Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Otisz válasza AMD Power (#1831) üzenetére


Otisz
őstag

Tökéletes rajta a Garmin.
Sokkal élvezhetőbb, mint mondjuk az E51-emen volt :C

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1852) felleg válasza Illető (#1846) üzenetére


felleg
csendes tag

Anno a 3650.re a smartmovie volt a kedvencem - remek lejátszó, kezelte a fektetett módot és a feliratot, volt saját paraméterezhető konvertere, lehetette normálisan tekerni, megadott időponthoz ugrani, sötöbö.
a leírtak alapján messze magasan veri a lehetőségeket - nincs vkinek kedve kipróbálni? :))

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#1853) zsolidodd válasza blueMerle (#1828) üzenetére


zsolidodd
senior tag

ehh, megtaláltam, a kabátom zsebében maradt....

(#1854) zso79 válasza felleg (#1852) üzenetére


zso79
őstag

Már többen is próbáltuk, többször is volt róla szó, hogy szar 5800-n... Majd lesz ehhez való verzió is

(#1855) Otisz válasza felleg (#1852) üzenetére


Otisz
őstag

Nagyon ratyi rajta...

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1856) mukievil


mukievil
tag

Srácok, az elsö kamerát müködésbe lehet hozni valahogy , hogy azzal fényképezzek ?? Vagy csak videohivásnál kapcsol be ?

(#1857) felleg válasza Otisz (#1855) üzenetére


felleg
csendes tag

Bocsi, srácok, a smartmov nevét eddig még sehol sem vettem észre, csaka core player-t. lehet, h lemaradtam, és a core a smartmov utódja?
:B

*Commodore 64 * floppy meghajtó! * magnó * 2 joy * peros Junoszty *** preszpléjontép!

(#1858) Otisz válasza mukievil (#1856) üzenetére


Otisz
őstag

Csak videohívásnál müxik, bár lehet idővel kihoznak rá valamilyen okosságot (én nem látom értelmét)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1859) mukievil válasza Otisz (#1858) üzenetére


mukievil
tag

Ahham, értem , köszi, igazábol csak szorakozni akartam, meg vki mondta, hogy tükörnek használja :D, csak poénkodni akartam :)

(#1860) lorand99 válasza felleg (#1857) üzenetére


lorand99
tag

a smartmovie és a coreplayer két külön dolog

(#1861) AMD Power válasza Otisz (#1851) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt látod elhiszem. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1862) ALI_G


ALI_G
veterán

valaki talált már stream-es playert?

(#1863) mukievil


mukievil
tag

Na egyébként röviden én is irok vmi kis véleményt a telefonrol:
-Nagyon jol nézki, nem recseg ropog vészesen, viszont félek, ettöl a kemény boritástol, hogy ha leejtem törni fog.
-Wlan nagyon gyenge egyenlöre ugy veszem észre, laptopom sokkal jobb.. bár még nem használtam sokat, csak igy elsö benyomásra
-kamera nagyon ratyi, csak nagyon jo fényviszonyok között müködik, jol
-viszont fülesben, mondjuk mélykiemeléssel, meg ilyenekkel egész jo, de a samsung mp3 lejátszomat nem sokkal gyözheti le, bár vmivel jobb azért
-gyakran elöjönnek bugok, hogy vmit nem lehet bezárni
-számomra a füles, és távirányito hossza használhatatlnul aránytalan

-sztem jo gyors
-minden benne van ami kellhet
-aksi nekem jol birja 3 nap simán
-hangja kihangositva eszméletlen, "örül" a nagy jacknak :)

Hát most több negativumot mondtam, inkább csak azért, mert a többi dolog viszont minden faszás benne :), kicsit szokatlan még a menü, néha nemtudom mit mivel zárok be, illetve teszek le a háttérbe, söt erröl kérdzni is szeretnék, hogy mikor zárja be pirossal, és mikor teszi le háttérbe :), ? vagy összevissza ?

(#1864) lorand99 válasza mukievil (#1863) üzenetére


lorand99
tag

javát gyakorlatilag mindig bezárja piros gombra, symbiannál ez az arány kisebb, ott többször teszi háttérbe. de nagyon változó, programja válogatja.

(#1865) manokaki


manokaki
őstag

végre letöltehető ingyé a saját letöltésben a telcsin az Adobe Reader 2.5 meg még számos dolog !!!

Ha valakit érdekel !

A.

(#1866) ALI_G válasza manokaki (#1865) üzenetére


ALI_G
veterán

nem találom a linket...help! :)

(#1867) manokaki válasza ALI_G (#1866) üzenetére


manokaki
őstag

benyomod a telon a Menü gombot , aztán balra ott, a letöltésekre nyomsz ! majd , hogy kinyissa csatlakoznia kell vagy wifin vagy a szolgáltstod által a Netre és ugy tölti le a frissitéseket , majd a legelső helyen az Alalmazásokon belül találod meg legfelül !!

üdv.A.

