Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) CaPable válasza ALI_G (#500) üzenetére


CaPable
csendes tag

ezeket használt 0 percesként szokták eladni, így nem kell adót. áftá, stb. fizetniük. De te sem tudod visszaigényelni az áfát. Tehát pl edigitalban 80+áfa, addig itt 92000. Tehát h tudsz áfát visszaigényelni, akkor kerüld ezeket a sarki gsm-eseket, és vedd meg normál boltban.

(#502) runner 125 válasza CaPable (#501) üzenetére


runner 125
nagyúr

Legális adócsalás..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#503) wrcboy válasza student (#494) üzenetére


wrcboy
csendes tag

nem, csak akkor használja a telefon ha fényképezéshez kell. bár ki tudja, lehet hogy valami progi majd ilyet is fog tudni :)

(#504) student válasza guti86 (#495) üzenetére


student
őstag

ezér a teloér szvsz még mindig sok a 90k.
az a szar ebbe hogy a csomagba egy csomo felesleges kacat van amiér szintén fizetni kell.
pl. tok,pengető,stylus(ezeket egyiket se használnám)
persze ezek csak nekem tünnek feleslegesnek biztos van aki használni fogja
dehát lesz ez még 60k is 3honap mulva akkor jön el az én időm :R
addig had jöjjenek csak az uj softfrissitések meg progik
lehet márciusba már jo képeket is lehet vele csinálni ;]

(#505) runner 125 válasza student (#504) üzenetére


runner 125
nagyúr

Stylus nélkül tudnál sms-t írni? :U
Nem volt még Symbian alapú érintőképernyős mobilom,de WM-on lehetetlen.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#506) verser233 válasza ALI_G (#500) üzenetére


verser233
senior tag

A kép alatti áraik tartalmazzák a 20%-os áfát. Olvasni, olvasni, olvasni :N

Idézet az oldalukról:

"II.) Az "Ár:" (a képek alatti) jelzett termék ára 20%-os Áfa-t tartalmaz, az erről kapott számlát
költségként el lehet számolni és ebből az Áfa-t is vissza lehet igényelni. "

2 év garis,mindkét színben

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#507) student válasza runner 125 (#505) üzenetére


student
őstag

a nagy gombos qwerty már majdnem használható ahogy néztem

(#508) #16820480 válasza student (#504) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem az a három dolog, amit felsoroltál így együtt olyan 2ezer forintos értékkel bírhat :D az meg nem oszt nem szoroz. ennyi erővel mi a túrónak headsetet csomagolni a telók mellé, mert én úgyse használom. :))

(#509) verser233 válasza CaPable (#501) üzenetére


verser233
senior tag

Neked is mondom, a 91990-es áruk tartalmazzák a 20%-os áfát

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#510) runner 125 válasza student (#507) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hm,tényleg. :Y
Elég szépen megoldották.. videó
WM-n jóóval kisebb.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#511) verser233


verser233
senior tag

Nekem az a problémám csak vele, hogy témákat nem bírok rátenni, amúgy nagyon jó teló :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#512) student válasza #16820480 (#508) üzenetére


student
őstag

igaz, de most amugy is a nagy hype-t kell megfizetni rajta. most jönnek a 2éves garisok , a vérpistikék megveszik 85-ér januárba, aztán márctól amikor már a kutya se veszi akkor törik az árát. mint eddig az összes mobilnál...

(#513) student


student
őstag

most nézem samu pixon 85ér jo? ;] mv

(#514) ALI_G válasza CaPable (#501) üzenetére


ALI_G
veterán

jaa, de akkor legalább odaírná, hogy 0 perces használt. hogy értsem :)

(#515) ALI_G válasza student (#504) üzenetére


ALI_G
veterán

hmm, igazad van, adhatná ezek nélkül 1000 Ft-tal olcsóbban. :Y

(#516) ALI_G válasza student (#512) üzenetére


ALI_G
veterán

jó lenne ha már január lenne :) nekem jó 85-ért nokia boltban, már meg is venném azonnal.

(#517) Balli válasza student (#504) üzenetére


Balli
őstag

Tokot es pengetot is tartalmaz a csomag?
Nekem ketto cerkat adtak hozza +fulhallgato zene iranyitoval +tv kabel+ USB +tolto +8gigas kartya. Vmit kihagytak volna :F

Athens 2004

(#518) ALI_G válasza Balli (#517) üzenetére


ALI_G
veterán

igen. benne kellene legyen. nézz meg egy csomag tartalma videót youtube-on. sztem van is linkelve.

