Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22351) jety91 válasza kasa85 (#22349) üzenetére


jety91
őstag

Nekem ez van fent a telón: [link]

(#22352) kasa85 válasza jety91 (#22351) üzenetére


kasa85
őstag

:R Köszi.Meglesem milyen vele nem mintha az 52es szoft nem jönne be,de sajnos telhetetlen vagyok teljesítmény téren :) Néha pattog zene alatt a telo fülhallgatóval ,vagy anélkül.A zene beállításokban ha jól emlékszem lehetett állítani széles spektrumú legyen a hangszóró stb,de ezt nem találom elég régóta :F :O Lehet a frissítések folyamán tűntek el ezek a beállítások :F :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#22353) jety91 válasza kasa85 (#22352) üzenetére


jety91
őstag

Zene lejátszása közben: Opciók->Hangbeállítások->Széles sztereó

(#22354) feco88 válasza jety91 (#22351) üzenetére


feco88
tag

he-he :(( én ilyen téren megszívattam magam, az 1.1-es verziót raktam fel :C[link] és csak most olvasom, hogy ez nem engedi felrakni az ovi maps-ot így hiába próbálkoztam vele egész délután

(#22355) kasa85 válasza jety91 (#22353) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi. :R Alkalmazásokból akartam le játszani azért nem ment.Zene lejátszása programon belül az előadók mappájából ki választott zenével tudtam megcsinálni :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#22356) Prego


Prego
senior tag

Format factory 58XX XM profillal konvertálok filmeket, nem mindegyiknél és nem is azonos helyeken a telefon újraindúl.
Tipp esetleg hogy a forrásanyaggal van e gond vagy a formatfactory-vel?

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#22357) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok. Elolvastam most nosztalgiából a tesztet. Hát érdekes... :)
Anno az elsők között voltam aki megtette a telót. Akkor nagyon sokat szívtam vele.
Később valamivel jobb lett. Most, mik a vélemények a telóról? (csak kíváncsiskodom...)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22358) B1T3 válasza jacis (#22357) üzenetére


B1T3
addikt

Mint büszke N8 tulaj? :D

Én is 1-2 napja futottam át hasonló okokból. Ami biztos, hogy a cikk jókora részét lehetne frissíteni a mostani állás szerint, de azért a sok fotlozás sem biztos, hogy elég sokszor. Sokan C6 szoftot erőszakolnak rá. :D

(#22359) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

csak a "gyári" böngészőt lehet használni, vagy lehet rá másikat is telepíteni?

(#22360) stewe780 válasza jacis (#22357) üzenetére


stewe780
őstag

Kiforrott bugmentes. Mindent tud amit az N8, csak kicsit lassabban (kivéve kamera), az N8 árának kb. 35-40%-áért.
Soxor beleolvasok az N8 topicjába, hát ami ott megy. :F Fagyások bugok, alaphelyzetbe állás... még jó, hogy nem kell kikapdobálni az akksit egy reboothoz. Nem tudom hogy bírjátok, de azért kell vérmérséklet ahhoz, hogy annyi pénzért szívassák a usert amennyit azért kérnek.
Nekem most úgy tűnik, hogy kell annak is vagy 2 év, mire ilyen stabil lesz, mint most az 5800. Hiába, a Nokia malmai lassan őrölnek...

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22361) old rocker válasza stewe780 (#22360) üzenetére


old rocker
veterán

ja-ja! Lásd E52-es... gyorsan-gyorsan, dobjuk piacra, aztán majd kijavítjuk a szoftveres hibákat! Volt is elég rendes szórás....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22362) Bailey válasza Sanyi.mTs (#22359) üzenetére


Bailey
senior tag

Ez egy okostelefon :) Tehát feltehetsz rá rengeteg programot.Böngészőből az Opera Mobile-t vagy az Opera Minit ajánlom.Ezek jól kezelhetőek és sokkal kisebb adatforgalmat generálnak mint a gyári,így ha nem wifin böngészel sokkal gazdaságosabb is.
Az OVI áruházból telepítheted őket.

[ Szerkesztve ]

(#22363) stewe780 válasza old rocker (#22361) üzenetére


stewe780
őstag

Az N8-nál viszont úgy kinyírható a gép, hogy be sem kapcsolható többé. Úgy tűnik hardveresen sem 100-as, nem bírja az állandó nyúzást.

