Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mantin válasza atike (#45) üzenetére


Mantin
aktív tag

ja leesett, köszi

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#52) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

hát a kijelző elég gyengus :( a méret miatt alapból némi kompromisszumra kényszerül a vásárló nem érdemes ezekkel a tulajdonságokkal még többet magunkra venni...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#53) fabicska válasza atike (#49) üzenetére


fabicska
aktív tag

reakció
(#49) atike, és
(#50) NivoSzaki válaszára:

Miután megnéztem a valós árát, (60), rájöttem, hogy sokáig várhatnék, hogy akár 50 alá essen az ára, így módosítani akartam, de kicsúsztam az időből, szóval olyan 50-55 (de inkább az alsóbb árkategória felé) már gondolkodnék rajta.

Lehet valamelyik mobilszolgáltató beveszi a kínálatába (amire sok esély van), és ott akkor megveszem előfizusan kicsit olcsóbban.

Ismerősöm rendelt egy tábletet ebayről (Ainol Novo 7 ELF), de nekem ezek a nagyon kínai nullkategóriásak nem jönnek be.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#54) pszili8 válasza eclipse006 (#44) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem sikerült rosszul valóban,de utána néztem a témának,kb ~20k-t hozzáteszel,és vehetsz egy HTC Desire V-t,ami szinte ugyanezt tudja,de egy collal kisebb a kijelzője.Azért a HTC-ben jobban megbíznék talán,support,minőség..

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#55) tjb007 válasza fabicska (#53) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Lehet valamelyik mobilszolgáltató beveszi a kínálatába (amire sok esély van)"

Erre 0% esély van, egyrészt mert dual-SIM -es, másrészt meg "noname" márkával egyik szolgáltató sem foglakozik (meg aztán biztosan rohadtul örülne neki a Samsung is).

(#56) NivoSzaki válasza fabicska (#53) üzenetére


NivoSzaki
tag

Ismerősöm rendelt egy tábletet ebayről (Ainol
Novo 7 ELF), de nekem ezek a nagyon kínai
nullkategóriásak nem jönnek be.

Mert szerinted ezt a telefont hol gyártják? :)

(#57) xZer0kidx válasza fabicska (#53) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

"de nekem ezek a nagyon kínai nullkategóriásak nem jönnek be."

Nem szívesen keserítenélek el de ez is az! Különben nem 60ezer lenne az ára...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#58) tzsolesz válasza tjb007 (#55) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

meg aztán biztosan rohadtul örülne neki a Samsung is

Miért, ki a Samsung hogy lesni kell, örül-e avagy sem?

(#59) p06 válasza tzsolesz (#58) üzenetére


p06
senior tag

Arra gondolt, hogy 80-90%-ban Note kopi (kinézetre) és ha forgalmazná a szolgáltató akkor a samsung részéről khmmm lenne.

És azért belátható, hogy szeretik a samut a szolgáltatók mert hozza a pénzt..

[ Szerkesztve ]

(#60) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Jónak tűnik, csak egy kicsit nagy nekem... :)

Mentalita'

(#61) tjb007 válasza tzsolesz (#58) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy fontos üzleti partner akinek a megtartása (és a velük szemben álló jó kapcsolat ápolása) sokkal fontosabb mint egy ilyen másodrangú valamivel foglalkozni.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha ez most egy LG copy lenne (mert olyanok is léteznek) akkor ugyanezt írtad volna e :U

(#62) Stanley-B. válasza fabicska (#53) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Ki kéne nőni ezekből a téves sztereotípiákból, ha a kínai "nullkategóriás" (ez a kifejezés egyébként eleve egy köpedelem, ha nem egy bejáratott márkáról van szó, akkor az miért nem lehet jó/jobb? Belátom, hogy ennek a nézetnek a kialakításában nagyon sok ember évtizedes munkája van, többek között marketingeseké is, ezért nem fog egyhamar elillanni) termékek "nem jönnek be", akkor ennek erre a MyAudionak feliratozott telefonra is igaznak kéne, hogy legyen.

(#63) tzsolesz válasza tjb007 (#61) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen ugyan ezt írtam volna le.

