Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) felleg


felleg
csendes tag

Bluemerle, méretekben érzetre mekkora az eltérés az N97 és az 5800 közt? Kijelzőben? No és előbbi nem billeg kinyitva, illetve videózáshoz mennyire kényelmes a dőlésszöge? Az 5800 főleg a net és a multimédia miatt érdekel, godolom net esetén nincs nagy eltérés. Hmmm, tényleg, ezek memóriájából mennyit használhat a vas?

[ Szerkesztve ]

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#1752) Magnum_ válasza felleg (#1751) üzenetére


Magnum_
nagyúr

engem is foglalkoztat az n97, remélem csepegtet vmi is infot ;]

I humbly and respectfully decline™

(#1753) runner 125 válasza felleg (#1751) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az N97-et megpillantva nekem az jutott eszembe róla h egy 5800 + qwerty.. :)
Meglehet h egyezik pl a kijelző mérte is.. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1754) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

akinél kéznél van a telefon megnézné, hogy van-e benne másoló, mint a többi symbianos telefonban? (ezzel lehet egyik symbianos telefonról a kontaktokat stb bt-n átmásolni a másikra)

(#1755) Magnum_ válasza runner 125 (#1753) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kvázi... az n97 3,5"-os meg jobb kamera, meg jobb akksi, meg még 1-2dolog +.

I humbly and respectfully decline™

(#1756) Dare2Live válasza runner 125 (#1753) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem pl képernyő sem.
N97ben nagyobb 3.5"ös lesz.
meg N97ben alap a 32gb!!! háttértár is. 32gb azért elég ütős méret.....
No meg N97ben ha jól sejtem lesz TI Omap azaz sokkal-sokkal gyorsabb is lesz. (Igaz Bluemerle?)
meg apróságok pl végre nem kell +1kábel USBs töltéshez. meg lesz benne rendes qwerty... ésatöbbi.

de sokkal drágább is lesz. ilyen euro árfolyamok mellett 150-160K az biztos.

5800 mondjuk szerintem elég sirály telefon nekem "mindenre" elég.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1757) Otisz válasza Gepesz (#1741) üzenetére


Otisz
őstag

A felszereltsége ugyanaz, mint a gyárilag függetlennél.
Menü ugyanaz, változtatás nulla. Az első dolgom a frissítés volt...vagyis csak lett volna, de erre nem lehet még feltenni az újat.
RM-356, Firmware: 10.0.010

Dare2Live: számomra jelen pillanatban tudásban az 5800 az etalon. Van ugyebár hibája, de melyiknek nincs? Amennyiben még olcsóbb lesz, az lesz a nagy szám!

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1758) jacis


jacis
nagyúr

Na sikerült feltennem a Quickoffice progit de ha meg akarom nyitni vele a world-ös doksit akkor kiírja hogy uj fajta file tipus és felajánlja hogy töltsem le 5400ft-ért a full licenszes verziót!!! Nem tudna nekem egy olyat belinkelni ami csak megnyitja és annyi? Meg nem tudom hogy mitől lehet hogy átkonvertáltam egy pár filmet mp4 formátumba és nem tudja lejátszani eggyiket sem a telo :F

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1759) scofield82


scofield82
csendes tag

Tegnapi infó alapján pannonnál már van kártyafüggetlenül 2év Nokia Garival 98900
megkérdeztem a cimbim és nem tud pontos dátumot mert csúszik a dolog!
gondoltam szólok ha esetleg valakit érdekel

(#1760) Magnum_ válasza scofield82 (#1759) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi, érdekel....

a honlap szerint még nem elérhetö P-nél... de egyébként elérhetö pannonnál?

I humbly and respectfully decline™

(#1761) Otisz válasza jacis (#1758) üzenetére


Otisz
őstag

Konvertálásra én egyelőre egy ingyenes programot használok: Free Video to Ipod Converter.
Nagyon jó minőséget készít, bár kicsit nagy méretben (fullosak az igényeim :D )

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1762) jacis


jacis
nagyúr

Na az office-os dolgot sikerült megoldanom az mp4 dolgot akkor meg megpróbálom átkonvertálni más konvertálóval hátha jó lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1763) Nite válasza Magnum_ (#1760) üzenetére


Nite
őstag

[link] :R

Paid my dues!

(#1764) scofield82 válasza Magnum_ (#1760) üzenetére


scofield82
csendes tag

voltam bent boltban ott van a polcon!
konvertálásra meg total video convertert használjatok az a legjobb progi a 3.11 verza a legstabilabb!

(#1765) FireFoxer válasza scofield82 (#1764) üzenetére


FireFoxer
tag

100k ért nemkell :DDD :DDD :DDD

bakfitty...

