Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) DvP


DvP
tag

Sziasztok.
A GPS és a Wi-Fi nekem is nagyon gyengusz. Ezeknek a vételi erősségét lehet állítani, vagy beletörődni kell?
Köszi az infókat.

(#752) turbulencia8 válasza DvP (#751) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez érdekes, mert nálam legalább olyan jól működik, mint az Xperia Arc-nál. Sőt itt A-GPS mellett EPO támogatás is van, utóbbinál kapcsold pl. be az automatikus letöltést (igaz ezekhez kell netkapcsolat).
A Wifi estén talán gyengébb térerőt jelez a készülék, de a valós hatótáv lényegében ugyanaz mint korábbi Sony telóimnál.

(#753) turbulencia8 válasza ShangAlRahim (#749) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ami újraindítással orvosolható, az nagy valószínűséggel szoftveres probléma - ilyenkor egy gyári nagy reset javasolt, majd óvatosabb újratelepítés.

(#754) Rabidsnail válasza turbulencia8 (#752) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Megerősítem!! :K :K

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#755) ShangAlRahim válasza turbulencia8 (#753) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Előbb megy vissza garis javításra a kamerák miatt. Azt mondta a szerviz, hogy már ment vissza pár amin csak lecsúszott a kamera modul csatlakozója az alaplapról. Remélem nálam is ez van és csak néhány napig kell nélkülöznöm a cuccot.

[ Szerkesztve ]

Lendkerekes Csatamalac

(#756) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Majd írjatok légy szí' pár sort a garanciális tapasztalatokról, normálisan megcsinálják a telefonokat? Üdv

(#757) pufika1984


pufika1984
tag

ezt a recoveryt próbálta valaki?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1825332

tudtok CUSTOM RECOVERY-it?

(#758) wooper91


wooper91
tag

Sziasztok!

Szombaton utánajártam a telefonnak. nagyon megtetszett, sokat olvasgattam a fórumot. Gondoltam egye fene lecserélem a ZTE Skate-emet egy nagyobb gépezetre. Hát, bementem az extrém digitálba, azt mondták kifutott széria. Tudomásul is vettem. A hiba ott volt, h kaptam magam, és befutottam a MediMarktba is, ahol pedig azt mondták nekem, hogy sajnos a gyár visszahívta az egész szériát, szoftverhiba miatt. Így sajnos nem sikerült megvenni a telefont. A legtöbb GSM boltban pedig még csak nem is hallottak róla :DD Szóval van valakinek valami ötlete, hogy mi tévő legyek? Nagyon le vagyok lombozódva... :(

(#759) ShangAlRahim válasza wooper91 (#758) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Az aTab5+ jelenleg is kapható a TESCÓ-kban 46eFT-ért, azaz 19eFt-vel olcsóbban mint a MyAudio. A hátlapi kamerája 3M pixellel kisebb felbontású és máshol vannak az oldalsó kezelő gombok ezt leszámítva ugyan az a kettő. Ha jól rémlik annak a mérete és a gombelrendezése is SG Note, így ahhoz esetleg könnyebb tokot szerválni!

Vagy várj egy keveset.

Vagy: http://myaudioworld.com/mystore/myaudio/telefon/series-5-plusz de ott is csak előrendelhető igaz ott már 65 eFt!!!

Lendkerekes Csatamalac

(#760) wooper91 válasza ShangAlRahim (#759) üzenetére


wooper91
tag

Köszönöm a felvilágosítást, akkor lehet hogy utána nézek ennek a telefonnak is, bár egy kicsit sajnálom a myaudiot, mert állítólag nem rossz a supportja. De igaz, hogy én már egy hete írtam nekik, hogy tudnak-e mondani valamit, hogy náluk az oldalon kapható lesz é, de még válaszra sem méltattak.

És még egy kérdés, Budapest-en, vagy esetleg Dunakeszi, Fót, Vác, lehetséges hogy kapok aTab5-öt?

Másik kérdés: A Phone Series4-ről tudunk valamit? vagy az bukott ötlet volt tőlük? Esetleg arra valami alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#761) szaki04 válasza wooper91 (#760) üzenetére


szaki04
senior tag

Szia!

