)

Iphone SE 64GB

(#5466) Xmodule válasza Xmodule (#5424) üzenetére


Xmodule
őstag

Az sd kártya volt a hibás.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5467) kutitomi73 válasza Nimda (#5463) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Amazing Weather HD? Nekem tökéletesen működik!

"A remény hal meg utoljára"

(#5468) Nimda válasza kutitomi73 (#5467) üzenetére


Nimda
addikt

Nálam nem, nem működik a csempe.Maradtam a prognoza-nál, igaz ez meg pontatlan :(

#5464 Vizi911 csak egy picit kéne visszaolvasnod :)

[ Szerkesztve ]

(#5469) Vizi911 válasza Nimda (#5468) üzenetére


Vizi911
tag

Ja azt láttam , csak nem tudom vizualizálni , egyébként nekem nem csinált ilyet , mondom csak ez a kontraszt probléma kis fényerönél, nem tudom ez mennyire garis, vagy biztositásos :)

Iphone SE 64GB

(#5470) Nimda válasza Vizi911 (#5469) üzenetére


Nimda
addikt

Olyan, mintha kihagyna/átugorna egy sort görgetés közben.

[ Szerkesztve ]

(#5471) Potzee


Potzee
addikt

Tegnap én is végre megkaptam a 735-öst. A záró címke a gyári dobozon sértetlen volt, az original csomagolást előttem bontották ki. Egész este matattam és belaktam a telefont...a HTC One V után ez egy teljesen más világ...1 mag, 512 MB ram, android --> 4 mag, 1 GB ram,windows...
A sebesség különbség egyelőre még felfoghatatlan, semmi döccenés! :D

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5472) Croft-21


Croft-21
őstag

Bp-n nem lehet kapni ehhez a telefonhoz kék színű hátlapot? Csakha kintről megrendelem?

(#5473) zsoltyyy válasza Croft-21 (#5472) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Én kerestem, sehol nem találtam.
Nekem kínából megjött egy 1,5 hét alatt, meg is lepődtem.

(#5474) Vizi911


Vizi911
tag

szerintem elég alkalmi :)
http://www.ebay.com/itm/New-Original-Housing-Battery-Back-Cover-Shell-Case-For-Nokia-Lumia-730-735-/121552268261?pt=LH_DefaultDomain_0&var=420495819415&hash=item1c4d146be5

Iphone SE 64GB

(#5475) kutitomi73 válasza Croft-21 (#5472) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Írtam privátban!😊

"A remény hal meg utoljára"

(#5476) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Hátlap téma (kék színben, gyári):
Nokia Care: 3000,- Ft 735, benne QI panellel. Most vettem, víztiszta szilikont kerestem de mikor megláttam azonnal megvettem a 730ds-re... Nem kotyog, sarkaknál tökéletes illeszkedés. Nem is nagyon akarom már szilikonba "rejteni"... :) ja, Budapest.

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5477) Vizi911


Vizi911
tag

Van egy eladó vezetéknélküli töltőm is ha érdekel valakit , egyszer használtam de nekem nem jön be, mennyiért lehetne eladni esetleg ? tudnátok segíteni?

Iphone SE 64GB

(#5478) Anubis_9 válasza Vizi911 (#5477) üzenetére


Anubis_9
őstag

T-nél kaptad? Én 8500-ért passzoltam el.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5479) Vizi911 válasza Anubis_9 (#5478) üzenetére


Vizi911
tag

igen ott, hát nem tudom hol lehetne, én 7000 ért is megválok töle ha valaki kéri :)

Iphone SE 64GB

(#5480) Anubis_9 válasza Vizi911 (#5479) üzenetére


Anubis_9
őstag

Dobd fel apróra, egyszer úgy is elviszi valaki. :K

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5481) kene84 válasza Vizi911 (#5479) üzenetére


kene84
senior tag

épp ma adom el az enyémet 1 hónapi aprós hirdetés után 6000-ért

(#5482) Vizi911


Vizi911
tag

Én 7 ért probálkozom :D ha kell valakinek csak ír. van az alföldön olcsobban is de hát hegyeshalomtol pestig bármerre elviszem, sokat utazom :) ez a csí töltés sztem még pelenkában jár :D

[ Szerkesztve ]

Iphone SE 64GB

(#5483) kene84 válasza Samanbacsii (#5476) üzenetére


kene84
senior tag

Ez melyik pesti nokia care volt?
Én is ellátogatok oda akkor :K

(#5484) Samanbacsii válasza kene84 (#5483) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Westend vége magassága, Váci út másik oldala árkád alatt. Tegnap előtt este vettem. Még volt három darab... :)

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5485) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

A segítségeteket szeretném kérni.

Az egyik cimborám szeretne venni az edigitalba snow atack akciós Lumia 930-at, de ezt csak azok vehetik igénybe akik ott voltak a fesztiválon. Van közületek olyan aki ott volt és érvényesíteni tudná a kedvezményt? Előre is köszönöm.

