Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) LoSA


LoSA
csendes tag

Sziasztok!!

Megvettem a telefont, hát... A régi telómmal készített videókat nem képes lejátszani, lejátszás közben mindig megszakad! Szeretnék feltenni rá egy másik Video lejátszó programot! Tudnátok benne segíteni, hogy honnan tudnék és HOGYAN rárakni a telefonra? Előre is köszönöm a segítséget! ;)

(#1552) Pilács válasza blueMerle (#1548) üzenetére


Pilács
senior tag

Mivel nem lehet rendelni alkatrészként sem, gondolom addig nem jön ki a következő szín, de kb azonos időben lehet majd rendelni is. Az persze még mindig előfordul, hogy a honkongi piacon előfordul már :DDD Európában még tuti nem... legálisan... :U

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#1553) scofield82 válasza zso79 (#1514) üzenetére


scofield82
csendes tag

ez a wlan szám és a mac cím az pontosan micsoda? ebben nem vagyok jártas :D

(#1554) Illető válasza scofield82 (#1553) üzenetére


Illető
tag

Minden hálózati eszköznek van külön MAC-címe. Ennek alapján azonosítják magukat a hálózaton. Mivel az 5800-ban van wlan, ez is hálózati eszköz.
MAC-cím alapján lehet szűrni pl. az otthoni routert is, mert akkor a kód ismeretében sem tud az idegen csatlakozni a hálózatodhoz (persze a MAC-cím is klónozható, na de mi az, amit nem lehet megkerülni? :N ) Bizonyos ISP-k, pl. az UPC is a MAC-cím alapján enged be a hálózatra, amit előtte regisztrálni kell.

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1555) gti16v


gti16v
őstag

hangszóró ok(westendbe a nokiába 1 órán belül megvolt....,köszi aki jelezte)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1556) wyctor0328 válasza papi77 (#1545) üzenetére


wyctor0328
csendes tag

a cikk írója gondolom tudja, hogy mikor jön a többi szolgáltatónál is, ha biztos benne, hogy a vodánál lesz először 22-én... ha tudja, akkor viszont igazán kiírhatta volna.
ha meg nem tudná, akkor gondolom nem írta volna úgy a cikket, ahogy, mivel elképzelhető, hogy holnap kificcenti a webshopra a t-mobile vagy a pannon...

ettől függetlenül szerintem vicces, hogy nyugatabbra már lehet kapni szolgáltatónál is, ahol meg összerakják (+ a környező országokban) pedig nem.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 XM Blue | Dell Inspiron 1525 Street

(#1557) wrcboy


wrcboy
csendes tag

jelentem, ma talált 5 gps műholdat, pozícióról sajnos fogalma sem volt, a jelerősség minden sávban kb 90-95% volt...

(#1558) Illető


Illető
tag

Ezeken a képeken is a fekete változat van. Igaz, elég régi a cikk, ez még valami prototípus is lehet (amihez külön gyártottak szürke pengetőt :P ). Kár, ha nem kerül forgalomba egyhamar, mert ez néz ki a legjobban szerintem. :O

A hírszerkesztő srác pedig nem hinném, hogy tudja a többi megjelenési dátumot, csak éppen ilyen sablonja volt, amit feltöltött az adatokkal. Gondolom, a voda kiadott egy sajtóközleményt, hogy 22-étől a boltokban a készülék, a többi cég pedig nem, ezért írja úgy, hogy elsőként. Nem kell mindig összeesküvés-elméletekben gondolkozni (mert az előbb-utóbb ezeknek is a fülébe jut... ;] ).

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1559) dedike


dedike
addikt

Nem tudom ki járt már Komáromban a Nokiában, de mint azt bluemerle is leírta, az olyan, mint egy külön "város". Aki egy szigeten dolgozik, nem biztos, hogy tudja (sőt!), hogy a mellette levő szigeten mit csinálnak. Mert semmi köze hozzá... :U Ő foglalkozzon a saját termékével... :K

Jó szerencsét!

