Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5653) Devas válasza #05304832 (#5651) üzenetére


Devas
őstag

Kb olyan magas mint az 5,2"-os G2.
Úgy 1-2 hete volt alkalmam egymás mellé rakni őket.
Vagy ott az L90, az is 4,7"-os és kissebb nála.
Röhejesnek tünhet, de lehet ezen a pár mm-en múlik hogy tudjam egy kézzel is normálisan használni.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5654) Xmodule válasza pyxystyx (#5647) üzenetére


Xmodule
őstag

Hali. Az a lejatszo engem erdekelne hogy mi a neve. Amugy lehet PayPal-t beallitani neki es azzal fizetni az appokert. Pont a tegnap vettem egy appot igy.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5656) s7evcsenko válasza Xmodule (#5654) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"MoliPlayer Pro" a neve a lejátszónak.
Szerintem arra gondolnak... de olvass róla mielőtt megveszed, az a tuti.
A lejátszó maga nem rossz, de nekem nagyon hiányzik a mappa szerinti lejátszás, és azt ez sem tudja. :O

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#5657) Vizi911 válasza s7evcsenko (#5656) üzenetére


Vizi911
tag

Én megvettem, ennyit igazán megért, 500 FT azt hiszem, feliratokat kezeli, minden formátumot lejátszik, videoba bele lehet nagyitani, egyszerüen lehet hangot és kontrasztot állitani film közben, a folders menüpontban van külön az sd kártya videoi valamint a képek a telefonrol egyéb dolgok, nem tudom mi kell még :) de egyenlöre ez a legjobb, semmi gondom nincs vele

Iphone SE 64GB

(#5658) D1L1ZS válasza Xmodule (#5654) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Helló!

Én úgy tudom hogy Magyarországon nem támogatott a PayPal-al való fizetés! Vagy mégis? Segítenél ebben?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5659) papeti01


papeti01
senior tag

es eza karcossag a kepeken is jelentkezik, latszik a fotokon? mert az nagyon zavarna. gyakori jelenseg a karcosodas? ( pl itt a forumban sokmindenkinek elojott?)
lesznek majd meg korlatai a cameranak, amit majd csak a nagyobb tipusok kapnak meg?

#proudfather

(#5660) Croft-21


Croft-21
őstag

Két kérdés: Lehet, hogy ez csak az én heppem, de ha meglátom, hogy a telefon töltöttségi szintje 60% alatt van, akkor töltőre teszem. Egy idő után gyengülhet ettől az akksi, hogy sűrűn van töltve?
A másik kérdés: Ti mit használtok a képernyő tisztán tartásához? Gondolom célszerű lenne valamilyen kendővel törölgetni.

(#5661) Bali27 válasza D1L1ZS (#5658) üzenetére


Bali27
addikt

Nokia fiókban ha jól láttam van olyan hogy ha veszel valamit akkor hozzácsapják a telefon számládhoz. Vagy az még nem elterjedt? nem ismerem abszolut.. :F
Viber/ Line alatt van olyan (amikor én hivok, mert ha engem hivnak pl androidról sokszor ki se cseng) hogy a hang átváltozik ilyen artikulálatlan zúgássá, mint ha üvöltene a másik, ilyenkor majd meg lehet süketülni. Aztán visszaáll.. Ezzel találkozott már valaki?

(#5662) DearMan


DearMan
tag

Üdv! A 735 megkapta a Rich Capture (HDR) funkciót a Lumia Camera új verziójával? Köszönöm.

(#5663) gyöngyvirag válasza Croft-21 (#5660) üzenetére


gyöngyvirag
csendes tag

Én egyszer úgy hallottam (nem tudom hogy igaz-e), hogy az akksiknak megvan, hány töltési ciklust bírnak teljesítményvesztés nélkül. Én 300-350 ről tudok. De hangsúlyozom ezt rég hallottam, nem tudom, hogy a mai akksiknál hogy van.
Tisztítani (mivel szemüveges vagyok) szemüvegtisztítóval szoktam. simán ráspriccelem és egy puha ronggyal letörlöm. Ha pedig nincs nálam és nagyon ujjlenyomatos, simán a pulcsimba törlöm.

