Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Illető


Illető
tag

Rájöttem, hogy miért nem lehet mindkét irányba elforgatni: egy oldalon vannak a hangszórói, ezért megfordulna a sztereó, ha fejjel lefelé fognád a készüléket filmnézés közben. Nem volt idő megírni, hogy ilyenkor cserélje fel a két oldalt, ezért inkább letiltották az egészet. :)
A balkezesek meg le vannak szarva sajnos.
Na, hihető? Tízes skálán? ;)

[ Szerkesztve ]

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1152) csutkaa válasza legiaap (#1147) üzenetére


csutkaa
senior tag

LOL itt is Made in Hungary van a dobozon :C

Igen az :K nagyon jó ötlet volt ez a tok, nekem bejön és jól védi is a telefont

(#1153) legiaap válasza csutkaa (#1152) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nehezen kivehető a Hungary...nem is figyeltem fel erre
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1154) ALI_G


ALI_G
veterán

na most töltöm én is a szoftver frissítést, vazze 180 MB! :) most már csak a hangszóró váratik magára.

(#1155) csutkaa válasza legiaap (#1153) üzenetére


csutkaa
senior tag

EU-ban csak mi gyártjuk?? :U

[ Szerkesztve ]

(#1156) ALI_G


ALI_G
veterán

hmm. Szerencsére még működik a teló. egyébként laptopról akartam frissíteni, de hogy ez miért baj :F vagy hogy mi más volt a baj? :F

(#1157) wrcboy válasza ALI_G (#1154) üzenetére


wrcboy
csendes tag

én a gari miatt nem merem, plusz a nokiánál nem is írta ki hogy lenne frissítés (még annak sincs nyoma hogy ez a telefon létezik)
az új szoftverről ha lesznek tapasztalatok, szeretnék kérni :)

szerk.: látom nem az igazi még :(

[ Szerkesztve ]

(#1158) ALI_G válasza wrcboy (#1157) üzenetére


ALI_G
veterán

tegnap még nem is volt hivatalos frissítés, ma már megtalálta a szoftver update. Garanciát pedig nem veszíted el, mert ez nokia program. Nem lenne, ha elveszítenéd a garanciát.

(#1159) wrcboy válasza ALI_G (#1158) üzenetére


wrcboy
csendes tag

értem, köszi. az a baj hogy már frissítettem szoftvert az előző telefonomon, de annak nem lett szép vége :)

én egyébként 1-2 órája néztem a nokia.hu szoftverfrissítős oldalán

(#1160) ALI_G válasza wrcboy (#1159) üzenetére


ALI_G
veterán

az lehet, de eddig a szoftver updater is azt írta ki, hogy nem ismert modell, de ma meg már talált.

(#1161) wrcboy válasza ALI_G (#1160) üzenetére


wrcboy
csendes tag

akkor lehet hogy bátor leszek és megpróbálom ... :)

(#1162) Zune válasza zso79 (#1132) üzenetére


Zune
csendes tag

Ha abból indulunk ki hogy melyik szolgáltatónál mért nem lesz akkor A T-mobil-nál az iPhone miatt, a Vodánál a Pixon miatt, a Pannonnál meg az Omnia miatt, úgyhogy isten tudja hogy kinél lesz. Annó volt egy olyan belső információ valakitől, hogy a Pannonnál lesz 19.-étől. De majd kiderül.

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#1163) FireFoxer válasza Zune (#1162) üzenetére


FireFoxer
tag

na ez a pozitív hozzáállás kell :C

bakfitty...

(#1164) ALI_G válasza :ben: (#1127) üzenetére


ALI_G
veterán

figyu már, lőttél már képeket az új szoftverrel? Nem javult esetleg?