Egyébként pedig a szolgáltatókon is sok múlik, hogy melyik gyártó termékeit mennyire reklámozza. Az SGS3-at annyira nyomja a T-Mobile is, hogy csuhaj, pedig arra aztán nagy szükség van, néha egymást követi a Samsung, és a T-Mobile reklámja.
A 4X HD-t pl. még nem láttam, se a HTC One X-et. Ennek mi az oka? :F

p06 Én is erre tippelek. Persze ettől még nem ésszerű. Egy nap lemegy a reklám 10-szer, abból legyen akkor 4 Samu, 2 HTC, 2 LG, és 2 Sony... Persze ez csak egy példa volt. Olyan nehéz összedobni egy reklámot?
Nem az van, hogy a Samu azért is pénzt ad, hogy a konkurenciát ne reklámozza? :U

[ Szerkesztve ]

(#64) p06 válasza tzsolesz (#63) üzenetére


p06
senior tag

Gondolom kaptak egy szép összeget ezért, mert a két szemükért egyik gyártónak sem reklámozzák a termékét, és vagy nem telt rá vagy úgy gondolták szükségtelen és vagy nem fordítottak rá erőforrást.

[ Szerkesztve ]

(#65) eclipse006 válasza pszili8 (#54) üzenetére


eclipse006
őstag

Persze ez is igaz, de van aki nem tud hozzátenni + 20k-t. Tény hogy ha lenne nekem is annyim akkor a HTC-t választanám( mivel már volt is ilyen márkájú telóm). :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#66) hallerlaller


hallerlaller
addikt

3.ik oldalon mi az a kínai karakteres froyo billentyűzet? :Y

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#67) Béééla válasza tzsolesz (#63) üzenetére


Béééla
őstag

A Samu telefonokat veszik tömegével (alsó-közép-felsőkategória mind van), a HTC meg az átlagnak nem sokat mond, inkább bíznak a Samsung márkában (meraz csinájja a tévét is meg a mikrósütőt, csak jobbak, nem?), mint valami "téhácében".
Pedig még drágábbak is esetenként a Samu telefonok, mégis azzal mászkál majdnem mindenki. Inkább megszokás-márkahűség, mert 20 ezres Samsungot kapni, 20 ezres HTC meg nincs.

Bélabá

(#68) tzsolesz válasza Béééla (#67) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem mondanám a HTC-ét rosszabb márkának mint a Samsungot. :)

(#69) ollie válasza DarknessHope (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lássuk csak kamera külső szoftverrel pl camera 360 lehet fényévekkel jobbat tud...

Ez ki van zárva. A beépített hardvert nem lehet szoftverrel jobbá tenni.

***

(#70) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Egy tetszett plecsnit szerintem is megérdemelt volna, nincs annyira sok hátránya mint amennyire elöremutató a fejlesztésük. (DualSIM ICS annyira nem tré hardverrel és brutál (2db) akksival)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#71) dlaj válasza ollie (#69) üzenetére


dlaj
őstag

A beépített hardvert nem lehet szoftverrel jobbá tenni.

Azt nem, de egy külső és jobb szoftverre cserélni a gyári szoftvert, azt lehet. Így jobbak lehetnek a képek.

(#72) erneszt96


erneszt96
csendes tag

jaj de kéne de nekem még igyis drága

jevcsák

(#73) Finnugor


Finnugor
tag

Úgy néz ki, mint egy Samsung >>> a Samsung úgy néz ki, mint egy iPhone >>> Ebből per lesz! :DDD

(#74) RoBos válasza NivoSzaki (#50) üzenetére


RoBos
senior tag

Hát 200$ körül nem hinném, h kapsz 5 inch-es telót, de ennél a my audionál +6k-val többért már van jobb teló is azokkal a jellemzőkkel amiket te soroltál fel:

pl. a ZOPO ZP900 Leader

- 5.3 inch IPS Capacitive multi-touch screen:960*540 pixel
- Android 4.0
- CPU: MTK6577 (Cortex A9) dual core 1.2 GHz ,
- GPU: Power SGX531
- 4GB ROM + 1GB RAM
- Dual sim cards, dual standby
- WIFI: 802.11 b/g wireless internet
- Built in GPS and support voice navigation
- 8MP back camera + 2MP front camera
- Lithium Batteries 2180 mAh

[ Szerkesztve ]

(#75) tjb007 válasza RoBos (#74) üzenetére


tjb007
nagyúr

"200$ körül nem hinném, h kapsz 5 inch-es telót"

Annyiért már kétmagosat is kap, ehhez a MyAudio -hoz hasonlót (értsd ugyanazt) meg már 160 dollárért is megkapod.