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

(#5664) Vizi911 válasza Croft-21 (#5660) üzenetére


Vizi911
tag

En van h kétnaponta töltöm van h 1 egy évig ha nem játszol sokat nem fogod megérezni, 3000 kb egy új aksi ebay én asszem de addig megy még lejjebb. Képernyő,hát a pólómba mindig beletorlom haannyira zavar:D kamera lencse minden telón ilyen max eddig nem kerested:) kamera appban biztos lesz fejlődés más kommentjére is vlaszolva, de már vannak HDR es appok kamerára gyárin kivul is:)

Iphone SE 64GB

(#5665) this is life válasza Bali27 (#5661) üzenetére


this is life
Ármester

A telefon szamlahoz csatolas , sajna csak a telenornal mukodik a mobilpay hasznalataval, en is igy vasarolom a cuccokat a telefonomra, sajna se a vodkafon se a tremobil nem tamogatja ezt. Ha az emlekeim nem csalnak akkor dombornyomott hitelkartyaval lehet fizetni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5666) pyxystyx válasza Xmodule (#5654) üzenetére


pyxystyx
tag

A lejátszó neve MoliPlayer Pro, de ahogy látom, már írták. :)

Most végigzongoráztam a lehetőségeket, nem találtam Paypal beállítást. Viszont ahogy látom, hozzá lehet csapni a telefonszámlához a vásárlás árát. Végső esetben ez lesz a megoldás. Nagyon szomorú, hogy az egyik legelterjedtebb, legbiztonságosabb fizetési módot sem a wp, sem az android nem támogatja.

(#5660) Croft-21: Szerintem hagyd még egy kicsit merülni. Lehetőleg minél inkább lemerítem töltés előtt, bár nálam mindig van USB kábel, bármelyik számítógépről után tudom tölteni ha szükséges.
Telefont, tabletet tisztítani képernyőtisztító folyadékkal szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#5667) Vizi911 válasza pyxystyx (#5666) üzenetére


Vizi911
tag

60% nal töltőre vágni tenyleg felesleges, regebben ezt szokta meg az ember meg ha a biztonság meg kívánja persze de egy napot lazán kihúz ha nem gyötrik szet de neten van folyamat, foleg ha energiatakarekosba van

Iphone SE 64GB

(#5668) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Here+-szal navigálva kb. 1 órai használat alatt forró lett a telefon és 20%-ot esett az aksi töltöttsége. Tapasztaltatok ilyet? :Y

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5669) Xmodule


Xmodule
őstag

Akkor egy pár gondolat teljesen segitö szándékkal!

Szerintem hagyd még egy kicsit merülni. Lehetőleg minél inkább lemerítem töltés előtt

Ez szerintem téves. Már a BB Q10 instrukcionál felhivta a figyelmet arra, hogy amennyire csak lehet keruljuk a lemerulést és ha lehetöség van akkor minél gyakrabban töltsük ha még csak rövid idöre is. Valoban ciklusok vannak. 100% egy ciklus. Ha tehat a telefonod 80% ra merul és felrakod tölteni akkor 20% számolodik. Szoval tegyuk fel 5x töltesz 20% -ot igy kijön a 100% ami 1 ciklus. Hogy pontosan hány ciklus után kezd el romlani az akumulátor teljesitménye magam sem tudom. Anno a 2010-es MacBook Pro -nal 1000 ciklust adott meg az apple. Ez után erös csökkenést jósoltak. Ugy gonoldom en is hogy olyan 3-400 ciklus lehet egy ilyen kis aksinak az élettartalma. De ez csak tipp.

A PayPal fizetés: Nekem angolul van a telefonom, ettöl függetlenül nem gondolom, hogy a PayPal-al valo fizetesnek köze lenne hozzá ki hol lakik.
En igy csinalatm:
1. Ramentem egy fizetös appra a storeba.
2. Ekkor feljön a telefon szolgaltatom altal kinalt lehetöség a számlás fiztesére amit én nem szeretnék használni.
3. Alatta egy ilyen hyperlink szövegen Add or switch payment methods.
4. + jel re kattintva elö jön a választási lehetöség: Kredit vagy Bankkártya, Microsoft ajándék kártya, PayPal.
5. Itt kiválasztottam a paypalt, utánna be kellet lépjek az MS loginommal majd átirányitott a PayPal oladlra ott beléptem a PayPal accommal, majd elfogadtam hogy az MS storeba engedelyezze ezt a hasznalatot.
6. Ennyi. Vasarolhatsz is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5670) konci79


konci79
őstag

Üdvözlet!