Jut eszembe, E52... nem kívántál Joe Bácsinak boldog karácsonyt? Biztosan jól esett volna neki :DDD :DDD

Sokat egyébként nem szarakodhat a Nokia, mert az Android nagyon jön. Tegnap például feleségem megkérdezte, hogy: - Mi az az Android?
MEGALOL! :Y :DDD Nem gondoltam, hogy valaha ilyet fogok hallani tőle. Mondjuk ehhez ismerni kell a feleségemet, ez kb. felér egy olyannal, mint, hogy én berobogok a konyhába és megkérdezem, hogy a mézes sütibe mennyi méz kell, mert haver hívott, hogy sütöget otthon, és ezen kezdtünk el vitázni a telefonba... na ez utóbbi nem fog bekövetkezni soha, míg azt androidos kérdés elhangzott, szóval valamit tud ez a google. :U

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22364) kasa85 válasza Prego (#22356) üzenetére


kasa85
őstag

Nem a progi a hibás mivel nálam is ugyan ezt csinálja.Próbáltam mással is konvertálni,de ugyanúgy fagyott.Beszürkül és utána csíkosodik a kép,és utána ujjra indul a készülék Pin kód kérése nélkül ami proci fagyásra gyanakszom.A Program amit használsz annyira a határán járatja a készüléket,hogy valami oknál fogva lefagyasztja a telót.Szinte minden oprendszert próbáltam,a főzöttől az eredeti softokig,és sajnos azt kell mondjam nem segít.Max azzal tudod csökkenteni ezeket a fagyásokat,ha valamit is telepítesz a 8gb os memóra telepíted,és nem telóra így meghagyva 70mb szabad helyet.Érdekesen vettem ha több a memó foglalása akkor többet fagy az adott filmnél.Általában 30pert,és 120perc között szokott előjönni 1x vagy 2x.A volt kolegámnak is ilyen telója volt,és azt kell,hogy mondjam ő valami Neros fost használt mert szarabb volt a képminőség,és imádkozni kellet,hogy a hang ne késsen mert volt akár 30sec késések is.Persze nálla nem fagyott,és érdekesen nálam sem amiket át küldött.Volt aminek jó volt a képe,de közel sem az általad használt programhoz képest,és a hang is 5 filmből 3 jó volt :) Az volt a komoly mikor a Sárkány visszatért néztük a kolegámmal nagy pofozkodások után a bla bla bla jött akkor adta le a telo a csattanos és puffanós hangokat,hát mit ne mondjak ez a Broslee tényleg gyors volt :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#22365) B1T3 válasza stewe780 (#22363) üzenetére


B1T3
addikt

Ez azért van, mert a telefonos reklámok 90%-ában a kulcsszavak a következők: okostelefon, Andriod, Andriodos, Andriodos okostelefon, megapixel.

(#22366) old rocker válasza Bailey (#22362) üzenetére


old rocker
veterán

Annyiban szűkíteném a javaslatod, hogy Opera Mini oké, de az Opera Mobile keményen odavág az adatforgalomnak, szerintem...
Nem Stewe, bunkó voltam, pedig kívánhattam volna valami kellemes 3310-est neki...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22367) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ugye csak én nem találom a zenék közt a "keresés" opciót?...
V.50.-es szoft.... mert az, hogy oldalraforditott állapotban nincs numerikus billentyűzet, azt már sikerült feldolgozni. de nagyon nem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22368) Watto1991 válasza stewe780 (#22363) üzenetére


Watto1991
senior tag

Az a vicc, hogy keresztanyám most kapott új telefont és első kérdése az volt, hogy: "Ebben már van android?" Tőle nem vártam volna ilyen kérdést. Érdekes..

[ Szerkesztve ]

(#22369) ultio


ultio
senior tag

Sziasztok!

Most készülök 5800-as telót venni lehetőleg 2 év gyártói garanciával és a szokásos kiegészítőkkel.
Jelenleg itt a legolcsóbb. Tud valaki olcsóbb helyet, illetve szerintetek van esély arra, hogy január elején csökkenjen az ára?

