Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) thomech válasza Bandi8bácsi (#4047) üzenetére


thomech
tag

Köszönöm :)

(#4052) zombinyul válasza erahurka (#3948) üzenetére


zombinyul
addikt

Nálam még mindig rossz akkor a rendszer. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4053) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Jó reggelt.Olyan kérdésem volna,hogy tegnap este töltőre raktam,MA reggel levettem pár perc múlva már vissza ugrott az ikonon a töltöttség.Valaki tapasztalt ilyet?

(#4054) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#4020) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Senki sem nfc-zik?
Ezek szerint nincs alternatíva a mobiltárcára. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4055) hroberto válasza Bandi8bácsi (#4047) üzenetére


hroberto
veterán

Nem tudom mi a gondod a Viberrel, én minden nap sokat használom telefonálásra. Már egy jó ideje normálisan működik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4056) Anubis_9 válasza hroberto (#4055) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nekem sem működik tökéletesen: aki fent van a névjegyzékemben, rendszeresen nem látja, hogy elérhető vagyok-e, vagy sem. Vagy pl. sokszor én nem látom a többi felet, hogy milyen az állapotuk. Nem egyszer fáziskéséssel mennek ki az üzenetek... :W Olyan, mintha beta-verziós app lenne csak.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4057) Vizi911 válasza Anubis_9 (#4056) üzenetére


Vizi911
tag

sziasztok! ugyerzem eddig tartott az öröm a ti kamerátok képe is sávos? miközben fotoznatok z kepernyön latszik h mennek ... ez normalis? feher hatterrenezve a kameraval nagyon latszik mutatom is..

Iphone SE 64GB

(#4058) Bandi8bácsi válasza hroberto (#4055) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Rendszeresen késnek az üzenetek, illetve van, hogy nem jelzi ki a hívást annak akit épp hívok. Ez jellemzően wp-android között áll fenn. Maga az app pedig bűn lassú. Szerintem. :)

(#4059) Anubis_9 válasza Bandi8bácsi (#4058) üzenetére


Anubis_9
őstag

Na igen, ezt el is felejtettem leírni: rendszeres, hogy hívnak Viberen Androidról és nem jelzi a telóm. Csak jobb esetben pittyen, hogy van egy nem fogadott hívásom, de még ezt sem mindig. :W Én tegnap le is töröltem a progit...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4060) zachary válasza s7evcsenko (#4054) üzenetére


zachary
tag

Úgy tudom csak androidra van program, meg ugye OTP-hez kötött, attól meg általában mindenki menekül.

[ Szerkesztve ]

(#4061) hülyegyerek válasza Bandi8bácsi (#4050) üzenetére


hülyegyerek
addikt

& (#4049) Devas: Köszi a válaszokat

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#4062) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Kössz a válaszokat!!!!! A semmit.

(#4063) Anubis_9 válasza Dj.Kütyü (#4062) üzenetére


Anubis_9
őstag

Mennyire ugrott vissza mennyi idő alatt? Nekem nem volt még ilyen.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4064) Dj.Kütyü válasza Anubis_9 (#4063) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szerintem olyan 90%-ra.Este felraktam most reggel vettem le.Kb:15-20 percig használtam.Ránéztem face,e-mail,stb.Semmi játék.Nem arra vettem a telt.

(#4065) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Beállítások - Takarékos üzemmód - Akkumulátorhasználat fül. Itt nézd meg, mi hány %-os fogyaszt. Innen kiderülhet, mi szívja le az aksit.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4066) kene84 válasza Dj.Kütyü (#4064) üzenetére


kene84
senior tag

Azt észrevettem, hogy nem töltődött fel 100%-ra attól még hogy azt írja.
Ha újraindítom a telót akkor kb 97%-ról folytatja a töltést, ezért az első pár %-ot hamar elbukja.

(#4067) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

jövő héten veszek egy ilyen telefont. azért mielőtt megvenném megkérdezem: waze rendesen fut vele? illetve nekem munka miatt: levelezőkliens röccenésmentesen tud futni? 3gsről váltok öt év után, azon megszoktam, hogy minden percekig tart neki. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4068) TCSZ válasza kezman (#4040) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4069) TCSZ válasza D1L1ZS (#4046) üzenetére


TCSZ
senior tag

Nekem lefelé nyíló flipes bőrtokom van. Telefonálás közben nem zavar a flip, mert lefelé nyílik és ha nem használom a telefont a kijelző is védve van. De azért vegyél kijelző védő fóliát.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4070) hroberto válasza Bandi8bácsi (#4058) üzenetére


hroberto
veterán

Én sokat telefonálok vele, kicsöng, ha engem hívnak nálam is csöng. Platformtól függetlenül. Lehet, hogy a szolgáltatód tiltja a voip-ot, és ott a gond.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4071) Bandi8bácsi válasza hroberto (#4070) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Wifivel használom csak.

