Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21751) B1T3 válasza old rocker (#21750) üzenetére


B1T3
addikt

Nálam sem bootol be, de gyorsindításból kb. 3 tapintás előhozni. :)

(#21752) old rocker válasza B1T3 (#21751) üzenetére


old rocker
veterán

Tudom, az E52-en se adtam hozzá a best profiles-hez, csak néha elfeledem elindítani... Annál a telefonnál nem is annyira lényeg, működés közben jobban áll RAM-al, mit az 5800...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21753) scream


scream
veterán

Hali!

Keresnek 5800ra C6os szoftverre idojaras gadgetet,amit hasonloan kilehet rakni a keszenleti kepre a contetnek koze.
Tud valaki ilyet ?

Szerk.

Valami ilyet :

[ Szerkesztve ]

(#21754) Dare2Live válasza Jamby18 (#21729) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

:))

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21755) stewe780


stewe780
őstag

Üdv!

Arra gondoltam, hogy a hétvégi útvonalat megnézem a netes ovi mapson, és ha már felvittem, el is mentettem, majd rászinkronizáltam a telóra. A netes mapson kiszedtem a fizetős útvonal mellől a pipát, a telón is ki van szedve. A neten teljesen jó a tervezett útvonal.
A gondom annyi, hogy amikor az átszinkronizált útvonal megtekintésre rámegyek a telefonon, az útvonal beállítások törlődnek, és minden lehetőség igen-re áll be (fizetős út, földút, meg vonatszállító komp :F ), és a neten olyan szép autópálya mentes útvonalamat a telefonon újra számolja és pályára tesz. Szóval ez ilyen? (gyakorlatilag használhatatlan) Vagy van valami megoldás?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21756) Nagya21 válasza stewe780 (#21755) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Mér bonyolítod?? Terveztesd meg a telefonnal, és mikor elindul a navigálás, jobra-balra lapozással rámész a megtervezett utvonal kijelzésre, és ránagyítással ellenörzöd.
Szerintem teljesen kóserül tervez utat a teló.
Üdv Nagya
UI:nekem x6-om van

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#21757) stewe780 válasza Nagya21 (#21756) üzenetére


stewe780
őstag

Az van, hogy ha már vezetek nem szívesen nagyítgatom, ellenőrzöm az útvonalat. Navigáció alatt a megtervezett útvonalat meg nem is tudom ránagyítva végignézni, hogy merre visz, mert nem hajlandó a saját pozícióról elmenve mást mutatni.

Velem is tett már kitérőt a navi, pont, hogy nem akartam bonyolítani. Mennyire egyszerű lett volna, 22" előtt 102 gombbal megadom, hogy hová megyek, útvonalra rápillant, elment, és ha legközelebb indítom a telt, már ott is van, kiválasztom aztán gó! De sajna, ahogy írtam a telón nem ugyanazt az utat adja vissza mint a mapson, mert az útvonal beállítások valamiért átállnak.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21758) Barthezz2 válasza scream (#21753) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez az SPB Weather. Kell hozzá patch is, különben csak n97-en lehet kitenni. Megtalálod nokiaprogramokon a progit és a patch-et is.(bocs, hogy nem linkelek, csak lusta vagyok :B )

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21759) scream válasza Barthezz2 (#21758) üzenetére


scream
veterán

:O pedig nem lett volna rossz ... :U :R

(#21760) scream válasza scream (#21759) üzenetére


scream
veterán

megvan maga a program , mostmar csak ki kene tennem , csak nem tudom :F nincs a contentek kozott ...

(#21761) szami77


szami77
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék..Garmin Szlovén s Olasz térképet honnan tudok letölteni???Kedden mennék Miláno mellé..
Köszi a segítséget...

(#21762) stewe780 válasza szami77 (#21761) üzenetére


stewe780
őstag

Amíg nem ajánlanak itt a garmin alá, biztos ami biztos szedd le az ovi maps alá, azzal nincs macera, ingyenes.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21763) cruyff


cruyff
tag

letöltöttem ezt az SPB TV-t [link].
Működik, de nincs hangja. vki tud erre megoldás???
van ennél újabb verziója az SPB TV-nek????
köszi

(#21764) Nagya21 válasza stewe780 (#21757) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Háááát én vezetés elött szoktam megterveztetni, és ellenörizni, nem vezetés közbe :B
Tehát állo helybe megtervezteted, majd ha kész akkor lapozol a kijelzőn és ott lesz a teljes út, megnézed, és ha minden O.K. akkor indulás.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#21765) stewe780 válasza Nagya21 (#21764) üzenetére


stewe780
őstag

"Biztonságos vezetés!" perceinket hallották :D
Persze tudom én, hogy így kellene csinálni, csak hát az elmélet meg a gyakorlat...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21766) old rocker válasza stewe780 (#21765) üzenetére


old rocker
veterán

Majd amikor ellátnak a balesetin, akkor is azt mondják: ez az elmélet ... de menjen haza oszt kötözze be magát, mert az meg a gyakorlat :DDD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21767) Barthezz2 válasza scream (#21760) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Itt a patch. Feltetted hozzá? Ha igen, progi indít, beállítod a városod, frissíted, majd utána meg kell jelenjen a widgetek között.

