Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) diagonal válasza gyöngyvirag (#4191) üzenetére


diagonal
csendes tag

Na most már van nekem is egy szürke. Elmentem most az MM-be, igazából csak hogy megfogjam, megnézzem milyen mert ott ugye ki van téve, de éppen akciós is volt, így ha már ott voltam megvettem. Végülis emagnál is ugyanennyibe került volna most, de talán garancia szempontjából MM egyszerűbb ha valami gáz van van hova visszavinni, nem kell postázni stb.
Hát, nekem majd szokni kell ezt eléggé, nagyon tetszik egyébként kinézetileg meg minden szempontból ez a teló, de nekem még soha nem volt okostelefonom. Egy 6e Ft-os semmit nem tudó telefonról váltottam át.
Lehet abban jó is akár, hogy összehasonlítási alapom sincs milyen ez egy androidos telóhoz vagy egy iphone-hoz képest:-)
Egy kérdés: tokot milyet érdmes hozzá venni meg hol? MM-ben voltak 1000 Ft-ért mindenféle színű szilokontokok, de 730-ashoz. Azok rámennek 735-re is igaz?
Vagy inkább Nokia Care-ben érdemes megnézni?

(#4202) Cingáriusz válasza diagonal (#4201) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Szerintem a szilikon tok a legoptimálisabb. Az védi a legjobban. Igen, a 735-ös tokok a 730-ra is jók.
Egy ilyet nyugodtan vehetsz rá: [link]

(#4203) gyöngyvirag válasza diagonal (#4201) üzenetére


gyöngyvirag
csendes tag

Szerintem a730-as is rámegy de a MM ben biztos adnak egyet, hogy felprobald, a T-nel én hozattam a csajjal 3-4 db-ot is es mind kipróbáltam. Én amúgy egy sima belebujos bőrtokot vettem mert alltalaban poros helyen dolgozok. Munkahelyen kívül meg nem szoktam használni mert csak zavarna.

[ Szerkesztve ]

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

(#4204) Dj.Kütyü válasza Cingáriusz (#4189) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Több játék meg alkalmazás,ami ki is nyírja az androidot.Lehet ezer magos meg száz giga ram.Soha nem lesz stabil rendszer.Bár nem is arra tervezték...

(#4205) Dj.Kütyü válasza gyöngyvirag (#4188) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Én 2évet karmoltam alá.2890részlet+1990 havi díj. Ja 0ft kezdővel.

[ Szerkesztve ]

(#4206) Dj.Kütyü válasza gyöngyvirag (#4203) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Porba biztos nem vinnék be egy ilyen telefont.Szobafestő a szakmám.Inkább oda veszek egy 2000ft-ost külön.

(#4207) Cingáriusz válasza Dj.Kütyü (#4204) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Miért ne lenne stabil? Semmi bajom a stabilitásával. Soha nem fagy, nem lassul be.
Most mégis beüzemeltem a 735-öst. Az első benyomásom, hogy az AMOLED-nek nagyon szép a feketéje, de fehére egyáltalán nincs. Az Amoled fehér az lényegében sárga, főleg ha mellé teszek egy IPS-es telefont.

(#4208) SpeedyG válasza A214 (#4197) üzenetére


SpeedyG
tag

Én voltam a lúzer... androidos berögzöttségek, ugyebár... a "fájlok" nevű fájlkezelőn keresztül nyitottam meg a zenéket, ami nem is tudom milyen - de igen primitív - lejátszót nyitott meg. A "gyári" zene applikációval már tényleg megy a háttérben a zenelejátszás, itt már csak az a bajom, hogy nagyon nehéz megtalálni benne albumokat. Nekem nem jön be ez az albumok, előadók, stb. alapján csoportosítás, tök áttekinthetetlen az egész. Egy sima könyvtárstruktúra jó lenne, aztán azt nyitok meg, amit akarok...
A WP nem tud olyat, hogy adott fájlformátum lejátszásához beállítasz egy alapértelmezett progit?

[ Szerkesztve ]

(#4209) Dj.Kütyü válasza Cingáriusz (#4207) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

6v droid után tudom mit beszélek.Amúgy lehet állitani hogy ne legyen a fehér (sárgás).

(#4210) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő a problémán teljesen elment a hang a Nokia 735 telefonomról, pedig be van állítva csengőhang, és rezgő hívásjelzés is, valamint a billentyűzethangok is. Ha kikapcsolom a rezgést, akkor egy áthúzott csengő ikon jelenik meg. Bejövő hívásoknál nem csörög csak rezeg a telefon. Előre is köszönöm a segítséget.

(#4211) Latissimus Dorsi válasza Cingáriusz (#4207) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

A beállítások közt tudod kalibrálni a színhőmérsékletet.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#4212) BobTail válasza Tappancs2001 (#4210) üzenetére


BobTail
őstag

Blőd kérdés, de ha megnyomod a hnagerőgombot, lenyitod a hangerőszabályzókat, és ráböksz az áthúzott harangra a skála elejént (vagy felhúzod a skálán a hangerőt)?!

