Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) zso76


zso76
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van ilyen készülékem. Sajnos.
A készülék nagyon jól össze van rakva, fém kerete van, gyárilag fóliázott. A kijelző abszolút szép, megfelelő a felbontás. Két akkut adnak hozzá, jó a teljesítményük.

De! Holnap már a 2. készüléket fogom visszavinni az Edigitalhoz. Mindenben tökéletes, de telefonálni nem lehet vele. Eldobálja a hálózatot, hol ez egyiket, esetleg mindkettőt. Volt hogy full térerőt mutatott, de kiírta, hogy nincs hálózat, ugyanakkor telefonálni lehetett vele. Ha maximális térerőt is mutat, egyszerűen nem lehet vele beszélni, mert szakadozik a vonal, nem érted a másik felet és téged sem hallanak.
Most már a 2. készülék produkálja ezt, persze nem akarok általánosítani, lehet mindig én fogok ki rosszat.

Mindenesetre harmadikat már nem fogok elhozni.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#202) atike válasza zso76 (#201) üzenetére


atike
nagyúr

Nem Telenoros véletlenül az a hálózat? Több munkatársamnak és nekem is egy pár hete van ilyen "jelenségünk"... Az segített egy kicsit, hogy a Hálózat módot a "csak GSM"-ből átraktuk "GSM/WCDMA"-ra... Ugye így az akksi jobban merül, de nagyságrendekkel csökkent a térerő eldobálási hiba. Ja, és mondanom sem kell, hogy ez csak egy pár hete jelentkezett, korábban mindenkinek jó volt a telója.... Debrecen amúgy helyileg.

(#203) mb.edina


mb.edina
csendes tag

Ajjaj egyre jobban tartok már a készülék megvásárlásától :) sok gyerekhibálya van még ennek a kütyünek,úgyhogy én valószinű bevárom a Zte Grand X-et a T-mobnál!

(#204) zso76 válasza atike (#202) üzenetére


zso76
csendes tag

Vodafonos mindkettő. Más telefonban tökéletesen működnek.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#205) Dreimus válasza zso76 (#204) üzenetére


Dreimus
senior tag

Es mikori evjaratuak?

Egyes uj modellek nem mukodnek regi simekkel, ami nem is elvart dolog :)

Dreimus.

(#206) Alborosie válasza Dreimus (#205) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Tegyük hozzá, hogy a szolgáltatók, ha jelzi az ember a hibát, akkor azért ingyen kicserélik a kártyát. :)

(#207) Dreimus válasza Alborosie (#206) üzenetére


Dreimus
senior tag

Egyedül a szabad időnkbe kerül, jobb esetben 10-15 perc alatt megvannak a régi kártya újra cserélésével és sok gondtól megszabadul az ember :)

(#208) rocco1


rocco1
csendes tag

Kinek van még ilyen teloja? tényleg ledob a hálózatról? szerintitek a képernyője mennyire karcolódik? skype vajon elfut rajta? akinek van ilyen teloja lécci írjon többet róla.köszi!

(#209) Alborosie válasza rocco1 (#208) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Sőt, még az Assassin's Creed HD is! :U

(#210) rocco1 válasza Alborosie (#209) üzenetére


rocco1
csendes tag

köszönöm a komolyságot! nem igazán erre a " válaszra" vártam!

(#211) Alborosie válasza rocco1 (#210) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Hülye kérdés, hülye válasz!

De, lásd nagylelkűségem, menjünk sorba...
1. "Kinek van még ilyen teloja?"
Jó pár embernek. Akinek van, az jelentkezik anélkül is, hogy statisztikát vezetnél a tulajdonosokról...

2. "tényleg ledob a hálózatról?"
Vélelmezhető, hogy vannak ilyen hibái, mivel nem egy nevesebb gyártó dobta piacra. S, mint láthatod a készülék specifikációit, nem egy erőmű és anyaghasználat bajnok.

3. "szerintitek a képernyője mennyire karcolódik?"
Szerintitek szerint ha olyan külső behatás éri a kijelzőt, akkor bizony karcos lesz. Fólia megvédi? Talán...
Szóval, ha a szép állapota vigyázni szeretnél, akkor ne pakolj mellé lakáskulcsot, követ és egyéb buzdító eszközöket.

4. "skype vajon elfut rajta?"
El!

Ez ilyen baromi egyszerű.

