Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22601) jety91 válasza sandor01 (#22600) üzenetére


jety91
őstag

Én még nem hallottam szebben szóló telefont ennél.

Hát nem tudom ki hogy van vele én kb 1 évben 2x használom a ceruzát...

Igen letörik a hátlapból egy pöcök és könnyen kicsúszik, de ez könnyen orvosolható egy szigszalaggal :DDD Beragasztasz egy pici csíkot a ceruza csuszka alá és az benntartja a helyén mindörökre :))

(#22602) Lcka


Lcka
csendes tag

Én sem gyakran használom, havi max 1 alkalom és másfél éve megvan! De a dobozában van még egy cerka!
Ha egy kis pillanatragasztót cseppentünk bele akkor 1is megmarad a hátlapban :DDD :C

(#22603) sz_abika válasza sandor01 (#22600) üzenetére


sz_abika
addikt

Amikor megjott, akkor vettem elo a ceruzat egyedul eddig kiprobalas celjabol, de meglepoen jol kezelheto ujjal is, hidegben-melegben egyarant.

Mas kerdesek: Opera 10.1 mobile lassu nalam nagyon. A gyari bongeszo gyorsabb, raadasul a wifivel nem is mindig megy. Masnal ilyen gond?

Ill ujratettem egy powermoviet, de ugyanoda helyezte vissza meg az ikont is, ahonnan toroltem. Olyan mintha a registryben ott maradt volna...az torolheto valahogy?

PSN: xszabikax

(#22604) ultio válasza sz_abika (#22603) üzenetére


ultio
senior tag

Operával nálam is ugyanez a helyzet. Egyszóval: használhatatlan. Nagyon lassú, be se jönnek az oldalak, ha meg elindul valami, nagyon hamar kikapcsol memóriagondra hivatkozva.
A gyári böngésző viszont flottul megy, nem fagy és szerintem kevesebb memóriát használ. Viszont kicsit körülményesebb a használata, de meg lehet szokni.

rasti rusti

(#22605) Danny750


Danny750
őstag

NAh jó kis teló ez! Viszont az ovi maps mindíg sír a net-ért! Pedig raktam rá térképet ,de ha átállítom ,hogy autóval navigáljon ide-oda akkor kb 20sec múlva elkezd sírni a net-ért!(állítólag ingyenes) :(( Ez miért van??
Jahm és valaki tud s60v5-re ingyenes navit garmint vagy sygic--et ,mert csak v3-ra találtam!?THX

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#22606) Quasi_modo válasza Danny750 (#22605) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Sygic-nél vannak V3 / V5 verziók, amik mindkét rendszerre jók.

valami

(#22607) Danny750


Danny750
őstag

[link]
[link]
Nahm nemtom látni-e ,de nekem az érintőplexi nem teljesen átlátszó! (pedig karcmentes gyári)
Mindenkinél olyan, hogy ha jól megnézi a világos színeknél a plexitől zavaros a kép?? Nem tiszta?
Köszi akkor sygic megy sztem fel!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#22608) sz_abika válasza Danny750 (#22605) üzenetére


sz_abika
addikt

Mi az, hogy sir a netert?
Fedett helyen vagy es nem talalja a GPS muholdat es azert akar netre menni -gondolom en.
Ha van 3G elofizud, akkor nyugodtan futtasd A-GPS modban, mert a kisebb 100mb csomagot nem fogja szetterhelni az 5-6kb-nyi adat amit produkal.

En nem bantanam az ovi mapsot, korrekt kis terkep, sose volt vele bajom.

PSN: xszabikax

(#22609) sz_abika válasza Danny750 (#22607) üzenetére


sz_abika
addikt

Errol meg annyit, hogy takaritsd meg pamuttal a kijelzot.
Zsirfolt, ujjlenyomat stb miatt torhet meg igy a feny esetleg, bar igy lefotozva sok nem jon at.

