Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21651) ciceroo válasza Gabesz1019 (#21650) üzenetére


ciceroo
tag

elvégre pont "egy árkategória".... pff

(#21652) zsolt19900


zsolt19900
őstag

köszönöm most nem vitát akartam szítani, most 2g t azért nem is vennék mert nagyon régi a 3g meg még sokkal idézőjelben drágább mint a nokia ezen telefonja szóval marad ez szerintem, gondolom ez sem olyan rossz, az ájfonnal szemben nézve

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#21653) putyesz


putyesz
csendes tag

Sziasztok!

Régen voltam itt, de most felmerült egy kérdés. Nokia saját navigációval tud-e koordináták megadásával útvonalat tervezni és ha tud hogy írjam be.
Üdv. mindenkinek és köszi

(#21654) club1 válasza putyesz (#21653) üzenetére


club1
veterán

Én ilyen lehetőséggel nem találkoztam a szoftverben.

(#21655) stewe780 válasza putyesz (#21653) üzenetére


stewe780
őstag

Menu/alkalmazasok/hely/iranypontok/opciok/uj iranypont/megadas kezzel
itt megadhatsz koordinataval is helyet, amit aztan a naviban celkent kivalaszthatsz. Az mar egy masik kerdes, hogy ha a pozicio nem esik cimre, tehat valami erdo kozepeben van akkor sokszor azt mondja a navi, hogy: utvonal nem talalhato. Ekkor valami kozeli utcat kell kijelolni celkent.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21656) Boha


Boha
aktív tag

Vettem e-bay-ről 1 nokia fülest fél éve, most valamiért behalt az 1ik oldali hangszórója,
tudom garanciáztatni nokia-boltba?

OBORZIL

(#21657) cruyff


cruyff
tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérek:
Hogyan lehet beállítani, hogy a főmenüben kis ikonok legyenek???
kösz

(#21658) jety91 válasza Boha (#21656) üzenetére


jety91
őstag

Ha van rá garancialevél és EU-s, akkor igen.

(#21659) Boha válasza jety91 (#21658) üzenetére


Boha
aktív tag

japán-ból jött, csomagolás + a számla megvan

OBORZIL

(#21660) stewe780 válasza Boha (#21659) üzenetére


stewe780
őstag

Csomagolás meg egy japán számla? Szerintem ez idehaza édeskevés. Hogy néz ki egy japán számla? :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21661) tjb007 válasza Boha (#21656) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van hozzá Nokia garancialevél ? Gondlom nincs. Innentől felejtős a garancia.
Azt elárulod, hogy melyik típus és milyen áron vetted ?

(#21662) Boha válasza tjb007 (#21661) üzenetére


Boha
aktív tag

ilyet vettem fehérbe 4000Ft volt,
nics garancialevél megnéztem :(

OBORZIL

(#21663) hNp88


hNp88
aktív tag

hali,

egy kijelzőcsere mennyibe fájhat? voltam akkora balfasz és sikeresen elejtettem ma a kis drágámat :W, és oldalától oldaláig gyönyörűen végigrepedt a kijelzője... eddig is volt rajta 1-2 karc, használható is meg minden, de elég ocsmány, nem akarom sokáig így nézegetni. :( gondolom gariztatni ezzel a "hibával" nem lehet (max magamat anyámnál) :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#21664) 64b0r válasza hNp88 (#21663) üzenetére


64b0r
aktív tag

Szerintem minimum egy esztergomi látkép. De inkább kettő...

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#21665) club1 válasza hNp88 (#21663) üzenetére


club1
veterán

Hivatalos forgalomban a tapicska (érintő-) panel 10e, a kijelző 10e Ft + a szerelés. Ha mázlid van, akkor csak a tapicska panel szállt el.

(#21666) hNp88 válasza club1 (#21665) üzenetére


hNp88
aktív tag

sajnos ahogy nézem, a kijelzőt sikerült megfingatnom... :( egyébként hová vigyem majd? ahol vettem, t-mobájl kereskedésbe h "csókolom itt a világ lúzere aki elejtette a telefonját ezért kéne 1 kijelzőcsere köszi puszi"?

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#21667) rakloo válasza hNp88 (#21666) üzenetére


rakloo
aktív tag

Hogy sikerült elejteni ? Nekem annyiszor esett ki a zsebemből, pattogott le lépcsőn, ázott el,hogy épeszű ember el sem hinné. Sőt, egyszer még az elsőről is kiesett a betonra ,de megy hibátlanúl ,bár blútusz nincs.

555-SHOE

(#21668) #93966848


#93966848
törölt tag

Egy frankó PDF olvasó kellene.Próbáltam már több fajtát, de az egyik szar, a másik meg azt írja, hogy megtelt a memória.Tudnátok adni egy linket adobe pdf reader-hez?Csomó helyen már nincs fent.Vagy valaki elküldené nekem? :B
:R

(#21669) Nagya21 válasza #93966848 (#21668) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!

