Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ALI_G válasza joey04 (#197) üzenetére


ALI_G
veterán

akkor írd meg ha ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#202) rootkiller


rootkiller
őstag

Majd szépen lassan az érintős telefonok is elterjednek, jelenleg nem kéne egyik sem, a szifon bejön, csak korlátozott, ez nem tetszik, olyan gagyinak érzem. Szerintem jó dolog, hogyha vannak gombok a telefonon, én E63at vennék, mert utálok sms-t írni simával.

Artengo TR 990 Pro

(#203) joey04 válasza ALI_G (#201) üzenetére


joey04
titán

hm... mintha nem ez lenne munkám. :U
#199: te meg mindig ilyen zoltanfi vagy.

(#204) csutkaa


csutkaa
senior tag

itt már csak 119.900 HUF :D

(#205) Parosz válasza rootkiller (#202) üzenetére


Parosz
tag

"a szifon bejön, csak korlátozott"

A többinek meg mégtöbb korláta van. Ez csak nézőpont kérdése..

(#206) ALI_G válasza joey04 (#203) üzenetére


ALI_G
veterán

hmm, mire is gondolsz? :) milyen zoltánfi? :D

(#207) ALI_G


ALI_G
veterán

egy tulaj kipróbálná ezt? [link] (google maps street view).

(#208) ALI_G válasza csutkaa (#204) üzenetére


ALI_G
veterán

12 hónap bolti garancia :F
Akkor már 122-ért 2 év gyári garisat érdemes. (pl. xxlgsm MOD: bocsi, ez használt 0 perces :F ). Egyébként a héten 3x láttam hogy csökkent az ára...kiroá :)

[ Szerkesztve ]

(#209) Dare2Live válasza bacsy (#198) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

evvel inkább azért nem kell foglalkozni mert átmeneti a dolog.

+ nem tudok okostelorol ami tökéletesen indult volna. Joey20 te tudsz?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#210) Parosz válasza joey04 (#203) üzenetére


Parosz
tag

Bocs, de nagy Z

(#211) joey04 válasza Parosz (#210) üzenetére


joey04
titán

majd én eldöntöm hogy írom zoltanfi

[ Szerkesztve ]

(#212) Parosz válasza joey04 (#211) üzenetére


Parosz
tag

Jólvan, dzsó :D
Te nem tervezel ilyen 5800-át venni?

(#213) joey04 válasza Dare2Live (#209) üzenetére


joey04
titán

akkor lenne nem tökéletes, ha teszem azt lefagyna dokumentum nézegetés közben de az hogy teljes egészében hiányzik ez a funkció az nem éppen "nem tökéletes" kategória nálam.

(#214) Parosz válasza joey04 (#213) üzenetére


Parosz
tag

És ez tántorít el a vásárlástól, vagy csak alkalmat kerestél hogy beleverd a csúfot?

(#215) Parosz


Parosz
tag

Amúgy mire normális áron lehet majd kapni, normális garival, addigra lesz office támogatás is..

(#216) bacsy


bacsy
csendes tag

Ezt az office hiányt már úgyis csak kb egy hónapig lehet neki "felróni", nem úgy, mint az összes többi nem E vagy N szériás Nokiának :) Csoda, h egyáltalán lesz rá! Sztem nagyon szupi lesz olyan nagy képernyőn! Az N73-masomnál csak puskázáshoz használtam :D mert különben túl kicsi a képernyő, h élvezzem.

Apropo google maps a mobilon. Ezeket csak akkor lehet nézni (ugyanígy nokia maps) ha online vagyok és tud tölteni térképet vagy a komplett 3d-vel is ellátott térkép a mobilon van és a memóriáról hívja le? És a garmin ugye hangutasítást is ad, mikor már lesz hozzá? Mert ha igen, akkor nemtom ki fizet elő nokia maps-es navihoz :)

(#217) asadasad22


asadasad22
őstag

elkezdtek gombamódra szaporodni s60v5-ös progik, már most elárasztották az ipmart-ot.

(#218) sheep


sheep
addikt

ebay-en már 100 alatt is látok spanyolban, usaban
megy ez le szépen...
2 hete még 140 volt...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#219) student


student
őstag

meg már van China 5800 express music is :D
mér nem lepődőm már meg?

(#220) bacsy


bacsy
csendes tag

Atya ég... ez azért kemény :) Ilyet ki vesz már?
Ha már fura 5800asoknál tartunk: Egy német lap tesztelt egy prototípust (Batmanes 5800at)! [link] Látszik is, hogy még nem nagyon jó a képernyő, de nekem egészen tetszik az az ezüst csík a képernyő körül.
Elvileg németo-ban is jan 16 a hivatalos árusítási dátum, de 4 üzletben dec 16.-án lesz egy kis mennyiségű készülék (és a nokia honlapján is). Nem lehet, hogy itthon is lesz valami ilyen akció?

