Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Anubis_9 válasza bandika83 (#4100) üzenetére


Anubis_9
őstag

Örömmel fogadom majd, ha ennél egyszerűbb megoldást talál valaki. :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4102) Vindex válasza bandika83 (#4098) üzenetére


Vindex
tag

A 730-nál beállítások - hálózat+.

(#4103) Dj.Kütyü válasza hegti (#4097) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.Milyen frissítés??

(#4104) zachary válasza hegti (#4097) üzenetére


zachary
tag

Ténél semmi, az előző verzió a 02040.00002... volt? Vagy jó nagyot ugrottak 19-re vagy valamit nem kaptam meg :D

(#4105) Coyote85


Coyote85
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan jól működő programot, amivel az otthoni hálózaton (vagy neten) keresztül tudnék másolgatni/törölni fájlokat a telefonom és a laptopom között?

Köszönöm szépen előre is! :)

G

(#4106) kezman válasza bandika83 (#4100) üzenetére


kezman
őstag

Ahogy már Vindex kolléga írta, beállítások>> hálózat+>> és sms-nél csökkentett karakter kódolás :)

Coyote85: Easy Transfer elindítod, a kiírt számot beírod a böngészőbe és mehet :C

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4108) Coyote85 válasza kezman (#4106) üzenetére


Coyote85
csendes tag

Nagyszerű, köszönöm! :)

(#4109) zombinyul


zombinyul
addikt

Srácok! Tegnap nekem is lejött a frissítés (Telenor). Sok tapasztalatom nincs vele, mert ejszaka telepítette fel, nem tudom mennyire stabil meg ilyesmi, de 2 problemam kapásból volt. Az első, hogy nem kapcsolt le a kijelzom. Leraktam a telefont, ra 4 órára meg mindig kezdokepernyo... Nem zavart, mert akkor meg tolton volt. Atallitottam 1 percről fel percre a lekapcsolasi idot, nem segített. Csak a restart. A masik hiba, hogy mostanra a telefon sokkal tobbet merult mint szokott, ugy, hogy hozza se nyúltam. 84%-ra lement par ora alatt a semmitol...
Remelem ma, hogy normálisan is tesztelgetgetem kicsit változik az összkép, mert eddig nem tul meggyőző... Franko hogy az energiatakarekos csempén is latom hogy áll az akksi, meg hogy be lehetne állítani hogy a lehúzható savba ott legyen a mobilatvitel, de ennek fontosabb dolgok hibasak.
Valakinek meg van tapasztalata?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4110) kezman válasza zombinyul (#4109) üzenetére


kezman
őstag

Enyémen PfD fut, tehát ezek a dolgok már rég :) megvannak, én nem vettem észre semmi hasonlót

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4111) bandika83 válasza kezman (#4106) üzenetére


bandika83
csendes tag

Megvan köszönöm :)
Nézegettem is korábban ezt,de bezavart a "török nyelvre optimalizált" választási lehetőség :)

(#4112) zachary válasza kezman (#4110) üzenetére


zachary
tag

PFD jár valami egyéb következménnyel vagy csak ha valami gebasz van így jártál, mert nem tudod donwgradelni? A leírásban olvastam valami garancia megvonást csak azért nem estem még neki.

(#4113) foxymaci válasza zachary (#4104) üzenetére


foxymaci
senior tag

Telekom ilyen 520-nál hónapokkal később kaptuk meg a frissítéseket bár a rendszerük most romokba van lehet ezért hanyagolnak minket ...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4114) zachary válasza foxymaci (#4113) üzenetére


zachary
tag

Nem értem mit tud hónapokig rajta ülni, amikor összesen két darab tés app van. A Telenor legalább kinyomja.

(#4115) csabi10 válasza kezman (#4110) üzenetére


csabi10
senior tag

Hogyan lehet a PfD-re regisztrálni? Elég ha letöltöm az alkalmazást?

(#4116) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Na akkor csak nem lesz frissítés 735-re...

