Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) zso79 válasza ALI_G (#800) üzenetére


zso79
őstag

Aha, minden megvan: pengető, pót ceruza, állvány, tok, headset, távirányító a headsethez, tv kábel, adatkábel, töltő, 8gb kártya

Valaki nem tudná elküldeni az alap nokia sms hangot? :D Ebben ezt is felturbózták, nekem nem jön be

[ Szerkesztve ]

(#802) Balli válasza Pilács (#799) üzenetére


Balli
őstag

Kar, hogy nem Pesti vagy :(
Viszont meg valahol azt olvastam, hogy a nokia hivatalos honlapjarol leszedtek ezt a megoldasi modot, mert ez garancia vesztessel jar. De ha gondolom jol megcsinalom (vagy valaki mas) akkor ugy sem lehet eszrevenni a kis modositast azaz nem ugrik a GSM-es gari?

Athens 2004

(#803) TOme444


TOme444
csendes tag

Halihó!

A teló SAR-értéke 0,99 W/kg. Bőven a limit alatt van :K
Biztos forrásból van(a telefon User Guide-jából)

Csutkaa nagyon tutik a videóid! :C

(#804) battag válasza TOme444 (#803) üzenetére


battag
aktív tag

Itt is lehet nézelődni, de az 5800 még nem szerepel a listán.

(#805) Pilács válasza Balli (#802) üzenetére


Pilács
senior tag

Ha nem fogdossátok össze a belsejét, és ésszel hajtogassátok meg a hangszóró lábát valamint nem csiszoljátok meg az érintekzési pontot (ami felesleges is lenne), akkor a kutya sem fogja észre venni, na meg ne szakítsátok meg a menetet hehe.

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#806) #67688960


#67688960
törölt tag

Microsoft Outlook névjegyalbumát, vagy -ból át lehet tenni a névjegyeket a Nokia progijába? Mert nem akarnék kézzel kulizni.
Aki használja a GPS-t írja már le légyszi, hogy mi is van ingyé pontosan! Minden kivéve a hangos navigálás, vagy minden kivéve a navigálás?
Ja és a Garmin abszolút nem megy egyenlőre?
Milyen vírusirtók vannak hozzá?

(#807) ALI_G válasza #67688960 (#806) üzenetére


ALI_G
veterán

vírusirtó? :F
GPS-ből csak a hangos navigáció fizetős.

(#808) #67688960 válasza ALI_G (#807) üzenetére


#67688960
törölt tag

Közben már találtam, remélem jó is lesz, ha kell, mert még vacillálok hogy inkább Omnia legyen-e, vagy i780.

(#809) Balli


Balli
őstag

Meg korabban irtak hogy itt mar lehet tolteni az officet: [link] -ugye nem csak en nem latok downloadot-ot? Habar ott van hogy new (s nem coming soon), tehat elvileg mar kellene hogy lehessen tolteni -rakaerestem es mashol sem lattam hogy lenne mar office a telora, rikkantson vki ha nem igy van:) Gondolom ezzel majd lehet az alkalmazasokban szerkeszteni is es nem csak megyitni egy dokumentumot

Athens 2004

(#810) #67688960 válasza Balli (#809) üzenetére


#67688960
törölt tag

Én láttam fizetőst hozzá, gondolom azért maradt ki a z adobe-val együtt. :(

(#811) zso79 válasza Balli (#809) üzenetére


zso79
őstag

Ott van az a download, a telón kell letölteni. Én felraktam, licensz nélkül ez ugyan úgy csak viewer, mint eddig pl. az E65, E51-en.

(#812) No.01 válasza TOme444 (#803) üzenetére


No.01
őstag

Nagyon szepen koszonom, h nem fejetettel el ;)

(#813) zso79


zso79
őstag

1 napot bírt nálam, most vittem vissza. Lefagyott az asztalon, aztán pár órával később beszélgetés közben is. Utána gyorstárcsázásnak annyi, még a menübe se engedett be. Volt soft reset, hard reset, de nem segített. Sajna nem tudták cserélni, mert nem volt épp nekik, holnapra talán meglesz... :(

(#814) bacsy


bacsy
csendes tag

Nah, én is 0,99-es SAR értéket találtam :) Teljesen jó.
Csutka: Ha csinálsz kézzel íros sms videót, légyszi menj végig az összes spec karakteres táblázaton! :) Meg, h ilyen "smile"kat milyen írni, + magyar ékezeteket macerás-e beírni.
Végre valaki, aki szívesen csinál videókat :) Ma láttam először élőben a telefont a Camponás Nokiában. Ott jó drága... gyorsan le fogják vinni :D