Mitől függ az hogy a csempe átlátszó-e vagy sem?
Másik: van valami ingyenes tv nézős cucc(telenoros fizetős,annyira azért nem kell gyakran).

(#5671) erahurka válasza konci79 (#5670) üzenetére


erahurka
félisten

MinDig TV-nek van appja, az m1 meg ilyenek talán mennek vele. De mobilnetről ne nagyon használd szerintem hamar leszívja.
Csempe átlátszóság a fejlesztőtől függ hogy mit állított be.

Valaki kérdezte feljebb kap-e Rich Capture funkciót a kamera: Nem. Egyelőre csak 830/930/1520/Icon ami megkapja. Win10-zel változhat de nem tudni róla semmit.

[ Szerkesztve ]

(#5672) pyxystyx válasza Xmodule (#5669) üzenetére


pyxystyx
tag

Én ezt a töltés dolgot még úgy olvastam annak idején, notebook akkuk kímélésénél, hogy lehetőleg ne töltsük fel 100%- ra, mert akkor számol 1 ciklust. Ezek szerint már mindegy, mert a töltéseket adja össze, és úgy jön ki egy ciklus?
Minden esetre én az Y200- at az első módszer szerint használtam, és most több mint 2 év után sem érzik az akku kapacitásának csökkenése.
Lehet nem kell ezt az akkuügyet túlbonyolítani, mert nálunk cserélhető. :)

A fizetési módszernél a + jelig ugyanaz, utána nálam már csak Kredit vagy Bankkártya, Microsoft ajándék kártya lehetőség van. Csak van köze a lakóhelynek, (vagy a szolgáltatónak?) a PayPal lehetőséghez. :O

(#5670) konci79: A MindigTV appal tudod nézni a közszolgálati csatornákat (M1, M2, Duna, DunaHD) és az Euronews- t. Csak Wifiről érdemes, hacsak nincs korlátlan mobil adatforgalmad! :)

[ Szerkesztve ]

(#5673) konci79 válasza erahurka (#5671) üzenetére


konci79
őstag

Csak itthon használnám wifi-vel néha. Majd rápillantok a mindigtv-re hogy milyen.

(#5674) Devas válasza #05304832 (#5655) üzenetére


Devas
őstag

Annyiban igazad van, hogy a legtöbb telefon ekkora (a legtöbb 4,7"-es, de ez kb kijelzőmérettől se mindig függ, mivel a kis átlójúak nagyobb kávát kapnak általában). Ugyanakkora képátló mellett vannak kissebb telefonok és nagyobbak is. Viszont ott van apósom 635-e ami kb 5 mm-el rövidebb és 2 mm-el keskenyebb mint a 735 és mégis tudom egy kézzel használni. Tehát azon a 2 mm különbségen is múlhat a boldogság amikor a tűréshatáron táncolnak vele.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5675) D1L1ZS válasza Xmodule (#5669) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi a választ!

Én magyar nyelven használom a telót, sajna nincs paypal lehetőség! T mobilos vagyok egyébként, maga a teló független...Ma lehet h kipróbálom angol nyelven is hátha...amugy milyen régióban van a telód? Magyarországon tartózkodsz?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5676) Xmodule válasza pyxystyx (#5672) üzenetére


Xmodule
őstag

Notebookoknál valoban igy van leginkább akkor ha folyamatosan áram alatt van. Anno a ThinkPadnak jol be lehetett állitani hogy 20 és 80% között tartsa az aksit. Ezt is javasolta mindenki. Ha meg aksit ki kell venni mert mondjuk hoszabb ideig nem fogjuk használni akkor pedig 40% on kell ezt tenni. Ezen az értéken a legkisebb a kisulése. 1x mint 100, én minden este felrakom tölteni ha 20% on van ha pedig 90% on akkor is. Mondjuk inkabb a 20 a jellemzö. :) Aztan ha mondjuk egy ev mulva romlik nagyon a teljesitmeny es mar nem bir ki egy napot veszek bele egy masik aksit. Az a jo hogy cserelhetö minden féle komolyabb szerelés nélkül.

