Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) zachary válasza janes1976 (#5200) üzenetére


zachary
tag

Gyári nincs kékben, de bármelyik NC-ben tudsz venni ~4500 forintos áron.

(#5202) Nimda válasza Xmodule (#5191) üzenetére


Nimda
addikt

Igen a teló is melegszik és a töltőpanel is.Töltés végén elvileg lekapcsol, no meg amúgy is cserélhető, szvsz minimum 2 évig nem lesz vele gond.

(#5203) Pttypang válasza janes1976 (#5200) üzenetére


Pttypang
veterán

3k nokia care, de az elektronika nelkuli, 730-hoz valo

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5204) picurmcu


picurmcu
újonc

Sziasztok :)
5196-os kérrdésre valaki választ tud esetleg?
A szoftver elvileg a 341-es rajta.

Egy gyári visszaállítás segíteni szerintetek?
a telefon 6 napos

(#5205) janes1976 válasza zachary (#5201) üzenetére


janes1976
őstag

Ok, Köszi! :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#5206) Nimda válasza picurmcu (#5204) üzenetére


Nimda
addikt

Én tennék egy próbát.De a mentéseket is elfelejteném, tiszta lappal indulnék.

[ Szerkesztve ]

(#5207) vzoltan87


vzoltan87
tag

Sziasztok!

Repülős módban volt hétvégére a telefon. Elnavigáltam vele egy helyre, és amikor odaértem, fel akartam hívni az illetőt. Erre az összes névjegyem eltűnt a telefonból. Hát mi folyik itt? Azóta próbáltam szinkronizálni, de semmi.

Valakinek valami ötlet, hogy miért törölte ki a neveket?

(#5208) picurmcu válasza Nimda (#5206) üzenetére


picurmcu
újonc

Kipróbálom holnap akkor a gyári visszaállítást
Sok dolog nincs még rajta :)
Köszi

(#5209) zodes válasza Pttypang (#5194) üzenetére


zodes
aktív tag

Kipróbáltam Zsír!! De nem elég a nyelvnél az English csak úgy odatenni, mert reklamál. Move up -val fel kell tenni elsődlegesnek vagy minek...

Kíváncsi vagyok mikor magyarul meg? Bár a MS oldalán azt írják elérhető, de természetesen ott sem mondanak mindig igazat! :-)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#5210) Pttypang válasza zodes (#5209) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, elsodleges nyelvnek kell.
A magyar nyelvu cortanahoz tul nagy remenyeket ne fuzzetek azert, meg a bing se dob normalis talalati listat magyar keresesre.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5211) Bali27 válasza soldi3r (#5163) üzenetére


Bali27
addikt

Kipróbáltam a Here driveot... :D Érdekes tapasztalatom van.. (Ja ma a Margit híd jól járható volt autóval?)
Mert a Gülbaba utcába akartam menni, és a Hősök terétől nem a Margit hídhoz vitt, ami szerintem jóval gyorsabb lett volna hanem az Árpád híd felé. Továbbá nem mondja soha hogy újratervezés...

Viszont hazafelé tettem egy kis kitérőt, és profi módon elnavigált a kisutcákba és kihozott seperc alatt a dzsindzsásból:) Baromi gyorsan megtalálja a GPS jelet.. Habár nem tudom hogy ez a telefon miatt van -e... Annó Lg Optimus L7 II volt előtte, az meg hiába tettem rá google mapot, elmentem az utca meleltt és akkor szólt hogy ott kellett volna lefordulni, és hasonló nyalánkságok...jópár ősz hajszálat neki köszönhetek:D

Igaz eddig az IGO jött be legjoban Androidon, de itt az ugy tudom hogy nincs csak Sygic ami meg fizetős
De a Heredrive is jó program!!! Használni fogom.

