Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BaluArc válasza turbulencia8 (#649) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Ha a hangalapú keresésre gondolsz az benne van a romban. Mondjuk első dolgom a Nova Lancher telepítése volt, ikonba is + kis sávba kirakta a mikrofont, Magyarul is keres, kipróbáltam!

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#652) turbulencia8 válasza BaluArc (#651) üzenetére


turbulencia8
őstag

Úgy emlékeztem, hogy rendes google search-el mintha pontosabban működött volna korábban a hangfelismerés, de ezek szerint az én orgánumomat nem szereti a gugli. sebaj

[ Szerkesztve ]

(#653) Sickboy75 válasza ufo13 (#638) üzenetére


Sickboy75
tag

Szia,

nem gyakran - de előfordul nálam is, hogy felveszem és hallózok bele és semmit sem hallok a másikból. Ezek persze később mondják is, hogy ők jól hallottak csak én nem hallottam semmit sem belőlük.

Ez azért elég gázos akkor is ha csak egyszer egy héten fordul elő.

Valaki másnak tapasztalat? Esetleg megoldás?

Ha van rá megoldás akkor pl lépésenként, ,mert nem vagyok nagy buherátor és ami másnak alap az nekem nem feltétlenül lesz az :)

Köszi előre is :)

Üdvözlettel,

SB

(#654) turbulencia8 válasza Sickboy75 (#653) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem heti egy kapcsolási hiba még a Blackberry-mnél is volt anno, az Xperia-król nem is beszélve.
Off: Megoldás? Majd talán az új állami mobilszolgáltató. :))

(#655) Sickboy75 válasza turbulencia8 (#654) üzenetére


Sickboy75
tag

Lehet hogy csak üldözési mániám van, de a régi Nokia 5800 nem produkálta ezt a jelenséget ...

(#656) bucoka71


bucoka71
csendes tag

Helló Szia!
Nekem egy 5+ telóm van.
Az lenne a kérdésem, hogy mikor bekapcsolom zenelejátszót, akkor a bluetooth fülhallgatón nemm hallom a zenét. Még a korábbi E72-es készüléken ez működött.

(#657) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Feltettem az új Lewa romot. Durván jó!! :K :C Azután le kellett vennem,mert a készítő nem tette bele a sim váltás hívás előtti rákérdezését!!!!!! :( Ekkora marhaságot!! :((( Minden hívás előtt be kell mennem a főmenübe és el ki kell választanom,hogy melyik kártyáról akarom intézni a dolgaimat. :W Nevetséges! BaluArc! Ez nálad is így működik?? :Y

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#658) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Ha valaki ezt a romot le tudná tölteni,nagyon hálás lennék! Köszi!! :R

Taiwan101_STAR-N8000_V.05-1.zip

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#659) turbulencia8 válasza bucoka71 (#656) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem párosítsd újra a fülest, nekem egy Nokia BH-501-es sztereó BT headsetem van, amivel Mort Player gond nélkül lejátsza a zenét, a Vital Player meg a filmeket.

(#660) Rabidsnail válasza Rabidsnail (#658) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Sikerült letölteni! Eddigi véleményem,a custom romokról,elég lehangoló. Egyedül a Lewa volt meggyőző,de a fent említett probléma miatt ez is ment az enyészetbe. Kár érte,mert 1200 MH-en járatja a procit és számtalan kellemes tulajdonsága van. Globálisan,eddig a gyári a befutó. :C :C

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#661) turbulencia8 válasza Rabidsnail (#660) üzenetére


turbulencia8
őstag

Rapidsnail! Honnan szedted le a gyári romot? XDA fórumról?

[ Szerkesztve ]

(#662) Rabidsnail válasza turbulencia8 (#661) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Na látod? Ez itt a baj!!! Sehonnan!! Recovery mentést csináltam róla,mielőtt felraktam a többit. Gyári romot a mesében sem találtam,pedig sokat adnék egy 4.04 androidért.(nekem sima 5 van 4.03 androiddal) Számtalanszor kértem a forgalmazót,hogy tegyenek már fel gyári romot,de csak ígérgetik!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#663) turbulencia8 válasza Rabidsnail (#662) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ahogy nézem itt fönt a simára, itt meg a PLUS-ra még van egy gyári 4.09 is.

