Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) pszili8 válasza fateless (#148) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én is hasonlóba szerettem volna belekezdeni,csak telefonokkal,de sajnos én is arra jutottam amire Te.Gyakorlatilag egyesek majdnem annyiért adnak ilyen szerkentyűket mint Kínában,éppen párezer forintos haszonnal,feketén.A garis ügyintézésekről,szervizelésről nem is beszélve,miután megvetted kb ejtve vagy.
Látom itt a fórumban van pár ember aki "beböffenti",hogy csak azért kerül annyiba a telefon mert rávan írva,hogy Samsung,Apple etc. Namost nekem pl. számít az,hogy ha elromlik a nexusom,díjmentesen kijön a samsung helyszínre,és itt megjavítja nálam a cuccot.De persze én ezt nem veszem igénybe,1 km-re van a hivatalos samsung szervíz,odáig azért elmegyek vele.Ahogy látom egyeseknek csak az számít,hogy olcsó legyen a gari nem számít.Igen vissza lehet küldeni Kínába valóban,én csináltam ilyet kb 3-4 hónapig nem is volt telefonom.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#152) Zoja™


Zoja™
őstag

Hát a minőséggel egy kicsit vitába szállnék. Tényleg forgalmazza itthon az egyik legnagyobb áruházlánc, személy szerint én is ennél az áruháznál dolgozom. A teszt alapján nekem is meg tetszett, viszont a műszakis kollégák javasolták, hogy ne vegyem meg, mert amit eddig elvittek, 90%-ban vissza is hozták. Dobálja a térerőt, sok esetben híváskor nem lehet hallani a másik felet, sőt azt is hozzá tette a kolléga, hogy 10-ből 3 esetben még a hátlapot sem tudod úgy levenni, hogy utána random ne essen le magától. Jó elgondolás a Myaudio-tól, de a gyártói megvalósítás a vicc kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#153) M3oH


M3oH
addikt

Igen, lehet, hogy amin szerepel a samsung/htc/stb. dragabb, viszont a felarert kapsz supportot is. Persze, Kinabanis visszkuldheto a cucc, de azert nagyobb nyug, mint helyben intezni. De aki, olcsobban rendel, az vallalja ezt a kockazatot. En inkabb fizetek "felarat" szemely szerint.

(#154) tommjee


tommjee
senior tag

Kicsit S2 nem ? : DDDDDD

(#155) compifan12


compifan12
csendes tag

Igazából egy optimus l7-et alig tudot meghajtani az 1ghz-s proci. :K :W hagyják már a gyenge processzort!!!!! :W

[ Módosította: 7 ]

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#156) compifan12 válasza tommjee (#154) üzenetére


compifan12
csendes tag

aha.egy nagy és gyenge s2.

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#157) kerekfej


kerekfej
addikt

Te ez tiszta Samsung dizájn!

(#158) janes1976


janes1976
őstag

Azt hiszem erre mondják azt, hogy olcsó húsnak híg a leve! ;]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#159) cashzoli válasza fateless (#148) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Kösz a történetet!

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#160) Atuskaa


Atuskaa
csendes tag

"Most perelhetne a Samsung? Nem fognak."
Tetszik. Apple-sem perelne. Áhh dehogy. :-)

(#169) kaller1 válasza Djuree (#166) üzenetére


kaller1
veterán

ez a myaudio egyébként jó, van igény az ilyenekre, főleg nálunk. jöhet több ilyen is

Ez csak a MyAudio cégen múlik, a kínaiaktól bármit rendelhetnének logózással ellátva.

.::> <::.

(#170) domperke válasza kaller1 (#10) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Pont ez járt a fejemben... :R +1

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#171) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Szerintem nemrossz, ilyen árért 2 sim-es nagykijelzős Androidos (!) telefon nem igazán van a magyar piacon! :B

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#172) zolipapa1


zolipapa1
csendes tag

elég gáz... Tudás oké, ára oké, viszont tényleg tiszta Samsung koppintás. Nagyon GÁÁÁZ :Y

|| Ha írok pm-et legalább válaszolj. || Eladó cuccok: http://tinyurl.hu/mBhJ/ || TérkéPH: http://terkeph.hangya.net/#47.598234+19.121318+15+p

(#173) blueMerle


blueMerle
veterán

Egy apró ámde nem elhanyagolható kérdés: lehet tudni milyen SAR értékkel bír ez a telefon?