(#1766) Otisz válasza FireFoxer (#1765) üzenetére


Otisz
őstag

100 az MM-ben, 100 a PhotoHall-ban, 110! :Y a Nokia mintaboltban

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1767) scofield82 válasza FireFoxer (#1765) üzenetére


scofield82
csendes tag

én 1 hónapja vettem annyiért!
de nem bántam meg sőt! de az n97et is megfogom venni ha 150 lesz ajkkor annyiért! :DDD

(#1768) FireFoxer válasza scofield82 (#1767) üzenetére


FireFoxer
tag

2db n97 árából majdnem megvan az új motor XD :DDD

bakfitty...

(#1769) #07144704 válasza Otisz (#1766) üzenetére


#07144704
törölt tag

Továbbá 95000Ft a Saturnba, de 1-2 gsm boltba már 88k-ért lehet kapni független 2 év nokia garisat.

(#1770) wyctor0328


wyctor0328
csendes tag

ez most egyébként n97 vagy 5800 fórum? :U

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1771) AMD Power válasza Otisz (#1766) üzenetére


AMD Power
titán

100K az ED is bár ott 0% THM okossággal ennyi most. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#1772) Bandus99 válasza wyctor0328 (#1770) üzenetére


Bandus99
őstag

Termeszetesen 5800
Latom nagyon zavar, hogy szo esik az n97 rol is.
Elmondom neked, hogy ez azert van, mert alternativaja egymasnak a ket telefon es velemenyem szerint igenis elfer ennyi beszed rola itt ebben a topikban, mert eldontheti az ember, 2 kozul mit vegyen.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1773) Gepesz válasza Otisz (#1757) üzenetére


Gepesz
csendes tag

Köszi az infót!

Ezek szerint nem lehet gyári szoftverrel frissíteni. Vajon mennyi késéssel jön ki a voda által is engedélyezett szoft?

(#1774) Magnum_ válasza wyctor0328 (#1770) üzenetére


Magnum_
nagyúr

még jó, hogy "off"-ban beszélünk róla.

I humbly and respectfully decline™

(#1775) student válasza Otisz (#1757) üzenetére


student
őstag

mi az hogy nem lehet még?

(#1776) Otisz válasza student (#1775) üzenetére


Otisz
őstag

a voda még nem hagyta jóvá. legtöbbször ez az egyik hátránya a függőségnek

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1777) felleg válasza Otisz (#1761) üzenetére


felleg
csendes tag

Mekkora felbontásba konvertálod? mekkora file lesz a végén? reccenésmentes a lejátszás?

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#1778) Otisz válasza felleg (#1777) üzenetére


Otisz
őstag

Ha highest quality 30fps-es 640x480, akkor a mérete dupla. vagy class high quality 30fps 320x240, és akkor kb. az eredetinek a 60%-a lesz.
a lejátszás mindkét esetben zökkenőmentes.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1779) zso79 válasza Gepesz (#1773) üzenetére


zso79
őstag

Gepesz: egyik vodás tulaj azt írja, hogy nsu-val nem, de telefonról megy a frissítés

(#1780) varti


varti
csendes tag

Olyan jelegű kérdésem lenne, hogy hol érdemes megvenni? Először nokiánál gondoltam, de vannak gsm-ek, ahol olcsóbb, de sok helyen nincs gyári gari, vagy lehúzzák a 8g-s kártyát és csak 1g-set adnak mellé, lyenek. Eddig az mgsm tűnik a legszimptikusabbnak. Nem nyúlják le a 8gb-s kártyát, és 2 év gyári nokia garanci an mellé, elég barátságos áron.

Tapasztalatokat kérnék, ki hol vette meg, mit adtak/nem adtak mellé, amit kellett volna.

Előre is köszi.

(#1781) blueMerle válasza felleg (#1751) üzenetére


blueMerle
veterán

Minden méretbeli kérdésedre választ kapsz ide klikkelve: [link]

A kijelzot totálisan mindegy honnan nézed, a színek a kontraszt szinte mindenhonnan ugyanolyan. Bár nem OLED technológiás a képernyo, de nagyon jó a betekintési szog.
Az utolsó kérdésed meg nem tudom értelmezni. :F

varti: tekintve hogy jópár embernél elofordulnak hw hibák mindenképp javaslom a 2 év gyári Nokia garit,a bolti garit ennél a készuélknél még csak véletlenul sem. Az mgm jónak tunik. Az ár is korrekt és a gyári garancia pedig biztosíték arra hogy a Nokiás szervizben is szóba állnak veled. :)

[ Szerkesztve ]

(#1782) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Megvettem én is Vodafonenál. Eddig nagyon tetszik, wifi, sebesség sokkal jobb az N95höz képest, kamera gyengébb, de nekem elég. Anyaghasználat szintén jó, nem recseg. Ami nagyon gáz az a füles. Nem vagyok magas (kb 180cm) de nem ér fel a nyakamig normálisan, ráadásul a füles rész az szörnyen szól. Aminek nagyon örülök, az a tok, nagyon bejön :)
Ami érdekelne: ki milyen kijelzővédőfóliát használ? Én egyszer vettem még az N73hoz brandot, nem rossz, de harmadáron kapok darabolható fóliát, amit 5 perc alatt feltettem pl N95re is.