D1L1ZS Nekem angol nyelven van svéd régioban(mivel itt lakom). Lehet érdemes lenne régiot váltani csak amig a PayPalt beállitja az ember proba képpen.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5677) D1L1ZS válasza Xmodule (#5676) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Értem és köszönöm a választ! Most töltőre kell raknom a telót de utána kipróbálom...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5678) NY124 válasza Devas (#5674) üzenetére


NY124
tag

Még szerencse, hogy nekem elég nagy kezem van, nekem iszonyat kényelmes a 735 fogása és a mérete is. :K

(#5679) zombinyul válasza papeti01 (#5659) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem tökéletesen karcmentes. Kb 3 hónapos a jószág, direkt napfenybe kifolyó szemmel kerestem rajta hajszalkarcokat, de egy darab sincs rajta. Pedig eleg sűrűn poros.

Akksirol: Nekem nap végére 30-40%-ra szokott lemerulni (ami zseniális, mert eddig minden telefonom legalabb egyszer töltőre kellett tennem Napközben, ugy, hogy azokon meg figyeltem is az akkura (mobilnet nem ment non stop, 3G se, helyadatok se), ezen minden megy ha kell ha nem), majd ha hazaérek, akkor lefekvesig igyekszem minél jobban lemeriteni. Majd reggelig toltom. De 60%-on vagy akörül eddig ketszer ha töltőre került. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5680) vzoltan87


vzoltan87
tag

Nem értem, miért aggodalmaskodtok ennyire a hátlapi kamera karcolódásán. Én fogtam egy maradék kijelzővédő fóliát, vágtam belőle egy kört, és a helyére tettem. A képeket abszolút nem rontja és ha megkarcolódik, lecserélem. Bár szerintem nem fog.

Valaki kérdezte itt, hogy milyen tokok kaphatók hozzá. Nekem egy hete érkezett meg ez a tok, ajándék kijelzővédő fóliával (bár mondjuk a fólia semmit nem ér, mert már a felrakáskor tiszta karc lett). [link]

Én eddig ilyen zsák jellegű tokot használtam, de ez jobban tetszik. Egy kis műanyag keretbe kell bepattintani a telefont, és a tok hátulja kitámasztóként is funkcionál, ha pl. videót néz az ember. Van rekesz bankkártyának, személyinek. Adott esetben pénztárcaként is funkcionálhat, és akkor nem kell brifkót, meg telefont, meg minden vackot 6 zsebben cipelni, hanem egy kupacban van minden. Kinek mi tetszik, csak ne veszítse el.

A here drive+ még egy kis fejlesztésre szorul. Egyik településen jól mutatja, de rosszul mondja a körforgalom kijáratait. Meg hiába állítok be akármilyen útvonaltervezési stílust, akkor is szeret a városban a kis mellékutcákon vezetni, ahol mindenkinek elsőbbséget kell adni, és cserébe nyerek vele 50m-t. A szintén elérhető Sygic jobban tervez. Ami viszont nagyon tetszik, hogy van egy észak fent nevű lehetőség. Ja és hatalmasak a térképfájlok, holott néhány kisutcát nem is ismer. Kis csiszolás és szuper lesz.

Mért van az, hogy egy alkalmazás nem fut a háttérben annak ellenére, hogy be van állítva, hogy futhat a háttérben, még alacsony töltöttség esetén is. Ha az alkalmazást elindítom és lezárom a képernyőt, akkor fut a program, de ha ellapozok onnan és pl nyitok egy böngészőt, akkor leáll.

(#5681) Pttypang válasza vzoltan87 (#5680) üzenetére


Pttypang
veterán

Remek, de ez utolag rajtam mar nem igazan segit. :)
Rendelek majd ebayrol teljes burkolatot, parezerert erkezik, abban van kamera vedo lencse is, hatha elfogadhato minosegu.

Everybody lies.

(#5682) zsoltyyy válasza vzoltan87 (#5680) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ha a naviban a legrövidebb út van berakva, akkor ne lepődj meg, ha arra visz. :DDD

(#5683) vzoltan87 válasza zsoltyyy (#5682) üzenetére


vzoltan87
tag

Hát igen. Akkor nem lepődnék meg valóban, de sajnos nem így van. :)

Crytec210: Igen... A te esetedben más a helyzet. Nem pont rád gondoltam, amikor a kis lencsevédő fóliáról írtam. Viszont aki még nem karcolta össze, annak segíthet. Fő az óvatosság.

