Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) sebime45


sebime45
tag

Inkább várok még hátha karácsonyra ki jön valami más jobb kijelzővel/ alkalmazás felülettel még ha drágább is.

(#252) Fr0z3n válasza attilav2 (#250) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A myaudio szerviz háttere kiváló. Nekem egy s7-es tabletem van tőlük és hiba van itt Békéscsabán hivatalos szervizük, futárt küldtek a tab-ért miután írtam a supportnak, hogy van vele egy kis gond. Úgyhogy a szervizzel nincsen gond.

(#253) DarknessHope válasza attilav2 (#250) üzenetére


DarknessHope
senior tag

engem ez illetve az tart még vissza hogy nem láttam élőben azt a kijelzőt... nem a pixelsűrűség zavar... a kérdés az hogy mennyire szép az összhatás.. nyilván nem galaxy s3... de az alcatel 995 szintje jó lenne... sajnos a teszt alapján nem túl jó de ez azért elég szubjektív szóval látnom kéne.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#254) nggabi válasza DarknessHope (#253) üzenetére


nggabi
nagyúr

nótos szemmel se annyira gáz, sőt egész elviselhető. én sokkal rosszabbra számítottam :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#255) mrkatona


mrkatona
tag

Én ma megtapogattam ezt a gépet a tesco-ban és meglepve tapasztaltam, hogy mennyire simán futott rajta az ics! Jó darabnak tünt és a kijelzője is elfogadható.

(#256) DarknessHope válasza nggabi (#254) üzenetére


DarknessHope
senior tag

hát a galaxy note kijelzője megjárja :D.. mindenképp kipróbálom amint lehetséges.. egy darabig azonban még nem megyek Pestre.... itt Somogyban Kaposváron esetleg ha lesz :)

egyébkét karácsonyig még kitudja mi nem jön Magyarországra és előbb aligha lesz ilyenem v bármi másom.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#257) obalze


obalze
tag

Én is szemezgetek ezzel a masinával. A kijelző szerintem nem rossz, bár a Nexus S azért jobb minőségre... :)
Viszont a méret és a kétkártyás üzemmód mindent visz ezen az áron.
MyAudio garanciáról a gyakorlatban nem hallottam - eddig - rosszat.

(#258) DarknessHope válasza obalze (#257) üzenetére


DarknessHope
senior tag

az a baj hogy én eddig semmit se halottam róla van egyáltalán olyan aki megvettem ezt? jó lenne egy felhasználóval beszélni.. pl kamerát illetően is.. hogy egy más alkalmazással esetleg nem e tud többet kihozni belőle... és stb dolgot is megnézni.

meg pl TV mennyire működik ha az ember egy jobb helyen van valami tv toronytól nem túl messze, lehet e esetleg trükközni.. valamit reteni amitől afféle mókolt külső antenna lesz...

lassan körvonalazódik a vágyam telefon terén:

akár ez is lehet: MyAudio Phone 5; nokia bh-503; sony ericson mbw-200 karóra.. és kéne még valami jó tok.

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#259) csabika69


csabika69
tag

Tényleg ennyire rossz a helyzet a telefonálással? Mindenki tapasztalta?

(#260) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Senki nem szánta rá magát ennek a telónak a megvételére? Szívesen látnék egy hsz-t ami pl 1 hét tapasztalatát mutatja.

(#261) KendiAdam


KendiAdam
csendes tag

Mindenkinek ajánlom figyelmébe a következő cikket a Prohardveren:
http://prohardver.hu/teszt/ketmagos_myaudio_tabletek_2/

Ha már MyAudio, akkor tegyük tisztába a minőséget!

(#262) littlelion21


littlelion21
addikt

Hamarosan jön a (méretre) kisebb tesó is: [link]
A szürke-fekete durván jól néz ki :)

(#263) nggabi válasza littlelion21 (#262) üzenetére


nggabi
nagyúr

lol :C

"szenyor dzsíííí"

(#264) Tboy01


Tboy01
csendes tag

szerintem az olcsó kétmagosoké a jövő, nem csak a két mag, hanem kifejezetten az olcsó ár a lényeg, ha elfogadható külsővel párosul

variációk:

http://mobilarena.hu/tema/re_lenovo_s720_nagy_kezu_holgyeknek/hsz_12-12.html

(#265) fateless


fateless
veterán

Ha valaki nem itthon akarja megvenni hazai garanciával, de Kínából sem szeretne rendelni, akkor most megveheti Németországból is ~38k Ft-ért + posta.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#266) fateless válasza fateless (#265) üzenetére


fateless
veterán

Bocs, elhamarkodottam írtam -azt hiszem, ez is Kínából érkezik, nem Németországból.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#267) Cynicelectro válasza fateless (#266) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Egy kutya ez. Ebben viszont nincs TV. :O

(#268) sebime45


sebime45
tag

Tetszik a kissebbik teló ha 60-70k körül lenne és sokkal jobb kijelzővel/kamerával/720p netán stereo 1080p videóval és nefeledjük a gorilla glass kijelzőt sem akkor azonnal ráhajtanék a Sony Xperia Ion /Acro S helyett amit tervezek venni.
Tiszta HTC dizány és amúgy nem értem, hogy miért van a kijelző alján virtuálisan a három érintő gomb/Sony V-T-TX/ holott mégpedig hardweresen is ott feszít 4 érintő gomb!
Aztán meg szép álom lenne ha NFC megosztást és OTG-t is tudna.