(#1560) dedike válasza FireFoxer (#1526) üzenetére


dedike
addikt

Javasolnám ezt a hozzászólást... (#1380) :R

Jó szerencsét!

(#1561) FireFoxer válasza dedike (#1560) üzenetére


FireFoxer
tag

hát bízom benne

bakfitty...

(#1562) Nite válasza Zune (#1549) üzenetére


Nite
őstag

irtam mail-t a pannonnak meg multheten az 5800 forgalmazasaval kapcsolatban, de semmilyen valaszt nem kaptam

Paid my dues!

(#1563) toldy válasza ALI_G (#1513) üzenetére


toldy
őstag

ma megcsináltattam, 1 óra alat megvolt az egész, így már sokkal jobb hallom mit mondanak nekem.
Sajna nem tudom h a wlan szám mit szeretne takarni, mac címmel meg nem szoktam foglakozni sehon :U
Kérdés:gyári zenelejátszóba hogy tom mappák szerint megnyitni a zenéket? úgy ahogy a mappát felmásolom a kártyára , de jó nekem azis ha lejátszási lista készítésekor tom mappákra osztani és minden mappához csinálok saját listát, remélem értehető a kérdés :DDD

Az élet nem habostorta.

(#1564) zso79


zso79
őstag

Voda árak: A: 69.990Ft, B: 64.980Ft, C: 59.970Ft, D: 29.940Ft

(#1565) dedike válasza zso79 (#1564) üzenetére


dedike
addikt

:Y Ezeket honnan veszed? :R
A honlapon még nincsnek fent? :W

Jó szerencsét!

(#1566) FireFoxer válasza dedike (#1565) üzenetére


FireFoxer
tag

westend city centerben már adtak is el Vodafonnál :)
szóval akinek kell vodától az futi holnap :DDD

[ Szerkesztve ]

bakfitty...

(#1567) zso79 válasza dedike (#1565) üzenetére


zso79
őstag

Másik fórum :)) Voda dolgozó a srác...

(#1568) Bandus99 válasza zso79 (#1567) üzenetére


Bandus99
őstag

:D Nehogy leird a masik forum elerhetoseget, meg a vegen beleolvasok abba is :DD

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1569) ALI_G válasza toldy (#1563) üzenetére


ALI_G
veterán

hmm, bátor vagy :) én inkább bevittem.

mappánként nem lehet, vagy legalább is nem tudom hogy kell.

(#1570) blueMerle válasza ALI_G (#1569) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem fuss neki annak a hsznek még egyszer :DDD

Más: megjelentek az elso hajszálkarcok, tokban tartva, ujjal vezérelve....útban a fólia na de ez azért.... :(

(#1571) Illető válasza ALI_G (#1569) üzenetére


Illető
tag

Nem kell azért olyan nagy bátorság ahhoz, hogy az ember bevigye a telefonját a szervizbe... :P

A napokban linkelt hibaösszefoglalós tesztben is írják, ez a symbian media player feature-je, rendesen kitöltött metaadatokkal rendelkező fájlokat kell használni, esetleg másik programot. :W

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1572) dedike válasza blueMerle (#1570) üzenetére


dedike
addikt

Mennyi idős a tied blue? :U

Jó szerencsét!

(#1573) blueMerle válasza dedike (#1572) üzenetére


blueMerle
veterán

4-5 napos a kiscsibe. :))

rendeltem 50 fóliát, uzletbe is, erre felhívnak hogy nem írtam-e el a megrendelést mert ez soknak tunik. Szóval jófejek, de mondtam nekik igazuk van elírtam, legyen 100 :D

[ Szerkesztve ]

(#1574) ALI_G válasza blueMerle (#1570) üzenetére


ALI_G
veterán

aham, csináltatta :)) sorry, melléolvastam.