(#76) ollie válasza tjb007 (#75) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdés, hogy a garancia hogy alakul a MyAudio meg az általad linkelt között.

***

(#77) RoBos válasza tjb007 (#75) üzenetére


RoBos
senior tag

"Annyiért már kétmagosat is kap"

Az lehet, csak nem 5 colost!

[ Szerkesztve ]

(#78) tjb007 válasza ollie (#76) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy ahogyan a többi Kínából rendelt dolog esetében is, ha gond van vele küldöd Kínába.
Akinek eddig sem ért meg X tízezer forint pluszt (jelen esetben ez 25e forint) a hazai garancia az ezután úgy közvetlenül Kínából fogja megrendelni (a MyAudio garanciális ügyintézéséről amúgy is elég cifra vélemények voltak).

(#77) RoBos

Meg is nézted amit az előbb linkeltem vagy csak szimplán jött a választ ?
Ez is és ez is 5 colos (illetve 5,3).

[ Szerkesztve ]

(#79) batai15


batai15
félisten

Aki fogékony hogy elcserélje a ezt a telefont egy lg l7re, azt várom privibe:)

(#80) KendiAdam


KendiAdam
csendes tag

Szeretnék kicsit kötekedni a cikkel. Egyrészt a belső tárhely mérete: 4 GB a belső tárhely, nem 512 MB, ehhez jön még a microSD. Másrészt a tv működik és nagyon is ismeri hazánkat, igazán sajnálom, hogy nem sikerült megtalálni, vagy felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akik példa nélküli módon segítőkészek. Ők adtak volna szériaszámot is az alkalmazáshoz. Harmadrészt szó sem esik a cikkben egy olyan szolgáltatásról aminél a Samsung féléknél hatalmas mellcsapkodás lenne tapasztalható, a 30 GB ingyen Cloud szolgáltatás, ehhez mindössze regisztrálni kell egy MyID-t a készüléken található alkalmazással, és beírni a készülékhez kapott kódot. Nagyjából ennyi lenne ami nagyon bökte a szemem, remélem valaki elolvassa aki tudja javítani a hibákat a cikkben.

Nem vagyok belső ember sem és ilyen telefonom sincs, ellenbem egy MyAudio Series 8 (808 DC) tabletem van és elég sokat tájékozódtam a gyártóról és a termékeikről. Rendkívül szimpatikusak és arról még szót sem ejtettünk, hogy egy többségében magyar cégről beszélünk.

Üdvözlettel,
Ádám

(#81) RoBos válasza tjb007 (#78) üzenetére


RoBos
senior tag

"Ettöl sokkal jobbat és olcsóbban tudsz rendelni kinából 960*540 kijelzövel 1GB RAM al kétmagos procival 200 dollar körül"

Én erre írtam vissza az illetőnek, h nem hinném, h ilyet kap 200 dodóért!

Amit te linkeltél 2 telót, mind2 szintén csak 800*480 pixel felbontásúak, én meg arról beszéltem amit ő írt, h 960x540-est nem kap 5 inch-be 200-ért, érted?! Ennyi...

(#82) p06 válasza KendiAdam (#80) üzenetére


p06
senior tag

Zárójel: S III-hoz és gondolom a Note II 50Gb felhő van ingyen tény, hogy nem egy árkategoria de akkor is ;] :Zárójel

Ha kicsit több kreativitással bírnának és egy jobb kijelző akkor :R .

