Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22051) deka10 válasza Watto1991 (#22050) üzenetére


deka10
senior tag

Esetleg próbáld meg belerakni másik telóba vagy kártyaolvasóba, ha ott működik akkor formázd a telót, ha nem akkor valamikor valamiért levédted. Ez csak szoft frissítésnél jön elő, nekem is volt annó ilyen problémám akkor nem tudtak segíteni csak a kártyaformázás segített, de azóta már lehet van rá progi, vagy próbáld meg azzal a jelszóval amit általában szoktál használni.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#22052) old rocker válasza stewe780 (#22049) üzenetére


old rocker
veterán

ja, bocs, az előzőkhöz csatlakoztam. A frissítés.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22053) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Felraktam én is az 52-es fw-t. Örülök, hogy a Nokia nem felejtette el ezt a telefont. Igaz olyan nagy dolgot nem hozott magával, de kijavították azt az idegesítő dolgot, hogy amikor a menübe ráböktem egy ikonra akkor elcsúszott a menü és nem nyitotta meg az alkalmazást. Szerintem a rendszer is gyorsult, és a qwerty bill. is használhatóbb lett.

Sokkal kevesebbszer ütök mellé mind gépelésnél mind a menüben, most már végre azt csinálja a telefon amit szeretnék, hogy csináljon. Azt hiszem ismét beleszerettem. :)

(#22054) kp78 válasza Gabesz1019 (#22053) üzenetére


kp78
addikt

Én egy számomra igen fontos javulást vettem észre, bár még csak pénteken figyeltem meg, mert akkor volt meló.
Korábban a BT fülessel gondolt egyet, ott volt mellette, és mégis bontotta a kapcsolatot.
Remélem nem kiabálom el a dolgot, de ez pénteken egyszer sem jelentkezett, korábban viszont 1-2 de max 3 óránként tuti szétkapcsolt, volt, hogy pont mikor elindítottam egy hívást, és olyankor se a fülesben, sem a telefonon nem volt a hívott fél.

(#22055) cruyff válasza old rocker (#22052) üzenetére


cruyff
tag

hogy hogy szétcseszte??
mert én még nem frissítettem 52-esre, de SPB-t használok és nem teszem fel az új fw-t, ha nem működik rajta az SPB Shell...

[ Szerkesztve ]

(#22056) kp78 válasza cruyff (#22055) üzenetére


kp78
addikt

Én csak rövid ideig próbáltam SPB-t az 52-es szofttal, de nem volt gondom vele, ugyanúgy ment mint korábban.
Csak próbálom magam leszoktatni az SPB-ről, mert bár nagyon tetszik, de "sokat eszik", olyankor ki szoktam lépni belőle.

(#22057) stewe780 válasza kp78 (#22056) üzenetére


stewe780
őstag

Nem az SPB eszik sokat, csak ebben a telóban kevés a tápérték :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22058) kp78 válasza stewe780 (#22057) üzenetére


kp78
addikt

Így is lehet nézni végül is :DDD

(#22059) stewe780 válasza kp78 (#22058) üzenetére


stewe780
őstag

Amúgy engem is ez az egy ami visszatart az SPB-től. Viszont ez az 52-es firmware, le a kalappal előtte :R , tényleg minden hiba kijavult, most néztem, az opera mobile, régen nekem forgatáskor kilépdesett, most nem teszi! A menü is most nagyon jól kezelhető, ha rányomok az ikonra nyomást vesz, nem scrollt, ha meg húzom akkor tudja, hogy scroll, szóval nem kell másik hot, meg nem hot menüt keresgélnem rá, amivel az a gány menüje leváltható.

Én most először érzem azt, hogy ha valaha kijön még1 frissítés, nem vágom rá egyből a telóra, hanem bevárom a véleményeket, mert most annyira egyben van a gép az 52-essel.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22060) Gabesz1019 válasza stewe780 (#22059) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Én is így érzem, hogy nagyon egyeben van az 52-es fw-el. Nem tudom, hogy lesz-e újabb frissítés, ha újabb rendszert nem adnak ki rá akkor szerintem nem. Mindenesetre nagyot nőttek a szememben Nokiáék, hogy egy több mint 2 éves modellt még mindig támogatnak, Apple-éken kívül szerintem nem sok ilyen gyártó van.