És mivel látod a karcokat? Szabad szemmel simán? Én nem használok tokot, zsebben hordom, újjal tapizom többnyire és nem láttam rajta eddig karcot, de így lehet, hogy rendelek én is fóliát.

legyen 100 :) milyen rendeltél?

[ Szerkesztve ]

(#1575) Zune válasza Nite (#1562) üzenetére


Zune
csendes tag

Én is írtam nekik 2 napja de nekem se jött válasz. Erre felhívtam őket és azt mondták, hogy még nem forgalmazzák ( mondom, hogy na ne mondja) és nem tud róla semmilyen infót. Mondjuk a telefonközpontosok lehet hogy kevesebbet tudnak a készülékekről mint mi.

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#1576) blueMerle válasza ALI_G (#1574) üzenetére


blueMerle
veterán

nem magyarországról rendeltem, a cég neve Koracell, szlovák-cseh cég.

A karcokat csak egy bizonyos szogbol lehet látni, van egy durvább és pár egész vékony. Szembol nem látni. Azért rendeltem ennyit mert biztos hogy sokan fognak jonni ilyesmiért, és akkor legyen raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#1577) FireFoxer válasza ALI_G (#1574) üzenetére


FireFoxer
tag

ajánlatos nagyon hozzá ez a fólia vagy lehetne használni anélkül is hosszabb távon ?

bakfitty...

(#1578) ALI_G válasza blueMerle (#1576) üzenetére


ALI_G
veterán

koracell a márka? google szerint gyártanak egyet, s mást :)

(#1579) dedike válasza blueMerle (#1573) üzenetére


dedike
addikt

:C Nem semmi.... :U

Jó szerencsét!

(#1580) varti válasza blueMerle (#1576) üzenetére


varti
csendes tag

tudnál dobni valami linket a fóliához? googleben elég sok találatot kidobott a koracell, és a koracell fólia kifejezésekre, szal nem találtam meg köztük

nite:
pannonnak én is írtam mailt, válaszoltak is rá:

Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy tervezett akcióinkkal, készülék-akcióinkkal kapcsolatos információt előre nem áll módunkban nyújtani, ezért ez idő szerint sajnos nem tudjuk tájékoztatni arról, hogy a Pannon mikortól forgalmazza (forgalmazza-e majd) a jelzett készüléktípust.

illetve dobtak egy linket, ahol az aktuális akcióik vannak. ja, és lábjegyzetben ott volt, hogy a levél titkos infókat tartalmaz és ne tegyem közzé. szal pssszt :D

t-nek is dobtam egyet, biztos ami biztos, de tőlük csak automatikus válasz érkezett, hogy megkapták, és a bejövő maileket folyamatosan dolgozák fel, szal majd vmikor az enyém is sorra kerül.

[ Szerkesztve ]

(#1581) ALI_G válasza FireFoxer (#1577) üzenetére


ALI_G
veterán

nem tudom. Az biztos, hogy legfelül egy műanyag van ami szerintem nem karcálló,de jól bírja a strapát. De tessék, ott a kolléga akinek már karcos pár nap után.

én nem szeretnék fóliát rárakni....

(#1582) dedike válasza varti (#1580) üzenetére


dedike
addikt

Nekem már 35 napja válaszolnak az e-mailemre... :W :W

Jó szerencsét!

(#1583) blueMerle válasza varti (#1580) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem tudok dobni linket mert ezt egy progiban rendeltem ami toluk van a kiskereknek. Ott edig csak ennyi áll: Fólia 5800 FIXED. Koracell 0BD5

Csak mivel meg sosem rendeltunk onnan, ezért furcsállották a rendelés mennyiségét. :)

De ez sem lesz meg egyhamar, 2-3 hetet írtak vissza.

