Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) TDX válasza Dj.Kütyü (#4449) üzenetére


TDX
tag

A Here Drive nem tartalmaz utcanézeti térképeket, a Here nem foglalkozik ilyennel. Droidon a Google Maps-nek van utcanézet funkciója (Google street view néven) (Például).
Ha szükséged van rá, a Google Maps letölthető WP-re is, [link]. Tartalmaz street view funkciót itt is.

[ Szerkesztve ]

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#4452) Dj.Kütyü válasza TDX (#4451) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Hi.inkább nem kell.Túl sok rá a panasz.Állitólag kunyerálós,meg reklámos.

(#4453) zsoltyyy válasza Dj.Kütyü (#4449) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

herében :))

(#4454) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

milyen programmal tudom a zenéket szerkeszteni, hogy a teló is lássa mind az albumot, mind az előadót és esetleg az album képe is megjelenjen?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4455) zsoltyyy válasza cellpeti (#4454) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Én ezzel csináltam, teszi a dolgát, egyszerű, ingyenes. :D

(#4456) TDX válasza cellpeti (#4454) üzenetére


TDX
tag

Üdv.
Telefonon ezzel lehet például, akár triallal is. Kikeresed a zenét, hosszan tap rá, A lehetőségeknél jobbratekerve ID3Tag-ot kiválasztva tudod szerkeszteni.
Gépen pedig egyszerűen jobbklikk, tulajdonságok, összetett, és már ott is vagy annál, hogy mit szeretnél rajta szerkeszteni, progi nélkül :)

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#4457) Dj.Kütyü válasza zsoltyyy (#4453) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Urológusok ezt használják.

(#4458) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Bedöglött a Rúter,villog a los.Felhívtam T-éket,72órán belül kiszálnak.Azt mondják a rossz időjárás miatt.Sok a panaszos.

(#4459) Kenoby válasza zombinyul (#4418) üzenetére


Kenoby
tag

Nah, reset lett a vége, még jó, hogy csak kedd óta van meg a teló, nem volt rajta sok minden.

(#4460) zombinyul válasza Kenoby (#4459) üzenetére


zombinyul
addikt

Jobbik eset! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4461) TestamentDNR válasza zombinyul (#4423) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Vegyel egy uj routert. :D Olcsobb is, es sztem ott a bibi...

(#4462) TestamentDNR válasza Kenoby (#4459) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Nekem 2 napja a Messenger ragadt be. Szurke volt a csempe is. Restartok hiaba. Szerencsere eltavolitas-telepites megoldotta, de azert meglepodtem. :)

(#4463) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Tudom nem szakmai topik, de itt legalabb sokan vagytok jol informaltak. Semmilyen gyarto nem gyartott IP67-68-as WP telefont? Koszi!

(#4464) zombinyul válasza TestamentDNR (#4461) üzenetére


zombinyul
addikt

Eleg új rooter, de a restart megjavította. :) Nekem a Messenger nem kelzett, ha uzenetet kaptam. En is ujretelepitettem, mikor megtudtam, hogy asszonynal Android alatt se volt jo. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4465) Dany007 válasza zombinyul (#4426) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, azt el is felejtettem hogy más wifivel meg működött. Sorry. Akkor bizony volt rá esély, hogy a wifi a ludas.

Más.

Spotify-t próbálta már valaki a telefonon? Gondolom igen.. Én ma próbáltam, de eléggé furcsa. Nem enged számot választani, se számot váltani se semmi ilyesmi... Aztán kezdtem rájönni, hogy ezt csak fizetősen lehet. Okés. De most meg itt vagyok PC-n és simán megy minden. Tudok számot váltani, beletekerni meg minden...
Meg úgy összességében is jobban használható a PC-s verzió. Érdekes. Kicsit butuska a WP-s változat asszem.

[ Szerkesztve ]

(#4466) zachary válasza Dany007 (#4465) üzenetére


zachary
tag

Ez nem csak a WP sajátossága, droidon is ilyen. Csak a számválasztás engedélyezett, tekerni, sorrendet variálni ott sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4467) zombinyul válasza Dany007 (#4465) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem baj :)
Az energiatakarekos üzemmód csempét hogy tudom kitenni kezdokepernyore? Most töröltem, mert pontatlan volt, de nem tudom ujra kitenni, hiaba nyomok ra beallitasokon belul hosszan... Koszobom! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4468) Dany007 válasza zombinyul (#4467) üzenetére


Dany007
veterán

Fogalmam sincs. Nekem simán kibír 2 napot normál használat mellett közepes-magas fényerőn vegyesen.
Plusz csináltam egy kis telefon dokkoló polcot. Ahol a telefonokat tároljuk és töltjük a lakásban - ahol a gyerek nem éri el :D -. Így kb folyamatosan töltődik a telefon, mert amikor nincs a kezemben oda teszem le a wireless töltőre...