(#174) pszili8 válasza blueMerle (#173) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az ilyen kínai csodákról nem igazán lehet találni értékeket,de reméljük ha már forgalmazzák megfelel a szabályzatnak,de annyi biztos hogy 2 w/kg alatt van. :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#175) nggabi válasza zolipapa1 (#172) üzenetére


nggabi
nagyúr

ma volt szerencsém élőben kipróbálni. annyira nem gáz, sőt. egész használható, bár a tv antennát kihagyhatták volna :DDD


videó: [link]

"szenyor dzsíííí"

(#176) blueMerle válasza nggabi (#175) üzenetére


blueMerle
veterán

Van amiből kihagyták. Nem mellesleg sokkal jobb minőségű fényképezőgép került bele:[link]

(#177) Alborosie


Alborosie
aktív tag

Majd perel az Apple, mert NAGYON hasonlít az iPad-re! :DDD

(#178) Prof01 válasza nggabi (#175) üzenetére


Prof01
veterán

Mint 2 tojás! Főleg a második képen! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#179) M3oH válasza nggabi (#175) üzenetére


M3oH
addikt

Van nemi hasonlosag :P

(#180) nggabi válasza M3oH (#179) üzenetére


nggabi
nagyúr

van, de engem baromira nem zavar :D

a használhatóság szempontjából néztem, teljesen jó kütyü ennyiért. kár h a hangját nem lehetett kipróbálni fülessel, a másik klón ott vérzett el.

"szenyor dzsíííí"

(#181) mb.edina


mb.edina
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Én erősen gondolkodom egy ilyen teló vásárlásán,legfőképp a Tv funkció és a nagyjából korrekt hardver miatt! A legnagyobb kérdés hogy az 5"-os kijelző mennyire "gáz" mert nem volt még ilyen méretű kütyüm,és pl elfér-e egy övtáskában normálisan!!meg ha headset nélkül telefonálok vele mennyire lesz nevetséges?? :R :R

(#182) nggabi válasza mb.edina (#181) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem gáz. kicsit mosolyognak az ismerősök 1-2 napig, utána hozzászoknak :D

"szenyor dzsíííí"

(#183) tybsen válasza mb.edina (#181) üzenetére


tybsen
addikt

Nem szemelyeskedes, de sokan az ovtaskat is gaznak talaljak, kvazi mindegy, hogy milyen telefont huzol elo belole.. A legjobb, ha nem foglalkozol a kornyezeteddel es hasznalod ugy es azt, amit es ahogy akarsz.

Egy ekkora meret pedig lehet, hogy szokatlan, de egyre inkabb terjedoben van. Az en galaxy note-om is furcsa volt sokaknak annak idejen, de par nap alatt megszokod es a kornyezeted is megszokja. Neha nem praktikus a meret, de osszessegeben szerintem nagyon jo. Neha hianyzik is a jo oreg Note-om :) Engem nem nevettek ki vele sosem, inkabb erdeklodoe/furcsan vagy megdobbenve szemleltek, hogy mekkora :D

[ Szerkesztve ]

(#184) joey04 válasza mb.edina (#181) üzenetére


joey04
titán

hat szvsz ne erdekeljen masok velemenye. pl szamomra is vicces lenne a latvany, de nekem is van biztos olyan szokasom ami masoknak vicces. de nem erdekel. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#185) mb.edina válasza joey04 (#184) üzenetére


mb.edina
csendes tag

Szia

Végül is van aki térd alatti ülepű nadrágba mer járni :D akkor én miért ne telefonálhatnék egy 5"-os telefonnal,meghát a mai világban már semmi sem extrém :R :R

[ Szerkesztve ]

(#186) tybsen válasza mb.edina (#185) üzenetére


tybsen
addikt

Ami elofordulhat, hogy peldaul munkahelyen nem nezik jo szemmel, ha ott figyel az asztalodon es nyomkodod. De ha nem nyomkodod, akkor is azonnal le lehet vagni, hgoy ez egy internetezesre kielezett cucc es nem egy szimpla telefon :-) Konzervativ munkakornyezetben, ahol regivagasu emberek dolgoznak es nyomogombos telefonokkal jarkalnak, biztosan kirivo es megdobbento lehet egy ilyen eszkoz. Meeting-eken feltunest kelthet, en sok esetben anno azert elo sem vettem a note-omat, mert az emberekben azonnal nyomkodasi/nezegetesi/kerdezgetesi vagyat keltett es ez egy ido utan rendkivul idegesito. Amig tegyuk fel a kollegak eszrevetlenul nyomkodjak 3,5''-os telefonjaikat, vagy egy ertekezlet szuneteben diszkret modon elinteznek egy-egy hivast, e-mailt vagy akarmit, addig egy ekkora cucc feltuno lehet es lehetnek szituaciok, amikor h*lyen veszi ki magat a dolog. Nem elrettenteni akarlak persze, csak nalam voltak azert ilyenek. Privat kornyezetben nem erdekel, ki mit gondol :-) Max buliknal nem tul praktikus a meret.