(#212) rocco1 válasza Alborosie (#211) üzenetére


rocco1
csendes tag

már csak azért sem sértelek meg,mert a státuszodon is kijelzi,hogy fanatikus netbuzi vagy, ez az életed, nem kell szegényre haragudni.

(#213) Alborosie válasza rocco1 (#212) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Megmondtad ember! :U :C

(#214) zso76 válasza Dreimus (#205) üzenetére


zso76
csendes tag

Köszönöm az ötletet!

Kicserélem a kártyáimat és ismét jelentkezek a tapasztalatokkal.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#215) Dreimus válasza zso76 (#214) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Nem garantálom a 100%-t, de rosszabb nem lesz. Azt tudom a Nokiáknál is ez szokott a hiba lenni, a sim kártya csere mindnél jó megoldás volt, ahogy egyik helyen írták "Az újabb szériás Nokia telefonoknak nem kötelességük jól működniük a régi kártyákkal", bár kicsit durva de teljesen jogos.

Sok sikert és várjuk a tapasztalatot,
Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#216) blueMerle válasza zso76 (#201) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem egy HTC One V ami egyébként a honi T-Mobile (szlovákia, t-mobile szlovák kártyával) hálózatot soha nem dobálta el, a balatoni nyaralásunk alatt a magyar Vodafone hálózatot (magyar voda kártyával) legalább egy csilliószor. A kártyát júliusban vettem nem régi ha esetleg erre gondolnál. Ezt csak úgy mondom mielőtt napi programod lenne a gariztatás :D ;)

Nekem is egy majdnem ilyen telóm van, csak minőségibb kijelzővel, kamerával, tv nélkül és természetesen hibák nélkül :)) Ez a Phone 5 sajnos egy gyengébb másolat, van ennél sokkal jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#217) nggabi válasza blueMerle (#216) üzenetére


nggabi
nagyúr

most az evo-ról beszélsz? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#218) ingyom007 válasza ingyom007 (#189) üzenetére


ingyom007
tag

PPI táblázat linkje
Mert az előző hszben egy kicsit elrontottam. :D:D A lényeg az hogy panaszt nem kaphat ez a telefon a pixelsűrűségére szerintem :)

(#219) DarknessHope válasza ingyom007 (#218) üzenetére


DarknessHope
senior tag

azért itt nagy monitorok meg már talán TV-k vannak összevetni ezekkel egy telefont.. ezeket kicsit távolabbról nézed... Szerintem nem ettől a táblázattól lehet igazad hogy nem vészes a pixelsűrűség

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#220) mrlujoak válasza ingyom007 (#218) üzenetére


mrlujoak
veterán

őőő, ezt már párezerszer, párezren elmagyaráztuk.

Az asztali monitorokat, a noti kijelzőjét, és a tv kijelzőjét az egészséges használat közben rendre távolabbról nézzük, mint a kézben tartott mobiltelefont.

Gondolj csak bele, még mérned sem kell.

Egészséges és általános testtartás esetén gépeléskor (notebook) milyen távolságra van a fejedtől a kezed a billentyűzeten? Most akkor vedd a kezedbe a mobilod! Mit tapasztalsz? Igen, azt, hogy a mobilodat még ennél a távolságnál is közelebbről nézed...
A billentyűzettől, a noti kijelzője meg legalább +10 cm. Asztali monitor esetében ez ennél jócskán több is lehet.

Szerintem így Te is belátod, hogy egy közelebbről - mert bizony jócskán közelebbről - nézett mobil kijelzőjének illik nagyobb PPI-vel rendelkeznie, hogy hasonló, vagy jobb képi hatást érhessen el a megjelenítés során, mint a monitorod/tv-d...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#221) kchris78


kchris78
veterán

kicsit sarkos leszek de én ezt a készülékkategóriát egy az egyben fognám és bezúzatnám ipari hulladékként. gagyi a köbön, az a kategória mint a kínai BMW/etc klónok. Működni működnek csak épp a biztonsági teszteken szerepelnek harmatgyengén (többek közt). A ZTE + HUWAEI párost (mint hálózatépítő) meg kitiltanám Európából.

(#222) atike válasza kchris78 (#221) üzenetére


atike
nagyúr

A T-Mobile tény, hogy Ericsson eszközökkel fejleszti a hálózatát míg a Telenor pedig ZTE - Huawei kombóval. De mi alapján tiltanád ki Európából őket? Van rálátásod erre a kérdésre...? :U :F

(#223) Alborosie válasza kchris78 (#221) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Te legalább akkora hülye vagy, mint az Apple az állandó pereskedésében, betiltatásával!