(#815) csutkaa válasza bacsy (#814) üzenetére


csutkaa
senior tag

az a baj hogy már kész a videó és már megy fel youtubra :)
spec karaktert könnyű vele írni, ha nem QWERTY-n van akkor simán * gomb és kilistázza frankón.
ha viszont QWERTY full képernyő írsz akkor mindig át kell váltani az ékezetes kiosztásra aztán vissza simára, elsőre para lehet, de szokható!
Örömmel csinálom a videókat csak legyen aki nézze :C

(#816) csutkaa válasza Magimano (#792) üzenetére


csutkaa
senior tag

tessék itt a videó amit kértél [link] :C

(#817) Zune


Zune
csendes tag

Csak egy kis mazsolázás:
ITT vannak gamék
EMITT meg sodoku illetve néhány téma

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#818) Magimano válasza csutkaa (#816) üzenetére


Magimano
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm :R

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#819) Zune


Zune
csendes tag

Valaki nem tudja hogy a ez a skype fut e a tubon?

[ Szerkesztve ]

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#820) csutkaa válasza Magimano (#818) üzenetére


csutkaa
senior tag

Nagyon szépen nincs mit :DD

(#821) csutkaa


csutkaa
senior tag

[link]

valaki aki be tud nekem ide regisztrálni??
vagy valaki lenne olyan rendes és megadná a fel/jel szavát??

mert én nem tudok regizni bármit csinálok :O ... A témák kellenek nekem.

(#822) Karma válasza csutkaa (#821) üzenetére


Karma
félisten

Nem is volt nehéz :U
"yes", minthogy ember vagy, a kutyának "4" lába van, 21+42="63" és végül "2009"-et írunk.

A felhasználói adatokat, amit regisztráltam Neked mindjárt küldöm PÜ-ben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#823) csutkaa válasza Karma (#822) üzenetére


csutkaa
senior tag

:DD hát le vagyok nyűgözve hogy vannak még ilyen segítőkész emberek :R :R
hálám üldözni fog ;] juhúúú lesz sok témám :C

[ Szerkesztve ]

(#824) csutkaa


csutkaa
senior tag

(#825) felleg válasza csutkaa (#824) üzenetére


felleg
csendes tag

Gratula! :C
Már csak emiatt is érdemes megvenni a telát - pedig épp az elébb buffogtam, h mit gerjednek az emberek a témkra, erre földhöz vágsz egy szimpla háttérrel! :R

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#826) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Londonban 249 fontért árulják 23-tól. Most még 300 alatt van a font, elég jó ár sztem.

(#827) Balli válasza zso79 (#811) üzenetére


Balli
őstag

Az a baj hogy az officet, nem tudom letölteni telóra mert csak a munkahelyemen van most jelenleg netem itt meg nemtom rácsatlakoztatni a telot.
Azt nem tudja valaki honnan lehetne leszedni egy pendrivra es otthon felrakni ra a progit van ilyen lehetoseg?

Athens 2004

(#828) dferee


dferee
tag

Van valami infótok vodánál mikor lesz ez a csoda?

(#829) Balli


Balli
őstag

Ja igen meg egy kerdes. Valami uton-modon nem lehet valahogy szinkronizalni az outlookkal annelkul hogy a szoftveret feltelepitenenk (cegnel nem lehet telepiteni)? Probaltam de nekem nem sikerult...

Athens 2004

(#830) zso79 válasza Balli (#829) üzenetére


zso79
őstag

Érdekes kérdés... :DD Természetesen nem!

(#831) papi77 válasza csutkaa (#824) üzenetére


papi77
addikt

Hát ez nagggyon király :C

Az első: NOKIA 1611

(#832) ALI_G


ALI_G
veterán

hogy lehet a SIM kártyáról átmásolni a számokat a telefonra? :F

sztornó :)

[ Szerkesztve ]

(#833) ALI_G válasza zso79 (#813) üzenetére


ALI_G
veterán

az szívás. én tegnap rendeltem tőlük és ma jött meg.
remélem én nem járok így, mert akkor ki kell fizessem megint a szállítási költséget.

(#834) :ben: válasza ALI_G (#833) üzenetére


:ben:
csendes tag

Te is megtörtél? XD Én is tegnapig bírtam, nekem is ma hozták. :) De ha felmerülne vmi probléma, nem egyszerűbb nokiához bevinni? Csak mert az van szegeden is. :) Vagy van vmi ok amiért érdemes a bolthoz visszamenni?