(#4117) Delerium válasza Dj.Kütyü (#4116) üzenetére


Delerium
senior tag

Ezt hol olvastad?

Write onlyban voltam, nem olvastam előre a kommenteket :D

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#4118) zombinyul


zombinyul
addikt

Hat, skacok, az akksi tenyleg gyengébb lett mint volt... 47 perc alatt minusz 9%... Es alig használtam. Ez igy nagyon nem lesz jo. :/

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4119) janes1976 válasza Dj.Kütyü (#4116) üzenetére


janes1976
őstag

Csak szólok hogy:

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#4120) Zoli0726 válasza janes1976 (#4119) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Te jó ég, hogy mennyi embernek van szövegértelmezési problémája. :W

(#4121) hegti válasza Dj.Kütyü (#4103) üzenetére


hegti
aktív tag

8.10.14219.341
Ennél többet nem írt ki a telefon.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#4122) Dj.Kütyü válasza janes1976 (#4119) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Hi.Nem tudok Angolul...

(#4123) Dj.Kütyü válasza hegti (#4121) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

És ez lenne a W10?

(#4124) Dj.Kütyü válasza Delerium (#4117) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Bocs állitólag lössz.

(#4125) Kurti81 válasza Csaba1512 (#4087) üzenetére


Kurti81
csendes tag

Nekem is jott a vodas 735-re. A swype billentyuzetet, h kell aktivalni?Egyszeruen nem talalom :W

(#4126) hegti válasza Dj.Kütyü (#4123) üzenetére


hegti
aktív tag

Nem, a W10 nyár végén elérhető

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#4127) janes1976 válasza Dj.Kütyü (#4122) üzenetére


janes1976
őstag

Azt jelenti, megkapja, azaz lesz. :D :DD :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#4128) Dj.Kütyü válasza hegti (#4126) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Az még odébb van...hu de még mennyire.

(#4129) Dj.Kütyü válasza janes1976 (#4127) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Rendben úgy legyen

(#4130) DxxD25


DxxD25
tag

Mi bugg volt a játékban. Ezt írta ki.

(#4131) rák.3


rák.3
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlen, 735 kamerája is PureView-e? Illetve a kijelző itt is PureMotion HD+ -e?
Ellopták sajnos a 925-et és ezzel pótolnám valószínűleg, ezért alapvetően ahhoz hasonlót szeretnék mindenben, de bármi pro és kontrát szívesen fogadok!

(#4132) AMD Power


AMD Power
titán

Jött a telóra valami nagyobb frissítés. Lehet róla tudni róla valamit, mit tartalmaz?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4133) hroberto válasza rák.3 (#4131) üzenetére


hroberto
veterán

Nem PureView. Viszont a kijelzője nagyon szép. Szerintem simán hozza a 925 szintjét.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4134) zachary válasza AMD Power (#4132) üzenetére


zachary
tag

Ez lenne az nem? (#4087) Csaba1512

(#4135) rák.3 válasza hroberto (#4133) üzenetére


rák.3
csendes tag

Igen, ma volt szerencsém megnézegetni, és tényleg szép a kijelzője (ugyanolyan kb mint a 925). Bár a kamerája pixelben gyengébb (kivéve a szelfi-oldalt), kíváncsi lennék, csinál-e olyan szuper képeket, mint a 925 (sajnos a plázában fotózottakból sokat nem lehetett leszűrni)

(#4136) zachary válasza rák.3 (#4135) üzenetére


zachary
tag

Nagyon szép képeket csinál, (F6-hoz viszonyítva) dobtak már fel képeket fórumba, vagy dobhatok én is egyet-kettőt, ami rossz fényviszonyok közt készült gyorsan mozgó alanyokról.

