Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Zune válasza Nite (#1950) üzenetére


Zune
csendes tag

Most olvastam, hogy elvileg február közepétől fogják árulni, és elvileg nagyon fogják reklámozni.

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#1952) wyctor0328 válasza Zune (#1951) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

hát aki utolsóként kezdi el forgalmazni, az reklámozza is :)

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1953) Otisz válasza Yushchenko (#1948) üzenetére


Otisz
őstag

9 óra zenét megeröltetés nélkül kibírt - meg sem kottyant neki.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1954) guti86


guti86
tag

Egy jó háttér:)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1955) Bandus99 válasza wyctor0328 (#1941) üzenetére


Bandus99
őstag

Ez mennyire tuti info?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1956) gti16v válasza zsolidodd (#1939) üzenetére


gti16v
őstag

holnap veszem át 5-kor...majd mesélek (3 db ot veszünk át tehát több lesz a tapasztalat is)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1957) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok: akkor most öszintén :D mennyire nyikorog a hátlap? ill a hagszoro gond menyire áll fenn? nézegettem a gyorsaságát, teljesen korrekt, a képnézegetönél lassul be, belefér... köszi

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1958) Yushchenko válasza Otisz (#1953) üzenetére


Yushchenko
őstag

Az nem rossz, de vajon hogy állna, egy 3óra 3gnet, 3 óra film, 3 óra zene kombóhoz ;] Nem véletlenül jövök ezekkel a számokkal, heti rendszerességgel utazok 2x10 órát.
Valószínű 1-2 hét múlva amikor véget ér a semmittevés szünetem, én is veszek egyet. Még anno ebayről rendeltem emergency charger-t, ami egy ceruzaelemmel működik.
Ugye ez a kis kerek nokia csatin tölt? Mert akkor jó lesz hozzá.

Üdv. Yush

(#1959) Zune válasza Bandus99 (#1955) üzenetére


Zune
csendes tag

Itt írta valaki, akinek az egyik barátja közreműködött a reklámfilm elkészítésében.

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#1960) Bandus99 válasza Zune (#1959) üzenetére


Bandus99
őstag

Kosszi ez jo hir a Pannonra varoknak, de en T-re varok :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1961) Vaselek


Vaselek
csendes tag

Sziasztok !

Van esetleg valami arrol hogy mélek hol nemi a baja a belső mikrofonnak , mert hol hallom akivel beszélek hol nem.... mit lehet vele kezdeni???

Gondolom házilag semmmit , csak szerviz ???

Elek :R

(#1962) Illető válasza Vaselek (#1961) üzenetére


Illető
tag

Gyakorlatilag képtelen vagyok értelmezni a hozzászólásod első felét :) , (lehet, hogy laptopról írtad és hozzáértél gépelés közben a tapipadhoz?) de úgy sejtem, hogy beszélgetés közben időnként nem hallod a másik fél hangját (normál, nem kihangosított állapotban). Ezzel nem érdemes otthon foglalkozni, a márkaszervizben fél óra alatt kicserélik neked garanciálisan, ingyen.
Terjed egy barkács megoldás a neten a probléma elhárítására, de az nem az igazi, ráadásul könnyen elveszhet a garancia is, ha nyoma marad a buherálásnak. A szervizben ráadásul nem is az a módszer erre, hogy visszagörbítgetik az érintkezőket, hanem egy új, némileg áttervezett csatlakozójú hangszóró-egységet tesznek bele a régi helyett.

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1963) Vaselek válasza Illető (#1962) üzenetére


Vaselek
csendes tag

ez oké , de csak bolti garanciát kaptam hozzá akkor is cserélik vagy akkor buherálják csak ????

Elek

(#1964) Bandus99 válasza Vaselek (#1963) üzenetére


Bandus99
őstag

hol vetted ahol nincs Nokia garancia csak bolti ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1965) Vaselek válasza Bandus99 (#1964) üzenetére


Vaselek
csendes tag

van ott is ,de én kértem 1 év bolti garit csak, még sose volt semmi gondom a nokia telcsikkel..

Elek

(#1966) Illető válasza Vaselek (#1965) üzenetére


Illető
tag

:(

Próbáld meg érvényesíteni akkor a bolti garanciát, hátha megcsinálják ingyen. Típushibáról van szó, bár kétlem, hogy ez egy zugGSM boltost túlzottan meghatna...

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1967) Magnum_ válasza Magnum_ (#1957) üzenetére


Magnum_
nagyúr

válaszoltok erre nekem fiuk?

amugy volt kérdés a vieo konvertálás... nekem Total Video Converterbe egy Simpson család rész MPEG4-be 2,5 perc...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1968) Illető válasza Magnum_ (#1967) üzenetére


Illető
tag

A hangszóró hibája a korai példányok jelentős hányadában előfordult, szerintem mindenképpen érdemes kicseréltetni. A nyikorgásról pedig leginkább a tulajdonosok tudnak beszámolni.

más.