Szóval aki eddig kért tőlem gyári firmware-t pus-ra, íme ismét: [link]

(#664) Rabidsnail válasza turbulencia8 (#663) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Köszi! Én recovery-vel telepíthető romokat teszek fel. Volt már,hogy megsütöttem a számat. Ha ebben tévesztek,biztos a visszaálítás. Ha jól látom,ezek nem ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#665) bucoka71 válasza turbulencia8 (#659) üzenetére


bucoka71
csendes tag

Hello szia!

Már két fülest párositottam egyikkel sem működik, de ezek nem sztereók, lehet ez a baj

(#666) turbulencia8 válasza bucoka71 (#665) üzenetére


turbulencia8
őstag

A mono headset más porton kommunikál, azokkal nem fog működni.

A CWM-es romok szerintem simán telepíthetők normál recovery-vel, elvégre az csak egy kitömörítési parancs. Sok telefonnál azért kell külön vacakolni CWM-mel, mert alapból le van tiltva a recovery opció, egyébként semmi extra a CWM, azon kívül, hogy a manager funkciója a legfrissebb CyanogenMod romokat automatikusan képes az adott telefontípusra leszedni (LG C660 tapasztalat).
A Myaudio esetén nagyon kellemes meglepetés volt, hogy van ilyen rajta külön flash nélkül is.

(#667) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Amúgy, hogy a kezdő androidosok tudjanak mihez viszonyítani: a telefonok többségénél a bootloader zárt, ehhez kell az ún. flash, amivel gyakorlatilag felülírod a készülék "alaplapi CMOS"-át, hogy legyen egyáltalán recovery menüd. A Myaudo esetén ez a bootloader alapból nyitott, szóval miután csináltatok biztonsági mentést, gyakorlatilag nyugodtan lehet főzött romokkal szórakozni. Nekem egyelőre tökéletes a 4.04-es gyári rom, majd egyszer letesztelem a 4.09-et és írok róla.

(#668) DvP


DvP
tag

Hali.

Mailben válaszoltak a Myaudiotól a térerő, ill vonalszakadozás ügyében.
Kérték, hogy vigyem be egy szervízpontba és megnézik mi lehet vele a gond.

Tegnap bementem a MMba. Amit most árulnak 5+ abban is van TV és már a 4.1 van rajt.
A 4.1 et mi is fel tudjuk rakni?
Miben különbözik a 4.0 tól?

Üdv.

(#669) turbulencia8 válasza DvP (#668) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem tudom, nincs tapasztalatom vele. Majd egyszer kipróbálom. Amit láttál az szerintem az N8000+ széria, és az új gyári firmware-ben is valószínűleg fel van húzva a kétmagos MTK 6577 proci órajele 1,2 GHz-re.
Azért megjegyzem: más típushoz való romokat (N8000, N8000+, N9770) nem érdemes keverni!

[ Szerkesztve ]

(#670) Rabidsnail válasza DvP (#668) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Ha lenne,biztosan fel tudnánk tenni! A 4.1 az úgy nevezett Jelly Bean, az android következő verziója,számtalan újítással.
turbulencia8 ! Az általad jelzett romokat,milyen módon tudom feltenni? Köszi! Nem igazán beszélek angolul és bár sok mindent megértek,vannak homályos pontok a telepítés körül. Ha segítesz,azt nagyon megköszönöm!! :R :R

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#671) BaluArc válasza Rabidsnail (#657) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Megoldás: 1 SIM-el hajtom ! :))

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#672) turbulencia8 válasza BaluArc (#671) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ok majd végignézem valamikor (N8000-nél 127 oldal). Elsősorban a gyári firmware-ek miatt linkeltem a két xda-lapot, de valóban vannak rajta főzött romok is.