(#5212) vzoltan87


vzoltan87
tag

A délutáni cécóból tanulva lementettem a névjegyzéket külön fájlba. Nem szeretnék újra pórul járni, hogy csak úgy magától eltűnik a névjegyzék, ezért gondoltam rámásolom a számokat a SIM-re, de nem találtam ilyen opciót. Hogyan tudom a számokat lementeni a SIM-kártyára?

Ha van egy vCard fájlom (ez a teljes névjegyzék), akkor azt hogy a csudába lehet beolvastatni a telefon memóriájából, hogy kezelje és hogyan lehet az aktuális névjegyzékről biztonsági mentést készíteni, ami utána visszaolvasható, és helyreáll a névjegyzék. Olyan megoldások érdekelnek, amihez nem kell netes szinkronizáció.

(#5213) Pttypang válasza vzoltan87 (#5212) üzenetére


Pttypang
veterán

Sim-re nem tudsz menteni.
Baratkozz meg a felhos megoldassal, ott megy az export&import is.

Everybody lies.

(#5214) vzoltan87 válasza Pttypang (#5213) üzenetére


vzoltan87
tag

Hát igen, csak ha újra meglep a névjegytörléssel, akkor nem fogom tudni az út szélén szinkronizálni, mert nincs mobilnetem. És a fájból visszamentés? vCard fájlból sem lehet importálni, mert csak az első kontaktot jeleníti meg, holott a fájl tuti a teljes névjegyzéket tartalmazza, mert már többször visszamentettem belőle minden kapcsolatot más készülékeken.

(#5215) Bali27 válasza vzoltan87 (#5214) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem is ez volt mikor Androidról váltottam 2 hete...
Meg kell barátkozni a ténnyel hogy 1/ felhőt használsz..2/ Rendbe rakod a Facebook/Google/ Outlook stb ismerőseid.... Akit nem ismersz annyira vagy fölösleges az delete...

(#5216) soldi3r válasza Bali27 (#5211) üzenetére


soldi3r
veterán

A here.com-on is igy tervezi az adott utvonalat. A google maps atvisz a Margit hidon, odauttal meg csak 2 perc a kulonbseg, de a visszautat mar dupla idovel kalkulalja a here.com. Szoval ez igy nem biztos, hogy a legjobb.
A jel megtalalas sebesseget az A-GPS es a Glonass is segiti a GPS mellett, az jo dolog.

E30 (oo=[][]=oo)

(#5217) Bali27


Bali27
addikt

Saját Nokia fiók az mire jó? Majd meg fog változni saját Microsoft Phone fiókra?

(#5218) Bali27 válasza soldi3r (#5216) üzenetére


Bali27
addikt

Akkor magyarul nálad +1 a Googlenak.? :U
Igo az ide abszolut nincs? Sigycről vélemény?

(#5219) soldi3r válasza Bali27 (#5218) üzenetére


soldi3r
veterán

Igazabol az iGO-nak :) Sajnos Sygic-et soha nem volt alkalmam kiprobalni.

E30 (oo=[][]=oo)

(#5220) Pttypang válasza vzoltan87 (#5214) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem látom, a sim-en valo tárolás miért óvna meg téged a random törléstől? (én még ezzel a hibával nem találkoztam, de ha te ettől félsz, hajrá)

Everybody lies.

(#5221) jubilleum


jubilleum
senior tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
A lumia camera tud mókás mozgó fotókat csinálni. Lehet ezeket valahogy kiexportálni gif-be?
Illetva a telefon tudja valahogy végtelenítve lejátszani őket?
Fogunk mi kapni windows 10-et?

Előre is köszi!

(#5222) this is life válasza Bali27 (#5218) üzenetére


this is life
Ármester

Korrekt a sygic , navteq terkepeket hasznal, engedi a koztes uticelt , huzassal is lehet kijelolni az utvonalat az uticelhoz. Gyorsan talal jelet, ha ki van kapcsolva a gps akkor custom kiindulasi pontol is tervezhetsz. Egy szo mint szaz igo szinvonalu, sokkal kifinomultabb mint a nokia here. Amugy letoltheto es 1 hetig ingyen full funkcionalitasal hasznalhato , ha megtetszik akkor 6100 ft a full europa.