Az enyémet elviheted 50000.- Ft-ért, ha eljössz érte Győrbe...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#762) wooper91 válasza szaki04 (#761) üzenetére


wooper91
tag

Nem is mennék el érte, és am is újat szeretnék, de azért köszönöm. :))

(#763) Sickboy75 válasza wooper91 (#758) üzenetére


Sickboy75
tag

Az S5-öt hívta vissza a gyár ? Ezexerint akinek van az majd kap egy frissítét vagy ilyesmi? Ezt vajon hogy oldják meg ?

Üdv,

SB

(#764) wooper91 válasza Sickboy75 (#763) üzenetére


wooper91
tag

Nemtudom. Tulajdonképpen nem folytam bele a beszélgetésbe a sráccal, kb annyi volt hogy azt mondtam h ezek "férfi nemiszervek" :N Aztánmeg azt mondta, h igazam van, mert lehet h egy gyors szoftverfrissítés megoldaná házilag is. Nameghát Samsungos lévén, egyből mondta, hogy ő inkább egy SyxalaG Note-ba fektetne, aztán mondtam neki, h most dupla annyi pénzem nincsen rá, nameghát, jó lett volna az a DuoSim dolog is...

(#765) Sickboy75 válasza wooper91 (#764) üzenetére


Sickboy75
tag

Erről hasznos lenne tudni majd valamit, hiszen sokunk mar megvette es ha valami kiderul, esetleg csinalhatnanak is vele valamit ...

Udv,

SB

(#766) turbulencia8 válasza Sickboy75 (#765) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem csak az új Jelly Bean-es szériát hívták vissza?

(#767) pufika1984 válasza turbulencia8 (#766) üzenetére


pufika1984
tag

ezt a recoveryt próbálta valaki?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1825332

tudtok CUSTOM RECOVERY-it?

(#768) wooper91 válasza turbulencia8 (#766) üzenetére


wooper91
tag

De alapból nem értem, hogy miért nem foglalkoznak a felhasználóval. Se a fészbúkon, se üzenetben. Még a telefont sem veszik fel. Miért nem adják ki az új firmware-t?? Azt hiszem a support miatt fogok lemondani erről is, és beszélek le róla mindenkit....

(#769) ShangAlRahim válasza wooper91 (#760) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

A Bp. Váci úti Tescoban vasárnap még volt.

Lendkerekes Csatamalac

(#770) turbulencia8 válasza wooper91 (#768) üzenetére


turbulencia8
őstag

Anno ggg1 írta, hogy két szervizes dolgozik Miskolcon, szerintem nekik bőven elég javítani a hibás készülékeket. Ez szubjektív szempont ugyan, de az újabb firmware engem nem különösebben érdekel, a nagy vízválasztó az ICS volt, abból 4.04 pedig határozottan stabil verzió (ez volt az Xperia Arc-omon is). Az új 4.2 meg csökkenti az akkuidőt, nevetséges, Nexus fanoknak való. És ahogy írta ggg1, rohadtul nem egyszerű a szervizes frissítése sem a Jelly Bean-nek. Amúgy ha megfigyeled eddig nem érkezett felháborodott visszajelzés a szerviz javításairól, (csak a hibákat jelentette be mindenki) szerintem egyáltalán nem lehet annyira rossz a support. Nézd meg, hogy jó számot hívsz-e, a Myaudio honlapon a központi szerviz telefonszáma bénán jelenik meg, alul az apró betűs kapcsolat menüt nézd meg!

Pufika1984 én nem próbáltam a custom romokat, nekem anélkül is teljesen jól megy a telóm, ráadásul (2G-n) 2-3 napig. A korábbi LG C660-as CyanogenMod-os tesztelés elég volt ahhoz, hogy ne szórakozzak velük (pl. a wifi hot-spot funkció használhatatlan volt, annak ellenére, hogy "stabil" kiadást raktam föl).

