Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) csabi10 válasza erik0319 (#4298) üzenetére


csabi10
senior tag

(#4087)Csaba1512

Ma a Telenoros készülékekre jött frissítés.

Latest software release for Lumia 735 is Lumia Denim (02040.00019.14484.24xxx / 8.10.14219.341)

• Cortana, the most personal digital assistant, is now available in more markets.
• Camera quality improvements.
• Updated Storyteller app. Available from the Store.
• Cellular data connection can be easily toggled on or off with one tap in action center.
• Install phone updates more easily by scheduling them for a time that works best for you.
• Additional improvements to stability & performance, audio quality, Wi-Fi connectivity, and more.

(#4302) foxymaci válasza erik0319 (#4300) üzenetére


foxymaci
senior tag

http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Itt is szépen látni hogy a Telenor, Vodafone-os 735-nek 341 végű denim frissítés van míg a T-mobile osnak meg 200-as és ez mindig így van a T-mobile osok kapják meg mindig legutoljára....... :W

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4303) Kenoby


Kenoby
tag

Sziasztok
Az miért van hogy az áruházból semmit nem tudok telepíteni csak kiírja hogy letöltés és rohangálnak pöttyök. Délelőtt még jó volt.

(#4304) Anubis_9 válasza Kenoby (#4303) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nekem is volt már ilyen többször is. Bontottam a wifit, majd újra kapcsolódtam és jó lett utána.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4305) kecsiking


kecsiking
csendes tag

Sziasztok! Lehet hogy hülye kérdés teszek fel! de nem értek a wp-hoz!Lehet -e android alkalmazásokat futtatni rajta, és ha igen hogyan? Előre is köszönöm a válaszokat!! :R

Tiszteljük meg egymást azzal hogy ha kérdezek válaszolsz!thx

(#4306) Bandi8bácsi válasza kecsiking (#4305) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Maximum úgy, h az androidos telódat rárakod egy wp-s telefonra és azon futtatod az appokat :P

Nem, nem lehet.

(#4307) erahurka válasza kecsiking (#4305) üzenetére


erahurka
félisten

Addig jó míg nem lehet. Kinyírná a platformot.

(#4308) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

Megtudjátok mondani hogy alapból melyik színprofil van beállítva? :)
Köszönöm előre is!

(#4309) Zoli0726 válasza lorinho (#4308) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

A helyzet az hogy egyik sem. Valahol a természetes és a középtartomány között van az alaphelyzet, amit ha megváltoztatsz, nem tudsz visszállitani csak úgy. csak kézzel állítsd be ami neked tetszik és kész.

(#4310) lorinho válasza Zoli0726 (#4309) üzenetére


lorinho
tag

Na ez az hogy átállítottad és azóta sehogy se jó, egyik se olyan mint volt. :(

(#4311) lorinho válasza Zoli0726 (#4309) üzenetére


lorinho
tag

A HR visszaállítja ezt? :)

(#4312) erahurka válasza lorinho (#4311) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem igen

(#4313) kezman válasza foxymaci (#4302) üzenetére


kezman
őstag

Telekomos vagyok és nekem is 341-re végződik 😊

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4314) foxymaci válasza kezman (#4313) üzenetére


foxymaci
senior tag

Jó neked mert nekem 200-ra.... :(

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4315) Dj.Kütyü válasza foxymaci (#4314) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Sziaa.Nekem is 200 ra.Telekom,előlfizus.

(#4316) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Akik felraktak az uj frissitest, tenyleg jobban eszi az akkut?

(#4317) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
Egy éve vettem egy Sony Xperia L telefont. Megjártam vele a poklot szó szerint. Gyakorlatilag sohasem volt jó. Volt tablettem is. Azzal is állandóan szívtam. Lehet velem van a baj, hogy azt gondolom a XXI. században már jó lenne olyan elektronikai cuccot gyártani, hogy az mind hardveresen, mind pedig szoftveresen rendesen működjön. Konkrétan telefonálni nem tudtam vele, nemhogy zenét hallgatni, vagy naptárt kezelni stb...
Androidból elegem van. Ájfón drága. Marad a WP.
Egyszerű dolgot szeretnék:
Működjön, lehessen vele telefonálni. Nekem fontos a megbízhatóság, mert havonta 1 hetet ügyeletes vagyok és akkor a nap 24 órájában elérhetőnek kell lennem. Stabilnak kell lennie. Google naptárat használok. Szeretek igényes jó zenét hallgatni. Időjárás, hírek. Ennyi.
Erre a telefonra gondoltam, remélem jó választás lesz.
Sok különbség van ez és a 830-as között?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4318) erahurka válasza zodes (#4317) üzenetére


