Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) japy válasza kopidoo (#5391) üzenetére


japy
őstag

Minden Nokia szerviz elfogadja IMEI szám alapján! Bárhol vagy!
Link

[ Szerkesztve ]

(#5402) NY124 válasza japy (#5401) üzenetére


NY124
tag

Nagyon jó szolgáltatás a globális gyártói garancia! :K Ami ugyan nem globális, de ha már Libériánál fejlettebb országban tartózkodsz, akkor valószínűleg meg tudod csináltatni a telód. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5403) kutitomi73 válasza kopidoo (#5391) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Nekem is Emagos a teló és jó a gari MO-ra is (Lumia 730 )

"A remény hal meg utoljára"

(#5404) kopidoo válasza kutitomi73 (#5403) üzenetére


kopidoo
senior tag

De a számlán és a garancialevélen sehol nincs feltüntetve az IMEI szám.

(#5405) DJosef válasza kopidoo (#5404) üzenetére


DJosef
őstag

Ha beviszed egy Nokia Care-be, például a Váci útiba nem is fogják kérni. Tapasztalatból mondom. A szervizes megnézni a telefonban az emait es annyi.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#5406) baji


baji
tag

Én tavaly amikor vettem a 730at megkérdeztem nokia care-ben és azt mondták hogy nincs globális garancia, eu-n belülről kell hogy származzon a telefon.

(#5407) kopidoo válasza DJosef (#5405) üzenetére


kopidoo
senior tag

Németországban kellene szervizt keresnem

(#5408) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Tudna valaki ajánlani egy jó minőségű fóliát ami jól illeszkedik a telefon kijelzőjéhez?
Nillkint vennék, csak egy hónap, mire ideér.

(#5409) DJosef válasza kopidoo (#5407) üzenetére


DJosef
őstag

Szerintem a helyzet ugyanaz. Após vett használtan egy 1020-at, 3 hónap garanciával. A készülék olaszországi és valami vodás kiadás lehetett, de viszont független is. A lényeg, hogy halk volt nagyon a beszédhangszóró. Bevittük a Váci úti Nokia Care-be és nem kellett semmi papír. Gondolom ugyanígy működne Németországban is. A szervizes srác cserélt hangszórót de nem lett jobb, ezért felküldte a központi szervízbe. Alaplapot cserélték és pluszban kapott egy új készülék házat is.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#5410) japy válasza kopidoo (#5404) üzenetére


japy
őstag

Ne aggódj hanem javíttasd!!!!

(#5411) janes1976


janes1976
őstag

Az akkuhasználatról senki sem beszél érdekes módon, sztem atom a készülék üzemideje (nálam normál használattal bő 2 nap, de ha nem nyúzom, akkor 3). :Y :DDD

Príma készülék lett nagyon. :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#5412) NY124 válasza janes1976 (#5411) üzenetére


NY124
tag

Valószínűleg azért nem esik erről szó, annak ellenére, hogy tényleg egy jó dolog, mert Windows Phoneos telefonoknál a 1,5-2 napos üzemidő elvárt.

(#5413) soldi3r válasza kopidoo (#5404) üzenetére


soldi3r
veterán

Valoszinuleg mint a laptopoknal, a shipping date-et van felvezetve a Nokia rendszerebe. Tehat a szamlatol elteroen valamivel rovidebb ideig garancias naluk a keszulek. Szamla eseten pedig a papir uti az online adatokat.

E30 (oo=[][]=oo)

(#5414) Pttypang válasza NY124 (#5412) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyira nem :D

Everybody lies.

(#5415) erahurka válasza NY124 (#5412) üzenetére


erahurka
félisten

Lassan 2 éves Lumia 620 jó ha 8 órát kibír ha tényleg használom. És a tényleg használom csak időnkénti twitter/PH fórum csekkolást jelent nem hardcore játékot.

(#5416) Devas válasza janes1976 (#5411) üzenetére


Devas
őstag

Nálam napi 1 óra böngészéssel és kb 10 perc telefonálással 3 napig szokta bírni.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5417) sztiviii válasza #41635072 (#5408) üzenetére


sztiviii
tag

A telefon kijelzőjének kialakítása miatt, elvileg nincs olyan fólia ami 100%-osan lefedné az üveglapot. A Nillkin Tempered Glass 9H-s itt csücsül a fiók mélyén, nem került rá fel, mert úgy illeszkedik az előlapra, hogy éppen pont a kijelzőt védje, a körülötte lévő üveg szabadon marad. Nokia Care-ben tudsz venni fóliát, azzal csak 2-3mm marad szabadon oldalanként. Sajnos a kijelző íveltsége miatt ez ilyen :/

(#5418) zombinyul válasza #05304832 (#5399) üzenetére


zombinyul
addikt

Tudtommal az 5S erősebb. A C egy atcsomagolt sima 5.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5419) NY124 válasza Pttypang (#5414) üzenetére


NY124
tag

(#5415) erahurka: Szerintem egy alap elvárás, már csak a jól optimalizált oprendszer miatt is. Az már más kérdés, hogy ez a valóságban mennyire valósul meg. A 735-nél szépen összejött.