(#22061) old rocker válasza cruyff (#22055) üzenetére


old rocker
veterán

Voltak alkalmazások az SPB kedvencekben, meg a készenlétin, amiket egyszerűen törölt - mármint az ikonokból, de még az alkalmazás listából is. Később helyreállítottam.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22062) Bailey


Bailey
senior tag

Nekem kb.3 hete van meg a telefon.Előtte 5230 volt,de hiányzott a wifi,ezért váltottam.A V51-el szerintem lassabb volt,a kijelzője érzéketlenebb mint az 5230-nak,és nekem is volt az a hiba hogy a főmenüben ha ráböktem egy ikonra elcsúszott az egész menü mintha scrolloznék.Ez egy kicsit bosszantott eddig mert a két készülék hardverben majdnem ugyanaz.Szerencsére a V52-ben ezeket mind kijavították.
Illetve egy nem fontos csak érdekes dolog hogy az 5230-nál ha belépek a főmenübe akkor van egy animáció,mintha a háttérkép két oldalra elcsúszna.Ez nekem nincs pedig egy Mediamarktban kirakott 5800-án működött,de a másik MM-ban levőn nem volt.Ezt akkor a régebbi szoftveres 5800 tudta?Mert én 50-el vettem,majd frissítettem 51-re és 52-re de egyik sem csinálja.Tudom ez legyen a legnagyobb probléma vele :B
Viszont rádiót ezelőtt nem hallgattam rajta,de most megnéztem hogy van-e RDS.
És nekem csak a Bartóknál írja ki a nevet,pedig több adónál mutatja hogy van rds.
Amúgy szerintem nem lesz több frissítés,mert a mostanival végre úgy működik ahogy már az elejétől kellett volna.Aki többet akar vegyen S3-as telefont.
De azért jó pont a Nokiának hogy ha kell akkor 2 évig javítgatják a szoftvert hogy végre rendesen működjön :C

[ Szerkesztve ]

(#22063) stewe780 válasza Bailey (#22062) üzenetére


stewe780
őstag

Menü/Beállítások/Személyes/Témák/Általános/Opciók/Témahatások/Be

Én tegnap hallgattam vele a roxy rádiót, írt ott minden szirszart, www.roxy, telefon, email, lent futott sávban, szerintem ezeket mind az RDS-ből szedte.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22064) Bailey válasza stewe780 (#22063) üzenetére


Bailey
senior tag

:R Köszönöm!
Ezt nem is tudtam.Ezek szerint az 5230-on ez alapból be volt kapcsolva,ezen meg nem.
A rádiót csak lakásban próbáltam.Lehet hogy ha jobb a vétel működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#22065) pimmi


pimmi
senior tag

probáltam a gps-t, csak a szobában egenlőre.
az normális hogy nem talál holdat ? a másik hogy azt nem lehet valahol beállitani hogy automatikusan átálljon nappali vagy éjszakai nézetbe, a garmin tudta ezt.
- és az miért van hogy a gps menüben nincs kijelzőhang mikor megérintem ?
köszi

---én is feltettem az uj szoftot, nekem mintha a menüben más lenne a kép váltás, olyan áttűnéses vagy mi........

[ Szerkesztve ]

(#22066) pimmi válasza Watto1991 (#22050) üzenetére


pimmi
senior tag

FIGYELEM, NAGYON FONTOS! SZOFTVERFRISSÍTÉS ELŐTT, (HA ESETLEG MEGVÁLTOZTATTAD VOLNA) A TELEFON BIZTONSÁGI KÓDJÁT ÁT KELL ÍRNI AZ EREDETI KÓDRA: 12345-RE, VALAMINT A MEMÓRIAKÁRTYA SE LEGYEN KÓDDAL LEZÁRVA! EZZEL KIKÜSZÖBÖLHETŐ, HOGY FRISSÍTÉS UTÁN KÓDOT KÉR, DE SEMMIT NEM FOG ELFOGADNI, MAGYARUL KIDOBHATOD A KÁRTYÁDAT!!!!!

(#22067) hossszú válasza pimmi (#22066) üzenetére


hossszú
őstag

És ezért miért kellett kiabálni. :U

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22068) deka10 válasza pimmi (#22066) üzenetére


deka10
senior tag

Azért kidobni nem kell mert ha formázza akkor csak az adatokat veszti el de kártya utánna használható.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#22069) pimmi válasza hossszú (#22067) üzenetére


pimmi
senior tag

[link]
bocs innen volt

(#22070) pimmi válasza hossszú (#22067) üzenetére


pimmi
senior tag

[link]
bocs innen volt

(#22071) pimmi válasza hossszú (#22067) üzenetére


pimmi
senior tag

[link]
bocs innen volt

(#22072) pimmi


pimmi
senior tag

Mindenkitöl elnézést, a 3x ért, szarakodott a ph, a nagybetüt csak bemásoltam, ott azt irták kuka a kártya,,,,,,,,

- Menü/Beállítások/Személyes/Témák/Általános/Opciók/Témahatások/Be
ha ezt beállítom, jelentősen lassul a teló, a térképet a menük megnyitásán észrevehető, ez normális ?