(#4072) Dj.Kütyü válasza kene84 (#4066) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Ennyi baja legyen.😊

(#4073) hroberto válasza Bandi8bácsi (#4071) üzenetére


hroberto
veterán

Akkor tényleg nem tudom... A környezetemben legalább öt ember használja a Vibert WP telefonokon (930,925,920,735,530) gond nélkül.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4074) s7evcsenko válasza hroberto (#4073) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem is szépen teszi a dolgát.

Más:
Hol lehet azt beállítani, hogy a levelező minden levélnél betöltse az összes képet, és ne nekem kelljen kérnem ezt a levélen belül?
Gmail van beállítva alapértelmezett levelezőnek.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4075) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Böngészés közben eléggé melegszik a hátulja!
Valaki találkozott már ezzel? Ilyen erőforrás igényes lenne azIE?!

(#4076) zachary válasza Csendeske (#4075) üzenetére


zachary
tag

Nekem egyátalán nem melegszik, fagyni már fagyott, de melegedni nem szokott, pedig órák hosszat szoktam böngészni

(#4077) Luck Dragon

Sziasztok egy olyan gondom van hogy az IE folyton akad, és nem töri rendesen a sorokat, de még itt MA behozásakor is ezt csinálja. Olvastam itt a fórumon hogy nem vagyok ezzel egyedül, esetleg történt valami javítás az IE területén amivel ezt ki lehetne küszöbölni :F Mert egyszerűen nem értem ha ilyen stabil rendszert tudtak össze "kovácsolni" akkor erre miért nem szántak rá egy kis figyelmet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4078) Bandi8bácsi válasza Csendeske (#4075) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Ha töltőn van, és mellette csinálok mást is, pl böngészek akkor hajlamos melegedni, töltés nélkül sosem.

(#4079) TestamentDNR válasza Dj.Kütyü (#4064) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Jelen. En is tapasztalom... aztan 2 ora alatt ejt utana 2%-ot. :) Vagy olvass vissza, nekem multkor beragadt az IE, es 7 ora alatt eltunt 57%. :D Restart megoldotta.

(#4080) SieRRa4226


SieRRa4226
újonc

Sziasztok 2 hónapja van meg a teló eddig minden nagyon rendben volt vele de ma ahogy felvettem nem reagált semmire. Kivettem belőle az aksit aztán újra bekapcsoltam így jó volt csak a micro sd kártyámat akarta leellenőrizni de még mielőtt meg tette volna le szerettem volna menteni róla a dolgaimat de mikor rádugom a gépre semmi reakció pittyen egyet és nem érzékeli a gép. Valakinek volt már hasonló problémája? Mit lehet vele tenni? (ha leveszitek a hátlapot és rázzátok a telót nektek is zörögnek azok a kis kiálló arany színű csatlakozók)+ úgy néz ki hogy ha valami olyanra megyek rá ami a micro sd kártyán van akkor kissé befagy a teló

[ Szerkesztve ]

(#4081) Dj.Kütyü válasza TestamentDNR (#4079) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Hali.Akkor az IE zabálná a szuflát??Direkt nem akartam Guglit használni!!!!

(#4082) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Az IE keresőbe hogy lehet beállítani hogy amikre rákerestem ne ugorjonak fel???

(#4083) Vizi911


Vizi911
tag

Ma sikerült 1 m röl leejtenem a telefont a járólapra...hát...az üveggel megvagyok elégedve, és végülis a hátlappal is. De sajnos a balfelsö saroknál egy félcentis kis repedés lett a hátlapon oldalt , de nem lazult meg vagy bármi, ezért még nem érdemes gondolom visszavinni , van rá biztositás is gondolom az ilyet cserélik ha kell ugye?

Iphone SE 64GB

(#4084) Dj.Kütyü válasza Vizi911 (#4083) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.Te leszel az oldal tesztere?😊 Komolyra fordítva a sót,ÉN visszavinném.Ha már fizetem a biztit.

(#4085) zsoltyyy válasza Vizi911 (#4083) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

A biztosítás ilyenekre való, nem?

(#4086) Csendeske válasza zachary (#4076) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Első percétől ilyen.
Sosem fagyott, és még újra indítani sem kellett, de ez zavar egy kicsit.
Valami elindul a háttérben a böngészővel? Az aksit is szívja ilyenkor rendesen!

Bandi8bácsi neked is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#4087) Csaba1512


Csaba1512
tag

Ma a Telenoros készülékekre jött frissítés.