@zachary:

Akkor egy pöppet megnyugodtam. :) Egyébként egész jó dolog egy Spotify. Most próbáltam először. Mondanám hogy előfizetek rá, mert mért ne. De nem hallgatok annyi zenét. Viszont abszolút pártolom az ilyesfajta szolgáltatásokat.

(#4469) zombinyul válasza Dany007 (#4468) üzenetére


zombinyul
addikt

Persze, nalam is jol birja, de a százalékos kijelzes miatt szeretnem kitenni. Anno sikerult, most nem. En erre szeretnek rájönni, hogyan kell. Nekem fontos, addig ott marad az ures helye a kezdokepernyon :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4470) Dany007 válasza zombinyul (#4469) üzenetére


Dany007
veterán

Na igen. Az üres hely idegesítő. Egyetértek.
De egyrészt fogalmam sincs... Pedig segítenék ha tudnék. Másrészt ha lehúzom az állapotsávot akkor ott a %-os kijelzés. Nekem meg ez elég.

(#4471) zombinyul válasza Dany007 (#4470) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem azert hianyzik, mert 1: Ha nem ugy van, nem kell redőnyt huzogatni, 2: Onnan egybol meg tudom nézni, mi mennyit zabált :) De azert koszonom! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4472) zachary válasza zombinyul (#4469) üzenetére


zachary
tag

Ne a beállításokból, az alkalmazáslistából tedd ki.

[ Szerkesztve ]

(#4473) zombinyul válasza zachary (#4472) üzenetére


zombinyul
addikt

Fuu, nagyon szepen koszonom! :) Sokat segitettel!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4474) zombinyul


zombinyul
addikt

Meg mindig pontatlan... Tobb %-ot teved csempebe. A csempe megnyitása után se. Valakinek ötlet? :F

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4475) diagonal válasza zombinyul (#4474) üzenetére


diagonal
csendes tag

Nekem a takarékos üzemmód csempén ha kiteszem a kezdőlapra nem is jelenik meg % :-) Kellene?

(#4476) japy válasza diagonal (#4475) üzenetére


japy
őstag

Nem kellene!

(#4477) kezman válasza diagonal (#4475) üzenetére


kezman
őstag

Nálam ott van

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4478) hroberto válasza kezman (#4477) üzenetére


hroberto
veterán

Nálam is Denim óta (930).

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4479) erahurka válasza japy (#4476) üzenetére


erahurka
félisten

735-re jön vagy jött egy frissítés ami behozta ezt a funkciót a lehúzható menüben kapcsolgatható mobilnettel együtt. Amennyire én tudom.

(#4480) zombinyul válasza erahurka (#4479) üzenetére


zombinyul
addikt

Jol tudod. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4481) Devas válasza erahurka (#4479) üzenetére


Devas
őstag

Az én független 735-ösemre nem jött még semmiféle frissítés...

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#4482) zombinyul válasza Devas (#4481) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem Telenorosra jött

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4483) erahurka válasza Devas (#4481) üzenetére


erahurka
félisten

A függetlenek még nem kapták meg.

(#4484) kezman


kezman
őstag

Vagy Preview for Developers ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4485) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
Na pénteken megkaptam az új Lumia 730-at. Máris gondok akadtak! Beállítottam szépen a google fiókom, szinkronizálta is a névjegyeket. De este mikor fel akartam hívni az egyik ismerősömet, csak az e-mail címe volt meg a telefonszáma nem! Komplett emberkék, meg nincsenek meg! Nem értem! Valakinek hasonló? Ja és ebben a névjegyzékben nincs: becenév, cím, második telefon stb... mint a google címtárában???