A hosszú üzemidő szerintem a Windows Phoneok egyik nagy erénye. Nálam is egy fontos szempont volt a döntésnél. Ha elég az 1 nap, vagy kevesebb, akkor ott az Android.

(#5420) Pttypang válasza NY124 (#5419) üzenetére


Pttypang
veterán

Eddigi telefonjaimat naponta tolteni kellett, a 735 se kivetel. Teny, hogy nem kell nezegetnem, de azert ez is leterdel, ha hasznalod :D

Everybody lies.

(#5421) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Na megjött a 730 az Edigitaltól :) . Csak hogy kavarjam a dolgokat, én hivatalos Nokiás garanciapapírral kaptam. Aki parázik a szállítás miatt, a telefon doboza úgy be volt csomagolva buborék fóliába, hogy szerintem simán lehetne focilabdának használni, mindenfajta sérülés nélkül. A dobozon lévő záró fólia el volt vágva (mivel benne van a garipapír gyárilag), a telefon átlátszó zacsiban van, nem fóliázott mint az előző generáció.

Laci

(#5422) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Használ valaki autóba tartót a telefonhoz?
Navigáció miatt nagyon jó lenne és hallom/látom vannal olyanok, melyek már a szivargyűjtóról usb-s táplálást is tudnak vagy ilyen adaptert lehet plusszban hozzá.
Milyent érdemes? Nem feltétlenül Nokia márkát keresek, de valami masszív és megbízható kellene.

F.K.T.

(#5423) soldi3r válasza psg5 (#5422) üzenetére


soldi3r
veterán

OSO Clip Grip. Special en vettem melle egy motoros USB csatlakozot amit elrejtettem a muszerfal alatt.

E30 (oo=[][]=oo)

(#5424) Xmodule


Xmodule
őstag

Tegnap megjott a telefon. Tetszik probalom belakni. Par programot fel raktam aztán a többit nem akarta felrakni akárhányszor probaltam. Mindig ebbe a statuszba esik vissza.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5425) psg5 válasza soldi3r (#5423) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. Magyaro-n elérhetőeket keresgetek. Ezek a csiptetősek masszívak?

F.K.T.

(#5426) Anubis_9 válasza psg5 (#5422) üzenetére


Anubis_9
őstag

Na szólj, ha találtál, mert nekem is kellene egy autós tartó. :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#5428) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok! Autós tartó javaslat...
Nekem sajnos 730ds ami nem QI töltős. De ha 735 lenne ez lenne!!! Nem teló specifikus.

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#5429) Gusztáv válasza psg5 (#5425) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez a tartó ebay-ről 1000 Ft alatt rendelhető.

Laci

(#5430) soldi3r válasza psg5 (#5425) üzenetére


soldi3r
veterán

Nem mindegyik, de az OSO jo.

(#5429) Gusztáv, Ezt ketlem.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#5431) psg5 válasza soldi3r (#5430) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. Honnan rendelted?
Ennek az utánzatának tűnik és erről igen jókat mondanak. Többet is adnék érte de ezt az Exogear-t nem találom hol lehet beszerezni, bár ha az OSO ugyanilyen jó akkor az is megfelelne.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#5432) soldi3r válasza psg5 (#5431) üzenetére


soldi3r
veterán

En toluk vettem szerintem.
Lehet, hogy annak a copyja, de nem az a gagyi kinai minoseg.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#5433) zombinyul válasza #05304832 (#5427) üzenetére


zombinyul
addikt

Az 5-os szériaba az is beletartozik Tudtommal.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5435) btudos válasza #05304832 (#5434) üzenetére


btudos
veterán

Csontra ugyanaz az 5C procija, mint a sima 5-e, tenyleg csak hazcsere volt. Olcsobbat.hu-rol linkelni specifikaciot... Inkabb ne alapozz a jovoben rajuk. :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5436) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Qi töltést mennyire zavarja ha a telefon szilikon tokban van?

(#5437) foxymaci válasza Cingáriusz (#5436) üzenetére


foxymaci
senior tag

semennyire legalábbis az enyém ugyanúgy tölt tőle

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#5439) Gusztáv válasza soldi3r (#5430) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ok, hasonló kialakítású tartó. Én anno 1.78 fontért vettem (azóta is jól működik), most 3-ért találtam:

http://www.ebay.co.uk/itm/Universal-360-Rotating-Car-Windshield-Mount-Holder-Stand-Bracket-for-Cell-Phone-/321657905179?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item4ae44e201b

[ Szerkesztve ]

Laci

(#5440) soldi3r válasza Gusztáv (#5439) üzenetére


soldi3r
veterán

"Hasonlot" lattam mar szetugrani. Ez akkor mar a masolat masolata, persze ettol meg lehet jo, vagy akar jobb is.