(#1165) zso79 válasza Zune (#1162) üzenetére


zso79
őstag

Illető: az, hogy hetekkel ezelőtt nem volt fekete az biztos, de hogy más gyárakban mi újság... Ja és a forgatás meg azért van így (szerintem) mert fordítva használhatatlan a fényképező gombja. (állványra téve a hangerő gombok is) Azt meg ne kezdjük el sorolni hol vannak még leszarva a balkezesek, mert hosszú listát tudnék írni ;]

Zune: közel sem akkora durranás egy Samsung teló, mint a Nokia első touchscreen telója! Mivel árban közel fele az iphone-nak, gyanítják, hogy nem fog neki konkurenciát csinálni a T. Szinte mindenki azt jósolja, hogy a pannonnál lesz belőle

(#1166) dedike válasza Zune (#1162) üzenetére


dedike
addikt

Már ne haragudj, de véleményem szerint ez nem így van:
1.) mivel az Omniát mindhárom cég értékesíti... :))
2.) iPhone általában egy ország, egy szolgáltató... :))
3.) a Pixont is értékesíti a T... :))
Tehát ez csupán az árlisták erőteljes figyelésével fog kiderülni ki mikortól veszi be a kínálatába... (szerintem mindháromnál lesz). :DD

Jó szerencsét!

(#1167) dedike válasza FireFoxer (#1131) üzenetére


dedike
addikt

Én anno e-mailt írtam nekik, lesz-e N82. Kerek perec megírták, hogy a T nem fogja értékesíteni ezt a modellt, s rögtön (linkkel együtt) ajánlottak két hasonló telefont... :R

Jó szerencsét!

(#1168) :ben: válasza ALI_G (#1164) üzenetére


:ben:
csendes tag

Én is azt vártam h hátha jobb lesz, de én nem látok rajta változást.. :(

(#1169) Karma válasza zso79 (#1165) üzenetére


Karma
félisten

Zárójelben megjegyzem, hogy a Nokia első érintőképernyős mobilja a 7700 volt, és bár nekem bejön a szappandesign, és megnyomkodva se volt olyan vészes (a UI hasonló a Maemo-ban használthoz, hiszen azt ebből csinálták), a 7710 a piacon nem volt nagy durranás, sőt.

“All nothings are not equal.”

(#1170) NGyuri válasza FireFoxer (#1131) üzenetére


NGyuri
aktív tag

A német T-mobil februártól forgalmazza az 5800-t és már előrendelhető. Szerintem a magyar is követni fogja a példáját.
[link]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1171) mukievil


mukievil
tag

Üdv! Megint én!

Azt akarom kérdezni, hogy most akkor most a piros az hogy is néz ki ??? Mert a nokia fő honlapján, a föoldali képen, a képernyö körüli karima, az piros, a galériába meg már nem, de az egész mintha vörös lenne, és nem fekete. Szoval akinek van, az eltudná mondani, hogy akkor most fekete az egész egy piros csikkal az oldalán, vagy ilyen vöröses, vagy most akkor mi van :D, mert én már nem tudom :D:D! Köszi a választ

(#1172) zso79


zso79
őstag

Teljesen igaz, mindenki csak találgat. Amit írtam a T és iphone kapcsolatról, azt a Nokia boltban mondta az eladó egy érdeklődőnek, amíg az enyémet szervizelték. De mivel engem ez már egyáltalán nem érdekel, nem offolok róla többet :DD

(#1173) NGyuri válasza Nite (#1146) üzenetére


NGyuri
aktív tag

látom nem teljesen vagy tisztába a világ dolgaival. Valszeg amikor tervezték és tesztelték a telefont nem jött ki a hangszóró probléma. Amikor az első vásárlók elkezdtek reklamálni biztos utánanéztek és csináltak egy rizikóelemzést. Általában egy ekkora gyártó több beszállítótól is szerezhet be hangszórót, illetve egy gyártó esetén is lehetnek hibás szériák. A hibás széria még mindig nem azt jelenti, hogy ennek minden darabja hibás, hanem hogy van benne hibás.
Egy visszahívás mindig többe kerül, mint a szervizes javítgatások, főleg ha nem az összes telefon érintett. Elképzelhető, hogy a Nokia már tudja, hogy melyik időtartam/szériaszám érintett és még az is meglehet, ahogy annak idején az akkunál előfordult, hogy online ellenőrizheted, hogy érintett vagy-e vagy sem és akkor garanciálisan kicserélik.
Valóban nem olcsó a telefon és nem szép, hogy ilyen hiba van/lehet benne, de a sokmilliós autóknál is előfordul hasonló és ottsem hívnak mindent vissza, hanem csendben a kötelező szervizen megjavítják/cserélik az érintett alkatrészt.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1174) Balli válasza mukievil (#1171) üzenetére