(#221) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!

IGO-t rá lehet applikálni? Ha igen, van valamilyen tapasztalat?

Üdv
Magicrat

(#222) ALI_G válasza Magicrat (#221) üzenetére


ALI_G
veterán

symbianra nem lehet IGO-t rakni.

(#223) Magicrat válasza ALI_G (#222) üzenetére


Magicrat
tag

Upsz!
Köszi!

És bármi más autós-navit ami nem fizetős?

(#224) ALI_G válasza Magicrat (#223) üzenetére


ALI_G
veterán

#188:

-Software: Garmini még nincs rá, egyelőre Nokia Maps tudod használni ami nem egy IGO/Garmini de bőven használható amíg a Garmini port meg nem érkezik.

Egyébként IGO is fizetős.

A nokiának csak a hangos navigációért kell fizetni.
ingyenes még a maps.google telefonos változata, de az mintha nem tudna hangosan navigálni (az az idő is eljön :) és S60 v5-re van street view, kint van a hírek között a mobilarenan, meg ide is linkeltem).

(#225) ALI_G


ALI_G
veterán

Elég érdekes játék: youtube video

Kíváncsi leszek, hogy a több billentyűt igénylő játékokat hogy fogják implementálni :) 3 gombon érdekes lesz érintőkijelzőn meg még inkább az lesz, ha ott kell irányítani :)

még egy játék: [link] orosz kommentel :) megkűzd az első játék irányításával, de mintha túl gyorsan akarná cibálni azt a golyót. Én ötvöztem volna azzal, hogy amerre döntöm még arra irányuljon a mozgás.

[ Szerkesztve ]

(#226) Magicrat válasza ALI_G (#224) üzenetére


Magicrat
tag

Big Tanksz! :R
A nem fizetőset úgy értettem nem net-adatforgalmas és/vagy nem havidíjas...

(#227) ALI_G válasza Magicrat (#226) üzenetére


ALI_G
veterán

jaa, már értem :)
A nokia maps-nál kikerülhető, hogy online töltse le ami kell. Előre leszedhető PC-re, majd csak át kell másolni a kívánt részletet (pl egész magyarország, esetleg szomszédos államok). Logouton írtak róla cikket, hogy hogy kell.

(#228) Maramiri válasza MárnemkellX1 (#170) üzenetére


Maramiri
csendes tag

Szóltak, hogy vihetem a telót, rárakják a magyart. Ott kell hagyni pár órára, átviszik a szervízbe, aztán érte megyek.
Az a dimellám, hogy még ki sem bontottam, aksit bele sem raktam - ajándékba vettem, és mivel írtátok, hogy kicsit necces a hátlap levétel és a kártya behelyezés mert karcolódhat, hozzá sem nyúltam. Szóval ahhoz, hogy felrakják rá a magyar menüt kell benne lennie aksinak, ugye? Namost akkor már inkább rakjam össze én nagy óvatosam, vagy hagyjam rájuk...mégiscsak nagyobb a kézügyességük.? :) Semmiképpen nem szeretnék egy apró karcot sem, mert hogy néz már az ki ajándéknál.

(#229) Magnum_ válasza Maramiri (#228) üzenetére


Magnum_
nagyúr

namost ha abbol indulok ki, hogy függetélen szervizben barátnöm notifedlapját alaposan összeb@szták, akkor aggodhatsz. de ez hivatalos márkaszerviz,hivatalos garipapirral, ott azértnem kell aggodni,vigyázni fognak rá, söt nagyon alaposan átnézik,elötte hol van rajta hiba (nálam legalábbis mikrokarcokat is kerestek).

I humbly and respectfully decline™

(#230) Maramiri válasza Magnum_ (#229) üzenetére


Maramiri
csendes tag

ajjaj, a gsmiline saját szervize :((

(#231) ALI_G válasza Maramiri (#228) üzenetére


ALI_G
veterán

Jobban teszed, ha rájuk hagyod a szétszedést meg mindent, nekik ez a munkájuk.
Átvételnél azért rendesen skubizd meg, ha baj van, balhét kell verni :) egyébként meg örülni, hogy magyar lett.

(#233) Magnum_ válasza Maramiri (#230) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem tudok akkor okosat mondani, szivböl remélem, ép marad.

I humbly and respectfully decline™

(#234) Maramiri válasza ALI_G (#231) üzenetére


Maramiri
csendes tag

Még az is felmerült bennem, hogy ők nyilván látják, hogy eddig még csak meg sem tapiztam a telefont - adjanak egy másik példányt, ami már magyar. :)
Ja, szép is lenne...Na már csak jövő héten derül ki, addig is a para. Megküzdök ezért az ajándékért!