Jubilleum

Lesz a 735re is win10, a kepeket ami mozog gifbe nem tudod kinyerni, menteni. Esetleg egy gif szerkesztovel.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5223) Pttypang válasza this is life (#5222) üzenetére


Pttypang
veterán

Egesz olcso, 10k kornyekere tippeltem. :)

Everybody lies.

(#5224) this is life válasza Pttypang (#5223) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem is jo aron van, boven megeri az arat, a sygic korrektol szerepelt (droidon) budapest-bergen østeroy utvonalon, ha ezt szintet tudja win-en akkor best buy navi. :) az itthoni teszteken (nalam) eddig jol szerepel winen.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5225) BobTail válasza jubilleum (#5221) üzenetére


BobTail
őstag

Cinemagraph a te appod, nem a Lumia Camera. És igen, fogtok kapni Win10-et.

(#5226) cerb


cerb
tag

Sziasztok! Ma sikerült vennem egy lumia 730 DSt, de csak egy simmel lesz használva. A kérdésem az, hogy át lehet -e állítani a telefont 1 simes üzemmódra, hogy ne mutasson számot az üzenetek/hívás csempén, és eltűnjenek az egyéb dualsimes beállító dolgok is?

(#5227) freelanced


freelanced
addikt

Hello! Tudtok esetleg olyan Tempered Glass-ot ajánlani ami méretben tényleg jól illeszkedik a telefonra? A Nillkinre panaszkodtak páran ahogy olvastam, használ esetleg olyat valaki?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#5228) zachary válasza freelanced (#5227) üzenetére


zachary
tag

Nem fogsz olyat találni ami teljesen felfekszik a kijelző széle miatt, még fóliánál is van egy-egy centi szabadon.

(#5229) Samanbacsii válasza Pttypang (#5054) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Persze, hogy eredeti (2év Nokia garos)! Csillogó, nagyon "Barbi" :DDD

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5230) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Miért nem használtok Waze-t?
Ha letöltötte a térképeket 1-2mb az adatforgalma (utazgatás függő, egyszer néztem meglévő térképen havi 30mb volt az adatforg. úgy, hogy mindig bekapcsolom autókázás közben, legfeljebb nem terveztetek) és az egyetlen navi ami gyakorlatilag percre pontosan visz a célhoz. Goolge térképek, szó szerint valós idejű forgalmi jelentések, elég ha az objektum nevét megadod, engem már számtalanszor mentett meg a jagallóktól! Csak javasolni tudom!

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5231) Pttypang válasza Samanbacsii (#5230) üzenetére


Pttypang
veterán

mert nem mindenhol van halozat :)

Everybody lies.

(#5232) Samanbacsii válasza Pttypang (#5231) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Igen! ... :R ez valóban probléma de úgy vettem észre csak nem lakott területeken szokott jelentkezni. ... végül is egy forgalom jelző proggi elsősorban városban venni nagy hasznát. Bár engem már mentett ki az M7-en számtalan dugóból... (Lesz narancs hátlap? :) )

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5233) soldi3r válasza Samanbacsii (#5230) üzenetére


soldi3r
veterán

En nem csak egy orszagban hasznalnam, ugy pedig tud nem tul kifizetodo lenni.

E30 (oo=[][]=oo)

(#5234) Samanbacsii válasza soldi3r (#5233) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Igen, az adatforgalommal számolni kell. Valószínű számodra nem ez az ideális... Bár a rendőr traffipaxok előre jelzése valszeg visszahozna valamennyit... ;]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5235) Jimmy8 válasza Nimda (#5176) üzenetére


Jimmy8
senior tag

"...de ma tudtam meg, hogy az Edigital-nál 52 akcióban..."