Ha bemegyek a szerkesztésbe, ott a becenév! Hurrá! Miért nem írja ki? A feleségemnek 5 telefonszáma van, egyet ír ki, miért?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4486) diegho válasza zodes (#4485) üzenetére


diegho
nagyúr

számítógéphez leül: gmail belép, névjegyek kiment .csv-be, hotmail fiókba belép, névjegyek visszatölt. Így működött régen még 8.1 előtt, most nem tudom mi a helyzet.

(#4487) kezman válasza zodes (#4485) üzenetére


kezman
őstag

Nálam kiír minden számot, nevet igaz outlook fiókom van :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4488) zodes válasza diegho (#4486) üzenetére


zodes
aktív tag

Ezt is próbáltam, de csv-ben a google csak a nevet és egy telefonszámot exportál ki, semmi mást. Se kép, se munkahely se semmi. Ez mind jó volt amíg nokia 6300-asom volt. Ott nagyon nem volt igényem. De, hogy már telefonilag is okosodtam :DDD a névjegyek is többek mint számok és nevek. Főleg a családé és az ismerősöké, munkatársaké. Nálam van olyan névjegy, ami vagy 8-10 adatot tartalmaz az illetőről. Sajnos szenilis vagyok...erre van a teló! :DD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4489) zodes válasza kezman (#4487) üzenetére


zodes
aktív tag

Még abba is belemennék, hogy szinkronizáljon a google az outlokkal aztán az outlok a telómmal. Csak tudnám hogyan. De nehézkesen indul! Mondjuk annakidején a droiddal is szívtam vagy 2 hetet......de megérte! :-))

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4490) kezman válasza zodes (#4489) üzenetére


kezman
őstag

Talán ezzel de csak egy tipp ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4491) zodes válasza kezman (#4490) üzenetére


zodes
aktív tag

Köszi! Holnap kipróbálom! :-)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4492) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Ha a "Csengés+értesítések" és a "Médiafájlok+alkalmazások" hangerejét 0-ra teszem és kikapcsolom a rezgést, mégis miért hallom hogy pittyen és dallamokat játszik a telóm, ha SMS, Viber üzenet érkezik, miközben mással vagyok vonalban? :(((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4493) TDX válasza Anubis_9 (#4492) üzenetére


TDX
tag

>Beállítások>értesítések és műveletek, kiválasztod az alkalmazást, és rezgés, hang kikapcs. (pár alkalmazásnál, pl. Messenger alkalmazáson belül is lehet).
Ez mindenkorra kikapcsolja, így hívás időtartamára is. A wp nem különbözteti meg a hívás, s nem hívás közöttt az értesítéseket.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#4494) Anubis_9 válasza TDX (#4493) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nekem az hiányzik, ami Androidnál volt: amikor beszéltem vkivel és tudtam hogy közben írogatni fognak, akkor lenémítottam és innentől a teló meg sem nyikkant.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4495) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
Ennél a telefonnál, ha nagyobb memókártyára váltok, hogy működik a dolog? Kártyát kicserélem és a régiről egyszerűen mindent átmásolok mondjuk Intézőben? Androidnál így ment. Itt is ez a módja? Van aki 32 gigás kártyával használja egyébként a telefont? Köszönöm!

BÚÉK!

(#4496) zodes válasza Ukraan (#4495) üzenetére


zodes
aktív tag

Én igen, mert a 80%-a zene. Állandóan zenét hallgatok! :-))

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4497) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

szombat délelőtt óta én is klubtag vagyok : ) imádom, nagyon kezes telefon, ezt nekem készítették : ) kezdőként hirtelen egy kérdésem volna, a tapasztalatot többre tartom: számítógépen milyen programmal managelitek a telefont? olyan, ami minden tud: contactok, zene, képek minden? :K

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4498) foxymaci válasza Agostino (#4497) üzenetére


foxymaci
senior tag

én semmivel egyszerűen felismeri a gép és simán tudok mappa szinten kezelni mindent :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4499) japy válasza Anubis_9 (#4494) üzenetére


japy
őstag

Nekem meg az nem hiányzik ami az androidnál volt! Rengeteg fagyás és egyebek! :W

(#4500) hegti válasza Ukraan (#4495) üzenetére


hegti
aktív tag

Az enyémben 64 gigás van, szintén a zenék miatt. Ma frissült a gyári zenelejátszó, de zeneszöveget most sem tudja megjeleníteni :((( Nokia 500-as viszont képes rá, hátha a Windows Phone 10-ál érkező lejátszó tudni fogja.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.