[ Szerkesztve ]

(#1868) ALI_G válasza manokaki (#1867) üzenetére


ALI_G
veterán

jahogy ott...azt hittem nokia oldalán van fent.

(#1869) toldy


toldy
őstag

a letöltéseknél holt tduom beállítani h min keresztül csatlakozzon? wi-fin szeretném

Az élet nem habostorta.

(#1870) No-kia válasza lorand99 (#1864) üzenetére


No-kia
őstag

java játékokkal hog ytudsz játszani? vagy is azt tudom hogy hogy, de mondjuk ha nyomnod kell az előrét meg közben az ugrást? máásik példa.: mondjuk emuval (ha lesz) , super mariot hog ylehet majd játszani? nekifutásos ugrást tuti nem tudsz csinálni , nem?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1871) gti16v


gti16v
őstag

létezik,hogy wi-fin nem tudok(lehet) nyomtatni?

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1872) scofield82


scofield82
csendes tag

Srácok Ti nem vetttétek észre h a beépitett real player milyen fasza kis lejátszó?
egy baja van h avit nem támogat de mp4re konvertált filmet teljesen jóll viszi. Tvc-vel fél óra átkovertálok egy avit rá és meg jobb lesz mintha az eredeti avi fájlt rakom be hisz a konverteren belül tudod szabályozni ahangerőt...
aki meg lusta konvertáni.... éjszaka pl 5-6 filmet simán átkonvertál reggel csak rá kell tenni a telóra
N82őn core playerrel is csak mp4re konvertált filmet néztem és azt kell mondjam ide már a core player is szükségtelen bőven elég a real player :K

(#1873) scofield82


scofield82
csendes tag

viszont egy kérdésem lenne. ezzel a telóval lehet adatkábelen keresztül netezni? omniával lehetett (bár az egy szar) Ezzel meg nem tudok rájönni h lehetne...
Csak annyira kéne a net h telón keresztül szoftot frissitsek mert NSu még nem lát semmit és többen irták h telóról lehet...
Sim kártyáról le van tiltva a wap meg az ilyen szarok::D
routerem meg majd csak 2 hét mulva lessz
valaki mondja meg a tutit:D

(#1874) Otisz válasza scofield82 (#1872) üzenetére


Otisz
őstag

Szerintem is frankó.
Csak az az egy hiányossága van amit le is írtál, ellenben én is fél óra alatt átkonvertálok egy filmet, ami nem nagy idő (nem rohanok, ráérek)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1875) NGyuri válasza scofield82 (#1873) üzenetére


NGyuri
aktív tag

ezt próbáld meg:
[link]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1876) No-kia válasza No-kia (#1870) üzenetére


No-kia
őstag

senkisem játszik java-s játékokkal? vagy bármilyen játékkal ami nem kimondottam s60v5 re van írva?most jut eszembe, a nokia miért is nem használja a 4 es számot? azt tom hog yvmi finn es dolog

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1877) toldy válasza No-kia (#1876) üzenetére


toldy
őstag

Kérédsemre senki ?

No-kia: nekem egy javás játéknál megjelent a képen alul egy 4+1 irányú "gomb" valamint egy jobb és egy ball szoft gomb ( ha elforgattam akkor ez átkerült a job oldalra). A 4es számot meg tudtommal azért nem használja mert ázsiába a belszerence, halál száma ( valjuk be ázsia elég nyag piac h beleszoljon az ienekbe) ha vmit nem jól tok javítsatok

Az élet nem habostorta.

(#1878) No-kia válasza toldy (#1877) üzenetére


No-kia
őstag

ó én ezt értem, tudom már láttam videón, de ha két dolgot kell egyszerre csinálni akkor mitörténik?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1879) blueMerle válasza toldy (#1877) üzenetére


blueMerle
veterán

"nem jól tod" mert a 4-es szám a finneknél szerencsétlen szám, ahogy Nokia is finn gyártó. :) Köze nincs ázsiához, másrészt ázsia nem egy kultúra, nem egy ország hanem egy kontinens, sokféle kultúrával és országgal ofkorsz...legalább gondold végig azt amit leírsz egyszer :U

(#1880) toldy válasza No-kia (#1878) üzenetére


toldy
őstag

azt sajna nem tom mert nem olyan játékot játszottam

Az élet nem habostorta.

(#1881) toldy válasza blueMerle (#1879) üzenetére


toldy
őstag

Köszi, hogy javítottál, és nem voltam benne bíztos ezért írtam hogy javítsatok. Egyébként én ezt is olvastam( de hogy hol azt már nem tudom megmondani, már rég volt). És tudom, hogy ázsia nem egy ország hanem egy kontinens és valjuk be unblokk egy nagy piac, szerintem. És ezentúl ügyelek a helysírásra. :U

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#1882) No-kia válasza toldy (#1880) üzenetére


No-kia
őstag

kár, kíváncsi vagyok multitouch nélkül mi történik :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1883) Karma válasza blueMerle (#1879) üzenetére


Karma
félisten

Rosszul tudod, toldy mondja jól.
Az ázsiai piac miatt tették, semmi köze a finnekhez. Forrás, "as a polite gesture to our Asian customers, we decided move from 3rd Edition directly to 5th Edition. In Asia number 4 means bad luck.", egy Nokia marketinges szájából.