(#519) wrcboy válasza Balli (#517) üzenetére


wrcboy
csendes tag

az enyémhez is járt tok és pengető

(#520) Balli


Balli
őstag

hat ez kiraly... a pengetot egyebkent mire lehet hasznalni, mit tud amit a toll nem?
A tartot azt viszont sajnalom:( Youtube-t sajna nem tudok itt a cegemnel lejatszani, a google meg nem a baratom mert nem talalok kepet a tartorol -Bor/textil/atlatszo? Esetleg ha vki tud kepet az linkelhetne

Athens 2004

(#521) #16820480 válasza Balli (#520) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet vele gitározni...? :D
amúgy a pengető azért jó, mert a csuklópánton lóg, így nem kell kihúzni, ha írni akarsz vele, és nem is lehet elhagyni.
meg talán később lesz rá olyan játék, amivel virtuális húrokat kell pengetni, és hangot ad, aztán lehet airgitározni :K

(#522) wrcboy válasza #16820480 (#521) üzenetére


wrcboy
csendes tag

ha minden igaz a nokia honlapján már van is virtuális gitár :)
a tok egyébként hanyagolható darab, két műanyag lap gumis textillel összefogva, én még ki sem vettem a fóliából, azonnal visszatettem a dobozba.

(#523) lorand99


lorand99
tag

az origo-nál most akkor Nokia garanciás 5800-t lehet kapni? csak mert más Nokiáknál oda van írva, hogy ennyi Origo GSM garanciával és ennyi Nokia garanciával.. de ide nincs írva semmi

(#524) Magnum_ válasza lorand99 (#523) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nemhiszem

I humbly and respectfully decline™

(#525) runner 125 válasza lorand99 (#523) üzenetére


runner 125
nagyúr

A honlapjukon nem látom.. :U
Mindenesetre egy e-mailt megér.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#526) ALI_G válasza Balli (#517) üzenetére


ALI_G
veterán

tokot láthatsz itt: [link]
pengetőt meg itt: [link]

(#527) runner 125 válasza ALI_G (#526) üzenetére


runner 125
nagyúr

Bocs a buta kérdésért,de ez a pengető mire jó? Stylus-t helyettesíti? :B
:R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#528) Karma válasza runner 125 (#527) üzenetére


Karma
félisten

Necsináld... Az 520-as hozzászólásban kérdezte más, kapott is rá választ.

“All nothings are not equal.”

(#529) runner 125 válasza Karma (#528) üzenetére


runner 125
nagyúr

Bakker bocs,nem vettem észre. :B
:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#530) verser233 válasza lorand99 (#523) üzenetére


verser233
senior tag

Az Origo Gsm-nél a címsorban oda van írva, hogy 2 év garis (nokia)

Mondjuk szerintem pont most alakítgathatják az oldalt, mert eddig nem így volt feltüntetve. Csak onnan tudom, mert már párszor vásároltam náluk és nem csak telót, és akkor még más rendszerű volt az oldaluk.

Ui:

Ti tudtok témákat rátelepíteni mindenféle szignózás nélkül?

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#531) Pilács


Pilács
senior tag

5800 itt kikereshető milyen tartozék jár hozzá, ha hivatalosan kerül forgalomba... a "mit rejt a doboz" alatt hehe. Nokiánál 96900 az ára, legalábbis ahol én kérdeztem.

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#532) wrcboy válasza Pilács (#531) üzenetére


wrcboy
csendes tag

nekem kétéves nokiagaris, és nem kaptam hozzá állványt :(

(#533) ALI_G válasza wrcboy (#532) üzenetére


ALI_G
veterán

az fasza :) menj vissza ahol vetted, hogy máris adjanak :)

(#534) ALI_G válasza Pilács (#531) üzenetére


ALI_G
veterán

Nokiánál 96900 az ára, legalábbis ahol én kérdeztem.

Ezt egy hivatalos nokia boltban mondták?

(#535) Balli


Balli
őstag

Se tokot, se allvanyt se csuklopantos pengetot nem kaptam:(

Athens 2004

(#536) verser233 válasza Balli (#535) üzenetére


verser233
senior tag

Hol vetted, ha szabad tudni? Az állvány még hagyján szerintem itthon nem lesz benne, de tok meg pengető még az ázsiai verziókban is van, szóval furi

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#537) ALI_G válasza Balli (#535) üzenetére


ALI_G
veterán

én ezekért az apróságokért (és a lehetőleg alacsonyabb árért) fogom nokia boltban megvenni.

(#538) Balli válasza verser233 (#536) üzenetére


Balli
őstag

Nem lehet tudni, mert a jezuska hozta:) Es Azsiai verzios. Mondjuk igazabol tok+csuklos pengetot nem igazan hasznalnam tehat elvagyok nelkule.
Egyebkent nyilvan en is varnek hogy megjelenjen Nokia boltban es ott vennem meg a mar csontig ragott okok miatt

Mas: parszor mar probaltam de nekem meg nem sikerult GPS kapcsolatot letrehoznom. Ha az alkalmazasokban elinditom a Hely programocskat- GPS adatok- Helyzet meghatarozas egyszeruen nem talal muholdat ha megyek utcan vagy kiallok az erkelyre sem. Nalatok konnyen megtalalja?