1. Kötelez téged bármelyik szolgáltató arra, hogy vásárolj ilyen terméket? Nem! Akkor meg?

2. A ZTE meg a Hüvely sem rossz. Tény, nem egy Galaxy S3, nem egy iPhone 4S. De nem is célja leigázni a világot!
S mi van rajtuk? Android! Ha gondolod Te magad is javíthatod benne a dolgokat.

Problem? :)

(#224) kelzsoca válasza atike (#222) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én úgy tudom hogy a:

T-Mobile=>Ericsson
Telenor=>ZTE
Vodafone=>Huawei

(#221) kchris78

Szerinted kinek kellene kiépíteni a hálózatokat, ha nem a fenti három globális, erre szakosodott cégeknek, mert a telefongyártás nem a fő profiljuk :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#225) kchris78 válasza Alborosie (#223) üzenetére


kchris78
veterán

Akkor engedném be ezeket a kínai csodákat ha biztosítanának itthon/Európában szervizt képviseletet / etc. Úgy könnyú olcsónak lenni hogy VÁM+ÁFA nélkül beküldik ide aztán ha valami gond van (márpedig ilyet olvashatunk eleget, nem csak azért olcsóbbak ezek a telefonok mert nem HD AMOLED kijelző van benne hanem teljesen más a minőségi standardjük), akkor csak pislog az ember.. 3 hét a normál posta kínába, dealextreme-ről rendelve. Azaz ha valami gond van 6 hét + javítás + postaköltség? Olvashattuk itt pár hsz-al előbb hogy ilyen módon mennyi lenne ezeknek az überolcsó telefonoknak a "normál" ára, legálisan. Vagy akkor legalább lenne olyan gyártó mint a Concorde ők tényleg magyar cég. (de csak tablettel vannak a piacon)

A ZTE + HUWEI hálózatépítését meg azért tartom neccesnek mert:
-ezek a cégek úgy jöhettek létre hogy az európai cégek nagyon akartak Kínába terjeszkedni, de ezt csak úgy tehetik meg ha vegyesvállalatot hoznak létre ahol 49% lehet max külföldi tulajdon és legtöbbször a technológia átadását is megkövetelik
-utána ezek a cégek elég gyorsan függetlenítik magukat az itteni cégtől, és visszajön mint az itteni anyacég versenytársa, verhetetlen árakon. Kritizálják ezeket a cégeket amiatt hogy az állam támogatja őket, ha közvetlenül nem is de közvetetten biztosan.
-a hülye itteni cégek meg nem látnak tovább az orruknál és a rövidtávú profit érdekében ezektől a cégektől vásárolnak hálózatokat. Pedig ha valami akkor a telkó cégek megengedhetnék maguknak azt a "luxust" (nem csak magyarországi cégekről beszélek) hogy az itteni (Siemens, Ericsson, Nokia, etc) cégeket támogatják a megrendelésekkel nem pedig Kínát... Van amikor nem szabadna hogy az ár legyen az elsődleges szempont.

(#226) Alborosie válasza kchris78 (#225) üzenetére


Alborosie
aktív tag

(#227) ingyom007 válasza mrlujoak (#220) üzenetére


ingyom007
tag

olvasás közben nem azért hajolok közel a monitorhoz(22"fullhd) mert nem látom hanem azért mert így a kényelmes belegörnyedek ez van, és maximum 50centire van a fejem tőle(lemértem jelenleg 29centiméterre) és egyáltalán nem zavar a pixelsűrűség. Nem vakon beszélek és okoskodok itt. Aki viszont a telefonját 20centinél közelebb tartja a fejéhez az meg is érdemli hogy a pixeleket nézegeti miközben kancsítania kell annyira közel van a kijelző. Nem kell adni itt ezt a szöveget hogy párezerszer párezren, mert eléggé nagyképűnek tartom a kijelentésed a túlzottan kioktató magyarázatodról meg ne is beszéljünk inkább hagytál volna válasz nélkül. Nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen akinek így is kényelmes nézni a monitort.
Az már szerintem túlzott kockafejség ha valaki egy telefont a kezébe vesz és minél közelebbről megnézi hogy mennyire pixeles a kijelző utána még 1 méterről is kiszúrja a pixeleket, mert kb az ilyet zavarhatja csak a dolog.