“All nothings are not equal.”

(#1884) toldy válasza Karma (#1883) üzenetére


toldy
őstag

Akkor mégis jól tudtam? Bár vissza emlékezve lehet hogy az engadgetmobile-n olvastam :F

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#1885) blueMerle válasza Karma (#1883) üzenetére


blueMerle
veterán

Utánaolvastam wikipédián és igazatok van:[link]

Ezek szerint nagyon sok helyen olvastam/hallottam ezt rosszul és tévesen, Nokiások szájából is, igaz, egy sem volt manager beosztásban :))

A finneknél a négy épphogy szerencseszám: :B :B :B
A finnugor népek komi mitológiájában négy tojásból keletkezett a világ.

[ Szerkesztve ]

(#1886) lorand99 válasza No-kia (#1882) üzenetére


lorand99
tag

szerintem egyértelmű. olyan mintha a telódon egyszerre csak egy gombot használhatnál. így megy ez itt is..

más multi-touch, elég komoly kivitelben :D

[ Szerkesztve ]

(#1887) No-kia válasza lorand99 (#1886) üzenetére


No-kia
őstag

igen így gondoltam, a surface-t már láttam régebben is, ezért jó lenne ha elterjedne a multi touch, mert szerintem ez azért elég nagy érvágás

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1888) student


student
őstag

ha megvetetem angliába 74k-ér nokia boltba, akkor itthon is tudom nokiánál gariztatni 2évig?

(#1889) Viktor0610 válasza student (#1888) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben számlát is kérsz igen. Legalábbis fordítva így működik. :D

Xiaomi 13T

(#1890) student válasza Viktor0610 (#1889) üzenetére


student
őstag

:R

(#1891) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Garminnal kapcsolatban kérdsezném, hogy nektek megy a házszám beírás? Minden mást enged begépelni, csak ezt nem. (próbáltam, hogy valami más alkalmazással akad-e, de nem találtam ilyet)

[ Szerkesztve ]

(#1892) NGyuri


NGyuri
aktív tag

néha hasznos lenne a vaku ledek elemlámpakénti használata, de mindeddig nem találtam ré jó progit; mind a SpotOn, mind a LightCtrl csak a piros ledet kapcsolja be (vagy persze a képernyőt).
Ismer vki erre vmilyen más progit?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1893) NGyuri válasza zsolidodd (#1891) üzenetére


NGyuri
aktív tag

nekem sem megy a házszám beírás. legutóbb olyan problémám volt a Garminnal, hogy a képernyő nem reagált naviközben, de az utat mondta rendesen.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1894) Otisz válasza zsolidodd (#1891) üzenetére


Otisz
őstag

A házszám beírása még nem megoldott, de az illetékesek már rajta vannak az ügyön ;)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1895) gti16v


gti16v
őstag

Na hell

Feltettem a best black listet….mert szerintem a handy black listnem túl hatékony(egy rövidet kicsöng,és csak utána lesz foglalt)tehát cél személy feltételezheti a,hogy kinyomom….
Elemben a best back list nem csinál ilyet,azonnal foglaltat jelez,de viszont nem tudom ,belőni rendesen,tud valaki ebben segíteni?
A probléma az,hogy egyszeri kicsöngésnél müxik tehát foglaltat jelzek az emberkének,de ha újra hív még egyszer akkor már nem….tehát milyen beállítást rontok el….(persze ha visszamegyek az alkalmazásba és újra beállítom,akkor egyszer újra működik..

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1896) NGyuri


NGyuri
aktív tag

szótár, akit édekel. Ugyan s60v3-as de meg v5 alatt is. [link]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#1897) zso79 válasza student (#1888) üzenetére


zso79
őstag

student: nekem anno a 6230i-m volt Angliából, számlával intézték simán a garanciát. Persze fw frissítés magyarra fizetős volt.

(#1898) ALI_G


ALI_G
veterán

A letöltés menüm miért nem frissül? :F meg ykörbe ez a bizbasz, de semmi nem lesz belőle végül.

(#1899) zsolidodd válasza NGyuri (#1896) üzenetére


zsolidodd
senior tag

köszi! nem is gondoltam volna, hogy megy v5 alatt is...

(#1900) NGyuri


NGyuri
aktív tag

nem ismer vki olyan alkalmazást (témát?), ami megmutatja az akkuszin százalékban vagy valahogy színezi?
Van a PhoNetInfo progi, az többek között ezt is mutatja, de jobb lenne, ha készenléti képernyő lenne. Találtam még egy battery manager progit, de ehhez meg Phyton kell.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.