[ Szerkesztve ]

(#1584) ALI_G


ALI_G
veterán

Elkészült az újabb magánvéleményem: logout hotlink.
Ez még nem publikus, hátha találtok valami hibát, hozzáfűzni valót, szóval hajrá tulajok, mutassuk meg a telefont :)

Holnap délután 17:00-kor szeretném publikálni, addig bármit beveszek amit fontosnak tartatok még. Segíteni is lehet :) Előre is köszi aki tud tanácsot adni, vagy talál hibát.

ja igen, még videónál nem linkeltem be a szélesvásznú felvételt. remélem nem felejtem el, most már nincs hozzá erőm, fél nap volt így is. :O

[ Szerkesztve ]

(#1585) :ben:


:ben:
csendes tag

Jéé, mi ez? :)) Guglis keresésen még van mit gyakorolni srácok. :K

Gondolom ez lehet, de itt még nem találtam fóliát 5800-hoz..

[ Szerkesztve ]

(#1586) blueMerle válasza :ben: (#1585) üzenetére


blueMerle
veterán

Akartam linkelni én is a koracell oldaláról de nincs fenn még ott ez a cucc, tekintve hogy mi is csak hetek múlva kapjuk meg, mint cég.

Magyarországon az InvisibleShield egy gigacucc, volt vele tapasztalatom és csak pozitív, a Koracell termékei nem vehetik fel vele a versenyt, mert bár nagyon jók, de mégse ugyanolyan.

AMIT MINDENKI KERULJON AZ A BRANDO FÓLIA!!! Sajnos nagyon eltolták, letakarja azt az érzékelot, ami a kijelzot kapcsolja, használhatatlan pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

(#1587) varti válasza :ben: (#1585) üzenetére


varti
csendes tag

köszi :)

kár, hogy nem értek .cz-ül... :) keresőmező megvan, de a nyelvi nehézségek miatt rohadtul eltévedtem a találatok közt :D

(#1588) blueMerle


blueMerle
veterán

Fólia mizéria: jelen pillanatban legjobb tudomásom szerint kizárólag a Brandonak van forgalomban az 5800-hoz képernyövédö fóliája. Az viszont használhatatlan mert letakarja az érzékelöt ami a kijelzöt kapcsolja.

Ami hamarosan elérhetö lesz:
InvisibleShield kb. 2500 Ft-os áron
Koracell nálam kb. 1500 Ft-os áron ha lesz rá igény

[ Szerkesztve ]

(#1589) dedike válasza blueMerle (#1300) üzenetére


dedike
addikt

és ez? http://ivsnet.eu/mobil?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=5060&category_id=7 :U

Jó szerencsét!

(#1590) Illető válasza ALI_G (#1584) üzenetére


Illető
tag

Írtam pár dolgot az írásodról privátban. ;)

Aki nem kíváncsi, az minek él?

(#1591) csutkaa válasza blueMerle (#1588) üzenetére


csutkaa
senior tag

és akkor ezmiez ;]

már van :K én meg is rendeltem :DD ohh látom kolléga már próbálta linkelni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1592) Otisz


Otisz
őstag

Tegnap én is beléptem az 5800 tulajok táborába.
Photo Hall-ban vettem (utolsó darab volt). A kis eladónő mondta, hogy egyszerűen nem tud annyit rendelni, hogy el ne vigyék (én tudnék :DDD ).
Azt amit elhoztam, záráskor szerette volna a vitrinbe helyezni bemutató darabnak, de megvettem, így várnia kell az újabb adagra.