Köszi előre is!

u.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#22370) Prego


Prego
senior tag

Melyik brando védőfóliát ajánljátok 5800-hoz? Protector Plus vagy ULTRA CLEAR Protector Plus?
Vicc hogy ez utóbbi az olcsóbb párszáz forinttal.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#22371) jety91 válasza Prego (#22370) üzenetére


jety91
őstag

Akkor az olcsóbbat :)

ultio: nem fog nagyon csökkeni az ára, anno 99ről indult, és a mostani ára eléggé barátságos már.

[ Szerkesztve ]

(#22372) jacis válasza stewe780 (#22360) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért egy kis tulzás van abban amit leírtál ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22373) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

próbálnám beröffenteni a gmail accountomat 5800-ra, ezzel kapcsolatban van 1-2 kérdésem:

1. mennyire műxik jól a Nokia Messaging? A Telenornál 1ft havonta, szal ha jó, akkor beleinvesztálok :C A klienst letöltöttem és telepítettem, de semmi változást nem látok a telefonon. 1ébként ha fut a Messaging, akkor folyamatosan 3g v Edge kapcsolatot fog használni a telefon?
2. tud-e vki vmit arról, h miért nem műxik a m.google.com/mail? Érdemes-e máshonnan leszedni a Gmail klienst és ha igen, akkor honnan? (Ami sem a "gyártó" oldalán, sem a Storeban nincs meg, pedig amúgy free, azzal kicsit tartózkodó vagyok)
3. ha simán felveszem a gmail accountomat a postafiókok közé, miért csak a letöltést lehet időzíteni, az értesítést nem? Mit takar egyáltalán az értesítés pontosan? Hiába állítom be, semmi sem történik...
4. van az alkalmazásaim között olyan, h Email és Email beáll. (rózsaszín v vmi ilyesmi színű @ a jelük), bármelyikre rányomok, megkérdezi, h a netet használhatja-e, aztán bármit válaszolok, kilép ... emmi? (van egy Nokia Email nevű alkalmazás telepítve, lehet, h én tettem fel régebben, az előbb leszedtem, de közben visszakerült, lehet, h a Messaging telepítője tette vissza - lehet, h azé a két ikon, bár attól még mindig nem tudom, mit kéne csináljon és miért nem teszi :) )
5. az alkalmazások/beállítás varázsló/email beállítása menüt próbálom, szintén az történik, h indítás, utána felkészül a telepítésre, megkérdezi, h használhatja-e az alkalmazás a netet, majd kilép... miért?

Köszi előre is!
(még annyit, h van mobilnetem, szal biztos h nem az okoz gondot, h engedélyezem, de nem tud kimenni a netre a problémás alkalmazás)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#22374) xmad


xmad
őstag

valakinek megvan teljes verzióban az IM+ all in one messenger S60 V3 -ra? az légyszi priviben irjon már rám. köszi előre is

(#22375) Magicrat


Magicrat
tag

Szevasztok!

Kissé elmaradtam az utóbbi időben szinte mindenben a telóval kapcsolatban, csak zenét halgatok (BH-503-as fülessel=nagyon fasza, és a fülem sem fázik kint :R ) meg képeket nézegetek stb...
Viszont gondoltam felrakom az OVI maps-ot, de nokia azt mondja min 40-es szoft kell hozzá. Nekem meg 20-as van még :DDD
Melyik szoftot érdemes szerintetek feltenni, illetve melyiket ne? mi most perpillanat az álláspont? :F
Köszi
Magicrat

(#22376) stewe780 válasza Magicrat (#22375) üzenetére


stewe780
őstag

52-esnel jarunk, az a legutobbi fuggetlen, a szolgaltatoi verziok lehet meg kisbbek. A mostani v52 nagyon jó! Az alatt voltak gondok, a20-ashoz nem tudom hasonlitani, olyanom sosem volt.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22377) kp78 válasza Magicrat (#22375) üzenetére


kp78
addikt

Ha FOTA-n vagy számítógéppel csinálod nem fogsz tudni választani.
A legújabb amúgy az 52-es szoft, de ha függő a telefon, akkor elképzelhető, hogy 1-2-vel korábbit fogja csak felkínálni, amit még a szolgáltatód engedélyezett.
De mindenképp érdemes frissítened, mert az a 20-as valóban őskövület :DDD
Szóval mentsd le az adatokat, és hajrá :)