21621-es hozzászólás :DD
Nekem az x-6-on jól mükszik :C

Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#21670) hNp88 válasza rakloo (#21667) üzenetére


hNp88
aktív tag

az szép :DDD nos, én ültem 1 padon, kivettem h megnézzem mennyi az idő, kicsúszott a kezemből (hogy hogy azt ne kérdezd), esett úgy 50centit, a jobb oldalára érkezett és reccs... :DDD :(

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#21671) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok.Múltkor írtam ide hsz fagyásos problémákkal.Próbáltam több fajta szoftvert is,de mindegyiknél ugyan az a helyzet kicsit filmezek azt jön a fagyásos jelene :((( Érdekesen tapasztaltam azt,hogy mikor a drivert fel flash-eltem,és végez utána becsíkozódik és ujjra indul utána jön fel a Nokia logó,és a friss első indítás.Ha a telora régebbi drivert szeretnék fel rakni pl a V40-est akkor flash után ki be kapcsol a telo ezzel a csíkozódós hibával,és csak a friss progival éled ujjra.Sajnos gondban vagyok mivel nem tudom mi okozhatja ezt,hátha valaki tapasztal flashelés után is hasonló dolgokat. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21672) kasa85


kasa85
őstag

A telepítést ez alapján csináltam.
http://www.symbianpro.hu/node/47

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21673) 64b0r válasza kasa85 (#21671) üzenetére


64b0r
aktív tag

Azért, mert downgrade-elni próbálsz. Ez nem működik. Eddig mindenhol azt olvastam, hogy visszafele frissítés nem megoldható. Ez persze nem jelenti azt, hogy teljességgel kizárt és lehetetlen a dolog. Nézz utána a downgrade kifejezésnek, hátha találsz rá valami megoldást!

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#21674) rakloo válasza hNp88 (#21670) üzenetére


rakloo
aktív tag

:DDD Mikor sétálok a buszmegbe, mindig pörgetem a telefont a pengetőzsinóron , néha elejtem és olyan 2métereket repül. Azt még mindig nem tudom,hogy azt a fél centis karcot hogyan szedtem össze a képernyő közepére. :(

555-SHOE

(#21675) kasa85 válasza 64b0r (#21673) üzenetére


kasa85
őstag

Rendben köszi. :R Remélem nem hardveres mert ha megcsináltatóm akkor lassan már annyiba jönnék ki mintha egy ujjat vettem volna :((( Látom van itt másoknak is fagyás,gondolom hasonló féle képen fagy :F

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21676) #93966848 válasza Nagya21 (#21669) üzenetére


#93966848
törölt tag

Köszi, de nálam nem jó.Alternate reader már frankó.Amúgy nálam is lefagy és újraindul néha filmnézés közben.Erre van vmi megoldás?Esetleg vmi lejátszó?

(#21677) hNp88 válasza rakloo (#21674) üzenetére


hNp88
aktív tag

de jó, ezek szerint csak én vagyok ekkora fos lúzer, hogy 1x esik le a telefonom, de akkor is ezzel indítok. :DDD sebaj, hozom a formám... ;>

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#21678) club1 válasza hNp88 (#21677) üzenetére


club1
veterán

Azért ne ess letargiába. Még rosszabb is jöhet... ;)

(#21679) kasa85 válasza #93966848 (#21676) üzenetére


kasa85
őstag

Hali látom te is fagysz.Esetleg a tünetek egyformák amit a (#21598)hozzászólásnál le írtam :F Mert ha igen akkor megnyugodtam mert friss driverrel így vettem a telót :O Előre is köszi a helpet :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21680) hNp88 válasza club1 (#21678) üzenetére


hNp88
aktív tag

az a baj h em csak jöhet hanem jön is :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#21681) sz_abika


sz_abika
addikt

Sziasztok!

http://ladderslasher.d2jsp.org/LS_120S.htm

ezt szeretném működésre bírni...elvileg flash 8 tartalom, de nem bírkozik meg vele a beíptett böngésző, csak a kék flash logót jeleniti meg...
Valaki betudja tölteni és nálam van a gond, vagy bukó?