(#235) bacsy


bacsy
csendes tag

Nekem is ilyen barátnő kell, aki ilyen ajándékot ad nekem ilyen odafigyeléssel :D
Amúgy nem tudsz mit csinálni, sajna ez lutri, de ha ott kifejezetten felhívod ráa figyelmüket, h még szűz és ajándék lesz és kéred, h erre figyeljenek különösen oda,mert az egész fizetésed ráment, stb :D akkor nem hiszem hogy aggódni kéne. Bár még sosem adtam le telót ilyen helyen.

Amúgy azt a golyós játékot (ha jól tudom) akkor nem is így kell játszani, hanem folyamatosan a képernyőn tartani az ujjunkat és jobbra balra húzni, amivel a golyó is irányt vált. Elvileg mind2 alapból rajta van a telón.
Arra a maps-es telepítésre (hogy rajta legyen a magyar térkép és ne kelljen adatforgalmat lebonyolítani pl a városban) be tudnád linkelni a pontos honlapcímet, ahol leírják? Amennyiben bonyolult :)

(#236) bacsy


bacsy
csendes tag

Sajna lejárt az edit :)
[maps 3.0] -t már kipróbálta valaki vagy még nem fut S60v5-ön? Kíváncsi leszek, mert nagyon jól néz ki:) Amúgy aki használja: magyaro-on mennyire részletes és használható? Jobb a Garmint feltenni? 3.0 esetén a 2-t le lehet törölni, hogy ne foglaljon helyet?

(#237) ALI_G válasza bacsy (#235) üzenetére


ALI_G
veterán

na hát most pont nem találtam meg csak a google-ös mapot: logout google offline map

mod: vagy az is lehet, hogy rosszul emlékszem és csak a google maps for phone-nak van offline telepítője :F

[ Szerkesztve ]

(#238) scofield82


scofield82
csendes tag

Vélemények tapasztalatok a telóról akinek már van?
Omniát lehet lecserélem egy ilyenre
Nektek Bevált?

(#239) ALI_G


ALI_G
veterán

egy gyors guide a főbb funkciókról videón, ami kimaradt a 10 perces mobilarsenálos videóból, azokat megtaláljátok ezekben (angol kommentárral, de könnyen érthető):
design, kezdő képernyő
üzenetkezelés, szövegbevitel
menük, web böngészés
kamera, zene, programok

(#240) guti86 válasza ALI_G (#239) üzenetére


guti86
tag

ezek tényleg elég hasznos videók, én ebből ismertem meg részletesebben a telót.

(#241) student válasza scofield82 (#238) üzenetére


student
őstag

omniát erre? o.O
az nem visszalépés lenne?

(#242) guti86 válasza student (#241) üzenetére


guti86
tag

hogy lenne már visszalépés? ez sztem sokkal jobb...

(#243) bacsy


bacsy
csendes tag

Első hivatalos progik :) Lassan beindul a szekér!
[link]

(#244) Jégkokó válasza Maramiri (#230) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én sose értettem, hogy egyesek miért vesznek ilye mutyi gsm üzletekbe olyan telefonokat amikre nincsen rendes gyártói garancia. Ráadásúl még majdnem ugyan annyibe is kerülnek mint a gyártói garis.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#245) okib4100 válasza Jégkokó (#244) üzenetére


okib4100
aktív tag

Gondolom az érzés, h az elsők között lehetnek. Vagy mint írta, ajándékba lesz, ami meg feltételezem karácsonyt takar, addigra meg nem lesz legális (korábban azt írták, bizonyos helyeken jan. 9.-től lehet forgalmazni, nyilván itthon sem lehet előbb csak később)
A garival egyetértek.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#246) joey04 válasza Jégkokó (#244) üzenetére


joey04
titán

Ráadásúl még majdnem ugyan annyibe is kerülnek mint a gyártói garis.
Ebben az esetben igazad van.De amikor egy drága modellnél akár 30k is lehet a különbség(ritka de van ilyen) akkor érdemes elgondolkodni.

(#247) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez a telefon nem.hogy 120at nem ér de még az előre beharangozott árat sem fizetném ki érte!Lassú mint a dög meg ronda is,ezt a nokia sem gondolhatta komolyan!

(#248) ALI_G válasza NeRo28 (#247) üzenetére


ALI_G
veterán

dupla off:
nem kötelező megvenni, mint ahogy hozzászólást sem kötelező írni. :P

egyébként minden termék annyit ér, amennyiért megveszik.

(#249) ALI_G válasza Maramiri (#234) üzenetére


ALI_G
veterán

Te akkor hol is vetted? Eddig csak 3-4 helyet találtam ahol lehet kapni.

(#250) NeRo28


NeRo28
aktív tag

A véleményem csak elmondhatom nem?Még ha nem is egyezik a tieddel!Na mind1!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.