Milyen tapasztalataitok vannak a T-mobile szervizével? Értem ezalatt, hogy ha ott veszem meg a készüléket, akkor a hangszórócsere mondjuk két hét lesz? Vagy a T-nél vásárolt készüléket is lehet a Nokia szervizbe vinni?

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1969) Otisz válasza Magnum_ (#1957) üzenetére


Otisz
őstag

2 ilyen telóm is volt. Hátlapja egyiknek sem nyikorgott, ellenben az első függetlennek a kijelző része viszont igen. A Vodás már nem.
Hangszórójával egyiknek sem volt gondja.

Yushchenko: én meg merném kockáztatni, hogy bírná, de erre azért mérget nem vennék

Vaselek: a kezdeti szériákra volt jellemző ez a hiba, ami egy rossz gyártási mechanizmus miatt jött elő. Könnyen javítható (youtub-on vad video is róla), de csinálja meg az, aki a garit vállalta

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1970) Magnum_ válasza Otisz (#1969) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi.. akkor ajánlott a vétele amugy?

I humbly and respectfully decline™

(#1971) wyctor0328 válasza Bandus99 (#1955) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

helyi T központban mondták. Azt, hogy mennyire biztos, nem tudom megítélni, de feltételezem, hogy nem hazudnak csak azért h lekopjak :)

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1972) Otisz válasza Magnum_ (#1970) üzenetére


Otisz
őstag

Nincs mit.
Én ajánlom.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1973) Magnum_ válasza Otisz (#1972) üzenetére


Magnum_
nagyúr

megnéztem. meggyözött..
még cask egy kérdésem lenne, ezt elszalasztottam: szöveg bevitel ujjal (sms irás pl) könnyen megy?

I humbly and respectfully decline™

(#1974) NGyuri


NGyuri
aktív tag

megkérdeztem a magyar képviseletnél az "új" Garmint: ez a válasz jött:
Tisztelt xy Úr!

Sajnos a gyártó egyelőre nem nyilatkozott az ilyen irányú fejlesztésről, így nem tudok közelítő megjelenési dátumot sem mondani. Egyelőre valóban nem támogatott az említett berendezés.

Üdvözlettel,
Gyürk András

Kind regards,
András Gyürk

Navi-Gate Kft. Ügyfélszolgálat / Customer Support

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1975) Máté94 válasza Zune (#1959) üzenetére


Máté94
addikt

A 70e FT az a bruttó ár?

(#1976) zsoltip válasza Máté94 (#1975) üzenetére


zsoltip
őstag

És ez az előfizus ár lenne?

(#1977) Otisz válasza Magnum_ (#1973) üzenetére


Otisz
őstag

Teljes qwerty billentyűzettel simán megy ujjal.
1x sem vettem elő a stylust.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1978) Vaselek válasza Otisz (#1969) üzenetére


Vaselek
csendes tag

én a mult héten vettem és nem made in hungary-s , nem tudod véletlenül milyen link alatt találom meg a you tubon, hiányos az angolom nagyon... :R :R :R

köszönöm
Elek

(#1979) Vaselek válasza Illető (#1966) üzenetére


Vaselek
csendes tag

Nem zug GSM bolt már vettem tölük korábban is , én elégedtem meg a bolti garival ...gondoltam Nokia az Nokia :W

Elek

(#1980) Máté94 válasza zsoltip (#1976) üzenetére


Máté94
addikt

Ezt kérdezem!-.-

(#1981) Otisz válasza Vaselek (#1978) üzenetére


Otisz
őstag

parancsolj:

egyik
másik

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1982) Jadro válasza Otisz (#1977) üzenetére


Jadro
veterán

Hmm ez bíztatóan hangzik. Meg kell hogy nyomkodjak egyet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1983) Vaselek válasza Otisz (#1981) üzenetére


Vaselek
csendes tag

Ezer köszönet érte!!! :R :R :R :R

Szerinted ezek után , ha megcsinálták váljak meg töle és vegyek másikat vagy meglehet csinálni ugy is hogy nem cserélik ki a hangszorot és a továbbiakban nem lesz gond vele???