erahurka
félisten

830 anyaghasználatban és kamerában jobb csak, meg pár zenés extra van benne (Dolby hangszín).
Szerintem erre teljesen jó a 735, ha Függetlenül veszed és nem fontos az LTE meg a vezeték mentes töltés akkor érdemes ránézni a 730-ra, olcsóbb de az előbbieket leszámítva ugyanez a telefon.

(#4319) zodes válasza erahurka (#4318) üzenetére


zodes
aktív tag

Függetlenül veszem. A vezeték nélküli töltés nem érdekel. Céges sim lesz benne, tehát sajnos net az nem lesz csak wifi. Ami egy picit elgondolkodtat, az az áruház szegényessége. Igaz androidra képzeld volt olyan progi, amire hajlandó voltam párszáz forintot áldozni és megvettem őket. Ezek most úsznak, mert már utána néztem WP-re még nem csinálták meg. Gondolom amúgy is újra meg kéne vennem. Pl: Poweramp zene lejátszó, nagyon szerettem, a legjobb.

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4320) Delerium válasza zodes (#4319) üzenetére


Delerium
senior tag

Ha céges a SIM akkor figyelni kell, hogy nano megy a 735-be és cége válogatja, hogy engedik-e a cserét.

"I fight for the Users"

(#4321) zombinyul válasza TestamentDNR (#4316) üzenetére


zombinyul
addikt

Elso nap jobban ette, es ami erdekes, valami megváltozott, es azota sokkal jobban bírja vele mint valaha :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4322) Tybe3e válasza foxymaci (#4302) üzenetére


Tybe3e
tag

Ne aggódj, az én telóm pl független és nekem is 200-as van, és nem mutat frissítést :N

(#4323) gemini válasza s7evcsenko (#4289) üzenetére


gemini
aktív tag

Próbáld ki a Folder Music-ot, az játszik FLAC-et. De ahogy elnézem fizetős lett, nekem még egy hónapja ingyenes volt. De a 200 Ft-ot nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

(#4324) zodes válasza Delerium (#4320) üzenetére


zodes
aktív tag

Úgy tudom a reszelő segít! :D

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4325) Kenoby


Kenoby
tag

Vodkás előfizu 8.10.14219.341

Egyébként olyanra tudtok megoldást, hogy van egy microsoft fiókom, ami hotmail-es, plusz egy gmail-es a telón.
A gmail-es fiókom egyfolytában szinkronizál és szürke színnel jelenik meg, tehát nem tudok vele kezdeni semmit, pedig szerintem törölhetném onnan. Ez mi a bánattól lehet?
Lehet ostoba kérdés, de még csak egy napja van WP-s telefonom, a SIM kártyán lévő telefonszámokat én nem is látom és nem is tudom szerkeszteni csak a fiókhoz beimportált telefonszámokat?

(#4326) Delerium válasza zodes (#4324) üzenetére


Delerium
senior tag

Kivéve ha T-s a kártya, látomásból hallottam, hogy azt nem lehet sufni módszerrel nanosítani :D

"I fight for the Users"

(#4327) Devas


Devas
őstag

40 cm magasról zuhant le a kis 735-öm a járólapra arccal lefelé. A kijelzőnek kutya baja, de a hátlap a saroknál berepedt majd 1 cm hosszan.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#4328) baji válasza zodes (#4319) üzenetére


baji
tag

Nekem is céges sim-em van net nélkül, ezért vettem 730-at. Vettem hozzá külön egy mobilnetet, így már van az is. Én főleg wifi közelben vagyok, ezért inkáb csak a viber és hasonlók miatt kell a mobilnet, néha kicsi fb, böngészés, így havi 500 ft-ból megvan.

(#4329) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Lehet rá olyan alkalmazást tenni ami 60fps-sel vesz fel videot?Vagy Hardveres korlátja van?

