Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) this is life válasza Anubis_9 (#5249) üzenetére


this is life
Ármester

Semmit sem szamit, nekem van mobilnet , es debrecenben ritka az a hely ahol 4g-re valtana. Nem igazan van kiepitve a rendszer, csak a reklamokban . Telenor gyatra, tmob egesz turheto , vodat passzolom , de arra is panaszkodnak a peati rokonok.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5252) Pttypang válasza this is life (#5251) üzenetére


Pttypang
veterán

Miskolcon elegge ki van epitve. A mokas, amikor a Bukkben vagy lte van, vagy nincs halozat:D

Everybody lies.

(#5253) Anubis_9 válasza this is life (#5251) üzenetére


Anubis_9
őstag

Akkor az miért van, hogy két kollégámnak a telója (Hauwei és Samsung) folyamatosan 4G-t ír itt Veszprémben.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5254) zachary válasza Potzee (#5244) üzenetére


zachary
tag

Tudja

Mire magához tért a netem már válaszoltak...

[ Szerkesztve ]

(#5255) Potzee válasza zachary (#5254) üzenetére


Potzee
addikt

:R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5256) this is life válasza Pttypang (#5252) üzenetére


this is life
Ármester

Szerencses helyen laksz :) itt a nagy siksagon van ugy hogy orulok ha edge van .... nesze neked hypernet , a belvarostol max 1 km-re.

Anubis
Neked 730 vagy 735 ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5257) Anubis_9 válasza this is life (#5256) üzenetére


Anubis_9
őstag

735-ösöm van.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5258) this is life válasza Anubis_9 (#5257) üzenetére


this is life
Ármester

Na akkor passzolom, amugy (4g,lte-re) van beallitva ? Ha nem ne tedd , pl nekem ha 4g-n van a telefon ,akadnak boven gondok a telefonalassal,elerhetoseggel, mert felenk gyik a telenor halozat es allandoan valtogatja 4g,hspda, edge ,gsm ... ellenben fix 3g-n nincs gebasz mindig elernek es a hangra sincs panasz mint 4g-n. Amugy lehet azert nincs 4g nalad mert maskepp kezeli a rendszer a halozatot, ha egy kicsit is erosebbnek latja a kissebb tempoju kapcsolatot akkor azt preferalja. Pl ahol en 3g-n vagyok ott droiddal fixen 4g-n lehet lenni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5259) Anubis_9 válasza this is life (#5258) üzenetére


Anubis_9
őstag

A legnagyobb kapcsolatsebességnek LTE van beállítva, mégsem láttom még sosem 3G-n kívül más feliratot. :B

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5260) Bali27 válasza norbb28 (#5240) üzenetére


Bali27
addikt

820-on lehet más mint 735-ön??
Útvonal opcióknál most kiegyensúlyozotton volt, és +1 híddal feljebb vitt a kelleténél. (Nálad melyik vélt be)
Hősök terén voltam Gülbabába mentem, és nem a Margiton hanem az Árpádhídra navigált.

Nálam a navigációs sáv mindig sötét...

(#5261) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Ha egyszer egy Outlook-os névjegyhez hozzárendelünk egy profilképet, hogy lehet az eltávolítani, hogy ne tartozzon hozzá profilkép? Sehol sem találom. Magát a JPG-t már töröltem, de ettől még ott van kapcsolati képként.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5262) japy válasza Bali27 (#5260) üzenetére


japy
őstag

"Nálam a navigációs sáv mindig sötét..." Na ezt kötve hiszem! Ha automatikus elrejtésbe van az beszürkül!

(#5263) norbb28 válasza Bali27 (#5260) üzenetére


norbb28
csendes tag

Mikor beírod a célállomást opciokban választható kiegyensúlyozott -gyors-rövidebb útvonal opció. Mindig azt választottam ami rövidebb,ésszerűbb volt.

(#5264) Wildpath válasza Anubis_9 (#5245) üzenetére


Wildpath
tag

Én ma mentem érte, 52k forintot megért :K

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#5265) Anubis_9 válasza Wildpath (#5264) üzenetére


Anubis_9
őstag

Persze, hogy megér ennyit. Én eladtam mindent, amit ajándékba adott a T, így olyan 55.000-be van nekem is. Ha most venném, lehet a 930-ast venném, de nagyon elgondolkoznék rajt, egy összegben kifizetnék-e 105.000 Ft-ot "csak" egy telefonra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5266) Wildpath válasza Anubis_9 (#5265) üzenetére


Wildpath
tag

Dettó én sem adtam volna ki annyit egy telefonra hiába erősebb etc. igazából kellett egy wps telefon aminek kisebb a kijelzője 5 colnál ami viszonylag "erős" is. ennyiért meg :DDD

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#5267) Pttypang válasza Samanbacsii (#5232) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem igy mar nem lesz belole semmi, egy feher meg talan, az matt.

Everybody lies.

(#5268) csingacsgukk


csingacsgukk
csendes tag

Sziasztok! WP. telefon vásárlásán gondolkodok. L735 és L830 árában is tetszik.
Szeretném megkérdezni, hogy milyen office fut ezeken, és pl. word; excel; vagy pdf-ből lehet-e egyszerre többet is megnyitni?