Hátlap témához:

Ha garanciális még a készüléked és leadod a hátlapodat ingyen cserélik olyanra amilyenre szeretnéd. Tapasztalatból mondom, igaz én megtartottam a szürkét amikor vettem rá zöldet. Ja és a Váci úti szerviz volt. (a hölgy eladó ajánlotta fel)

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#5486) erahurka válasza Potzee (#5471) üzenetére


erahurka
félisten

Annak idején HTC One V-n is gondolkoztam de az ára meg az ahhoz tartozó hardver eltántorított. Ugyanígy került ki a képből a Desire X. Amúgy mindkettő telefon szebb mint a Lumia 620 ami lett végül. Mindig elmorzsolok egy könnycseppet ha meglátom őket, nagyon jól néznek ki.

Sok szerencsét a 735-höz, remélem tetszeni fog! :))

(#5487) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Egy kis info:
Alap kínom, hogy a dual nem tud QI töltést és szét rugóztam magam, hogyan lehetne átalakítani. Módomban volt megnézi a szerviz szerelési útmutatóját (sajna nem publikus) és meglepő volt számomra, hogy a panel mindössze ujjjnyi széles és a házban mindössze felkörben helyezkedik. Ennyi... :U

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5488) rüstü válasza DJosef (#5485) üzenetére


rüstü
csendes tag

Nem csak azok vehetik igénybe. A lényeg, hogy ki kell választani a terméket, kosárba kell helyezni és a rendelés vége felé érvényesíteni kell a következő kupont (be kell írni az üres helyre): EXTREMELUMIA

C64-II, Levis magnó, Goldstar tévé, 1571 floppy, 2 joystick...

(#5489) Potzee válasza erahurka (#5486) üzenetére


Potzee
addikt

Imádom a HTC-ket, de a One V felett eljárt az idő...még nekem is lasssú, pedig csak net, viber, skype és duma megy a telefonon. Anno kifutó modell volt a T-Mobile-nál és 36k-ért best buy volt. Most két év után eljött egy upgrade ideje...735 jön, HTC pedig megy anyukámhoz!
Köszi a jókívánságokat! :R Remélem, a Lumia 735-ös is megszolgálja a bizalmat és az árát! :C

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5490) kene84 válasza DJosef (#5485) üzenetére


kene84
senior tag

Most már tényleg elmegyek a váci úti nokia care-be hátha van kék hátlap még :)

[ Szerkesztve ]

(#5491) Vizi911 válasza kene84 (#5490) üzenetére


Vizi911
tag

ha nincs már kérlek kérdezd meg , hogy milyen gyakran rendelnek :P Én is felmászok akkor Pestig egyért :)

Iphone SE 64GB

(#5492) DJosef válasza rüstü (#5488) üzenetére


DJosef
őstag

Rossz kód, ezt írja ki rá.

Forget about it

(#5493) Vizi911 válasza DJosef (#5485) üzenetére


Vizi911
tag

Akkor is bevihetem oda , ha trémobilos vagyok és biztosításos a telom ?:) Akkor is jogosult vagyok ilyen ingyenes hátlapra ?

[ Szerkesztve ]

Iphone SE 64GB

(#5494) erahurka válasza Potzee (#5489) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem meg fogja :))

Az új HTC-k sajnos nem néznek ki olyan jól mint az előző generáció. A Sense 5 sem lett szép szerintem. :(

(#5495) kene84 válasza Vizi911 (#5491) üzenetére


kene84
senior tag

Rendben van, megkérdezem mindenképp

(#5496) rüstü válasza DJosef (#5492) üzenetére


rüstü
csendes tag

Uh, tényleg, pedig nekem hétfőn még működött a kód ...

C64-II, Levis magnó, Goldstar tévé, 1571 floppy, 2 joystick...

(#5497) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Névnaptár nálatok nagy négyzetben kiírja a másnapi névnapokat?

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5498) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Vodafone-os Nokia Lumia 735 telefonom van, és a következő a gondom. Amikor wifin keresztül próbálom frissíteni a benne lévő 32 gb-os memórikártyára telepített térképeket, több mint fél óráig nem történik semmi (ekkor általában feladom :W ) Ebben az esetben mi a teendő? Előre is köszi a segítséget.

(#5499) Wildpath válasza rüstü (#5496) üzenetére


Wildpath
tag

Ezekszerint már nem él kód valamiért. Vasárnap is működött még :F

[ Szerkesztve ]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#5500) gyöngyvirag válasza Vizi911 (#5462) üzenetére


gyöngyvirag
csendes tag

Hogy érdemes e visszavinni nem tudom, majd jövő hét után kiderül mert én visszavittem. azt mondta a csávó a Trénél, hogy küldi a gyári szervizbe ami másfél-két hét. Amúgy a biztosítás szerintem csak káreseményre vonatkozik SW vagy HW problémákat garanciális úton kell intézni.
(vagy ha mégis biztosítózni akarod, vágd földhöz és kapsz újat :D :DD , de ez csak vicc)

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.