(#228) Stanley-B. válasza kchris78 (#225) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Újabb magasságokba emelkedett a hozzá nem értés fogalma.

Magyarország kilábalása a helyzetéből (az EU-ból való kilépés és offshore területté válás mellett) Kína európai elosztóközpontjává válása lehetett volna

[ Szerkesztve ]

(#229) mrlujoak válasza ingyom007 (#227) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pont ezért írtam az egészséges testtartást!

Soha ne a saját egyéni preferenciái alapján ítélj meg egy iparági tényezőt!

Mindegy, hogy centire mekkora a távolság, egy ember, egészséges anatómiánál fogva, a legközelebb a mobilját tartja az arcához, majd ettől távolabbról nézi a notebookja kijelzzőjét és az asztalit, majd ettől még távolabb a TV kijelzőjét/képernyőjét...

Ezért "számít" a PPI, és ezért van lényege a legalább 150 PPI-nel egy mobil eszköznél...
Most pl egy weboldalt olvasva fele akkora távolságból nézem a mobilom (ray majdnem 300 PPI-s) kijelzőjét, mint a notimét, ami nem is tudom mennyi (15,4" 1366*768 >> 101,7 PPI) pedig modt közel van hozzám, hiszen az ágyban heverek, és mellettem fekszik a gép...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#230) Polllen válasza mrlujoak (#229) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy abban azért igaza van, hogy a felbontás nem olyan vészes. Persze a note-t nem cserélem le erre, de attól még nem a felbontás a fő gond a kijelzővel. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#231) mrlujoak válasza Polllen (#230) üzenetére


mrlujoak
veterán

Evidens. Csak az nem járja, hogy a notik PPI-jével megy a "hasonlítás"...
A kettő teljesen más kategória.

Ez a modell pedig elmegy kategória ezzel a kijelzőmérettel és felbontással, bár azért az megjegyzendő, hogy aki ilyen kütyüt vesz, azért van egy kis igénye a korrekt netezéshez, amit azért egy kategóriával magasabb felbontású kijelzővel - igaz akkor nem ezen az áron - lehetett volna elérni...

szerk: off

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#232) kchris78 válasza Stanley-B. (#228) üzenetére


kchris78
veterán

ezzel én vitatkoznék. Lehet bejött volna az elosztóközpont, lehet nem.
Annyiban viszont egyet tudunk érteni hogy Záhonnyal addig balf@szkodtak amíg megépítik/tették Szlovákián keresztül a széles nyomtávú vasutat. Azt én egy kicsit konkrétabb lehetőségnek tartottam volna.

(#233) kchris78 válasza mrlujoak (#231) üzenetére


kchris78
veterán

nem nagyon tudok egyetérteni azzal hogy valakinek van mondjuk 50ezre egy kütyüre (ami ha úgy vesszük nem sok, de nem is az a kategória hogy 0Ft-os akció vagy 5ezres telót akarok vennie) akkor nem tud még 2 hónap alatt hozzátenni mondjuk 10-15ezret hogy legyen egy tényleg minőségi telefonja (minőségi alatt jobb kijelzőt/etc. értek), és hosszabb termékciklusra tud berendezkedni, ha váltogatja a telefonját az ember akkor ha a havi bekerülési költséget nézzük akkor nagyon nem mindegy hogy egy évig tartok egy készüléket vagy másfél évig (mert jobb és kevésbé avul el, legalábbis tudásilag).

Másik alternatíva meg a használtpiac. Én ilyen telefonok helyett használtat vettem, jó állapot, adott esetben még kis maradék garancia, nagyobb tudás.

(#234) mrlujoak válasza kchris78 (#233) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezzel nem is tudok vitatkozni, mert egyéni preferencia...
Valaki simán ráspórol még, valaki meg nem "bír" várni...

Egyéni döntés mindkettő.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#235) Zoja™ válasza kchris78 (#233) üzenetére


Zoja™
őstag

Hát igen... Én is inkább a használt piac felé kacsintgatok, de hányszor megkaptam egyes tagoktól, hogy - ,,más levetett sz.ros gatyáját nem venném fel" - meg én vagyok a hülye.
Tényleg egyéni döntés, hogy ki mit vesz...

(#236) Polllen válasza mrlujoak (#234) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért azt se felejtsétek el, hogy sokszor nem a nem tudnék ráspórolni vagy várni kategória van, hanem a "nekem nem ér többet/nem költök többet erre".