(#673) Rabidsnail válasza turbulencia8 (#672) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Köszi! :R :R Ma kipróbáltam az új Tsf Shell 3d launchert. Régebben már próbáltam,de nem győzött meg. Most viszont,csak ajánlani tudom. Egyedi,látványos és igazán jól testre szabható. Most ez lett az etalon egy időre. :K :K :C :C

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#674) klaci89


klaci89
tag

Sziasztok!

Tudom gyerekes kérdés, de a 5plus-on fut a GTA3 És a Vice City? :)

(#675) pufika1984


pufika1984
tag

Nekem fut. Root-oltan . Anelkül nem probaltam.

(#676) klaci89


klaci89
tag

Köszi a választ!

A következő kérdésem: hol lehet ehhez tokot nézni? (link is jó vagy bolt)
Köszi

Ja meg ami még eszembe jutott !! Tudom vissza kéne olvasnom, de ide pár szóba nem tudná vki leírni, mit tesz a mobillal ha Root-olom, miért jó?

Köszönöm ezt is

[ Szerkesztve ]

(#677) Cynicelectro válasza klaci89 (#676) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Nem sok értelme van a ROOT-jognak, ha nem akarod tuningolnia kütyüt. Akkor használható, ha a procit akarnád gyorsítani, vagy szeretnél screenshot(képernyőmentés) csinálni, vagy ha valamilyen gyári alkalmazást szeretnél kigyomlálni. Rizikós dolog mert hazavághatod vele a telót!

(#678) klaci89 válasza Cynicelectro (#677) üzenetére


klaci89
tag

Köszönöm a választ!

De akkor pl egy játék (pl:GTA) root nélkül (proci felpörgetés nélkül) el sem indul?

vagy mennyi esélye van arra, hogy ezen a telón (5plus) az erős hardverigényű alkalmazások, játékok mennek rajta?

(#679) Cynicelectro válasza klaci89 (#678) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Még nem próbáltam, de a játékok nagy része elindul. És a rossz hír,h. ami nem fut alapból, az procipörgetés után sem fog!!

[ Szerkesztve ]

(#680) klaci89 válasza Cynicelectro (#679) üzenetére


klaci89
tag

hát akkor szinte felesleges rootolni ?! :(
Amúgy eddig milyen progik nem mennek rajta?

(#681) robertoxika


robertoxika
csendes tag

Sziasztok! Én 1-2 hete vettem a MM egy plus-os telefont.
Igaz egy kicsit nagy a telefon.de megszokható.Android 4.0.4. verzió van rajta elég gyors az antutu-benchmark 2.9. majdnem 5000-et mutatott.A kijelzője szép igaz a betekintési szög lehetne nagyobb.
Feltettem rá a NFS - M.W. játékot ami kb. 2gb és tökéletesen ment rajta.
Most jön a fekete leves.Sajna későn vettem észre a kijelzőn 1 pixel hibát ami pont az akku jelnél van, én is halkan hallom a beszélőt. és előfordult fényképek megtekintésekor mintha újraindulna a telefon.(rámásolt kép)
Visszavittem és közölték elküldik javításra.Remélem nem így lesz hanem cserélni fogják.(a telefont)
Tud valaki ezzel kapcsolatban mondani valamit, pixel hiba miatt egyáltalán a kijelzőt kicserélik-e vagy x hibáig nem számít?
ui.: - Nekem is van benne TV , de használhatatkan.
- Töltöttem le mp4 720p agyagot amit tökéletesen lejátszott

(#682) Cynicelectro válasza robertoxika (#681) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Nekem nagy kedvencem az NFS Shift, szépen fut rajta. A pixelhiba pedig bizonyos számú pixelhiba esetén cserélik, ami már zavaró lehet. Nem emlékszem már mennyi az az érték. A hangerőt a szervíz menüben lehet növelni. Feljebb írtam már milyen kóddal.
Azt azért le szeretném írni, h. nem sokat, de azért némi kompromisszumot kell kötni mivel nem csúcskészülékről van szó. Az árát mindenképpen megéri de nem szabad többet várni tölle mint amire kitalálták. 720p-t simán visz, 1080p-t meg felesleges erőltetni, csak foglalja a helyet.
Mindenkinek ajánlom a Nova Launcher ingyenes változatát. Nagyon gyors és egyszerű.