(#771) robertoxika


robertoxika
csendes tag

Sziasztok! A telcsi további története: Jan.11-én szóltak vissza a MM- tól, hogy a kijelzőt kicserélik (pixel hiba 1db) és végrehajtanak rajta egy szoftverfrissítést a Bp. szervizben.Remélhetőleg azt mondták a héten megérkezik hozzájuk.Igaz én már leadtam Dec. 6-án csak a két ünnep között nem dolgozott a szerviz mondásuk szerint.Már nagyon várom, hogy milyen lesz.
Remélem megoldódik egy másik gond is vele kapcsolatban, mégpedig a GPS jel vétele.
Az én esetemben nagyon-nagyon nehezen akarta venni, még kint a szabadban is.(2-3 perc a jel vétele és gyenge).
Amint visszakaptam ismételten megosztom tapasztalataimat.

(#772) ufo13 válasza robertoxika (#771) üzenetére


ufo13
tag

Már nem él ez a 30 nap? Arra gondolok, hogyha 30 napig nem kapod vissza a telefonodat a javításból, akkor köteles az eladó kereskedő azonnal újat adni Neked és nem vagy köteles megvárni a javítást.
Vagy ez már nem így van? Dec 6? Mi a f**t csinálnak vele 1,5 hónapja...
Ez enyém is szervizben van (ugyancsak MM) ünnep előtt adtam le, de hamarosan megyek verni az asztalt.
Csipkedjék magukat...mert a MM átvételi lapon is 15 napos javítási idő áll. Engem nem érdekel, hogy ünnep volt... én is dolgoztam ünnepek között. Ünnepek is összesen 5 munkanap esett ki...nem több.
Utána kell néznem a fogyasztóvédelmi törvény ide vonatkozó passzusának...én biztosan nem fogok 1,5 hónapot várni. :K

[ Szerkesztve ]

(#773) robertoxika válasza ufo13 (#772) üzenetére


robertoxika
csendes tag

Teljes mértékben igazad van.Nem is tudtam, hogy 30 nap szervizelés után kérhetek másik telefont.
Holnap délután fel is hívom őket és biztos vagyok benne, hogy nem lesz kész.
Az átvételi elismervényen rajta van, hogy Budapesti javítás esetén 3-4 hét sajna.

(#774) pufika1984


pufika1984
tag

sziasztok. smart n8000+ recovery módositott meg a gyári is meg a smart flashtoll is. ha valakit érdekel.

http://data.hu/get/6085488/n8000recovery.zip

üdv:pufa

(#775) ufo13 válasza robertoxika (#773) üzenetére


ufo13
tag

Mindegy mit irnak a lapra. Torveny 30napban maximalja a javitast. Ha nincs kesz nem vagy koteles atvenni a megjavitottat, kerheted a cseret.

(#776) robertoxika válasza ufo13 (#775) üzenetére


robertoxika
csendes tag

Mi van akkor ha nincs nekik készleten, hogy tudjanak nekem adni egy másikat?
Kérhetem vissza a pénzemet?

(#777) Rabidsnail válasza pufika1984 (#774) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Köszi!! Nagyon hasznos volt!! :R :R

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#778) Sickboy75 válasza ufo13 (#775) üzenetére


Sickboy75
tag

Sajna nem így van már :(

"15 napon belül kell bevizsgálni a készüléket és 30 napon belül TÖREKEDNI (ezen a szó a lényeges) kell a megjavításra."

Ergo ha nem küldi csak 2 hónap múlva, megteheti ...

Sajnos :(

Üdv,

SB

(#779) ShangAlRahim válasza ufo13 (#772) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Az eladónak törekednie kell arra, hogy 15 napon belül megjavítsák a készüléket. Ennek lejártát követően kérheted a cserét, vagy akár el is állhatsz a vásárlástor, ekkor a vételár teljes egészében visszajár, abból semmit nem lehet levonni!

A korábbi szabályzás zavar be még mindig. Korábban 15 nap volt a javításra, ha nem adtak a javítás idejére csere készüléket és 30 nap ha adtak.