Volt már közel 200db mobilom, de kijelenthetem, hogy az 5800 nagyon ott van a szeren. Műanyag, de legalább minőségi, így az anyaghasználatra én például egy rossz szót nem tudok mondani. Könnyen kezelhető, reagálása általánosságban megfelelő (néha lehetne gyorsabb). Képei szerintem nem az igaziak - még. Remélem javítanak rajta valamennyit szoftveresen. Jó fényviszonyok mellett megállja a helyét, de egyébként elég zajos lesz, de egyelőre mobiltelefonban ezt most még elfogadhatónak tartom. Van mellette egy SE G900-am is, ami valamennyivel jobb képket készít, ellenben a videoja szoftveresen le van butítva, míg a Nokiának nem. Itt jegyezném meg, hogy majdnem Omniát vettem, 1 hajszál választott el tőle, amikor is jobban utána nézve kiderült, hogy VGA módban csak 15fps-t tud. Ejj! -mondtam magamban. Ilyet már a Nokia 6233/34-em is tudott, plusz ugye a Nokia részére billentette a mérleget az is, hogy a kijelző nagyobb felbontású, ezért úgy gondoltam, netezésnél is jobban lehet majd használni. Ráadásul nem szerettem volna, ha az érintőceruza ott ficegett volna állandóan a mobil mellett...

A telefonoknál én mindig kényes voltam arra, hogy milyen telefonálás közben a hangátvitel minősége. Fontosnak tartom, hogy tisztán halljam akivel beszélek, ne dobozból duruzsoljon, illetve aki engem hall, az se panaszkodjon. Nos, ez a készülék ezt is teljesíti, de azért nem 100%-on, mondjuk 95%, de ez csak az én sznobizmusom. A G900-asom ezzel szemben 100%-os.

Zene szempontjából ellenben a csúcson van. Kihangosítva nem szólt még nálam telefon így. Bár az is igaz, hogy nem fogok az utcán kihangosított telefonnal a kezemben/zsebemben járkálni, mint ahogy manapság oly' sok fiatal ezt teszi (a'la szokol érzés by kommunizmus). :W

Most azon gondolkodok, hogy a laptopról a netet hogy is osszam meg vele, illetve hogy beszerzek a mostani 8-as helyett egy 16GB-os memóriakártyát is kintről.
Toknak egy E51-eshez vásároltat (Nokia mintaboltban) használok. Nekem tökéletes, mert én övön hordom a telefonjaimat már egy évtizede.

Szóval úgy érzem, jó irányt vett a Nokia, csak így tovább!
Ár/értékben véleményem szerint mindenféleképpen jó.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1594) mukievil


mukievil
tag

Na egy nagyon láma kérdés következik :D:D
Na szóval, ezt a távirányitot (ad-54vagy mi), ezt hogy a rákba kötözöm magamhoz :D:D, akár hogy csinálom, vagy fél méter madzag log a nyakamon vagy nem ér le a teloig :D, hova kell azt tüzni :D, és a headset nek hol a mikrofonja ? :D, az kis darab müanyag, amibe visszatudom hajtani a kábelt ? :D, most nagyon lámának érzem magam :D

(#1595) dedike válasza mukievil (#1594) üzenetére


dedike
addikt

Kérdez, gyakorol, gyakorol, gyakorol..... :R

Jó szerencsét!

(#1596) NGyuri válasza csutkaa (#1591) üzenetére


NGyuri
aktív tag

igen, bluemerle is erre gondolt. Vigyázat mégcsak rendelhető itt is, nekem szállításra jövő hét közepét ígérték.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1597) blueMerle válasza csutkaa (#1591) üzenetére


blueMerle
veterán

Jó, majd meglátjuk mikor kapod meg ;] Rendelni már lehet,arról nem szólt a fámám, de a forgalmazás odébb van

[ Szerkesztve ]

(#1598) ALI_G válasza blueMerle (#1588) üzenetére


ALI_G
veterán

1500 + posta? Mo-ra mennyire jön ki?
Nekem PDA-hoz brando volt, de én is olvastam, hogy 5800-at eltolták.

(#1599) student válasza csutkaa (#1591) üzenetére


student
őstag

ez nem lesz bubis 1hónap után mint az eredeti fóliák szoktak?

(#1600) FireFoxer válasza student (#1599) üzenetére


FireFoxer
tag

van ám hozzá bubiskanál amivel kilehet szedni belőle :DD :DD (by Üvegtigris)

bakfitty...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.