- nekem az uj szoft fura, a menüben ha rábökök az alkalmazásokra, és onnan vissza mintha lassult volna - ?-

(#22073) stewe780 válasza pimmi (#22072) üzenetére


stewe780
őstag

Úgy összeszemetelted a fórumot, hogy senkinek nincs már kedve ideírni. :DDD :DDD

- ha témahatásokat bekapcsolod lassul a menüváltás. Igen, erősen koncentrál a témahatásra a gép, és lassabban végzi az alapfeladatát, a menüváltást.
- v52 hatására ha rábökök, lassult volna. Hát a fene tudja, lehet ezen vitatkozni, nálam tuti nem lassult, vagy legalábbis nem olyan mértékben, hogy észrevenném.
- szobában nem talál holdat az normális.
- automata éjszakai mód a mapsban, szvsz ilyen nincs, vagy legalábbis én nem találkoztam vele
- mapsban nem megy a kijelzőbökő hang, na ilyen nálam sehol sem megy, mert kikapcsoltam, zavart, szóval ezt nem tudom.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22074) pimmi válasza stewe780 (#22073) üzenetére


pimmi
senior tag

:R

(#22075) Sperafico


Sperafico
tag

Szerintetek ha beviszem a nokia mintaboltba a T-s készülékemet, frissítik a szoftját?
Nekem még a V40 van rajta, eddig nem akartam frissíteni mert semmi gondom nem volt vele, de erre a V52-re már én is frissítenék.

(#22076) stewe780 válasza Sperafico (#22075) üzenetére


stewe780
őstag

Voltak itt többen akinek már ráraktak független szoftot. Szerintem nézz ki valami jó kis bugot a v40-ből (ami akár még fontos is lehetne számodra, hogy működjön) és vidd be, hogy az a gondod, javítsák meg. Ugye máshogy nem tudják magasabb verzióra frissíteni, csak ha felrakják a független szoftot, ha viszont arra hivatkozva, hogy nincs t-s újabb szoft nem frissítik, akkor meg nem javítják meg a telefonod, szóval, ha garanciális akkor kérhetsz egy cserét, ami aztán vagy szintén t-s lesz és akkor kezdődhet az egész elölről, vagy független lesz és nyertél. Kíváncsi vagyok mi fog történni. A részedről egy próbát mindenképp megér.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22077) Pityu89


Pityu89
senior tag

Miért hal ki állandóan a rádióm? :O
Kapcsolgatom a csatornákat és lefagy, megmarad egy adónál és csak a telefon ki be kapcsolása segít. Már csináltam resetet is.

(#22078) Watto1991 válasza pimmi (#22066) üzenetére


Watto1991
senior tag

Leformáztam, így nem kér már kódot. Köszi mindenkinek.

1 kérdés: nektek mennyi hely van a telefon memórián (C "meghajtón") ? Nekem 47,2 Mb. Nem tudom mennyi a jó, az ideális.

(#22079) old rocker válasza Watto1991 (#22078) üzenetére


old rocker
veterán

Minél több, de a 47 mega királyság. Olyan 35 MB-ig még elmegy...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22080) stewe780 válasza Watto1991 (#22078) üzenetére


stewe780
őstag

Az új firmwarrel, ha nem rakod fel a béta mapsot 50 fölött kell lenned jóval. Nekem úgy 53MB a szabad, hogy már hülyére van telepítve, és van jó pár prog amit a c-re tettem. Szóval lehet még ott területet vadászni. Mondjuk 30 fölött szvsz tök mindegy mennyi hely van, végül is az egész szabad hely azért van, hogy megtöltsük :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22081) Watto1991


Watto1991
senior tag

Akkor jó, köszi.
Ennek a memória méretnek van köze ahhoz, hogy az Opera Mobile rendszerint összeomlik, ha blogokat olvasgatok vele ? Főleg, mikor képeket nagyítok. Elég idegesítő dolog.