(#187) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ha esetleg van ilyenje valakinek, írhatna arról, hogy mit bír az akku ténylegesen illetve milyen TV adás.

(#188) Polllen válasza mb.edina (#181) üzenetére


Polllen
nagyúr

Övtáskában simán elfér. Azt nézd meg, hogy neked tetszik-e, ne azzal foglalkoznak, hogy mások mit gondolnak.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#189) ingyom007


ingyom007
tag

Csak engem idegesítenek azok a retardáltak akik a ppi-t szidják? Ajánlom figyelmükbe ezt a táblázatot de ha lusták megnézni akkor csak annyit mondok hogy 22"on a fullhdnak van 100as ppi-je. Ilyeneket írnak hogy bűn nézni hát bocsi a kifejezésért de takarodjanak a picsába :D:D

(#190) Dreimus válasza Fr0z3n (#187) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

A tv adást analóg módon lehet előcsalogatni, az antenna segítségével pedig lehet növelni a hatékonyságot, de egy fedett áruházban is csak helyi sugárzású adók jelent meg, kicsit szemcsés volt meg sercegés is volt de nézhető volt, szabad téren sokkal jobb lehet a vétel :)

Az akksira még nem jött tapasztalat/visszajelzés de kettő van így ha gyorsan el is használódna van egy tartalék, az egy napot biztos kibírja nyomkodással, kevéssel meg 2-3 napot. Átlagos.

[ Szerkesztve ]

(#191) DarknessHope válasza ingyom007 (#189) üzenetére


DarknessHope
senior tag

a táblázatod egy új hozzászolást hoz be...
egyébként olyan rosz nem lehet szerintem ha 4,3-on jónak találtam... de pl 7" huawei ideos-nál azért már kevés. azért 5 még közelebb van 4,3" hoz szóval nem lehet olyan rossz ami aggaszt hogy fakónak gyenge fényűnek írják... erre viszont érzékenyebb vagyok... az alcatel 995-ös szintje azért már elvárt nálam.

ja írták hogy nem aktív a két kártya hívás közben nemtom magyarul ezt hogy lehet egyszerübben irni, Dual aktív?
na de a lényeg ha netkártya a másik akkor is elalszik a sim2?

illetve mit szólna szerintetek egy dual sim adapterhez még pluszba :D

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#192) nggabi válasza DarknessHope (#191) üzenetére


nggabi
nagyúr

egyáltalán nem volt rossz a kijelző, sőt. de próbáljátok ki élőben.

pixelt is csak akkor látsz ha nagyon közelről nézed (próbáltam ezt is).

"szenyor dzsíííí"

(#193) Fr0z3n válasza Dreimus (#190) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Köszi a választ!
Remélem hamarosan eljutok egy Tesco-ba vagy valahova, ahol ki van egy rakva. Nekem nagyon bejön.

(#194) DarknessHope válasza nggabi (#192) üzenetére


DarknessHope
senior tag

hol lehet kipróbálni egyébként? mert a honlap szerint még csak hamarosan jön. edigitalnal ugyanakkor látom de ott meg is lehet nézni? szoktak ott kiállítani?

jah tescoban ki látta már hol van kiállítva?

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#196) DarknessHope válasza Dreimus (#195) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#197) nggabi válasza Dreimus (#195) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem a váci úti tescoban azt mondták h már volt belőle de elfogyott, a héten érkezik.

"szenyor dzsíííí"

(#198) Dreimus válasza nggabi (#197) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Igen gyorsan elviszik mert jó áron van, viszont az írásomban nem is volt benne, hogy van is készleten az üzleteknek ;)

Dreimus.

(#199) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos az Ára ??EU-ban,s Magyari HuFt-ban olcson nálunk elég sokan vennék,mert a 2 SIM eggyidejü kezelése miatt megérné,Persze lehet hozzánk el sem jut soha,legalább olvasni,képet lehet rola. ;] :O :((

föolvaso

(#200) rocco1


rocco1
csendes tag

Szerintitek mennyire karcolódhat a kijelzője? a skype vajon fut rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.