(#835) csutkaa


csutkaa
senior tag

Mától kapható a Nokia 5800 :C

Látom egyre többeknek van ;]

[ Szerkesztve ]

(#836) papi77 válasza :ben: (#834) üzenetére


papi77
addikt

Igen,a 3 napos cseregarancia... :K

Az első: NOKIA 1611

(#837) zso79 válasza :ben: (#834) üzenetére


zso79
őstag

Igen van, a 3 napos cseregarancia!

ejj: 9 másodperccel lemaradtam :DD

[ Szerkesztve ]

(#838) ALI_G válasza :ben: (#834) üzenetére


ALI_G
veterán

igen, most a WLAN-nal szokop :)

hogy lehet beállítani, hogy amikor elidítom a Nokia maps-ot, akkor kizárólag csak WLAN-hoz csatlakozzon? :F

Csatlakoztam a saját itthoni hálózatomhoz, kimegyek a menübe, majd elindítom a nokia maps-ot és először rákérdezett a WLAN-ra, de sokadszorra is újra-újra megkérdezte, majd nem-mel válaszoltam és elindult végre. Csakhogy közben eldobta a wlan-t (lehet ezért).

szóval szeretném, ha a wlan-t használná a 3G helyett, főleg ha itthon vagyok és ingyen van a net :)

(#839) NGyuri


NGyuri
aktív tag

hello!
Tud valaki valami minőségi képernyőfóliát az 5800-hoz?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#840) Magicrat válasza dferee (#828) üzenetére


Magicrat
tag

Hú, erre az infóra várok már én is régóta!!!
Addig is tippek, hogy mennyi lesz előfizusan? A-B-C-D kat ? :))
Benfentesek előnyben!

(#841) FireFoxer


FireFoxer
tag

Valaki esetleg tudja már, hogy milyen szolgáltatók fogják árulni ?
Jó lenne ha T-Mobile is szórná :O

[ Szerkesztve ]

bakfitty...

(#842) ALI_G


ALI_G
veterán

fényképezésnél az exponálás hangját hogy tudom kikapcsolni?
felkínál 4 fajta hangot, de olyan nincs, hogy nem kérek ilyet. :((

[ Szerkesztve ]

(#843) csutkaa válasza ALI_G (#842) üzenetére


csutkaa
senior tag

olyan nekem sincs :DDD állítsd némára a telefont sztem akkor nem lesz hangja... :U

[ Szerkesztve ]

(#844) Magnum_


Magnum_
nagyúr

most érkezett a pécsi Nokia boltba 5800...
persze nem e71 minöség anyagra. bekapcsolni sajna nem lehet, de 95000Ft, tehát ezt jelenleg jobban megéri megvenni Nokia boltban szvsz. kicsit vékonyabb E kivitelben kicsusztatható qwerty eszméletlen lehet majd,ha jön-gondolom majd cask jön-, a rendzser jó lehet.

ettöl függetlenül tetszik a tube, b@sszameg :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#845) AMD Power


AMD Power
titán

Jó. Kimondottan tetszik. Az anyagminőség közepes. De szerintem bekapcsolt állapotban ellensúlyozza az anyagminőséget. Szerintem úgy jó az egész ahogy van. Jó az SMS írás is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#846) ALI_G válasza AMD Power (#845) üzenetére


ALI_G
veterán

ma írtam rajta első SMS-em, hát mit mondjak, akik tudnak vakon gépelni (mint én), azok a fél karjukat odaadnák egy ilyen qwerty billetnyűzetért és hiába csak virtuális, nem gépeltem mellé egyszer sem. Szóval aki tud vakon gépelni vagy meglehetősen ügyesen, akkor ezen sem gond akár egy e-mail megírása a full qwerty-n :)

anyagminőségre szerintem jobb mint amit írnak, de bogék már ugye több készüléket láttak mint én :) szóval most szubjektív voltam.

(#847) Balli válasza ALI_G (#846) üzenetére


Balli
őstag

Grat a telodhoz! Egyebkent valoban jo rajta a qwerty viszont ha ékezeteket is akarsz vele irni akkor szivás
A teló egyébként nekem ugy jo ahogy van, csak lehetne egy kicsit vekonyabb. Elülső farmer zsebben szoktam hordani és igy nem tul kenyelmes. Hozzaszoktam a Motorola V3 vekonysagahoz..

Athens 2004

(#848) papi77 válasza AMD Power (#845) üzenetére


papi77
addikt

Ti mennyiért adjátok? :)

Az első: NOKIA 1611

(#849) ALI_G válasza Balli (#847) üzenetére


ALI_G
veterán

ékezetre azt kellett volna kitalálják, hogy amikor lenyomod akkor felette felajánlhatná, hogy milyen ékezetek vannak hozzá. Bízom benne, hogy lesz rá másik billentyűzet is írva, mert úgy tök jó lenne. Y és Z betűket fel lehet valahogy cserélni, hogy magyar kiosztáshoz hasonló legyen?
nekem V6 volt, az is sokkal laposabb, de hát ebben van ám cucc belül. :)) őszintén ha ránézel egy N95-re ami közel hasonló tudású, akkor még nagyobb, bunfordi és még vastagabb :))

(#850) ALI_G válasza papi77 (#848) üzenetére


ALI_G
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.