[ Szerkesztve ]

(#83) KendiAdam válasza p06 (#82) üzenetére


KendiAdam
csendes tag

Tény, hogy lehetett volna olyan telefont is összehozni ami nem ennyire hasonlít a SG Note-ra. De én büszke vagyok rá, hogy egy Magyar cég ilyen termékeket dob piacra mint a Phone Series 5, felvéve a versenyt a "kínai dömping gépezettel". Így ezúton is fejethatok előttük és mindenkinek üzenem, hogy felejtsük el a pár évvel ezelőtti használhatatlan média lejátszókat. Fogunk még hallani a MyAudio-ról a jövőben, úgy érzem. :R

[ Szerkesztve ]

(#84) tjb007 válasza RoBos (#81) üzenetére


tjb007
nagyúr

Rendben, te arra reagáltál én meg erre:

"Hát 200$ körül nem hinném, h kapsz 5 inch-es telót"

Még ha az egész mondatot veszem akkor sem szerepel benne a nagyobb felbontás vagy a 960x540 benne.

(#83) KendiAdam

Azt gondolom tudod te is, hogy a MyAudio nem gyárt semmit sem, csak egy brand és az általuk forgalmazott termékek mindegyike a te szavaidat idézve a kínai dömping gépezetből származik.

[ Szerkesztve ]

(#85) p06 válasza KendiAdam (#83) üzenetére


p06
senior tag

Nem olvastam el a cikket bevallom, ezért és más miatt is gondolom, de nem tudtam, hogy magyar mert abban az esetben szép olt fiúk, de ezt egy egyedi formatervel akár még nagyobban is gondolkodhatnának.

[ Szerkesztve ]

(#86) Stanley-B. válasza p06 (#85) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Nem véletlen a formaterv, ezzel jóval nagyobb eséllyel eladható.

(#87) p06 válasza Stanley-B. (#86) üzenetére


p06
senior tag

Van benne valami, sőőőt..... de ha egyedibb lenne és már tudom, hogy magyar akkor simán megvenném 2. telefonnak. :) Én legalább is így vagyok vele

[ Szerkesztve ]

(#88) ForRedGlory válasza atike (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Úgy látszik nagyon kell a Mobilarénának a hozzászólás és letöltések, mert ilyen hülyeséget egyébként nem írnának bele... Nem értem miért kell itt már eleve a cikkel flémelni, amikor pont ott van a nemrég megjelent cikk ezzel kapcsolatban, amiben pont ezt kérik mindenkitől. :U

(#89) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kihagyható, egyre olcsóbb lesz a Note. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90) Beri78


Beri78
őstag

ennyi pénzért nagy király :)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#91) Dante32 válasza Cyberpunk (#89) üzenetére


Dante32
tag

Ez dual sim-es tehát nem kellene egysim-esekhez hasonlítgatni szerintem.
És a duo-sak közül talán ez a legjobb,bár az Acer Gallant DUO se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#92) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nem rossz,de érdekelne,hogy akkor most hardveres vagy szoftveres gombjai vannak?Mert a végén mind kettő ott van.Bár ki lehet használni azt is. :DD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#93) bakesz23


bakesz23
tag

nem roszzz de maradok a noteom nál :DD

(#94) cashzoli válasza bakesz23 (#93) üzenetére


cashzoli
aktív tag

"A MyAudio Phone 5 könnyedén hozza a hasonló felbontással és hardverrel rendelkező Xperia Arc S szintjét."

Na, azért ez meglepett.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#95) mrlujoak válasza cashzoli (#94) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért az egy évvel ezelőtti mérések még az arc S esetében 2.3.4-el történtek...

Igen, ennyit jelent manapság az egy év. Adreno 205, és 1,4-es proci...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#96) cashzoli válasza mrlujoak (#95) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Értem.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#97) Csucsu88


Csucsu88
tag

Ha nem lenne ennyire gagyi még be is ruháznék egyre. :F

(#98) cashzoli válasza mrlujoak (#95) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Lejárt a szerk. limit...

Azért fura, hogy ami egy éve simán felső, felső-középkategória volt, az ma már szinte a paletta alja...

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#99) Prof01


Prof01
veterán

Nem rossz, kicsit olcsóbban talán be is vállalnám! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#100) Cyberpunk válasza cashzoli (#98) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fejlődünk.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.