(#22082) Prego válasza Pityu89 (#22077) üzenetére


Prego
senior tag

Most nekem is produkálta a hibát.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#22083) jety91 válasza Watto1991 (#22081) üzenetére


jety91
őstag

Rakd fel az újat (10.1) a hivatalos oldalról. Eddig nem lépegetett ki nekem.

(#22084) stewe780 válasza jety91 (#22083) üzenetére


stewe780
őstag

+1

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22085) pimmi


pimmi
senior tag

Van egy pár jó cucc [link]

(#22086) retesz147


retesz147
addikt

sziasztok!
letöltöttem a Nokia Photo Browsert,mükszi is rendesen, csak nem tudom beállítani, hogy az legyen az alapértelmezett képnézegetőm...ezt be lehet állítani vhogy? vagy ha mondjuk toltok le más zenelejátszót, azt se tudom alapértelmezetnek tenni...vagy ilyet nem is lehet? csak a gyáriakat lehet alapértelemzetként használni?
köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#22087) jety91 válasza retesz147 (#22086) üzenetére


jety91
őstag

Beállítások->telefon->alk.beállítások->Alapértelm.alkalm.-ok

Itt tudod állítani őket.

[ Szerkesztve ]

(#22088) Sperafico válasza stewe780 (#22076) üzenetére


Sperafico
tag

Voltam nokia mintaboltba, azt monda a fickó vigyem be a garlevelet, és felfrissíti v52-re.
Nem baj hogy T-s

(#22089) stewe780 válasza Sperafico (#22088) üzenetére


stewe780
őstag

Ennyit a szolgáltatói verziókról. :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22090) Sperafico válasza stewe780 (#22089) üzenetére


Sperafico
tag

De gondolom visszazárja, vagy nem? Így függetleníti tulajdonképpen?

(#22091) stewe780 válasza Sperafico (#22090) üzenetére


stewe780
őstag

A teló nem lesz független sim kártya szempontjából. A rajta futó szoftver viszont nem lesz telebarmolva T-s logókkal, meg T-s hülyeségekkel, ugyanaz lesz, mint a függetlené. És új szoft esetében a továbbiakban már mindig felrakhatod a függetlent, nem kell a T-s verziót kivárni. Bár szvsz már nem lesz több verzió, illetve engem nem zavarna, ha nem lenne, mert a v52 nagyon jól sikerült.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22092) jety91 válasza stewe780 (#22091) üzenetére


jety91
őstag

Amúgy sose értettem, hogy mi értelme ennek a baromságnak...

Mivel így sem lesz független a telefon, így értelmét veszti számomra ez a "szolgáltatói fw".

(#22093) retesz147 válasza jety91 (#22087) üzenetére


retesz147
addikt

sajnos így már próbáltam de semmi...amúgy írtam pü-t..

Xiaomi 13 eu dev...

(#22094) pimmi válasza jety91 (#22087) üzenetére


pimmi
senior tag

engem is érdekelne, ha sikerül

(#22095) pit stop


pit stop
addikt

Sziasztok!

Független 5800-m van, viszont külföldről (görögből). Jó ideje nem volt frissítve, de mivel mostanság böngésző rakoncátlankodik, így jó lenne. Viszont ma nokiánál azt mondták, hogy ha frissítem görög nyelv áll vissza...
Azt még megjegyzem ikonok alapján hogy jutok nyelvhez, meg angol (remélem) lesz, de továbbra is magyarul használnám telefont, azt hogy lehet megoldani ha nem lesz rajta alapból magyar nyelv? (amikor behoztuk ismerős átfordította, csak ő most nem elérhető, ezért nemtudom hogy s miként lehetne). Itt vagy pü-be előre is nagy thx.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#22096) Salvador20


Salvador20
őstag

van egy nem legális program, ami elvileg megváltoztatja talán az imei számot, vagy valamit a telefonon, nekem is külföldi volt és ezzel lehetett megbuherálni

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#22097) Salvador20 válasza pit stop (#22095) üzenetére


Salvador20
őstag

meg is van[link]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#22098) Főnike


Főnike
csendes tag

Sziasztok!
A zenelejátszónál mit tartalmaz az uj frissités?Most kaptam egy rendszerüzenetet,mikor megnyitottam...új frissités érhető el.Tudja valaki ez mi lehet bővebben?

(#22099) stewe780 válasza Főnike (#22098) üzenetére


stewe780
őstag

szvsz semmit

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22100) kp78 válasza Főnike (#22098) üzenetére


kp78
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.