E30 (oo=[][]=oo)

(#5441) valaki_xy


valaki_xy
tag

Üdv!
Édesanyám az egy hetes telefonjával azt tapasztalja, hogy wifi hálózatokra egyszer csak nem akar csatlakozni a készülék. Ismert, vagy ismeretlen hálózat, semmire sem csatlakozik akkor, csak újraindítás oldja meg. (wifi, repölő mód ki-bekapcs nem megoldás) Egy ismerősöm is mondta, hogy ő is járt már így, - szintén 735-el - hogy nem akart csatlakozni, de neki a wifi ki-bekapcs megoldotta. Esetleg más is tapasztalt ilyet? Valami megoldás szervizen és HR-en kívül?

(#5442) zombinyul válasza #05304832 (#5434) üzenetére


zombinyul
addikt

Te irtad, hogy az 5C erősebb, mint a sima 5. Erre irtam, hogy nem, az 5C nem erősebb, csak az 5S. Erre jottel, hogy hogy jon ide az 5S? Ugy, hogy azzal peldaloztam 5-os szerian belul, mint 5-nel erősebb 5 varians. Majd meg akarsz győzni, engem "nagy iPhoneost", hogy a C jobb a simanal, mikozbe nem, sot, az anyagminoseg miatt meg rosszabb is. Nem hiszem hogy nalam van képzavar, de oke, legyen igazad. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5443) Pttypang válasza valaki_xy (#5441) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem csak a bt modullal egyutt halt le neha az egesz adatkapcsolati rendszer, wifi, bt, gsm, ha nem segitett a bt ki-be kapcsolasa, akkor repulo mod, ha az se, akkor ujrainditas.
Azonban ha nem volt sikeres valamelyik, mert a kapcsolo a folyamat felenel megakadt, akkor a telefon restartolta magat nemi gondolkodas utan. Ez barmelyik lepesnel megtortenhetett.
Nagyon kellemes :)

Everybody lies.

(#5444) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Bocs de ez nem egy WP 735/730 fórum? Az almát nem itt kéne kitárgyalni szerintem!!!!

"A remény hal meg utoljára"

(#5445) zombinyul válasza valaki_xy (#5441) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam olyan volt ketszer is, hogy egy reg használatos wifi-re nem volt hajlando csatlakozni. Az egyiket látta, de jelszobeiras utan csatlakozni valami hibára hivatkozva nem tudott, a masik meg hol látható volt, hol eltunt, de ilyen másodperces időközönként váltakozva (máskor atomstabil a jel). Mindket esetbe random magától helyrejott, telefon újraindítás, wifi ki-bekapcs nem segített. Volt hogy napokig is rossz volt. De mindig magától helyrejott. Ja, es közbe mas wifikre tökéletesen tudott csatlakozni, csak a szokasosakat nem szerette. :) 341 ota ilyen problemat (kopogjam le) nem produkált meg.

kutitomi73: Offba azt tárgyalunk ki, amit akarunk. Ha a cserebogarak parzasarol akarunk diskurálni, akkor arrol fogunk. Es mivel a kollega érdeklődött, azt vegye, vagy a 735-ot, nyilvan ki fogjuk beszelni reszletesen. Nem kell a kioktatas, amit nem szabad, majd a moderator kitorli.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5446) valaki_xy válasza Pttypang (#5443) üzenetére


valaki_xy
tag

Az az érdekes, hogy a hálózatokat szépen meg is találja, neki is áll csatlakozni, és egy idő után kiírja, hogy sikertelen csatlakozás. :(

(#5445) zombinyul: Ezen meg pont a frissítés óta jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#5447) zombinyul válasza valaki_xy (#5446) üzenetére


zombinyul
addikt

Aha, az ugy bajos...
Rooter újraindítás megvolt mar?
Annal az esetnel, amikor hibára hivatkozva nem tudott csatlakozni, a rootert kellett újraindítani (az elozo hozzaszolasomba nem is tudom ezt miert nem irtam le :D).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5448) valaki_xy válasza zombinyul (#5447) üzenetére


valaki_xy
tag

Az összes routert, amit csak lát? :D Egyébként a telefon újraindítása megoldja, és míg a 735 nem tud csatlakozni, addig másik Lumia, Windows-os laptop, Symbian-es telefon vígan használja.

(#5449) NY124 válasza zombinyul (#5445) üzenetére


NY124
tag

A cserebogarak párzásáról? Inkább a takarmánykukorica monokultúrás termesztéséről beszélgessünk, ha szabad válogatni. :DD

(#5450) Anubis_9 válasza NY124 (#5449) üzenetére


Anubis_9
őstag

Fogadjunk, hogy agráros suliba jársz/jártál! :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.