Ez az infó honnan van? Én azóta sem látok-láttam ennyiért...

(#5236) cerb válasza Jimmy8 (#5235) üzenetére


cerb
tag

a snowattack oldalán van csak fent:
snowattack akció

[ Szerkesztve ]

(#5237) Croft-21


Croft-21
őstag

Továbbra is fenáll a probléma. Amióta leváltottam a lumia 800-at egy 735-re, azóta nem tudok belépni az Xbox 🎮 profilomba. Kiírja a Játékok menüpontban, hogy ha rendelkezik már Xbox profillal, kövesse az utasításokat...És kéri, hogy változtassam meg a Microsoft fiókomat-ez akár 8 órát is igénybe vehet, mig a változások életbe lépnek...de miért a fiókomon akar változtatni? Nem az változott, hanem a telefonom. 😐

[ Szerkesztve ]

(#5238) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

OneDrive kérdés: nektek a Fényképek - Albumok - Online-on belül az OneDrive-ban vannak képek? Mert nekem 700 MB-ot foglal a telefon tárhelyéből.

Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5239) zsoltyyy válasza cerb (#5236) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

úúúúúúú
azért egy 930 100ért....
ilyenkor egy kicsit azért sajnálom, hogy nem vártam vele ;]

(#5240) norbb28


norbb28
csendes tag

Lumia 820 váltottam 735-re. Engem egy dolog zavar navagicios sáv nem tartja a fekete színt hiaba állítom mindig sötétre vagy a háttér szinre rendszeresen ki szürkül, erre vmi megoldás? Here drivot 735 még nem próbáltam, de 820 1,5 évig használtuk mondhatni max 5-10m tévedésel mindig elvitt az adott címre. tervezésnél érdemes az útvonal opcionál végig zongorázni a lehetőségeket a gyors-kiegyensúlyozott stb 1 mp átttervezi az útvonalat.

(#5241) zsoltyyy válasza norbb28 (#5240) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ez engem is zavar, ráadásul teljesen feleslegesen csinálja, mert az amoled pont a fekete háttérnél nem fogyaszt semmit, erre beszürkíti....
W10-nél hátha máshogy lesz. :DDD

(#5242) Anubis_9 válasza zsoltyyy (#5239) üzenetére


Anubis_9
őstag

Na, ezt jobb lett volna, ha el sem külditek. :W

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5243) zsoltyyy válasza Anubis_9 (#5242) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

ugye? igaz, én már 4 hónapja vettem a 735öt, de akkor is...

(#5244) Potzee


Potzee
addikt

Sziasztok!
Lehet, hogy bugyuta kérdés, de inkább körbejárom a témát...

A Lumia 735 4G LTE egészen biztosan tudja kezelni a T-mobile 4G hálózatát (800MHz B20)?

Köszönöm :R
Üdv
P.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5245) Anubis_9 válasza zsoltyyy (#5243) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én december elején vettem 70.000-ért a T-ben. Most meg 52.000 a független, komolyan hihetetlen. Persze, aki most vesz, annak ez nagyon jó. :)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5246) Potzee válasza Anubis_9 (#5245) üzenetére


Potzee
addikt

Melyik szolgáltatóval használod?
Tudja kezelni a T-mobile 4G hálózatát (800MHz B20)?
:R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5247) Pttypang válasza Potzee (#5244) üzenetére


Pttypang
veterán

Jelenleg is arrol irok.
Lumia 735, telekom 4G LTE

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5248) Potzee válasza Pttypang (#5247) üzenetére


Potzee
addikt

Nagyon köszönöm! :R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5249) Anubis_9 válasza Potzee (#5246) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nekem, itt Veszprémben sosem írta ki, hogy 4G, csak 3G. Mondjuk nincs mobilnetem,nem tudom, mennyire számít.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5250) Nimda válasza Anubis_9 (#5245) üzenetére


Nimda
addikt

Én az akció előtt pár napja vettem, képzelheted :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.