Athens 2004

(#539) verser233 válasza Balli (#538) üzenetére


verser233
senior tag

Ja értem, köszi! Persze a pengető nem olyan fontos dolog, de pl a tok egyeseknek az lehet. Enyém is ázsiai verziós ezek benne voltak és a 8gb-os kártya is, azért csodálkoztam csak, hogy te azt írtad nincs benne.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#540) #16820480 válasza Balli (#538) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha nincs engedélyezve, hogy felmenjen a netre, akkor elég lassú a műköldfogás. igaz nem ezen a telón, hanem 6110Navi-n és N78-on nekem percekig is eltart (akár 5-10 percig is, attól függ milyen (magas) épületek vannak a környéken)

(#541) Balli válasza #16820480 (#540) üzenetére


Balli
őstag

Akkor lehet ez a gond -par perc turelmem volt csak a muveletre- na majd kiprobalom

Athens 2004

(#542) #16820480 válasza Balli (#541) üzenetére


#16820480
törölt tag

:)
ja, a másik dolog meg az, hogy nekem a nokiamaps nem ugrott oda a pozíciómra amikor műholdat talált akkor sem. egyszer próbáltam, hogy leültem és néztem, hogy mikor talál már jelet, és egy idő után meguntam, és kijelöltem neki egy útvonalat, és simán elkezdett navigálni, pedig nem jelezte semmi, hogy valami változott volna ahhoz képest, amikor elindítottam.

(#543) csutkaa


csutkaa
senior tag

Végre megvan a telefon :C edigital-ból van és a csomagban minden benne volt amit a nokia.hu írnak.
8 GB kapacitású microSD
távvezérlős sztereó fülhallgató
tévé kábel
USB kábel
hordótáska
pengetővel felszerelt csuklópánt
hordozható állvány
etxtra stylus
telepítő mini DVD

a hordozható állvány a tokban van becsomagolva így ha a tok kimarad akkor a állvány is.
Jah és MADE IN HUNGARY :DDD eddig jó a telefon ;]

fóliát honnan tudok rendelni rá? :U

1
2
3
4
5

(#544) Balli válasza csutkaa (#543) üzenetére


Balli
őstag

Gratula a telohoz es udv a klubban :)

A folia az engem is erdekelne lehet dobnek ra egyet ha nem zavarja meg nagyon a vezerlest+kepminoseget.

Egyebkent arrol van valami infotok hogy mennyire lehet karcallo a kep? Meg a IPhone-rol olvastam hogy neki elegge jol megcsinaltak a kijelzojet ebbol a szempotbol es nagyon strapabiro, azert remelem ennek is

sheratan: Nokia maps-t meg nemprobaltam, na de majd hamarosan...

[ Szerkesztve ]

Athens 2004

(#545) papi77 válasza Balli (#544) üzenetére


papi77
addikt

Speedshop.hu-ról tudtok rendelni fóliát! Anélkül én sem fogom használni!

Az első: NOKIA 1611

(#546) #16820480 válasza Balli (#544) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért a szifonhoz nem lehet hasonlítani a kijelzőjét, ugyanis annak ütésálló üveg, ennek meg csak műanyag. szóval értemes rá fóliát tenni. soka mondják, hogy rajta hagyják a gyári fóliát, mert az miylen jó. én amikor vettem a mostani telómat, akkor egyből rakattam rá a boltban rendes védőt, mert a gyári fólia nagyon vékony. a mostani, ami rajta van nagjyából az ingnyak merevítővel egy kategória (talán egy kicsit puhább). szóval ami ezen át tud karcolni, az már átviszi a telefont is keresztbe.

(#547) ALI_G válasza csutkaa (#543) üzenetére


ALI_G
veterán

edigitálban pont van olyan is. menj vissza, bár én grátiszba belealkudtam volna a helyedben :)

(#548) Balli válasza #16820480 (#546) üzenetére


Balli
őstag

nos akkor en is berendelek egy foliat. Azt en is olvastam hogy masok rajta hagytak a gyari foliat ami alapbol rajta volt, viszont az nekem vonalakkal volt diszitve olyan stilusban mint a hatlap, ugyhogy le kellett vennem.

papi77- neztem a speedshopban a folia termekek kozott, es az 5800 kiegeszitoi kozott is hozza foliat de nem lattam, esetleg egy linket tudsz adni? MAshol sem talaltam..

Athens 2004

(#549) ALI_G válasza Balli (#548) üzenetére


ALI_G
veterán

az 5800-ákon olyan van, használhatatlan az a fólia a hullámok miatt. De egy fólai 1-2000 ft, túró a masina árához.
Bármely a kijelzőhöz méretezett fólia tökéletes hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#550) Balli válasza ALI_G (#549) üzenetére


Balli
őstag

igen hullamos volt nekem is, ebben az esetben nemertem hogy hagyhatjak fent a kedves tulajok, na majd beszerzek egy normalis foliat

Kozban lassan elindulok a munkabol, ugyhogy BUEK mindenkinek :))

Athens 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.