Latest software release for Lumia 735 is Lumia Denim (02040.00019.14484.24xxx / 8.10.14219.341)

• Cortana, the most personal digital assistant, is now available in more markets.
• Camera quality improvements.
• Updated Storyteller app. Available from the Store.
• Cellular data connection can be easily toggled on or off with one tap in action center.
• Install phone updates more easily by scheduling them for a time that works best for you.
• Additional improvements to stability & performance, audio quality, Wi-Fi connectivity, and more.

(#4088) Vizi911 válasza Dj.Kütyü (#4084) üzenetére


Vizi911
tag

Azért nem viszem még vissza, mert egy honapos és álitolag egy évben kétszer lehet biztositás ra hivatkozva visszavinni a telefont :)még csak január van ugy hogy ha nagyobb baja lesz vagy tavasszal visszadobom. 56 honapig lehet amugy rá kötni a tré mobilnál. Nem vagyok teszter, csupán megosztom a véleményemet a telefonrol, mert esetleg másoknak segítség lehet egy vásárlásnál. AZ aksit meg ujjabban minden meriti. a viber nagyon az fb messenger is és a játékok is durván. Operát leszedtem arra számitva h kevésbé eszi mint az explorer és egész használhato szerintem. Ugyérzem néha szaggat azért nagyon ritkán de megesik, a navigácios sáv szürkülésére egyébként van valami? ugy láttam direkt vált át szürkére, de nem értem miért, ha sötét re állitottam. hát egyenlöre ennyi

Iphone SE 64GB

(#4089) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Ciki, de hol találom a stoppert?

Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#4090) DxxD25 válasza Csaba1512 (#4087) üzenetére


DxxD25
tag

Ezt Magyarul is le tudnád írni? :D nem tudok angolul.

(#4091) Bandi8bácsi válasza Tamás34 (#4089) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Szia! Nem ciki, az áruházban :)

(#4092) Csaba1512 válasza Bandi8bácsi (#4091) üzenetére


Csaba1512
tag

Cortana , digitális személyi asszisztens , már kapható a nagyobb piacokon (több nyelven elérhető)
• Kamera minőségének javítása .
• Frissítve Storyteller app . Elérhető a Store-ból .
• Mobil adatkapcsolat könnyen be- vagy ki egyetlen érintésével müveletközpontban. .
• Telepítse telefonon frissítéseit könnyebben, ütemezze őket egy meghatározott időre , ami a legjobb az Ön számára .
• További fejlesztések a stabilitás és a teljesítmény , hangminőség , Wi - Fi kapcsolat , és így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#4093) Titi76 válasza zsoltyyy (#4085) üzenetére


Titi76
aktív tag

Én úgy olvastam hogy az esztétikai sérülésekre nem tudod érvényesíteni a biztosítást, plusz van önrész is a biztositásnál. Vodásnál így van... :(

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#4094) Vizi911


Vizi911
tag

Önrész akkor van ha nem tudják javítani és újat kell adniuk. hát szerintem maga a hátlap sérülése nem csak esztétika ha eltörik de még nem vészes tényleg alig látszik :) Biztosítással elvileg mindenre kiterjed eséstöl az ázáson keresztül a zseblopásig legalábbis nekem, havi 1000 ft ért :)

Iphone SE 64GB

(#4095) Tamás34 válasza Bandi8bácsi (#4091) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszi, azt hittem, hogy gyárilag van benne!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#4096) erik0319 válasza Vizi911 (#4094) üzenetére


erik0319
tag

Önrészt akkor is kell fizetni ha javítanak, pl kijelző csere.

(#4097) hegti válasza Csaba1512 (#4087) üzenetére


hegti
aktív tag

Nálam is elérhető a frissítés, az enyém Vodás

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#4098) bandika83


bandika83
csendes tag

Sziasztok!

Sms-eknél hogy lehet beállítani hogy egyes karakterek (pl:í ) ne rövidítsék le az üzenetek hosszát?
Nagy luxus, ha van egy hosszú magánhangzó, akkor egyből 70 karakteres lehet egy üzenet :)
A Lumia 710-en megtaláltam, de ezen még nem. :))
Köszönöm a segítséget :)

(#4099) Anubis_9 válasza bandika83 (#4098) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én át szoktam tenni angol billentyűzetre és balra dőlő ékezetes í-t, á-t írok. Ő, ű helyett meg ö-t, ü-t.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4100) bandika83 válasza Anubis_9 (#4099) üzenetére


bandika83
csendes tag

Köszönöm lehet én is így teszek :)
A Lumia 710-ben mintha lett volna olyasmi valahol a beálíltásokban hogy bizonyos karaktereknél rövid mássalhangzót küld a hosszú helyett. Érdekes,mert egyedül az é-t szmolja normálisan, ha í,ú,ő,á stb van egyből 70karaktert lehet max írni egy sms-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.