PSN: xszabikax

(#22610) Danny750 válasza sz_abika (#22609) üzenetére


Danny750
őstag

Aha tudom ,hogy a képen nem jön át! Megtörölve is ilyen sajnos! Majd megnézek még pár 5800-át és ha nekik is ilyen a képük akkor nincsen baj! Nem zavaró csak furcsa, hogy maga a kijelző nagyon szép és a plexi rondít bele!
Nincs net előfizum, és nemtudom miért akar netet amikor az autós navigációra megyek!(sima térképet és a pozicíót mutatja rendesen csak ha beírok egy célt akkor szeretne net-et!)
Lehet ,hogy az a bajj ,hogy 2009.12. havi a soft rajta! ;)
Különben nagyon jó kis teló más problémám nincsen vele!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#22611) sz_abika válasza Danny750 (#22610) üzenetére


sz_abika
addikt

Akkor bizony updatelni akarhat. Ereszd ra a wifidre, hadd cincalja meg :DDD

...es nem tudom ki a szolgaltatod, de ez a telefon, nem telefon 3G net nelkul :)

PSN: xszabikax

(#22612) Danny750 válasza sz_abika (#22611) üzenetére


Danny750
őstag

Tom androidot is így használtam! Gépről rápakolok mindent ami kell!
Amikor meg kell net akkor ott a wifi! Csak azért írtam ,mert furcsa volt! :DDD
Majd most előfizetek egy net csomagra ,csak a t-ben nem éri meg annyira! (voda a legjobb)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#22613) sz_abika


sz_abika
addikt

Na mielőtt neki állok a nagy kotyvasztásnak mi a legrosszabb ami történhet?
Mennyi az esély rá, hogy egy 120 grammos levélnehezékem legyen, ami menthetetlen?

PSN: xszabikax

(#22614) Lcka


Lcka
csendes tag

Na akkor Nekem is

I. Az operával be se tölt vagy nagyon lassú! A gyári az nagyon jó csak legyen két rubrika a wifi antennán

II. A foltal kapcsolatban: a közepén van egy vízcseppnyi folt ami sötétebbek látszik (nem tudom mitől) nem annyira észrevehető

III. Az ovi térkép kiválóan működik

jo kis telo :))

[ Szerkesztve ]

(#22615) jety91 válasza sz_abika (#22613) üzenetére


jety91
őstag

Sok sikert: [link]

Ha win7-ed van állítsd át a keyemulatornál a kompatibilitást xp sp3-ra és menni fog a program rendesen. Ja és persze figyelj arra, hogy RM-356 a telefon típusa :U

[ Szerkesztve ]

(#22616) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudjátok,hogy egy normál szervizben mennyiért tisztítják meg a belső kijelzőt és cserélik ki a telefon kameráját ? Milyen normális és megbízható áron működő telefon szerviz van Budapesten ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#22617) sz_abika válasza jety91 (#22615) üzenetére


sz_abika
addikt

Na ido hijan nem jutottam el addig, hogy C6-ot dobjak ra, viszont lehet nem is kell ha...

...tudnek torolni alapszolgaltatasokat a telorol. Pl. Conversations, Real Player, Ovi nevjegyek es ilyesmik. Van erre mod, vagy ehhez is chefnek kell lenni? ^^

PSN: xszabikax

(#22618) sz_abika


sz_abika
addikt

Valahol olvastam, hogy fektetett bill. eseten az ' + a gombkombinacioval irhato á betu...na ez nem mukodik, vagy en benazom csak?

PSN: xszabikax

(#22619) szapeti40


szapeti40
tag

Sziasztok! Valaki tud nekem segíteni? :F
Nokia 5800 ra lehet symbian 3 at rakni?

(#22620) tjb007 válasza szapeti40 (#22619) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Nokia 5800 ra lehet symbian 3 at rakni?"

Nem.

(#22621) szapeti40 válasza tjb007 (#22620) üzenetére


szapeti40
tag

Okk KÖsz

(#22622) hossszú válasza jety91 (#22615) üzenetére


hossszú
őstag

Ez a link nekem is jól jött, lassan lejár a gyártói gari így én is rakok fel másik fw., melyiket ajánljátok?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22623) B1T3


B1T3
addikt

5230 témában is kérdeztem: OPDÁ-ról tud valaki valamit?

(#22624) Nfsman válasza sz_abika (#22618) üzenetére


Nfsman
csendes tag

működik, csak rossz gombot nyomsz... nem '-ez kell, hanem ´-ez :) a billentyűzet jobb felső sarkában találod... előbb az ékezet, majd a megfelelő betű, alatta találod a kettős ékezetetet, ő-ű betűhöz. remélem tudtam segíteni.