Szerk.: míg írtam megelőztek :DD

[ Szerkesztve ]

(#22378) Magicrat válasza kp78 (#22377) üzenetére


Magicrat
tag

Köszi a válaszokat, Vodás a ketyere (és lassacskán 2 éves is asszem :DDD )
Már mentek is. Egyébként látom valahol, hogy mit változtattak melyik verzióban, mert a nokiánál elsőre nem találtam ilyet... vagy béna vagyok csak :F

(#22379) stewe780 válasza jacis (#22372) üzenetére


stewe780
őstag

En igy latom. Ha a funkciokat nezed, nincs nagy kulondbseg. Ott a brutal fenykepezo, meg a 3d-s jatekok. Ezert nekem draga az N8. Ja es amennyi fagyas meg bug van benne... szvsz az idegrendszeremnek, meg a penztarcamnak is ugy jobb, ha varok meg a vasarlassal.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22380) kp78 válasza Magicrat (#22378) üzenetére


kp78
addikt

Az enyém is vodás, és nekem felment az 52-es szoft.
Akkor csak hajrá!

(#22381) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Egy kis érdekesség: [link]

Külsőre bejönne, bár arra azért kíváncsi leszek, mire lenne belőle valami :D

Everybody lies.

(#22382) ultio


ultio
senior tag

Megvettem végül ma a fekete 5800-as telefont.
Korábban egy Nokia 6131-et használtam. Ha lementem róla az adatokat, akkor rátudom tenni azokat a 5800-asra?

rasti rusti

(#22383) stewe780 válasza ultio (#22382) üzenetére


stewe780
őstag

Grat a telohoz!
Anno en egy 6300-rol raktam at mindent, szoval mennie kell. Azt, mar, hogy mivel szinkronizaltam lovesem nincs, szerintem probald meg az ovi suite-al.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22384) jacis válasza stewe780 (#22379) üzenetére


jacis
nagyúr

Tovább nem offolok, de ezt még leírom...
Tudod az furcsa csak, hogy nekem bizonygatod azt, hogy az N8 mennyit fagy meg milyen rossz és neked nincs ilyen telód nekem meg van :) Amúgy ha nem haragszól nekem úgy tűnik, hogy csak magadat akarod nyugtatni. (részemről lezárva)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22385) Magicrat válasza kp78 (#22380) üzenetére


Magicrat
tag

Tényleg az 52-es ment fel rá. És WOÁÁ!! :C :C :C
Végre van a főképernyőn alkalmazások sor és külön emberkék is. Erre már rég vártam :))
THX
Magicrat

(#22386) kp78 válasza Magicrat (#22385) üzenetére


kp78
addikt

20-ban volt már egyáltalán kinetic scroll?
Neked hatalmas felüdülés lesz a 20-as után az 52-es.

(#22387) ultio válasza stewe780 (#22383) üzenetére


ultio
senior tag

Köszi, megpróbálom az OVI-val.
Lehet, hogy butaságot kérdezek, de a képernyőforgatás működik az eredeti, gyári fóliával?
Mert nekem jelenleg semmikor se akar fordulni a képernyő.

Válaszolok magamnak, mert most már működik a forgás. Olyan érzésem van, mintha "be kellene járódni" a funkciónak.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#22388) ultio


ultio
senior tag

Na most megen nem működik. Hogy kell ezt beállítani, hogy jó legyen?

rasti rusti

(#22389) Magicrat válasza kp78 (#22386) üzenetére


Magicrat
tag

Hát igen, szerintem még napokig fogok új dolgokat találni :)
Azt jól látom ugye, hogy a főképernyő-névjegysávjának az ikonjait nem lehet kicsinyíteni?

Eddig ugyanis 4 ember képe fért oda, most csak 3, igaz, hogy több is lehet - még nem tudom mennyi - és vertikálisan scrollozhatok közöttük...

