Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#446) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nekem semmi bajom a térerővel, ugyanolyan jó mint a két korábbi Xperia. Megjegyzem azoknál korábban cserélnem kellett T-s SIM-kártyát, mert nem volt elég gyors a net, ingyen kaptam egy új változatot.
Akadozás akkor lehet, ha 3G-ről GSM-re vált a telefon, vidéken (pl. Tatán) gyakrabban megesik T-mobilnál is. A tatai irodában pont ilyen cellahatáron vagyok, és ott az az egyszerű megoldás, hogy csak GSM-en használom a hálózatot, így még autópályán sem szakadozik a térerő (úgyis ott van wifi).

Egyébként köszi a segítséget, tegnap kíváncsiságból visszavittem a telefont az edigital-ba, mondván hogy középső gombbal nem tudom felébreszteni a telefont. Kiderült, hogy egyik Plusz verziót sem lehetett így aktiválni, gyárilag csak a bekapcsoló gomb éleszt és pont. (Gondolom valamelyik tesztmérnök zsebében túl gyakran bekapcsolt a kijelző, és fölöslegesen merítette az akksit, mint ahogy az az új Nokiák esetében történt.) Sebaj nem zavaró annyira, kezdem megszokni a dolgot, mivel úgyis némi fáziskéséssel kapcsol be a kijelző, pont fogást tudok váltani rajta

Továbbra is imádom a telefont, nagyon sokat nyüstölöm, buszon folyamatosan zenét hallgatok és olvasgatok, mellesleg tök jó a headset mikrofonja is. A fórum alapján mindenkinek a PLUS verziót ajánlom, ez egy nagyon jól eltalált készülék. Hamarosan regisztrálok MyID-re, megnézem hátha van hozzá újabb firmware.

Ez a telő már alkalmas szövegszerkesztésre. Ti milyen magyar karakteres billentyűzetet használtok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.