Everybody lies.

(#21768) stewe780 válasza old rocker (#21766) üzenetére


stewe780
őstag

Persze, mert te talán úgy vezetsz, hogy a söröd még sosem löttyent ki az üvegből? :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21769) scream válasza Barthezz2 (#21767) üzenetére


scream
veterán

:R

Koszi ezt nem talaltam :D

szerk. : felraktam a progit, varos beallitottam , frissitettem majd nem jelent meg ... otlet ? :F

[ Szerkesztve ]

(#21771) cruyff


cruyff
tag

5800-ra az SPB TV-n kívül van más tv ???
van jobb minőségű az SPB-s-nél???
mit ajánlotok?melyik a legjobb??
kösz

[ Szerkesztve ]

(#21772) jety91 válasza scream (#21769) üzenetére


jety91
őstag

Keresd meg a widgetek között az asztalon, és ott kell lennie :)

Ha nincs akkor lehet úgy jelenik meg mint a ttpod, hogy egy idő után rakja csak ki...

(#21773) rakloo válasza cruyff (#21771) üzenetére


rakloo
aktív tag

Az SPB TV-ben van magyar adó ? Esetleg említenél párat ?

555-SHOE

(#21774) scream válasza jety91 (#21772) üzenetére


scream
veterán

nem tudom mi volt a problerma, ujraraktam mindenestul, a telefonra installaltam es utana mindent ment rendesen ... :U

(#21775) 64b0r válasza stewe780 (#21768) üzenetére


64b0r
aktív tag

:DD :C

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#21776) szami77 válasza stewe780 (#21762) üzenetére


szami77
csendes tag

Full Európa rajt a telón frankón működik...Garmin.....Egyetlen hibája hogy nem a legfisebb nincs M6-os végig rajta....

(#21777) szami77


szami77
csendes tag

Kérdésem....Működik rendesen a Garmin,de----amikor a legrövidebb utat akarom tervezni a :::leggyorsabb helyett akkor kiírja hogy nincs elég memória!!! Miért???? még 2gb van a kártyán szabad hely....mitől lehet ez????

(#21778) kp78 válasza szami77 (#21777) üzenetére


kp78
addikt

Neki (Garmin) RAM kell, és nem memóriakártyán lévő szabad hely :U
Zárj be programokat, akkor elvileg nem lehet gond.

(#21779) B1T3 válasza szami77 (#21777) üzenetére


B1T3
addikt

(#21780) jety91 válasza B1T3 (#21779) üzenetére


jety91
őstag

Nekem 2p után újraindul tőle a telefon, pedig csak a programban vagyok, semmit nem csinálok vele. :(

(#21781) old rocker válasza B1T3 (#21779) üzenetére


old rocker
veterán

[link]

de az E52-es topikban is ajánlgattam. 5800-n kifejezetten hasznos és ajánlatos.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21782) vtorok válasza rakloo (#21773) üzenetére


vtorok
tag

Van: m1, m2, Duna, Duna II, Budapest TV. Ha jól emlékszem. Szerintem jó a minőség, ekkora méretben nem várok jobbat, nekem tetszik.

(#21783) rakloo válasza vtorok (#21782) üzenetére


rakloo
aktív tag

Tegnap néztem pont,hogy mik vannak. Sajnos pont olyanok,amik nem kötnek le.

555-SHOE

(#21784) vtorok


vtorok
tag

Sziasztok!

Érdekelne esetleg ez a C6 szoftver, ezzel kapcsolatban kérdeznék párat, mivel nem nagyon értek hozzá:
- Jól értem, hogy ez is egy hekkelést jelent? Vagyis ezután nem kell szignózni a programokat?
- tényleg jelentősen javul tőle a telefon használhatósága?
- nehéz visszatenni rá a gyári programot? Hogyan kell? Elég egy HR?
- a C6 szoftverrel minden alkalmazás ugyan úgy működik mint a gyárival, megvannak rajta ugyan azok? Ami nekem fontos: Ovi Maps, Opera, Gmail, Skype.
- Lehet, hogy inkább úgy kéne kérdeznem: mi az, amiben rosszabb?
- Hosszabb vagy rövidebb az üzemidő?

Minden infónak örülök. Előre is köszi, és bocs a sok kérdésért!

(#21785) jety91 válasza vtorok (#21784) üzenetére


jety91
őstag

- Nem hackelés. Igen szignózni kell, ha nincs benne alapjáraton a rompatcher
- Igen elég sokat javul (gyorsabb)
- Nem nem nehéz. Olvasd el ezt. Ezt a kérdést nem értem "Elég egy HR?".
- Igen majdnem úgy működik, de C6 szoftvereket is tudsz hozzá már keresni nem csak 5800-at.
- Hülyén kezeli a gombok ledjeit, kb. ennyi.
- A fentebb írtban.
- Hosszabb kb. egy nappal.