(#4137) AMD Power válasza zachary (#4134) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet. Bár az enyém Vodás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4138) rák.3 válasza zachary (#4136) üzenetére


rák.3
csendes tag

megköszönöm ha küldesz (épp emiatt nyálazom át az oldalakat, eddig még nem jött szembe :) ).
Hm.. ha a 2mp minusz a 925-höz képest nem von le az értékéből a képnek, akkor nem tűnik rossz vásárnak (persze az éles sarkak eggyel szockóbbá teszik, mint a 925-öt)

(#4139) zachary válasza rák.3 (#4138) üzenetére


zachary
tag

1 2 3 4 5 6 7 A hatodik azért olyan rossz, mert a kristály tisztaságú vonatablakon keresztül lőttem. Ez az egyetlen szabadban készült felvételem sajnos.

(#4140) rák.3 válasza zachary (#4139) üzenetére


rák.3
csendes tag

köszii! :)) igazán bájosak az élő alanyok.. és tényleg szépek a képek:)

(#4141) gyöngyvirag


gyöngyvirag
csendes tag

Hétfőn sikerült beszereznem 1 ilyen telót a telekomnal narancs színben. Droidrol valtottam es azt kell h mondjam brutal jo a telo meg annak ellenere is h sajnos az akksival nakem is gondjaim vannak. Reggel leveszem e töltőről es fel ora netezés utan -20%. Előttem vki írta h azert mert nem tölt fel teljesen de sajnos ez 60%-rol is így történik. Olvastam h az IE miatt lehet ezerr gondoltam kipróbálok másik böngészőt. Tudnatok olyat ami boldogul a flash tartalmakkal is? Előre is köszönöm.

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

(#4142) rák.3 válasza hroberto (#4133) üzenetére


rák.3
csendes tag

köszi!:)

(#4143) hroberto válasza gyöngyvirag (#4141) üzenetére


hroberto
veterán

A WP nem támogatja a flasht.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4144) Duree


Duree
veterán

Most vettem meg,hihetetlenül kellemes és jó telefon.Messze lekörözi az Androidos gépeket.

duree54

(#4145) erahurka válasza hroberto (#4143) üzenetére


erahurka
félisten

Ami azt illeti, egyik modern mobilplatform sem támogatja már.

(#4146) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Tapasztalt már valaki olyat hogy elszáll a Wifi?Meghogy nincs Internet kapcsolat?Vagy ez Router hiba is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#4147) Steelers válasza gyöngyvirag (#4141) üzenetére


Steelers
senior tag

Keresd a battery saver-t és ott tilts le minden olyan appot amik feleslegesen futnak a háttérben,nem szabadna ennyire merülnie,mert akksiban elég jó ez a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#4148) oncore60


oncore60
újonc

Sziasztok! Ma reggel frissítette le magát a telóm és azóta a kijelző bekapcsolásakor a virtuális kezelősáv folyton felugrik és ha megnyitok egy appot akkor is rögtön előugrik. Előtte ilyet nem csinált, nem vészes dolog de kicsit irritáló. Találkozott valaki hasonló jelenséggel és ha igen tud rá valami megoldást?!
Előre is köszönöm a választ!

(#4149) oncore60 válasza Dj.Kütyü (#4146) üzenetére


oncore60
újonc

Hasonló volt velem is már. Olyankor csinálja ezt nekem amikor egyik wifi spotról a másikra megyek át telefonnal (Pl.: Kolis wifimről a suli wifi hálózatára és eközben nem kapcsolom ki) ilyenkor néha megbolondul és nem látja a wifit meg úgy kb semmit. Kis idő múlva vagy egy újraindítás után nekem mindig helyreáll.

(#4150) gyöngyvirag válasza Steelers (#4147) üzenetére


gyöngyvirag
csendes tag

Külön alkalmazásra gondolsz vagy a beallitasokon belül a takarékos üzemmódra? Mert én az utobbinal kapcsoltam ki néhányat. Kíváncsi vagyok az eredményre, bár nem fűzök hozzá nagy reményeket mert nem a háttérben futással fogyaszt sokat, hanem pl IE használata közben ha rapillantok a toltottsegjelzore akkor elborzadok. Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a tanácsot!

Zseni vagyok, csak rajtam kívül senki nem tudja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.