(#5684) vzoltan87 válasza Pttypang (#5681) üzenetére


vzoltan87
tag

Ha csak tényleg párezer, akkor annyi, még belefér, mert relatív új telefon.
Nem tudom, gondolkoztál-e olyanon, hogy venni mondjuk használtan egy kijelzőtöröttet Azt hiszem pár hete láttam valamelyik apróhirdetéses oldalon kb 20 rugóért. Lealkudni, kicserélni a szükséges alkatrészeket, és még akkor cserébe maradna egy szinte új akksid, meg talán hátlap. Bár mondjuk ez erősen állapotfüggő. Viszont az alkatrészeket el is lehet passzolni. Persze ha a kész hozzávalók csak 8-10k, akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#5685) erahurka válasza Pttypang (#5681) üzenetére


erahurka
félisten

Pár ezres burkolat valszeg kinai utángyártott lesz. Lehet még a karcos Nokia lencse is jobb mint a makulátlan kinai vacak.

Elég fura hiba amúgy, lassan két éves 620-am kamerája tökéletes, pedig azért kapott téglaport is a cucc. A kijelző fóliája pl. abszolút kuka már, igaz azt kevesbe védtem.

(#5686) Pttypang válasza vzoltan87 (#5684) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, majd megnezem, milyen a froccsentett csoda, utana maximum veszek egy serultet, aztan lecserelem arra, de belefer, hatha csoda tortenik es normalis :D

Everybody lies.

(#5687) Bali27 válasza vzoltan87 (#5680) üzenetére


Bali27
addikt

Olyan nem szokott lenni hogy Viberen amikor beszélsz, hirtelen egy rohadt erős zúgás amitől majd meg süketülsz hasit a füledbe, de néha a vonal másik felén is tapasztalható. Ez nálam gond? Mert ugye 2 hete vettem a telót és ha rossz.... :( Kéne erre már válasz emberek...

"Mért van az, hogy egy alkalmazás nem fut a háttérben annak ellenére, hogy be van állítva,.........."
Én a Viberrel vagyok valószinű így.. Nem jelez sokszor amikor keresnek..

(#5688) vzoltan87 válasza Bali27 (#5687) üzenetére


vzoltan87
tag

Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nem használok Vibert. A múltkori facebook-névjegyek kiszedése sikerült azzal a módszerrel, amit mondtam?

Biztos végigpróbáltál már minden beállítást a Viber-értesítésekre, de hátha kimaradt valami. Ellenőrizd, hogy az alkalmazáson belül van-e olyan, hogy értesítések frissítésének gyakorisága, vagy csak wifin frissíthet-e, esetleg ilyen, hogy értesítések blokklása.

Ha alkalmazáson belül oké minden, akkor jöhet a telefon menüjében való turkálás. Van egy ilyen, hogy beállítások/értesítések+műveletek. Itt ki kell választani az adott programot és beállítani, hogy küldjön értesítéseket, meg hogy hol jelenjen meg, rezegjen-e, csipogjon-e. Lehet, hogy valami néma csengőhang van hozzárendelve.

Ha itt minden oké, akkor van még az alkalmazások közt egy ilyen, hogy takarékos üzemmód. Itt szintén ki lehet választani a programot, hogy futhat-e a háttérben és mikor, milyen töltöttéség mellett, stb.

Egyéb most nem jut eszembe.

Ja, de mégis :) A régi kalsszikus: "Próbálja meg kikapcsolni/bekapcsolni" illetve "Próbálta már eltávolítani az alkalmazást, majd újratelepíteni?" Ezek a kedvenceim.

[ Szerkesztve ]

(#5689) papeti01


papeti01
senior tag

hello,

fóliából matt-ot vagy fényeset "klar" érdemes venni?