Mivel ez egy rendszertelepítés (nem HR), így garanciádat kockáztatod, ha JAF-al újrarakod a telefont!!!!

(#21786) B1T3 válasza jety91 (#21780) üzenetére


B1T3
addikt

Ilyennel sem találkoztam még. Gyári ROM?

(#21787) jety91 válasza B1T3 (#21786) üzenetére


jety91
őstag

Ha a kérdés arra irányult, hogy a gyári ROM-ról volt-e szó, nem. 5800-C6 FW-ről

(#21788) B1T3 válasza jety91 (#21787) üzenetére


B1T3
addikt

Azt szerettem volna tudni, mi lehet a hátterében annak, hogy újraindul a telefon RAMblow használatakor. :)

(#21789) Barthezz2 válasza jety91 (#21785) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Már hogy a fenébe ne volna hack a C6 szoftot 5800-ra tenni.. Úgy mondod, hogy nem az, mintha a nokia adta volna ki rá hivatalosan.. Ez ugyan úgy egy CFW, mint bármelyik másik 5800-ra alapuló.
Emellett tudtommal az összes C6 CFW-re felmegy minden, rompatcher sem kell, sem szignózás.

Everybody lies.

(#21790) SPF


SPF
senior tag

5800-ra ingyenes az ovi maps teljes mértékben?

(#21791) Barthezz2 válasza SPF (#21790) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

igen

Everybody lies.

(#21792) SPF válasza Barthezz2 (#21791) üzenetére


SPF
senior tag

Köszi a gyors választ!

(#21793) jety91 válasza Barthezz2 (#21789) üzenetére


jety91
őstag

Ha elolvasod a hozzászólását, akkor arra kérdez rá, hogy olyan mintha egy programot okosítanál. Ilyen szempontból ez nem igaz, mivel az egész rendszert újrahúzod.

De ha megnézed a hsz-em utolsó sorait akkor hangsúlyozom, hogy garanciavesztéssel járhat.

(#21794) Barthezz2 válasza jety91 (#21793) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De én is írtam, hogy alapban az összes C6 CFW-re telepíthető akármi, szignózás és másegyéb nélkül ;)

Everybody lies.

(#21795) Barthezz2 válasza jety91 (#21793) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

dupla

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21796) stewe780 válasza Barthezz2 (#21795) üzenetére


stewe780
őstag

:DDD :DDD annyira röhögök... veszélyesen magasröptű már ez a topic, nagyritkán valaki kérdez 1et, a másik megválaszolja aztán 10-20 hozzászóláson keresztül megy a magyarázkodás, meg az értelmezészavar... :DDD

már majdnem olyan mint a parlamenti közvetítés... :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21797) tariattila


tariattila
veterán

ovi_maps_installer_3.06_10wk42_b01_s60_5.0_nocs_beta.sis

urak! ez az utolsó maps? mit tud, érdemes a 3.03-ról ápdételni rá?

még egy: térképek frissültek már? (konkrétan új M6 érintene)

köszönöm! :R

(#21798) stewe780 válasza tariattila (#21797) üzenetére


stewe780
őstag

Mi a helyzet? Benéztél a pórnéphez, vagy tényleg kíváncsi vagy ezekre az infókra? :DDD

3.03-ról tuti ápdételj, mert nálam is már 3.04 van, pedig én nem használok bétát.
M6 új szakasza nincs még fent

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21799) tariattila válasza stewe780 (#21798) üzenetére


tariattila
veterán

milyen pór nép? legjobb telefon ez :DDD tényleg! csekkoltam 3.04 van asszonnak...

akkor erről érdemes 3.06-ra váltani? (tényleg érdekel na! a galaxyS GPS-e nem egy svájci bicska (inkább svejci spejszer) viszont az iGO térkép legalább friss hozzá)

Ma jött ki androidra az opera mobile ;] kicsit más mint szimbiánon ;) (maga a program tök U.A.)
de hát a gyári böngésző is más azért egy jobb hárdveren ugyebár

[ Szerkesztve ]

(#21800) stewe780 válasza tariattila (#21799) üzenetére


stewe780
őstag

Amúgy ahogy elnézem a felhozatalt, ja, tényleg ez a legjobb. 150 ezrekért olyan telókat hoznak ki, hogy szoftveresen tiszta bug, a hardverből meg majd mindig hiányzik egy 200HUF-os küty amivel már majdnem tökéletes lenne. És most nem csak a Nokiára gondoltam.

3.06-ról nem tudok nyilatkozni, tudod, a béta még mindig nem játszik nálam, majd mások írnak.
Viszont van natív opera mini-nk symbire, na az béta, de felraktam, ajánlom, nagyot üt, nagyon gyors, nagyon smooth :DDD, a java alapúhoz képest.

gondolom milyen rossz lehet 1GHz-en egy op. mobile :O

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.