(#4330) zodes válasza baji (#4328) üzenetére


zodes
aktív tag

Akkor az lesz! Már biztos! Nekem ugye főleg nyaralás alatt (Balatonon kint a pusztában) kell a net, de ott se sok. Milyen net előfízetés a havi 500? :-)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4331) erahurka válasza zodes (#4330) üzenetére


erahurka
félisten

Balatonon kinn a pusztában mondjuk a mobilnet se valami frankó :(
Legalábbis Telenornál.

(#4329) Dj.Kütyü: Nincs ilyen app. Olyan van, ami a kész felvételt lelassítja de az szaggatni fog.

[ Szerkesztve ]

(#4332) zodes válasza erahurka (#4331) üzenetére


zodes
aktív tag

Telenornál vagyok. Gyakorlatilag telefonálni is nehézségekbe kerül sokszor! :D Dehát a fügetlen telefonba olyan simet rakok, amit akarok! :-))

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#4333) Dj.Kütyü válasza erahurka (#4331) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.De elvileg lehetne rá?Bírná?

(#4334) BobTail válasza Dj.Kütyü (#4333) üzenetére


BobTail
őstag

Szerintem nem fogja megkapni (ha bírná, se), max 1520/930 egy újabb Lumia Camera frissítéssel.

(#4335) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Megrendeltem a Nokia Care-ben egy 730-ashoz való narancs hátlapot. :D 3300 Ft. Vezeték nélküli töltésre nem alkalmas, ez nem is érdekel.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4336) Dj.Kütyü válasza BobTail (#4334) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Mindegy ez is jó.Meg lesz majd a W10 és kész.Egyenlőre.😊

(#4337) baji válasza zodes (#4330) üzenetére


baji
tag

Tmobilnál van valami domino web quick. Sávos árazásu, persze csak annak éri meg aki keveset használja. 100mb-ig 500ft. Mondjuk nekem egy hónapban eddig a max 35mb volt. Arra tökéletes hogy elérhető legyek viberen meg ilyeneken.

(#4338) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Áruházban van olyan Viber alkalmazás ami támogatja a Videóhívást?

(#4339) Anubis_9 válasza Dj.Kütyü (#4338) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én nem találkoztam ilyennel, szerintem erre alkalmasabb lenne jelenleg a Skype...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4340) Dj.Kütyü válasza Anubis_9 (#4339) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.Köszi.akkor marad a Skype!De akkor a Vibert törlöm!😃

(#4341) DxxD25


DxxD25
tag

Talán jön ide is a Cortana? ;]

(#4342) Dj.Kütyü válasza DxxD25 (#4341) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.Miért...?Jön??Mi az a Cortana?Tudom hogy IE-be is bepötyöghetném,...de inkább itt érdeklődöm!

[ Szerkesztve ]

(#4343) DxxD25 válasza Dj.Kütyü (#4342) üzenetére


DxxD25
tag

mint az apple-nek a siri pl. :D
ilyen személyi asszisztens. jobban nem tudom megfogalmazni. :DD

(#4344) hroberto válasza Dj.Kütyü (#4342) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4345) Dj.Kütyü válasza hroberto (#4344) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Jó ok.köhi.

(#4346) Bagyala


Bagyala
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok olyan appról, ami egy megadott időben ki tudja kapcsolni a telefont?

(#4347) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap rekordot döntött a teló. Egy töltéssel 2 nap 23 órát ment. :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4348) Devas válasza AMD Power (#4347) üzenetére


Devas
őstag

Nálam 2 és fél napokat szokott menni. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#4349) foxymaci válasza Devas (#4348) üzenetére


foxymaci
senior tag

Dettó net zene sok telefonlás és 2nap 16-17 órákat kibír pont mint annó az 520 8.1 frissítés előtt remélem itt se fogja hazavágni a frissítés az üzemidőt

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4350) diagonal válasza szekzol (#4273) üzenetére


diagonal
csendes tag

Végül egy szimpla kék szilikon tokot vettem rá egy ezresért az MM-ben, kipróbáltam, nekem ez bejön mert sokkal jobb, biztosabb lett a teló fogása, jobban fekszik a kézben. Mondjuk ennek már előre látom az lesz a baja majd, hogy a por megül a széleknél, de hát semmi sem lehet tökéletes:-) Egyelőre ez jó.
Próbáltam kihúzónyelves bőrtokot is, az tökéletes lenne zsebben, de csak amíg elő nem kell venni a telefont mert akkor már ugyanott vagyok vele mintha nem vettem volna rá semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.