#proudfather

(#5690) zombinyul válasza papeti01 (#5689) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem eloszor matt volt rajta. Mocskos jol nez ki, es egesz jol taszítja a szennyeződéseket, alig kell törölgetni. Viszont eleg konnyen karcolodik, es aránylag sokat ront a kijelző szepsegen (mikor levettem, nem hittem a szememnek milyen szep a kijelző :D). A sima viszont konnyen koszolodik, es nem nez ki olyan allatul. Cserébe a képen nem ront. Amelyik szimpatikusabb. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5691) papeti01 válasza zombinyul (#5690) üzenetére


papeti01
senior tag

veszek bebújtatóüs tokot is , ugyhogy akkor a fényes lesz :)
kb egyébként mennyit bir egy fólia? (van 2 es és 6 os csomagban)

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#5692) Bali27


Bali27
addikt

Létezhet az hogy a ZENE App-nem a legjobb minőségben játsza le az mp3-at?
Olvastam hogy bizonyos APP-ok ilyen meg olyan jó minőséget adnak fülesen....Ebből meg arra következtetek hogy a Zene- helyett van jobb is.. Mert őszintén picit fakónak tűnnek a zenék alatta.. Tudom van EQ-is de nem akarok bibelődni vele.. Főleg zenénként nem :D
Ja ha a fenti kérdésemre igen a válasz akkor melyik appot érdemes feltenni zenehallgatásra a füleshez?

[ Szerkesztve ]

(#5693) papeti01


papeti01
senior tag

megrendelve... teló, tok, 6 fólia... 211 eur...

"Collini Out" :)

ps: ezt pedig ajanlom nasa_nap_kepe

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#5694) zombinyul válasza papeti01 (#5693) üzenetére


zombinyul
addikt

Ígéretes, letöltöm.
Amugy,a,fólia,hat, felhasználó függő. Benzinkutaskent eleg száraz szokott lenni a kezem, igy hamar osszelarcolja az ujjam :D Mostanság volt 3 hónapos a jószág, most a masodik fóliát alszom rajta. De meg nem csereerett. :) Most kristály van rajta, ugana megint mattozok kicsit :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5695) NY124


NY124
tag

Miért van az, hogy a telóm pesten csak 3G-s hálózatot látja? A SIM beállításánál is a leggyorsabb lehetséges kapcsolatnak is a 3G-t írja, pedig a profilnál T-Mobile LTE van. :(

(#5696) btudos válasza NY124 (#5695) üzenetére


btudos
veterán

Van LTE az elofizetesedben?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5697) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Most készülök egy ilyen telefont venni.
Elég sokat olvasgattam, de pár kérdésemre még nem találtam választ.

1. Ha zenét hallgatok, hívnak, majd miután befejeztük a csevegést, ugye nem kezd el ordítani a zene a hangszórókból, mielőtt visszadugnám a fülest?

2. Nincs olyan zenelejátszó app, amivel megvalósítható az, hogy kikapcsolt képernyő mellett, a hangerő gombok hosszan tartó lenyomásával számot tudok váltani, mint droidos poweramp-nál?

3. IE böngészés közben az alsó url sáv nem tüntethető el automatikusan, hogy ne takarja le a kijelző egy jelentős részét? (pl úgy, ahogy a chrome automatikusan elrejti a navigációs sávot görgetés közben)

4. FB messenger appnál tényleg nincs vízszintes nézet?

5. Ébresztőóra hangerejét tényleg nem lehet állítani? :F

6. Kamera lencse sokaknál karcolódik, vagy elszigetelt jelenség?

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#5698) zombinyul válasza #41635072 (#5697) üzenetére


zombinyul
addikt

Szia!

1: nem üvölt, csak akkor folytatja ha visszadugod a fülest

2: ezt nem tudom, gyarit hasznalok

3: nem lehet, csak a navigációs gombokat

4: nincs

5: nem lehet tudtommal, sose probalgattam

6: nalam semmi baja, pedig kapott mar port rendesen, van akinek kb. a semmitol karcolodik. Érdemes ra vágni egy darabka fóliát, az tuti tuti megelőzi a bajt

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5699) Devas válasza #41635072 (#5697) üzenetére


Devas
őstag

Gondolom biztonsági okokból nem lehet állítani az ébresztő hangerejét, nehogy véletlenül lehalkítsd és elkéss valahonnan. :)
A kamera lencsém karcmentes már 3 hónapja.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5700) NY124 válasza btudos (#5696) üzenetére


NY124
tag

Van, ha nem lenne nem keresném. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.