(#4213) Tappancs2001 válasza BobTail (#4212) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Köszi szépen a segítséget,megoldódott a probléma. ígérem legközelebb utánaolvasok, mielőtt kérdezek :)

(#4214) Anubis_9 válasza zachary (#4199) üzenetére


Anubis_9
őstag

8500-ért adtam el, T-mobil adta ajándékba a 735-öshöz, karácsony tájékán. De én a vezeték nélküli töltőről beszélek, remélem, te is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4215) erahurka válasza SpeedyG (#4208) üzenetére


erahurka
félisten

Hol nem áttekinthető? Ki kell tölteni a zenék id3 tagjeit és egyből áttekinthető lesz.

(#4216) zachary válasza Anubis_9 (#4214) üzenetére


zachary
tag

Nem, nem. Én hátlapról beszéltem, azt próbálok kékben szerezni hozzá, egy spanyolt találtam, de azokkal annyiszor szívtam már, hogy nem merek kiadni ~6000 Ft-ot érte. Mondjuk töltőn is gondolkodtam, mivel biztosítás keretében vettem nem kaptam hozzá semmit, 4500-ért vettem, annyiért mondjuk nem is sírok a töltőért, meg a külső akkuért.

(#4217) kutitomi73 válasza erahurka (#4215) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Ezt ki tudnád bővebben fejteni?Ez engem is érdekelne!!!

"A remény hal meg utoljára"

(#4218) zachary válasza kutitomi73 (#4217) üzenetére


zachary
tag

Valamilyen id tag szerkesztővel ( pl. Mp3tag ) értelemszerűen kitöltöd és utána már tudja őket rendesen rendszerezni a telefon.

(#4219) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Beállítottam a 735-re a gmail-es fiókomat. Szépen szinkronizált is róla mindent, ahogy kell.
Az áruházból fel akartamtelepíteni a vibert, opera-t stb.... és azt írta ki, hogy ezekhez microsoft fiók szükséges. Most akkor mindenképpen kell egy microsoft fiókot is csinálnom és a gmail-es mellé azt is be kell állítani?

(#4220) BobTail válasza Cingáriusz (#4219) üzenetére


BobTail
őstag

Igen.

(#4221) zsoltyyy válasza zachary (#4216) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Kék hátlap? Belinkelnéd? Érdekelne, hogy néz ki úgy a telefon. :DDD

(#4222) gyöngyvirag válasza Dj.Kütyü (#4206) üzenetére


gyöngyvirag
csendes tag

Én is 0 Ft-ért hoztam el.
És ha veszel egy második telefont akkor két számot használsz. Amúgy én úgy vagyok vele, ha vigyázok rá két évet simán kibír és utána veszek egy másikat. Ha meg nem bírja van rá biztosítás :DD .

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

(#4223) zachary válasza zsoltyyy (#4221) üzenetére


zachary
tag

Csak a hátlapról van kép, most nézem nem is hat, hanem szállítással együtt nyolcezer. [link]

(#4224) zsoltyyy válasza gyöngyvirag (#4222) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ha veszel egy sim átalakítót, meg egy független telót, akkor csak a simet kell naponta cserélni. :DDD

(#4223) zachary jó a színe, ha nem kerülne ennyibe, még én is elgondolkoznék rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4225) Steelers válasza zachary (#4223) üzenetére


Steelers
senior tag

(#4226) erahurka válasza kutitomi73 (#4217) üzenetére


erahurka
félisten

Zachary már meg is válaszolta egyel utánad. Én még annyit tennék hozzá, hogy hosszú távon jól jársz vele ha most rászánod az időt. Egyre kevésbé lesz opció a mappa szerinti lejátszás.

(#4227) zombinyul válasza Cingáriusz (#4207) üzenetére


zombinyul
addikt

Beállítások közt kalibrald. Olyan szépre sikerult megcsinálni, hogy asszony azonos adottságú ips-e (Huawei P6) meg feherbe is elbújhat mogotte. Meseszép kepe van

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4228) Cingáriusz válasza zombinyul (#4227) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Tudnál mondani beállításokat, hogy mire lőtted be?

(#4229) hroberto válasza Cingáriusz (#4219) üzenetére


hroberto
veterán

Gmail-es címmel is tudsz MS fiókot csinálni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4230) zombinyul válasza Cingáriusz (#4228) üzenetére


zombinyul
addikt

Fenyerossegi profil felesen, szinprofil elenk

Szerk.: A femyerossegi profil sanszos hogy lényegtelen :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4231) japy válasza Cingáriusz (#4202) üzenetére


japy
őstag

Igen ilyet lehet venni csak jóval olcsóbban! Mondjuk itt!

(#4232) japy válasza BobTail (#4220) üzenetére


japy
őstag

Nem kell!

(#4233) japy válasza gyöngyvirag (#4193) üzenetére


japy
őstag

Én éjszakára szoktam feltenni reggel amikor indulok akkor szoktam levenni!