(#683) robertoxika


robertoxika
csendes tag

Köszönöm a választ amint szóltak a MM-tól megosztom a tapasztalataimat.
Nem bánnám ha cserélnék a telefont, mert most érkeztek újak amihez van már tok is.

(#684) turbulencia8 válasza klaci89 (#674) üzenetére


turbulencia8
őstag

A GTA3 nálam szépen fut (S5+).

(#685) klaci89 válasza Cynicelectro (#682) üzenetére


klaci89
tag

Nova Launcher mit csinál a mobilunkkal ? látom, hogy gyorsít meg effekteket ad neki, de pontosan miért jó?

(#686) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Akinek van ilyen telója légyszi fotózzon már vele pár képet és tegye fel. Mindenki írja, hogy pocsék pocsék. Google nem nagyon talál képet.
Köszi
:-)

(#687) Cynicelectro válasza klaci89 (#685) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

A gyári launcher a kezdőlapokért, az ikonok és widgetekért és a hivatkozásokért felel. A felhasználói élményt ez határozza meg legjobban. Minél akadásmentesebben használható, annál szebb élményt nyújt, és egész jól testre-szabható. Ez a program kell a legoptimalizáltabb legyen, mert elég hardware-igényes.
Remélem érthetően fogalmaztam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#688) BaluArc


BaluArc
csendes tag

Emberek,szoktátok nézni ezt a fórumot: [http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1695210&page=127]
Az egyik tag töltött fel mindenféle ROM, UPDATE csomagokat IDE: 31db:
[http://www.ge.tt/#!/1g5g7yM]

Márcsak azt kellene megtudni mi-micsoda pontosan?!
Ha valaki kipróbál innen valami ZIP-et, az ugye megosztja velünk a tapasztalatokat?! :K

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#689) ggg1 válasza turbulencia8 (#577) üzenetére


ggg1
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen válaszodat!
Nos:

> OTG-támogatásról nem tudunk, van helyette a wifi, vagy bluetooth.

Igen, ez rendben van, nem is arra kéne ez, hogy pen drájvon töltsek át adatot a készülékbe, arra természetesen jó a wifi. Viszont, ha út közben vagyok, és egy pen drájvról meg kéne nyitni egy képet vagy egy dokumentumot, vagy csak át kéne másolnom valaki pen drájvjáról egy fájlt, és nincs ott számítógép, akkor ez nagyon jó lenne, és ezt bizony a bluetooth vagy wifi sehogy sem helyettesíti.

> Végül arra jutottunk a fórumon, hogy valószínűleg nem különböznek a kijelzők
> az altípusoknál sem, egyszerűen a vélemények mások, végülis szubjektív ízlés dolga.

Nos, akkor jó hírem van (vagy rossz), ugyanis nekem itt közben meglett a készülék, és mindjárt kettő is. És bár ugyanott lett véve egyszerre a kettő, külsőre és csomagolásra teljesen egyező S5 Plus, belül mégis valami teljesen más volt.
Az egyik egy e1908_v77_jbl1, a másik pedig egy e1908_v77_jbl1ntv. Így most már akkor legalább tudom, hogy mi az az "ntv", ugyanis abban nincs tv, míg a másikban van. Antenna is, alkalmazás is. Minden más hardver kiköpött ugyanaz.