[ Szerkesztve ]

Lendkerekes Csatamalac

(#780) ShangAlRahim


ShangAlRahim
csendes tag

Mielőtt vita alakulna ki:
[link]

Személy szerint hozzátenném, hogy soha ne vigyük a terméket a garanciajegyen szereplő szakszervízbe, mert ők -mint harmadik és velünk semmilyen jogviszonyban nem álló fél - általában nem jogosultak másra mint a velük szerződésben álló cégek költségén megjavítani a készüléket. Többnyire nem jogosultak nemhogy cserére, de még cserére jogosító igazolás kiadására sem. Az eladók általában azzal érvelnek, hogy ott gyorsabban megjavítják a terméket, mert ott azonnal megindul a javítás folyamata, míg ha náluk adod le az eszközt akkor nekik előbb be, majd a javítás után vissza kell szállítaniuk a terméket. Ez igaz is ha gyorsan meg tudják azt javítani. Na de ha mégsem, mint ahogy azt a fenti példa is mutatta, akkor nem tudod érvényesíteni a jogaidat, mert a szervizzel nem állsz jogviszonyban. vidd az eladóhoz és ha kicsúsztak a 15 napból a leadástól számítva, már mehetsz is a cserekészülékért, vagy a pénzedért.

Én is megjártam így egy készülékkel és nagyáruházzal.

Lendkerekes Csatamalac

(#781) Sickboy75 válasza ShangAlRahim (#780) üzenetére


Sickboy75
tag

Anno en is megjartam ezzel, mert voltam olyan huje hogy azt gondoltam, hogy ha en porgetem direktbe a szervizzel, akkor az milyen sokkal gyorsabb etc etc lesz,

A sajat hibambol megtanultam, hogy MINDIG oda viszem vissza, ahol vettem es OK hadd intezzek majd a garis javitast.

Mert - ugyan epp az ellenkezojet gondolnank, de - pont igy lesz rovidebb ido az egesz.

Udv,

SB

(#782) ufo13 válasza ShangAlRahim (#780) üzenetére


ufo13
tag

Köszönöm szépen (linket is).
Azt gondolom így már sokunk fejében helyén vannak a jogaink és merjünk is vele élni.
Csak akkor azt nem értem, hogyha a jogszabály így rendelkezik, akkor engem a MM miért köteleztek a levásárlásra.

Konkrét példa:
Sima Myaudio Series 5 készülékem, számos hibát produkált, így 2,5 hét használat után visszavittem a MM-ba. Kértem, hogy küldjék a szervizbe.
De amíg az szervizben volt, kijött a Series 5+ abból is vettem újat. Úgy voltam vele, hogy családban van jelentkező a visszatérő Series 5-re, így én beleveszek ismét, hátha az hibátlan készülék.
Időközben megjött a sima Series5 (kb. 20 nap javítási idővel) , mondtam, hogy köszönöm nem kérem az újat, ha lehet inkább KP-t kérném. Kis hölgy nagyon kedvesen azt mondta, hogy azt nem lehet, feltöltik egy kártyára és vásároljam le 5 év alatt.
Elfogadtam, hát mi mást csináltam volna. Úgy voltam vele, hogy 5 év alatt csak veszek ott valamit.
Időközben a Series5+ -on is minden hiba kijött, így azt is ment a szervizbe. A 3 napos csere garit nem tudtam érvényesíteni, mert munka miatt nem jutottam el az áruházba.
Most az van szervizben, jövő héten letelik a 15 nap…
Nekem abból már nem biztos, hogy kell újabb, inkább a pénzem látnám szívesen, ezért akartam okos lenni, hogyha megint feltöltést akarnak, akkor mit reagálhatok arra. „Mit csináljak 125e Ft-tal? „
Most éppen van minden, azért nem 20e Ft-ról beszélünk, hogy ott csücsül egy kártyán, likviditás teljes hiányában.
Csere nem tudom majd mennyire játszik, mert a MM polcain nem találtam meg tegnap a Myaudio Series telefonjait.
No, meglátjuk mi lesz.
:F

(#783) pufika1984


pufika1984
tag

Myaudiosk azt mondták nem hívták vissza a kêszülékeket. Készlethiányt mondanak minden hol. Myaudio suport azt mondta január vége február eleje és ujra kapható lessz az 5plus.

(#784) edeba1971 válasza ufo13 (#782) üzenetére


edeba1971
csendes tag

Kedden adtam le az 5+-omat a Práter utcai szervízben, nekem legalább két hetet mondtak a javításra. Kíváncsi leszek, végül mennyi ideig fog tartani...