(#4234) hroberto válasza japy (#4232) üzenetére


hroberto
veterán

Hogyne kellene! MS fiók nélkül nem tudsz alkalmazásokat telepíteni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4235) gyöngyvirag válasza japy (#4233) üzenetére


gyöngyvirag
csendes tag

Ja én is úgy szoktam. Este 10-11-kor felteszem reggel 3-5-kor le. De úgy nézem az ajkaival lesz probléma mert kikapcsolt wifi-vel és mobilnettel sima képernyőhasználattal is nagyon gyorsan merül. De még egy HR- t lehet, hogy megpróbálok ugyis kíváncsi vagyok a biztonsági mentés hogy működik.

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

(#4236) japy válasza hroberto (#4234) üzenetére


japy
őstag

Elöször olvasd el az előzményt utána írj! A gmail fiók is megadható az MS-nek!

[ Szerkesztve ]

(#4237) hroberto válasza japy (#4236) üzenetére


hroberto
veterán

Igen, pont ezt írtam pár hozzászólással feljebb. De az a kijelentésed, hogy nem kell MS fiók nem fedi a valóságot. Szóval te is olvass, mielőtt írsz!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4238) SpeedyG válasza erahurka (#4215) üzenetére


SpeedyG
tag

Hát pont ezzel nem szeretnék szórakozni... csak megnyitni a könyvtárat és lejátszani. De ezek szerint ez itt nem fog menni, pedig nem egy extra fítcsör :W

(#4239) MKLS válasza zachary (#4199) üzenetére


MKLS
aktív tag

http://m.ebay.com/itm/121552268261?nav=SEARCH mondjuk itt és kék is van.

(#4240) diegho


diegho
nagyúr

Megnézné valaki, hogy az mi.nba.com betöltődik nála böngészőben, valamint két app érdekelne, hogy mi van vele: twitch és nba game time. Utóbbira azt írja az 520, hogy már nem támogatott... az mi.nba.com-ot pedig nem tudja betölteni többszöri próbálkozásra sem (friss denim). 730/735 érkezhetne, de ha ezek nem mennek, akkor marad a droid.

[ Szerkesztve ]

(#4241) zachary válasza Steelers (#4225) üzenetére


zachary
tag

(#4239) MKLS Fél Ebay-t átnéztem és egyet találtam azt is ökör áron. Szerintem be is nevezek egyre. Ezer hála :R

(#4240) diegho A weblap nem töltődik be, pontosabban csak forog a töltésjelző, az NBA Game Time meg azt írja, hogy az eszköz többé már nem támogatott a Twitcht meg nem találtam meg az áruházban.

[ Szerkesztve ]

(#4242) HARholio


HARholio
csendes tag

Autós tartóban van valamilyen favoritotok ehhez a készülékhez?
(Elsősorban szellőzőrácsos megoldásban gondolkodom.)

Más:
Nálam a szoftverfrissítés után mintha javult volna a hangszórósistergés.

(#4243) diegho válasza zachary (#4241) üzenetére


diegho
nagyúr

Még mindig használhatatlan számomra a WP ezek szerint.

(#4244) The IT guy


The IT guy
tag

Sziasztok! 2 hete boldog tulajdonosa voltam ennek a készüléknek, egészen a mai reggelig. Sajnos úgy tűnik, hogy a kezem még nem állt rá a készülék csúszós anyagára - a telefon kicsúszott a kezemből, és pont a konyhapadlón landolt, természetesen kijelzővel lefelé. :W A plexi lég csúnyán berepedt. A készüléknek gondolom ezzel a lendülettel el is szállt a garanciája. Azt szeretném megkérdezni, hogy ilyenkor hol tudom, vagy egyáltalán ki tudom-e cseréltetni a plexit? :F

Előre is köszönöm!

(#4245) hroberto válasza The IT guy (#4244) üzenetére


hroberto
veterán

Természetesen cserélhető az érintő, de nagy a valószínűsége, hogy egybe van ragasztva a kijelzővel. És így elég borsos lesz az ára.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4246) kezman válasza SpeedyG (#4208) üzenetére


kezman
őstag

Folder Play ez kell neked :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4247) Dj.Kütyü válasza gyöngyvirag (#4222) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Bizony igazad van,2év csak nem nagy kunszt.Csak győzd fizetni mindig.Mondjuk engem kicsit zavar hogy nem a sajátom,hanem a Szolgáltatóé.Szóval ha nem fizeted bármely oknál fogva is,hopp kilövik.Igyekszem kifizetni mielőbb a készüléket meg a kötbért is.

[ Szerkesztve ]

(#4248) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Lumia 730
Zöld hátlap plusz Nilkkin tok!

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#4249) Steelers válasza zachary (#4241) üzenetére


Steelers
senior tag

Ha meglesz lőjj már róla egy képet,kiváncsi vagyok milyen. Lehet én is benevezek egyre,de nem tudom hogy zöld vagy kék legyen.

(#4250) zombinyul válasza kutitomi73 (#4248) üzenetére


zombinyul
addikt

Csecse az a tok! :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.