(#1783) blueMerle válasza zsolidodd (#1782) üzenetére


blueMerle
veterán

A vághato fólia ezen pár nap után feljonne a szélein mert ez érintos teló, nem erre találták ki. Hogy világos legyen: alul-felul ahol a fólia végzodik, és idonként az ujjaddal találkozik, na ott kezd ez feljonni.

Érintos telókra kifejezetten típus-specifikus fólikáta találnak ki. Leírtam a fórumba, de akkor még egysze és utoljárar: a Brando az 5800-ásra való fóliát elrontotta, letakar egy érzékelot és a kijelzot lekapcsolja. Hamarosan az InvisibleShield megjelenik, megéri megvárni mert minoségben verhetetlen, és az biztos hogy jó lesz.

(#1784) Magnum_ válasza zsolidodd (#1782) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ne sajnáld jo foliára a pénzt.... föleg iylen drága telefonnál.

I humbly and respectfully decline™

(#1785) Otisz válasza zso79 (#1779) üzenetére


Otisz
őstag

Telefonról valóban megy a frissítés

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1786) dedike válasza blueMerle (#1720) üzenetére


dedike
addikt

blue! Én úgy emlékszem már a Mirae is kínai tulajdonban van, úgy rémlik, hogy tavaly a BYD megvette... :U

Jó szerencsét!

(#1787) Magnum_ válasza dedike (#1786) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az a BYD, aki szemtelenül msáolja a küönböző autotipusokat, és ugy dobja piacra? :U

I humbly and respectfully decline™

(#1788) blueMerle válasza dedike (#1786) üzenetére


blueMerle
veterán

Igyvan, de a gyártástechnológia teljesen más, és a felhasznált alapanyagok is. Ezért kicsit eltérö, sokszor jobb minöséget állít elő a magyar gyár.

(#1789) dedike válasza blueMerle (#1788) üzenetére


dedike
addikt

Szóval ez a kínai nem az a kínai... :DD
Bocs az offért... :R

Jó szerencsét!

(#1790) dedike válasza Magnum_ (#1787) üzenetére


dedike
addikt

Na látod azt nem tudom... :N De minden elképzelhető. Azon a tájon minden gyártó foglalkozik mindennel... :U

Jó szerencsét!

(#1791) blueMerle válasza dedike (#1789) üzenetére


blueMerle
veterán

Ahogy mondod. legutóbb viszont a Mirae szúrt el párezer darab 6220 elolapot...megesik nah :))

(#1792) zsolidodd válasza Magnum_ (#1784) üzenetére


zsolidodd
senior tag

nem sajnálom, de a brandoval nem voltam elégedett, és mint kiderült most sem lennék. akkor berendelek majd egy ivs-t.

(#1793) felleg válasza blueMerle (#1781) üzenetére


felleg
csendes tag

Köszi, jól hangzik!
memóriánál az operatív memóriára gondolok, mert hiába a 32 giga, ha mondjuk ebből csak 32 mega engedélyezett a rendszer mőködésére. ezt tudjuk esetleg 5800 -ra és n97-re?

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#1794) felleg válasza Otisz (#1778) üzenetére


felleg
csendes tag

köszönet, nyerőnek tűnik, aggódtam, h nem bírja jó minőségben a videót.
Bevallom egyébként, h a divx-et várom, jó lenne magammal vinni nappalra a reggel begyűjtött sorozatepizódokat :)
A natív 640*360-nal nem mehet? mindenképp marad egy keret, vagy csak a progiban nincs ilyen beállítási lehetőség?
Hány megásak a file-ok?

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#1795) bacsy


bacsy
csendes tag

Szaturnban 95.000 ft, de ami érdekesebb, h 10 hónapos törlesztéssel is lehet venni, akinek nincs hirtelen annyi szabad pénze! És 10x 9500 ft, szal nem buksz rajta semmit ;) Kevesen fogják így megvenni a pannonnál...

(#1796) Otisz válasza felleg (#1794) üzenetére


Otisz
őstag

640x360-as ebben a programban nem választható ki.
Ellenben a 640x480 full képernyős, semmi levágott fekete csík!

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1797) gti16v


gti16v
őstag

Figyelem tube tulajok,egy fontos felmérés volna!

Kinek járt és kinek nem a dokkoló a telóhoz......(álvány dt-29)

[link]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1798) Magnum_ válasza gti16v (#1797) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dokkolo?? ez nem csak az a kis tartó, hogy tudj filemzni rajta?

I humbly and respectfully decline™

(#1799) Viktor0610 válasza Magnum_ (#1798) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A dokkoló valóban kicsit erős megnevezés... :D

Xiaomi 13T

(#1800) gti16v válasza Magnum_ (#1798) üzenetére


gti16v
őstag

DT-29 ...álvány....tehát kinek?

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.