Balli
őstag

Nekem pont ugy nez ki mint a cikkben a kepeken: fekete az egesz, az oldalan vörös csikkal

Athens 2004

(#1175) skajwa


skajwa
senior tag

AKinek van, megírná milyen az anyagmínőség és az összeszerelés? Mennyi mínőségi a cucc? Kösz. :R

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#1176) NGyuri válasza Illető (#1140) üzenetére


NGyuri
aktív tag

hát elég nehéz összehasonlítani az ipodot ezzel a Nokiával. Nekem ugyan ipodom nem volt, hanem 2G-s iphonom, úgyhogy arról tudok nyilatkozni.
Valóban a nokia más utat követett, de ez így van rendjén mégsem egy kínai másolócég. Ezt is meg lehet szokni szerintem nem gáz. Anyagminőség tekintetében nem egyértelmű szerintem a dolog. A 2g-s iphonenak alu hátlapja volt, ami király, de nagyon könnyen karcos lett. Igaz, hogy ez a Nokia műanyag, de ez nem akkora probléma, mert nem rossz ennek a minősége. A hátlap különösen jó tapintású.
Nagyon jó oprendszer a mac, de szerintem a Symbian felveszi vele a versenyt, mind stabilitás, mind kezelhetőség szempontjából. Telefonként ráadásul rugalmasabb a Nokia (pl. nincs alap mms-támogatás a iphone-n). Ezenkívül a Symbian rendszer alkalmazásilag jobban támogatott (pl. máig nincs egy jó naviprogram a 3G-s iphonehoz...).

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1177) mukievil válasza Balli (#1174) üzenetére


mukievil
tag

Köszi, akkor azthiszem, nem várok a feketére :), a héten vagy jövöhéten megoldom a vételt :)

(#1178) NGyuri válasza skajwa (#1175) üzenetére


NGyuri
aktív tag

nekem kék van; szerintem jó minőségű a felhasznált műanyag és az összerakás is jó. Annak ellenére, hogy 5-ös sorozat, minőségileg nem rosszabb az N szériától.

Ami nekem hiányzik az a 5mpx-es kamera, amit az N97 miatt hagytak ebből ki (abba már 8mpx-est kellene tenni...), meg az FM adó.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1179) Karma válasza NGyuri (#1178) üzenetére


Karma
félisten

"Annak ellenére, hogy 5-ös sorozat, minőségileg nem rosszabb az N szériától."
Még jó, hogy nem mennek az a szint alá :B

“All nothings are not equal.”

(#1180) guti86 válasza NGyuri (#1178) üzenetére


guti86
tag

rádió van benne.

(#1181) zso79 válasza guti86 (#1180) üzenetére


zso79
őstag

Van, de az nem FM adó :)

(#1182) guti86 válasza zso79 (#1181) üzenetére


guti86
tag

jah télleg, bocsi félreolvastam:D még reggel van.. nekem:D

(#1183) FireFoxer válasza NGyuri (#1170) üzenetére


FireFoxer
tag

Nagyon remélem, nincs kedvem átmenni másik szolgáltatóhoz egy telefon miatt, viszont egyben sem tudom kifizetni :))

Látom hivatalosan már fel is lehet rakni az új firmware-t, aki felrakta észrevett már benne bármi (bug)-ot?

[ Szerkesztve ]

bakfitty...