Get the cool!

(#22625) sz_abika válasza B1T3 (#22623) üzenetére


sz_abika
addikt

Elhalt szep 404-es hibaval..nekem halisten le lettek mentve a cer fileok, meg van progi, igy marad a manualis szignozas :)

@22624: Legyek kutya, de esku nincs ilyen dolt aposztrofom :D

jobb folso sarokban fontrol lefele haladva a kepernyo menten:
jobbra nyil
backspace
p
'
?

Az az aposztrof abba az iranyba meg a kulonleges kariknal sincs :D

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#22626) sz_abika


sz_abika
addikt

Lejárt az időlimit (00:05), a hozzászólás már nem módosítható!

:(((

Atallitottam az iras nyelvet angolrol, de igy osszementek a billentyuk, es mar eddig sem voltak tul nagyok, igy jo lesz ez ekezet mentesen is.. :D

PSN: xszabikax

(#22627) jety91 válasza sz_abika (#22626) üzenetére


jety91
őstag

Állítsd hollandra, ha nincs magyar.

(#22628) B1T3 válasza sz_abika (#22625) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem is megvannak, de ha másnak meg akarom magyarázni, hogyan kell szignózni, nem tudom semelyik oldalon. :) Ismertek egyéb szignózós weboldalakat?

(#22629) Nfsman válasza sz_abika (#22626) üzenetére


Nfsman
csendes tag

owh... mert honnan való a telefonod, hogy nincs benne magyar?... anélkül nehéz lesz :S Képek alant:..

Get the cool!

(#22630) Nfsman


Nfsman
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e valakinek közületek WH-701-es agybadugós fülese? Milyen a hangminősége? Az 5800 gyári headset-je elég harmatosan szól, gyak. mély hangok alig vannak... vagy az enyémmel van baj? :D Lényeg a lényeg, hogy a fent említettre akarom lecserélni, és érdekelne a véleményetek... tapasztalatok? Köszi előre is! :)

Get the cool!

(#22631) Prego


Prego
senior tag

Két kérdésem lenne (Nokia 5800):
-Van valami wifi hálózatos kiegészítése a Ovi térképnek? Mert itthon bepozicionál 5mp alatt. Viszont ha megnézem a helyeknél, akkor nem lát egy műhódat sem.

-Írtam egy progit Unix/Linux alá, ami AT prancsokkal vezérel USB-s modemet (SMS küldés-fogadás).
Telefonról küldtem egy SMS-t az alábbi tartalommal: "ŐŰőű"
Az USB modemre kapott választ, több konverterrel is leellenőriztem, csak annyi ment át hogy OUou, és a formátuma is csak 7 bites PDU volt, ami nem tartalmaz ékezetes karaktereket.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#22632) sz_abika


sz_abika
addikt

Na összegzek pár postot egyben:

@B1T3: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=84&t=929
Itt le van írva ez+az.

@Nfsman: Defaultnak angolt tettem be még anno a nyelvnél és úgy is marad..pont annyival kisebbek a billentyűk, hogy pontatlanul írok vele.
A gyári fülessel, amit a navi edt. mellé adtak, meg vagyok elégedve, egy középkategóriás fülessel felér. Cseréld le a papucsokat kisebbre, ha nicns mélyhang, hogy mélyebben legyenek.

PSN: xszabikax

(#22633) B1T3 válasza sz_abika (#22632) üzenetére


B1T3
addikt

Közben rátaláltam én is erre az oldalra, sőt már az OPDA is feltámadt. :) Azért köszönöm.

(#22634) Nfsman válasza sz_abika (#22632) üzenetére


Nfsman
csendes tag

papucs? wtf? :D ez a gyári fülese, szivacs nélkül használom. erre szeretném cserélni... vélemények? :)

Get the cool!

(#22635) jety91 válasza Nfsman (#22634) üzenetére


jety91
őstag

Mennyiért fosztogatják az agybadugósat?

(#22636) scream


scream
veterán

Hali!

Egy olyan kerdesem volna, hogy hol kene azt beallitani a telefonon, hogy ha hiv valaki,akkor addig csorogjom, amig fel nem veszem, ne pedig 5-6x csorogjon ki es utana a hangpostat kapcsolja ...