(#22390) stewe780 válasza jacis (#22384) üzenetére


stewe780
őstag

Nem akarok en bizonygatni semmit.
Megkerdezted nosztalgiabol, vagy mibol, hogy milyen ma az 5800. En meg valaszoltam. Termeszetes, hogy az n8-hoz hasonlitom, ha mar 1-szer neked irok, mert neked az van.
Megtettem en mar ugyanezt az osszehasonlitast az n8-topic-ban is, amibol olyan szocsata lett Misaly kollegaval, hogy vegul moderator csapott rendet. Mondjuk vele nem nehez osszekapni, azt hiszem tegnap is moderalták az n8-ban. Na nem ez a lenyeg, csak, hogy azota nem irok oda, de azert kovetem az esemenyeket.
Magamat meg nem kell nyugtatnom. Kizart, hogy en egy n8 erteku mobillal telefonalni mernek budapesti kozteruleten. Teljesen mind1, hogy csak nehany, vagy 1 csomo pluszt nyujtana.
Egyebkent jo telo az n8, tervben van a megvasarlasa, amennyiben mondanak ra egy olyan arat, amennyit nekem er.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22391) kp78 válasza Magicrat (#22389) üzenetére


kp78
addikt

Sosem használtam a névjegysávos képernyőt, így nem nagyon tudok nyilatkozni róla.
Nekem ez van fent: [link] :)

(#22392) ultio


ultio
senior tag

Nem igazán akar működni a wifi.
A notebook megy, de a teló "érvénytelen wpa kulcs" címszóval nem tud csatlakozni.
Mi lehet a gond?

rasti rusti

(#22393) hossszú válasza ultio (#22392) üzenetére


hossszú
őstag

A kis és nagybetűk beírására figyeltél?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22394) ultio válasza hossszú (#22393) üzenetére


ultio
senior tag

Ékezetes betű "ö" volt a jelszóban, az volt a gond. Javítottam, most már minden ok.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#22395) ultio


ultio
senior tag

Jól látom, hogy a naptárban nincs 'másolás', illetve 'áthelyezés' funkció?
Ha jól gondolom, akkor milyen más naptárt javasoltok használatra?

rasti rusti

(#22396) stewe780 válasza ultio (#22395) üzenetére


stewe780
őstag

Jol latod. Volt itt olyan aki emiatt eladta az egesz telefont :DDD
En nem tudok mast ajanlani, mert nekem ez a naptar is boven kimeriti az igenyeimet.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22397) kp78 válasza stewe780 (#22396) üzenetére


kp78
addikt

Én is használom a naptárt, és mindenre elég, amire kell.

(#22398) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Üdv!

Végre megvettem én is a telót, egy Navi edisönt! Nagyon baba, 2 nap alatt sikerült majdnem minden funkciót kiismerni, de a navigáció egyenlőre nekem még homályos!

Mit jelent az offline és online mód? Használ internetet? Térképet honnan tudok leszedni?
Valaki írna 1-2 infót erről a részről? :)

:R

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#22399) ultio válasza kp78 (#22397) üzenetére


ultio
senior tag

Nem mondom, hogy nem lehet élni a 'másolás' és 'áthelyezés' funkció nélkül, de nekem a korábbi telefonomon is sokszor volt rá szükségem. Bár jobban belegondolva legtöbbször akkor használtam, ha valami nem jött össze, de ilyenkor miért megtartani azt az időpontot, ami nem volt jó. Max. akkor, ha tudni akarom, hogy az az első időpont. De persze kihagyható. Szóval ok.
Korábban olvastam, hogy valakinek az volt a problémája, hogy nincs ismétlési lehetőség. Nekem van :). A szokásos napi, heti, stb. Ja és persze elég sok ingyenes naptár is van simán az Ovistore-ban, majd próbálkozom.

Más.
A képek mentési helyének én nem tudok egy konkrét mappát beállítani, csak azt, hogy a telefonra vagy a kártyára menjenek a képek. Lehet, ha igen, hogy konkrét mappát megadni?

Egyébként eddig elégedett vagyok a telóval, bár még közel se ismerem. Eddig egyszer fagyott csak le, remélem nem lesz több.

rasti rusti

(#22400) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Kis segĺtség kellenne, 2 dologban:
- böngészés közben, àllandó fényerö beállĺtása hol lehet
- alapértelmezett filmlejátszó megváltoztatása, mert nem engedi beállítani a feltelepĺtett divx playert, a gyári meb kilép neha.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.