(#1184) ALI_G válasza zso79 (#1181) üzenetére


ALI_G
veterán

miben nincs FM rádió? :F

(#1185) asadasad22 válasza Karma (#1179) üzenetére


asadasad22
őstag

azt már nem mernék megjátszani, több n szériás tulaj számolt be arról, hogy szó szerint darabokra esett a telefon a kezében :)

(#1186) NGyuri válasza guti86 (#1180) üzenetére


NGyuri
aktív tag

köszi, de nem rádióra, hanem adóra gondoltam. Ilyen volt pl. az N79-ben. ezzel a telefonon tárolt és lejátszott számokat pl. az autóban az autórádión keresztül tudod hallgatni.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1187) ALI_G válasza NGyuri (#1186) üzenetére


ALI_G
veterán

wow, az zsír! Ilyen szerkentyűm nekem is van, szivargyújtóra kell dugni, bele meg mehet bármi aminek jack a kimenete és pen-drive-ot is bele lehet dugni.

(#1188) guti86


guti86
tag

ki rakta fel az új firmware-t?

(#1189) zso79 válasza guti86 (#1188) üzenetére


zso79
őstag

Ez miért érdekes??? Nekem fentvan, de nem én raktam fel.

(#1190) guti86 válasza zso79 (#1189) üzenetére


guti86
tag

hát mert vki írta h nem sikerült, és érdekelnek a tapasztalatok.ennyi..

(#1191) skajwa válasza FireFoxer (#1183) üzenetére


skajwa
senior tag

Tudtommal van 1-2 jó nevű gsm bolt, ahol lehet részletre is vásárolni. :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#1192) student


student
őstag

a mobil officeban lehet keresni a word excel pdf-ban szavakra?? puskázáshoz kéne!
mekkora lehet a doc maximális mérete??

(#1193) guti86 válasza student (#1192) üzenetére


guti86
tag

hát nekem most egy 330k doc fájl van fenn. elég sok oldal. 40kb és így a görgetés elég necces.. de az opciók / Keresés / Keres utvonal segít:)
Excelt nem próbáltam még, de majd megnézem, de keresni ott is lehet gondolom. a PDF-hez meg Adobe reader van.

[ Szerkesztve ]

(#1194) NGyuri


NGyuri
aktív tag

virtual key-el állítólag működik a garmin xt a Tube-on, mert át tudod konfigurálni a gombokat.
[link]

Korábban én is próbáltam felment frankón a 50.20-as verza, de nem tudtam igent nyomni...

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1195) csutkaa válasza Balli (#1174) üzenetére


csutkaa
senior tag

szerintem nem :N (nekem is piros van) ha megnézed kint napfényben akkor lehet látni hogy nem fekete hanem nagyon sötét bordó a keret.. de ha a szobában nézed lámpánál akkor feketének látszik :D

(#1196) student válasza guti86 (#1193) üzenetére


student
őstag

nem értem, szaggat a görgetés a méret miatt?

kereséskor melyik bill. jön elő?

itt is müködik a telefon elforditása átrakja a docot wide-ra?

van a telon bill. lezáró gomb aki kikapcsolja azonnal a képernyőt?

(#1197) guti86 válasza student (#1196) üzenetére


guti86
tag

nem szaggat, hanem mivel 40-50 oldalas vmi ezért nagyon lassan kell görgetni és inkább ha tudod h hol mit keresel használd a keresőt.

"kereséskor melyik bill. jön elő?"
ezt h érted?

Igen működik az elforgatás.

És igen a teló oldalán a bill. zárat ha bekapcsolod azonnal eltűnik minden.:)

(#1198) student válasza guti86 (#1197) üzenetére


student
őstag

tudod van 3 féle billentyűzet meik jön elő amikor kéri a szöveget?

(#1199) Nite válasza NGyuri (#1173) üzenetére


Nite
őstag

najo, de ha az emberek 90%-nal rossz a hanszoro, akkor az eleg nagyon gaz :(

ez mar tul van a "van benne hibas" kategorian

Paid my dues!

(#1200) guti86 válasza student (#1198) üzenetére


guti86
tag

ha a beviteli írásmódokra gondolsz akkor mind a 4 lehetséges.
kézírás
kis qwerty
full qwerty
alfanum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.