(#785) turbulencia8 válasza pufika1984 (#783) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lol, nem semmi.
A custom romokkal kapcsolatban továbbra is óvatosságra intelek. Az xda fórumra felrakott romoknál sem volt minden rendben, valamelyik nem kapcsolta le 250 MHz-es nyugalmi frekvenciára a procit (és 12 óra alatt lemerült a teló), vagy a kamera nem működött stb. A feltöltött gyári rom viszont jól jöhet bármikor.

(#786) pufika1984 válasza turbulencia8 (#785) üzenetére


pufika1984
tag

Meik gyári rom-ra gondolsz pontossa? Dobj egy linket. Ha minden igaz hamarosan kiadják a recoverys 4.1-et.
A smartool-osat nem nagyon akarják kiadni mert sokan nem értenek hozzá. Sok lenne a romozásból eredő szervizelés. És ezt szeretnék elkerülni.

(#787) Rabidsnail válasza turbulencia8 (#785) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Nincs olyan rom az XDA-n,amit erre a telóra gyúrtak és nem próbáltam ki. Volt,ami tetszett és javarészt hibátlanul mentek,legalábbis nálam. A végeredmény az,hogy messze a gyári volt a legjobban összerakva,legalábbis az én ízlésem szerint!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#788) robertoxika


robertoxika
csendes tag

A telefon további története: Pénteken szóltak MEGÉRKEZETT !!!
El is mentem érte, de nagy csalódás volt számomra.Állításuk szerint megtörtént e kijelző cseréje,de sajna továbbiakban is ott volt a pixel hiba,csak már egy kicsit halványabb volt a fénye mint azelőtt.
Ez még semmi.6-7 napot használtam mikor leadtam javításra KARCMENTESEN fóliatasakban. Mikor visszaérkezett a szervizből a kijelzőt védő fólia úgy össze volt karcolva (középen függőlegesen végig kb. 1cm vastagon dörzsöléses kopás) ,hogy alig láttam át rajta.Nagyon elvoltam keseredve, de sajna visszaadtam a készüléket a pultnál, hogy cseréljék ki. Ők ezt nem tudták és ismételten ment vissza a szervizbe csere igénnyel. A szoftver frissítés az megtörtént 4.0.3. helyett már a 4.0.4. volt rajta.A képeket rendesen kezelte,a gps jel sokkal hamarabb megvolt(kb.1perc),igaz a haverom Sams. kb.15 másodperc volt.Csak remélni tudom, hogy most nem kellesz ennyi ideig várnom rá. :W

(#789) wooper91


wooper91
tag

Sziasztok!

Feltenném még1x a kérdésem, lehet, hogy nem tudtok rá válaszolni, de az is lehet, h csak elkerülte a figyelmeteket. Szóval, az lenne, hogy nem tud-e valaki véletlenül, vmi (itthon is kapható) ilyesmi másolat féle telefont, kisebb kijelzővel? 4-5 col között teszem azt, de közelebb a 4-hez.

(#790) pufika1984 válasza wooper91 (#789) üzenetére


pufika1984
tag

Szeva. Tudásban iesmi legyen a telefon? Mert vannak jó kis telcsik. Miért akarsz oan kicsi kijelzőst? Attól függ mire akarod használni. Haver vett egy motorola-t 4 col alatt és megbánta. De te tudod. Irj mien tulajdonságai legyenek pontosabban. Üdv:PuFa

(#791) szaki04 válasza wooper91 (#789) üzenetére


szaki04
senior tag

Tessék

...és még egy..

Ezek vannak.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#792) wooper91 válasza pufika1984 (#790) üzenetére


wooper91
tag

Ilyesmi tulajdonságokra gondoltam. A dupla mag sem lenne hátrány, és vmi nagyobbacska aksi. Nekem aTab5-öm van, és nem akarok mást venni, ez egy ismerősömnek kellene. De 4"-nál kisebbet semmiképpen nem szeretnénk. A 2 linkelt telefon nem rossz, de el tudnám képzelni kicsit olcsóbban is.