Köszi

PSN: xszabikax

(#21682) cruyff


cruyff
tag

lenne egy kérdésem: mi az a SPB???
olvasgattam róla, de nem vagyok még teljesen tisztában vele, hogy hogy kell felrakni, mit tud stb.??
kell szignózni????pl. ezt nem kell: [link]
és szignózni hogy kell??mi az?
bocsi nagyon amatőr vagyok, de érdekelne a dolog...
kösz

[ Szerkesztve ]

(#21683) 64b0r válasza cruyff (#21682) üzenetére


64b0r
aktív tag

Az SPB egy shell, vagy héjprogram. A főképernyő helyett lehet használni, és könnyebbé teszi a teló használatát, több oldalas főképernyőd lehet, kipakolhatsz parancsikonokat, meg widgeteket. Itt egy videó a működéséről.
A szignózásról meg itt tudsz olvasni, bár az egészet is érdemes elolvasnod, sok hasznos dolog le van írva benne.
A szignózás alternatívája lehet a főzött ROM telepítése. Ez inkább haladó szinten ajánlott, de szerintem jobb, mert csak egyszer kell vele dolgozni (én is ilyet használok).

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#21684) Gabesz1019 válasza 64b0r (#21683) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

A cruyff által belinkelt verziót tényleg nem kell szignózni? :U

(#21685) cruyff válasza Gabesz1019 (#21684) üzenetére


cruyff
tag

én nemrég feltelepítettem a telóra és nem írt ki semmit, működik.
gondolom akkor kéne szignózi, ha kiírná, hogy lejárt tanúsítvány stb.

(#21686) 64b0r válasza Gabesz1019 (#21684) üzenetére


64b0r
aktív tag

Az ottani hozzászólások szerint tényleg. De személyesen nem tudom megerősíteni. :N

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#21687) kp78


kp78
addikt

Nem tudom használjátok-e, de az OVI-ból letölthető Nokia internet radio nagyon pöpecül teszi a dolgát :C
Rengeteg magyar adóval, wifin keresztül nagyon hasznos. :))

(#21688) old rocker válasza kp78 (#21687) üzenetére


old rocker
veterán

Én nagyon hiányoltam róla. Felraktam, használom is. Wifivel kiváló. Wifi nélkül viszont gazdasági öngyilkosság.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21689) Prego válasza kp78 (#21687) üzenetére


Prego
senior tag

Én a beépített FM rádiót szoktam használ, amikor irodában szabin van kolléga, vagy másik hálózaton kell dolgozni és nincs külső net. Hát eléggé meggyőző az 5800 hangja, mivel a mellettünk lévő szobában is hallatszik, kivéve talán amikor valamelyik szerver alapinstallra tartózkodik a szobában, az kiegyenlíti :D

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#21690) cruyff


cruyff
tag

letöltöttem ezt a SPB shellt [link]
de azt írja ki, hogy ez a verzió csak 15 napig használható, utána fizessek érte!
ez tényleg így van?? nincs ingyenes teljes verzió?? vagy mi a megoldás??

[ Szerkesztve ]

(#21691) B1T3 válasza cruyff (#21690) üzenetére


B1T3
addikt

Nincs ingyenes teljes verzió, persze ki lehet kerülni a rendszernek ezt a mivoltát különböző trükkökkel, amit nem szabad itt konkrétan leírnom, azt hiszem. :)

(#21692) Gabesz1019 válasza cruyff (#21690) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Letöltöttem én is. Jól nézz szét a .rar-ban, van ott még valami a telepítő fájlon kívül. :)

(#21693) old rocker válasza cruyff (#21690) üzenetére


old rocker
veterán

a hivatalos verzióért fizetni kell. Miért, mire számítottál? Ez azért nem egy egyszerű kis ingyomosként is adható háttér...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21694) SomaV válasza cruyff (#21690) üzenetére


SomaV
csendes tag

Hali!
Amikor letöltötted az SPB-t, volt a letöltésben egy kód. Azt írd be a regisztrációhoz és tiéd a program

(#21695) Barthezz2 válasza kp78 (#21687) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is használom, bár nálam párszor befagyott..

Amúgy tényleg marha jó, van egy rakat külföldi és magyar adó is.

Everybody lies.

(#21696) cruyff válasza SomaV (#21694) üzenetére


cruyff
tag

köszi. én voltam a figyelmetlen.

(#21697) apollo12 válasza SomaV (#21694) üzenetére


apollo12
veterán

ez az SPB magyar??

(#21698) SomaV válasza apollo12 (#21697) üzenetére


SomaV
csendes tag

Szerintem ha a teló beállítása magyar, akkor az összes az.

(#21699) B1T3 válasza apollo12 (#21697) üzenetére


B1T3
addikt

Igen.

(#21700) old rocker


old rocker
veterán

Helyesbítenék: az SPD nem magyar, de ez le van fordítva, mint nagyon sok más program; azonban az sem úgy van, a "telefon magyar", akkor a program is magyarrá változik rajta; hiszen a telefon is finn, csak kapott magyar nyelvet is. Ettől eltekintve a magyarra le nem fordított programok még akár apacsul is vannak, csak magyarul nem. Ilyenkor az angol a mérvadó, kivéve, ha valaki pl. a kínai nyelvet jobban beszéli, szecsuáni márt... nyelvjárással.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.