Vagy ha nem a telon kell,akkor a magenT-nal hogyan lehet ezt deaktivalni ? Van esetleg valami kod ? :F

(#22637) kp78 válasza scream (#22636) üzenetére


kp78
addikt

Megpróbálhatod kikapcsolni az átirányításoknál is (ha nincs válasz opció kikapcsol), de abszolút nem kell a hangposta, akkor mondd le az egészet.
Vodánál xhp kódot kell küldeni, T-s kódot nem tudom, kérdezd meg a T-mobile topicban, biztos van rá kód.

(#22638) scream válasza kp78 (#22637) üzenetére


scream
veterán

Rendben, koszonom.

Egyszer mar sikerult, de volt szervizben ^3-as szoftal es visszaraktak az eredetit ... :DDD

Akkor megprobalom az atiranyitasoknal, nekem is ott remlett, de nem talalom ...

szerk. : siker !! :) koszonom

[ Szerkesztve ]

(#22639) pimmi


pimmi
senior tag

Hali mindenki, ma voltam erre arra, és kipróbáltam a navit, offlineban használtam, de pillanatok alatt pozicionált,
de ha a férfi hangot választom akkor ha hosszabb szöveget mond lemarad a vége, Pl:
a harmadik utcánál fordulj ba.... a nőnél nam csinálja, a faszi is csak kb 3 szó felett, mitől lehet ez ?

[ Szerkesztve ]

(#22640) Nagya21 válasza Nfsman (#22634) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Amire cserélni szeretnéd az jól szól. Vannak mélyek is benne, az X-6-omhoz ilyert adtak.
Üdv Nagya(hivatalos hallássérült :DD )

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#22641) jety91 válasza Nagya21 (#22640) üzenetére


jety91
őstag

Papírod van róla? :DDD

pimmi:
Sokan mondták már, hogy a szótagokat hagyja le csak. Ez van ezt kell szeretni (ingyen) :U Van egy program hozzá, amivel feltudod mondani a saját navigációs hangodat, ajánlom a figyelmedbe. (Ha valakinek van valami vicces változata, az ne habozza megosztani :)) )

(#22642) Nfsman válasza jety91 (#22635) üzenetére


Nfsman
csendes tag

5000 HUF itt a helyi GSM boltban, neten láttam 3500-9000-ig O.o inkább megveszem itt helyben, a postával úgyis kb. 5000-ből jönne ki.

Get the cool!

(#22643) Nfsman válasza Nagya21 (#22640) üzenetére


Nfsman
csendes tag

Értem, köszi :) akkor megpályázom, mert szeretek zenét hallgatni, de oda az élmény a gyári fülessel. Egyébként a háttérzajokat kizárja? Gondolom igen, ha már be van dugaszolva a füled... csak a zenét hallod, mást nem...?

Get the cool!

(#22644) Quasi_modo válasza scream (#22636) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A hangpostát a szolgáltatónál kell letiltani. Mondjuk a telefonos ügyfélszolgálatnál.

valami

(#22645) pimmi válasza jety91 (#22641) üzenetére


pimmi
senior tag

még egy dolog, beadok egy cimet megtervezi, ok, de nem mondja mint a garmin Pl hogy utvonala kiszámolva, csak mikor elindulok elkezd dumálni....
kicsit zavaró

(#22646) sz_abika válasza Nfsman (#22634) üzenetére


sz_abika
addikt

:o

Én agybadugósat kaptam mellé alapon :D

PSN: xszabikax

(#22647) Nfsman válasza sz_abika (#22646) üzenetére


Nfsman
csendes tag

Akkor ennyiből jobb a navi edisön :D ehhez sajnos csak ez a gyengébb volt, tényleg nagyon harmatosan szól :S, talán még egy 200Ft-os piaci vacak is übereli.

Get the cool!

(#22648) pimmi


pimmi
senior tag

vodás vagyok, az mitől lehet ha hívást inditok, mielött kicseng van egy sipoló hang, ez nem volt a régi telómnál.........

(#22649) jety91 válasza pimmi (#22648) üzenetére


jety91
őstag

Átirányított hívások, ezt írja ki. Oka hogy ha nem vagy elérhető üzenetet küld neked, hogy kerestek. Így oldják meg hogy tudjanak értesítést küldeni neked.

(#22650) pimmi válasza jety91 (#22649) üzenetére


pimmi
senior tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.