(#5269) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!
Kb. 2 hónapos a mobilom. Hetente egyszer olyat művel hogy elmegy rajt a térerő és csak újraindítással javul meg. Másnál is előfordul? Mi okozza ezt?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)

(#5271) Anubis_9 válasza lorinho (#5269) üzenetére


Anubis_9
őstag

Olyan nekem is volt már, hogy elment a térerő, nem is egyszer. De mindig visszajött magától pár másodperc múlva. Nekem is kb. 2 hónapos.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5273) lorinho válasza Anubis_9 (#5271) üzenetére


lorinho
tag

Nekem percekig nem szokott visszajönni...aztán inkább újraindítom. :(

[ Szerkesztve ]

(#5274) vzoltan87 válasza Pttypang (#5220) üzenetére


vzoltan87
tag

Nagyon egyszerű. Ez olyan, mint egy biztonsági másolat. Mivel fájlból nem lehet behúzni a névjegyzéket, ezért tárolom SIM-en is. Ha megdöglik újra, akkor megjelenítem a SIM-es névjegyzéket és gól. Vagy csak átmásolom újra a memóriájába. vCard fájlban lenne az igazi, de nem támogatja sajnos, ezért marad a SIM.

(#5275) hroberto válasza lorinho (#5273) üzenetére


hroberto
veterán

Ez akár SIM hiba is lehet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5276) lorinho válasza hroberto (#5275) üzenetére


lorinho
tag

Pedig az vadi új...illetve 2 hónapos az is.

(#5277) kutitomi73 válasza lorinho (#5276) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Lumia 730-am van és Én jártam így.Azt hittem sim hiba,de nem az volt hanem alaplap.Cserélték!

"A remény hal meg utoljára"

(#5278) Devas válasza lorinho (#5269) üzenetére


Devas
őstag

Nálam kb 2 naponta eljatsza a telefonom azt higy bekapcsolom a mobilnetet és nem megy. A 3g jelzés sem jelenik meg fennt. Ilyenkor újraindítani kell és megjavul.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5279) lorinho válasza kutitomi73 (#5277) üzenetére


lorinho
tag

Ez elég ijesztően hangzik. :(

(#5280) Kovács Zoli


Kovács Zoli
tag

Sziasztok!
Ez a telefon otg képes?

(#5281) Coulson válasza Kovács Zoli (#5280) üzenetére


Coulson
tag

Nem.

(#5282) Kovács Zoli válasza Coulson (#5281) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Ok, Köszi.

(#5283) Pttypang válasza vzoltan87 (#5274) üzenetére


Pttypang
veterán

En meg 3 wp telefonomon nem talalkoztam ilyen problemaval, ezert meg mindig furan nezek :)

Everybody lies.

(#5284) Nimda


Nimda
addikt

A névjegyzéket hogy lehet lementeni felhőbe? Felajánl mindent, sms, video, képek, de a névjegyzék mentési lehetőségét nem találom :F

lorinho és erre hol figyelmeztet? hol található a mentés?

[ Szerkesztve ]

(#5285) lorinho válasza Nimda (#5284) üzenetére


lorinho
tag

A számokat eleve a felhőbe menti.

(#5286) Nimda válasza lorinho (#5285) üzenetére


Nimda
addikt

Értem, de van egy google mentésem is, ami az aktuális.Tehát akkor az ezt követő névjegyeket fogja a felhőbe menteni?

(#5287) this is life válasza norbb28 (#5263) üzenetére


this is life
Ármester

Nektek konnyu pesten , ha itt videken bejelolom a rovidebb utat akkor a Here+ tuti hogy bele tervez egy ket fold utat, esetleg szantofoldi ut ami osszejott mar... hiaba van kiveve hogy fold ut, a rovidebb utvonalnal csak behuz egyet egyet.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5288) Xmodule válasza this is life (#5287) üzenetére


Xmodule
őstag

Megsugom ilyet a google maps is csinalt mar nem egyszer itt svédbe! :/

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5289) vzoltan87 válasza Pttypang (#5283) üzenetére


vzoltan87
tag

Valami zavar keletkezett az erőtérben :) Szerencsére már elmúlt.

(#5290) this is life válasza Xmodule (#5288) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor megnyugodtam :) hogy nem csak Here+ ficsor :DDD .. itthon meg el is megy , de idegen helyen okozhat kellemetlen perceket. Ha jobban bele gondolok az igo, celeszkozon is kepes hasonlora....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5291) freelanced válasza zachary (#5228) üzenetére


freelanced
addikt

Értem, köszönöm! De azért nem olyan vészes? Használ ilyet valaki olyan aki meg van elégedve vele?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#5293) Anubis_9 válasza #05304832 (#5292) üzenetére


Anubis_9
őstag

"Adatátvitel" nevű app. Gyárilag fent van! Nekem is úgy ajánlották itt korábban! :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5295) Cunc


Cunc
tag

Hogyan fogyaszthat a tumblr 400mb netet, amikor körülbelül 5 képet néztem meg rajta. Hol tudom letiltani a háttérben működését az applikációknak? :D

A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.

(#5296) zombinyul válasza Cunc (#5295) üzenetére


zombinyul
addikt

Gyári akksi app, aztán ahol jelöli mi mennyit fogyaszt, ott tudod tiltani a háttérben futást.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5297) Croft-21


Croft-21
őstag

Tegnap este újrainditottam a telefont...és amikor visszakapcsolt, látom hogy a Messenger alkalmazás nem elérhető. A csempéje szürkévé vált, nem lehet rányomni. Aztán gondoltam egyet és töröltem az appot majd ujra telepítettem. Igy már újra jó lett, de vajon miért romlott el? Egy újraindítás miatt? Azért ez gáz.

(#5298) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Nekem meg olyan van, hogy ha újraindítom, akkor azt írja ki, hogy hibás az SD kártya, formázni kellene, akarom-e, vagy sem. Mindig nem-re nyomok rá és mégis tökéletesen működik. Hogy mitől lett ez egyik napról a másikra...?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5299) zachary válasza freelanced (#5291) üzenetére


zachary
tag

Én fóliát használok, egy ezres voltfel is dobták, igaz fényes és úgy karcolódik, mint a fene, de legalább van rajta valami. Az üveg szerintem nagyon gusztustalan, ahogy több milit eláll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.