Egymás mellé téve a két készüléket, a két kijelző azonos fényerőbeállítások mellett teljesen máshogy néz ki. Zárójelben megjegyzem továbbá, hogy tökéletesen azonos firmware build van mindkét készüléken.
Pontosabban szólva, a kijelző panel talán ugyanaz lehet, mert betekintési szögben azonosak, ugyanakkor mintha inkább a háttérvilágítás lenne más, mert a két kijelzőnek a színei és a fényereje tökéletesen más. Mint ha a színhőmérséklete lenne más a képnek, az egyiken a fehér hófehér, vakító éles, kontrasztos, a másikon (a tv nélkülin) minden sárgásabb, melegebb tónusú, alacsonyabb fényerő. Mindkettő jó külön-külön, de egymás mellett ég és föld a különbség. Ezt gyári állapotban kell érteni, miután saját kezemmel szedtem le mindkettőről a fóliát.
Ja, egyébként a fólián, mindkét fólián az volt, hogy 1,4 GHz CPU, úgyhogy mindjárt keresek valami hwinfót, és lecsekkolom, bár a fóliára mindkettőre a tévé is rá volt írva, holott az csak az egyikben van.

Úgyhogy ez a kijelző dolog, lehet, hogy mégsem annyira szubjektív ízlés dolga. Érdekes.

(#690) ggg1 válasza b0bcat (#512) üzenetére


ggg1
aktív tag

> Series 5 = Star N8000
> Series 5+ = Star N9770 (és N8000+?)
> aTab5 = DaPeng i9230+
> aTab5 "+" = P05

Szerintem tökéletesen el vagyunk tévedve ezekkel az elnevezésekkel, de ha valaki érti, hogy pontosan melyik melyik, kérem, feltétlenül írja le. :-)

Én nem tudom, hogy mi ez az N9770, de én egyre inkább azt látom, hogy mindegyik S5 Plusz, amit Magyarországon kapni N8000+.
Persze értem, hogy külföldi oldalakon ilyen néven is hivatkoznak erre, és ha jól értettem, pl. turbulencia8 is meg van róla győződve, hogy Neki az N9770 van, ugyanakkor viszont egy másik hozzászólásában azt írja, hogy a típusszáma pedig az e1908_v77_jbl1ntv, amire rákeresve minden találat azt írja, hogy az az N8000+.

És ahogy föntebb írtam, két egyszerre vett S5 Plus e1908_v77_jbl1(ntv) N8000+-ból az egyik tévés, a másik nem, az egyik ilyen kijelzős, a másik olyan. Szóval akkor amíg nincs valakinek valami tuti infója, addig akár fel is hagyhatunk azokkal a próbálkozásainkkal, hogy nevén nevezzük a készülékeket, és kitaláljuk, melyik típusszámúban mi is van. :-)

(#691) ggg1


ggg1
aktív tag

Egy kérdésem volna. Szeretnék a recovery menüből mentést készíteni, és föntebb valahol azt írtátok, hogy az egy 400 MB-os fájlt készít. Namost, ha én belépek a menübe, az ott a következő menüpontokat hozza:

reboot system now
apply update from sdcard
apply update from cache
wipe data/factory reset
wipe cache partition
backup user data
restore user data

Akkor most a teljes recovery backupot a "backup user data" menüpont készíti?
Mert ez nekem egy 60-70 MB-os fájlt csinál csak.
A teljes backupot, amit írtok több helyen, hogy érdemes megcsinálni, mielőtt bármit kezdek rootolni, módosítani, azt hogy kell megcsinálni?

Előre is köszönöm!

(#692) BaluArc válasza ggg1 (#691) üzenetére


BaluArc
csendes tag

CWM RECOVERY-re kellene cserélned a gyárit, abba van teljes backup.
Szerintem nézd át ezt: [http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1825332]
Vagy rootolsz, vagy fastboot-tal felülírod a gyári recot, utóbbi bonyolultabb, s haza is lehet vele vágni a telót.
Root után [Mobileuncle MTK Tools] -al írod felül a reco. partitiót, persze ha megvan a helyes CWM RECOVERY: "recovery.img"-néven.

Vagy harmadik lehetőség: Rom_Dump-al készítesz biztonsági mentést, az se egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#693) ggg1 válasza BaluArc (#692) üzenetére


ggg1
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen!
Igen, erről a bizonyos kiterjesztett recoveryről már írtatok korábban itt a fórumon is, éreztem, hogy valami ilyesmi lesz a megoldás, úgyhogy az is lett volna a következő kérdésem, hogy ez a program, ami itt ebben a hsz-ban van, ez jó az S5 Plus verzióhoz is?
http://mobilarena.hu/tema/re_myaudio_phone_5_a_dual_sim-es_orias/hsz_490-490.html

Köszönöm szépen!