Én mindig lövök egy felső plafont, hogy mennyi a keret és ami abba belefér. Hacsak nem szerelem első látásra, akkor az ár mindegy. :)


Zoooja

Lool. A használt cikk sok esetben értelmesebb választás.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#237) mrlujoak válasza Polllen (#236) üzenetére


mrlujoak
veterán

Részemről ez a megközelítés totálisan tárgytalan...

Ez vásárlási döntés, egyéni preferencia... Beleszólásom ebbe nincs...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#238) kchris78 válasza Zoja™ (#235) üzenetére


kchris78
veterán

igen van aki nem hajlandó más sz.ros gatyáját... kinek mi ér meg többet. Nekem használt voltaz egyetlen lehetőség csak amikor egyetemista voltam, mert újra nem volt pénzem, és ezek a kínai cuccok még nem léteztek. Most meg a mi ér meg mennyit a döntő... De: használt esetében is van olyan, hogy tényleg csak _minimális_ használati nyom van a telefonon. Nem csak koszos/karcos/ütött kopott telefonok léteznek mint amit sok használtkereskedésnél látni (sőt a prémiumkategóriában ez a kisebbség, ha van valami nyom rajta akkor az igencsak árcsökkentő tényező).

[ Szerkesztve ]

(#239) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

A Mediában 54990,-
Szerintem ennyit simán megérne. Kézbe véve tényleg termetes, de gyorsnak tűnik és a kijelző is teljesen elfogadható. Jó ki lettek fikázva a kínai telefonok.
Itt egy kis visszavágó. Kb. 1 éve használok LG Optimus 3D-t. Kb. 110e Ft,-ért vettem, én barom. Ennyi gondom még nem volt Androidos telóval, pedig nem kínai! Amióta megvettem szoftveres gondjai, vannak, semmi komoly: 10hívásból 8(!) kezdeményezhető, szellemhívások, akadozik a gyári zenelejátszó, akadozik a gyári videófelvevő. Mióta előjöttek a gondok azóta ácsingózunk, egy újabb szoftra (ICS) hátha ez megoldaná a problémát! Persze egy év a alatt a világ negyedik legnagyobb mobilgyártójának nem sikerült összecsapni egyet
egy Kínai gyártó meg már eleve ezzel adja ki a készülékét.
Szóval mindenkinek aki fikázta a kínai telefonokat, azt ajánlom vegyenek egy sz@r LG kétszerannyiért!!!
Jobb lett volna ilyet venni O3D helyett!

(#240) Alborosie válasza Cynicelectro (#239) üzenetére


Alborosie
aktív tag

"A Mediában 54990,- Szerintem ennyit simán megérne."
Ha ott ~55, akkor az jó 40-nek! A Media borzalmas haszonnal dolgozik!
Mondjuk az Extreme Digitaltól most olcsóbb...

(#241) Cynicelectro válasza Alborosie (#240) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

A gyártói oldalon még mindig 59990,-, ennél már jobb a média...
edigitálnál is 59900,-

[ Szerkesztve ]

(#242) Alborosie válasza Cynicelectro (#241) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Való igaz. :)
Viszont ebbe az árfekvésbe van normálisabb készülék. Persze használtra gondolok.

(#243) DarknessHope válasza kchris78 (#238) üzenetére


DarknessHope
senior tag

hehe.. én nem hogy használt.. egyenesen agyonvert nyúzott alig-lélegző telefonokkal küszködök már évek óta.. hogy mennyire? op rendszer winwos mobile 5.0-ról most frissítettem az ameot 6.0-ra :D

kicsit le vagyok maradva mi? ez amúgy pofás.. ha egyszer a munkaerőpiac úgy dönt befogad talán nekem is lesz.. zte Skate megjelenésekor kezdtem nézelődni.. aztán ot-995... de kacsingattam már Y200 felé csak legyen már valami alapon... és most ez illetve a legutóbbi mobilaréna TV Samsung duos-os előadásban megszellőztetett 2sim-es Alcatelt várom még.. és egy állást.. de vajon mi lesz ezekből mire nekem pénzem lesz? lehet rég kifutnak :(

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#244) Alborosie válasza DarknessHope (#243) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Ha ennyire nem tartottál eddig up to date alapon lépést a technikával, akkor vélelmezhetően ahogy eddig sem, úgy ezután sem fog zavarni, ha kifutószériások lesznek.