Elek

(#1984) Otisz válasza Vaselek (#1983) üzenetére


Otisz
őstag

Szívesen.
Amennyiben magával a telefonnal más minőségi kifogásod nincs, akkor én a helyedben nem vennék újat, mert azután a kis szervizelés után én nem hallottam hogy újból előjött volna az általad is említett hiba.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1985) Vaselek válasza Otisz (#1984) üzenetére


Vaselek
csendes tag

ez megnyugtat , nekem különben baromira bejön ez a telcsi , Nokia N95 8GB- Nokia E66- HTC Diamond után is nagyon tetszik, nagyon jól kezelhető rajta minden ....

Elek

(#1986) TOme444


TOme444
csendes tag

Valaki tud vmi jó kis témakészítő programot S60V5-re?

[ Szerkesztve ]

(#1987) Illető


Illető
tag

És igen! Megérkezett a T-mobile kínálatába az 5800 XpressMusic. Egy év hűséggel 73980 forint, 2 év hűséggel 63920 forint. Egyelőre csak kékben kapható. :)) :))

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1988) Illető válasza Illető (#1987) üzenetére


Illető
tag

Bocs, az előbbi árak nem pontosak, készülékváltásra vonatkoznak, új előfizetés esetén a következők a mérvadóak.
egy év hűséggel: 74970 Ft
két év hűséggel: 64980 Ft

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1989) Bandus99


Bandus99
őstag

Eh ennyit a megbizhato tuti inforol, hogy elsejetol lesz a kinalatba.....

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1990) Illető válasza Bandus99 (#1989) üzenetére


Illető
tag

Mondjuk pár órával ezelőtt az üzletben még tagadták, hogy tudnának a létezéséről egyáltalán...
Itt van a webshopban.

[ Szerkesztve ]

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1991) wyctor0328 válasza Bandus99 (#1989) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

szerintem is nagyon nagy kár, hogy hamarabb jött, mint mondták... nc.

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1992) bolondember válasza Illető (#1990) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem sül le a bőr a képükről... :DDD

ennyire belőni a vodához - akkor a pannon is ilyen árban? nem lesz verseny... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1993) wyctor0328 válasza bolondember (#1992) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

a baj az, hogy ez még csak nem is voda ár, a voda árnál jóval drágább, mert az is ennyiért kapja, aki jó sokat dumál havonta, meg az is, aki keveset... verseny tényleg nem lesz, úgy látszik, a szolgáltatóknak nem érdeke minden áron elszedni a másiktól az ügyfelet...

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1994) bolondember válasza wyctor0328 (#1993) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hihetetlen - az ember azt hinné, h ahol 100 emberre vagy 110 előfizetés jut, ott kőkeményen megküzdenek minden egyes előfizetőért.
nem kimondottan.

bár a voda szokásos valentin-napi akciójában az 5800 és C902 elég korrekt (havi 30as tarifa mellett - igaz, Multimédia 15k odaver... :)) ) :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1995) wyctor0328 válasza bolondember (#1994) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

mindezektől függetlenül az is elképzelhető, hogy a t-mobilenak (vagy az apple-nek?) nem célja az, hogy kiüsse az iPhone-t a nyeregből, ugyanis szerintem nem fogyhatott olyan rosszul az iPhone a T-nél, bármikor mentem T üzletbe, mindig volt egy pult, ahol iPhone-t értékesítettek.

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1996) Illető válasza wyctor0328 (#1995) üzenetére


Illető
tag

És vegyük figyelembe azt is, hogy a T-nél igazán olcsón általában nem lehet telefont venni. Ha mégis, akkor az valami slágergagyi szokott lenni. Majd, ha 1 euró lesz minden aktuális felsőkategóriás készülék, akkor lehet, hogy gyakrabban veszek tőlük. Értékelhetnék jobban, hogy a mai világban két évre elkötelezem magam...

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1997) wyctor0328 válasza Illető (#1996) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

hát igen, csak az omnia árát kell megnézni... 24 hó hűséggel 99900, míg a vodánál 81900 vitamax-szal... nevetséges.

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1998) #07144704


#07144704
törölt tag

Én úgy gondolom hogy eljöhet a Pannon ideje. Sok Tube kedvelőt és vásárlót nyerhetne meg egy nagyon jó árral. Pár napon belül úgyis kiderül.

(#1999) bolondember válasza wyctor0328 (#1995) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, azért az almának más telefon forgalmazásába szvsz nincsen beleszólása - de aztán ki tudja... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2000) wyctor0328 válasza #07144704 (#1998) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

a Pannonnak azért nincs sok esélye, mert kénytelen rátenni a nagyobb hasznot, az ügyfélköre jóval kisebb, mint a T-mobilé, és ha a T most ekkora hasznot rak rá, és a voda se rakja sokkal lejjebb, akkor a pannon se fog tudni akkorát ütni, hogy elszedjen egy csomó T-s előfizetőt.

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.