(#694) ggg1 válasza BaluArc (#692) üzenetére


ggg1
aktív tag

No, akkor most van két recovery.img-m. Az egyiket az N9770-es xda developers fórumról töltöttem le, a másikat innen a 490-es hsz-ból. De ha jól gondolom, a 490-es hsz-ban lévő lehet, hogy a sima N8000-hez való, nem a Plusz verzióhoz, tehát akkor szerintetek is inkább az xda fórumról letöltöttet tegyem rá? Mert most ugye akár N9770-ünk, akár N8000+-unk van, mégis csak annak a processzora azonos, az MT6577. Lehet különbség a két recovery.img között, mármint azzal, ami a 490-es hsz-ban van postolva?

(#695) BaluArc válasza ggg1 (#694) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Nagy a valószínűsége h. mind a 2 működne, mivel a hardver szinte azonos.

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#696) ggg1


ggg1
aktív tag

Sziasztok!

Valamiért nem tudom feltelepíteni a telefont, nem kéne ehhez driver is?
Az xda fórumról letöltöttem a FlashTools_driver.rar-t, amiben van egy USB VCOM Driver nevezetű valami, de azt mondja mindegyik Windows, hogy ez nem ehhez a hardverhez van, amikor rákényszerítem valamelyik eszközt, ami a csomagban van, akkor pedig azt, hogy az eszköz nem indítható el.
Amikor bedugom a telefont, a Windows két eszközt érzékel, az egyik a "Hordozható eszköz"-ökhöz megy be, MTK Media Device WinXP alatt, és a készülék neve Win7 vagy Win8 alatt. Ez az eszköz "megfelelően működik".

Az USB Debug bekapcsolására megjelenik a másik eszköz, ami MT65xx Android Phone, és bekerül a nagy sárga kérdőjeles "Egyéb eszközök" kategóriájába, és azt írja, az illesztő program nincs hozzá telepítve. Na ehhez próbáltam ki azokat a drivereket amit az N9770-hez ír az xda fórum, de egyikkel sem lesz jobb.

Addig pedig nem tudok semmit sem csinálni, mert az "ADB.EXE DEVICES" parancs azt írja, hogy nincs egy eszköz sem csatlakoztatva.

Mi tévő legyek?
Előre is köszönöm!

(#697) ggg1 válasza ggg1 (#696) üzenetére


ggg1
aktív tag

Na, sikerült, hát, biztos, hogy én voltam figyelmetlen, de eddig még nem láttam sehol ebben a fórumban sem írva, hogy a rootoláshoz, ill ahhoz, hogy egyáltalán menjen ez az ADB Debug mód, ahhoz kell még külön egy ilyen driver. Meg nem is postolta senki. Szóval tehát "Android Composite ADB Interface"-nek kell telepíteni, hogy az ADB.exe lássa, és eztán megy a root.

A drivert innen lehet letölteni a lap alján lévő linkről:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=32159881&postcount=806

(#698) klaci89


klaci89
tag

Tokot ti honnan vadásztatok ?

(#699) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Phone Series5 Plusz telefonom van, és az a gondom van, hogy ha kikapcsolom a telót ( vagy repülő módba rakom ) miután bekapcsoltam, ( vagy kiléptem a repülő módból ) Elfelejti a beviteli mód beállításokat, és a gyári, kínai beviteli módra vált vissza. Minden alkalommal újra be kell állítanom, hogy milyen beviteli módot, billentyűzet programot használok, és ez nagyon kényelmetlen, idegesítő. Volt már fent Smart keyboard, A.I. Type, Any keyboard. Minden esetben fennáll ez a probléma. Tudtok valami okosságot ennek megszüntetésére?

Nagyon köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#700) MolnárPéter válasza klaci89 (#698) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Nekem a csomagban volt, amikor a MM-ban vettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.