(#245) sebime45 válasza Cynicelectro (#239) üzenetére


sebime45
tag

Mek Mediaban lattad? Mert nem bisztos, hogy van mindeggyikben.
Meg nem volt a kezemben, de egy NOTE igen/akadozott a menü/ gyebkent a sebessege/tudasa korrekt a kijelzö meg csak nem annyira rossz.
Amugy Lg Arena-m mar volt es soha többet ilyet allandoan lefagyott ugy, hogy ki kellett venni az akut belöle!
Most Wave II-van Cameron Sino 2400mAh akkuval/min 3-nap akku idö/ hasznaltan vettem fel evesen egy eve.
A nyaralas alatt vegig ezzel fotoztam 16:9 4MP-ben, mert behalt az új 14MP gepem szóval az a 8MP csak van olyan jó mint az én lött fotóim.
Ja és fút rajta egyszerre: wifi megosztás/A2DP hifin zene halgatás/bluetooth-on képek át küldése a notimra, mert a Wave 2 ezt simán viszi ezért is kell a nagyobb aku.
Es elnezest az ekezetek hiánya miadt, mert sosem tudom, hogy elküldi-e normalisan a teló. :((

[ Szerkesztve ]

(#246) Cynicelectro válasza sebime45 (#245) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

A Békéscsabai médiában tuti van. Azért lepődtem meg mert a média nem árul gagyi kínait. Úgyhogy nem lehet olyan rossz. 40e körül ebay-en v. tinydeal-en is van hasonló tudásu, ennyivel többet viszont megérne, egy normális garival. Igaz, h. csak egy évet ad, de annyi idő alatt sokminden kiderül.

(#247) sebime45 válasza Cynicelectro (#246) üzenetére


sebime45
tag

A pesti mediákban még nincs az Árkádi Médiás mobil/eladó úgy tett, hogy a Myaudio tablet mellé fognak kapni mobilt is majd és kb: leltár után 1-2 hét mulva.
Egyébként ma kipróbáltam a Fogarasi tescoban /nagyon segítő készek voltak az eladók/ új nekem az android rendszer a bada 1.2 után állítólag hamar hozzá lehet szokni és jobban ki lehet használni. Fehérben sokkal szebb.
A kijelző felbontása nem vészes csak az élessége és a fényereje/ezen a 10-es olyan mint az 5-s erősség a wave 2-ön/ lehetne jobb. A Galaxy S III álom szép, könnyü kezelni csak salynos x3 többe kerül egy akkuval/sim-el. Még kikérem a haver véleményét neki Galaxy S II van ugyan ilyen androiddal és állandóan panaszkodik, hogy egy napot sem bír ki az akkuja.
Még várok hátha valahol olcsobban lessz akkor lecsapok rá+ tartalékként megtartom majd a wave II-t.

(#248) attilav2


attilav2
őstag

Elnézve a voda céges árlistáját lehet hogy előbb utóbb érdemes lesz függetlenül venni telót, mert alig van valami használható, a lumia 600 meg a G300 ami ár/érték arányban elmegy.
Kacérkodok az 5"-val és ez a cucc lehet hogy meg érné, mert netezek is a telón és hülyeség lenne ezért még egy tabletet magammal cipelni. Amit sajnálok hogy analóg tuner került bele, ez 2012-ben már elég gáz, DVB-T-vel best buy lenne.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#249) DarknessHope válasza attilav2 (#248) üzenetére


DarknessHope
senior tag

nem néztem most voda-t csak t-mobile-t de elég gáz árak vannak ott is.

alcatel ot-995 független: 57180

domino t-pontban 54990

2 év előfizetés 1 év hűség az előfizetésre Nincs hűség díjcsomagra 51990

2 év hűség az előfizetésre go net m 1000Ft havidíj 47940

tehát 2 év hűség kell és 1000-es havidíj hogy kerek 10 ezret elengedjenek az árból.. nagylelkű

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#250) attilav2 válasza DarknessHope (#249) üzenetére


attilav2
őstag

Ez a myaudio akár még meggondolandó lehet még az analóg tuner ellenére is mert 5" és ICS. Az OT995 is csak 4.3" A média markt prospektusban láttam a myaudio-t asszem 54-ért, amit linkeltél ott nemhivatalos garival 57.

Azért jó lenne tudni hogy a myaudionak milyen szervizháttere van, ha nincs vele gond akkor +éri megvenni, gondolkodok rajta.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.