(#793) Cynicelectro válasza wooper91 (#792) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Nekem ilyen van. 40ezer postával együtt. Én nagyon meg vagyok elégedve vele!

(#794) pufika1984


pufika1984
tag

Tud valaki valamit a 4.1-ről (5 plus-hoz?)

(#795) Sickboy75


Sickboy75
tag

Sajnos sok sok hete azt csinalja a telom (Sima 5) hogy a dual sim miatt a GSM kartya hiaba jelzi hogy full terero etc etc , amikor hivnak csak sipol mintha ki lennek kapcsolva - ezert aztan nagyon sokan nem is ernek el.

Valaki jart mar igy ?

Mi a fene lehet vele ?

Nekem kicsit gyanus, hogy az adat sync-el van osszefuggesben mert pl szink kikapcsolasa vagy rebot utan ujra megy (egy darabig ...)

Sajnos kezd sok issue lenni vele :(

A Dual SIM-ben a Digi Move-os kartya hol megy hol nem, amikor megy is az a baj hogy (amint fenntebb lathattatok) osszezavarja a GSM hivasok fogadasat :(

Asszem szerviz lesz belole ...

Udvozlettel,

SB

(#796) pufika1984


pufika1984
tag

Sziasztok. Mi ez a nagy csend itt? Mindenki 100%-osan megvan elégedve a készülékével? Valaki irhatna valami hirt. Frisitésel kapcsolatban vagy a szervizzel.
Üdv:PuFa

(#797) ggg1 válasza turbulencia8 (#741) üzenetére


ggg1
aktív tag

Sziasztok!

Igen, egyetértek turbulenciával, ilyen és hasonló szoftveresnek tűnő hiba esetében én is előbb egy factory resetet csinálnék, még akkor is, ha esetleg később kiderül, hogy tényleg hardveres gond volt. A szervizben vagy a boltban is biztos, hogy az lesz az első dolguk, hogy csinálnak egy ilyen resetet, és ha ez megoldja, akkor megspóroltál vele egy felesleges utat.

(#798) ggg1 válasza redjam (#744) üzenetére


ggg1
aktív tag

A GPS-ről és a WIFI-ről: a GPS nálam nagyon gyorsan pozicionál, meg vagyok vele elégedve. A WIFI-vel is meg vagyok elégedve, bár az erőssége szerintem elég gyenge, lehetne jobb. Ha egy fal van nálam a telefon és az access point között, akkor már alig mutat jelet, de gyorsan és stabilan csatlakozik, használható. Ha két fal van köztem és az AP közt, akkor már nincs kapcsolat. Viszont bekapcsoláskor vagy felélesztéskor nagyon-nagyon gyorsan csatlakozik a hálózathoz, és egyből van internet is. Más androidos eszköz nálam nem volt ilyen gyors a wifi csatlakozásra; ezzel nagyon meg vagyok elégedve.

Egyszer-kétszer előfordul olyan, hogy csatlakozott a wifihez, de nem volt internet, ezt a készülék úgy jelzi, hogy fönt a térerő ikonja nem kék, hanem szürke, de mutat fokozatokat. Ilyen esetben hálózati kapcsolat van, de internet nincs. Ezt úgy ellenőriztem le, hogy a router webes felületére fel tudtam menni, de internet nem volt. Ilyen esetben telefon reset, és már egyből volt is net. Ez másfél hónap alatt kétszer fordult elő kb, tehát nem zavaró.

(#799) DvP


DvP
tag

Helló.

Wifivel nálam is ez a helyzet.
Viszont a GPS nálam egy határ sza...! Kb 1-2 perc mire jelet talál, és ha ez megvan akkor is hihetetlenűl pontatlan. A tényleges helyzetemtől 50-100 méter eltérés simán előfordul. Haladtam a főúton és a helyzetemet valahova a szántóföldre tett. Ha jött egy kereszteződés akkor simán továbbvitte a jelet egyenesen, holott én jobbra fordultam.
Amúgy elégedett vagyok a telóval.

[ Szerkesztve ]

(#800) Sickboy75


Sickboy75
tag

Factory reset után minden ok lett egyelőre, pár napig figyelem és nem kapcsolom ki az adatforgalmat, hátha ok lenne mostmár ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.