Amúgy ma az Aushan-ban láttam egy M-tech Atab5phone telót:
[link]
A képek alapján sokkal fényesebb és szebb a kijelzője.

(#269) scyllarus válasza littlelion21 (#262) üzenetére


scyllarus
veterán

A fehér meg még jobban, pedig sosem tetszettek a fehér telefonok. És az ára is baráti:
[link]
540x960-as kijelző, 2 mag, 1 GB memória. Azt hiszem, ráhajtok egyre.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#270) sebime45


sebime45
tag

Azért jó lenne ha ezt is le tesztelnék, hogy mégis képben legyünk néhány dologgal. A proci és a ram az ütős, de milyen grafikus chip van benne, belső memória/rom, na meg milyen szoftvereket lesznek benne+ felhasználói felület kidolgózása...
Ja és jó lenne meg fogdosni élőben látni.
Attól tartok most is kisporóltak belőle néhány dolgot.

(#271) sebime45


sebime45
tag

Ha netán valaki vesz ilyet az írjon majd róla, mert már csak ennyi paraméter tudatában is ez jobb választás lenne mint a nagyobb testvére.

(#272) scyllarus válasza sebime45 (#270) üzenetére


scyllarus
veterán

Az MTK6577-ben PowerVRTM SGX 5 grafikus chip van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#273) Graphics válasza sebime45 (#270) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tegnap volt a kezemben, nem rossz kütyü, anyagminőség az előlapon jó, fogásra is kellemes, szép nagy tepsi, a hátlapon, viszont a kamera melletti részen picit hajlamos benyomódásra, de egy kis területen, mintha alatta nem lenne megfelelő felület alátámasztásra.

Szerintem ennyiért korrekt, a sebessége még a leglaggolosabb Launcherrel is kiváló, 20-25 app társaságában sem akadozott.

Szép, és nagyon jó a kijelzője, nagy betekintési szöggel, és élénk színekkel. Előtte két nappal votl a kezemben egy S2 / a tulaj is arról váltott erre / és őszintén max egymás mellett mondanám meg melyiknek jobb a kijelzője :D

Ha választanom kéne: Nos adott egy kínai termék, amelyet most felejtsünk el.

Kapunk hozzá garit, tehát ha gondunk van és hisztizhetünk is akár.
Kínából rendeli valaki ugyanezt kapná, hisz csak a szitázásban különbözik.

Onnan rendelve 40 ropi, itthon pedig 50 ezer supporttal és garival, szerintem egyértelmű, hogy ez a telefon bestbuy a hazai kínálatban.

Két Sim egyszerre van a hálózaton, de hívás esetén a másik kártyán nem elérhető a tulaj.

Kb ennyi a tapasztalat, több infó kell valakinek szóljon nyugodtan , amit megtudok róla, megosztom

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#274) obalze


obalze
tag

Egy hete beújítottam egy MyAudio Phone 5-öt. Nagyobb kijelzőt akartam az addigi 4” helyett. Komolyabb készüléket meg először nem akartam 2-3-szor annyiért venni, míg nem tudom, hogy milyen mindennapi használatban egy ekkora cucc.

Nos, a tapasztalatok:

Külső: igényes, jól összerakott készülék, a méreteivel teljesen kézreáll (nekem). Nem nyeklik, nem nyikorog nyomkodásra sem. Az anyaghasználat ugyanúgy kellemes, mint a Nexus S esetében. Nagyobb a telefon, mint korábban gondoltam, de kezelhető (zsebben elfér).

Belső: 4.0.4-es Androiddal érkezett a készülék. Gyorsaságra nem panaszkodhatok. Nem olyan, mint egy kétmagos architektúra, de esetenként a Nexus S-emet lepipálja (JB van rajta). Az AnTuTu szerint több pontot ért el a MyAudio ugyanolyan alkalmazáskörnyezettel. Azt a hibát nem tudom alátámasztani, amelyről néhány helyen írnak, miszerint „eldobálja a hálózatokat” kétkártyás üzemmódban (Lehet, hogy kifogtam? ;) ). Az analóg TV antennáért kár, inkább ne volna ott semmi… :Y

Kijelző: nyilván nem HDAmoledSuperLCDPlusKristályüvegGodzilla ;] Glass… :) De! A mindennapi használatra kiváló, fényereje elég magas napfényben is. A betekintési szög megfelelő, nem szeretem, ha mások is belenézegetnek, mit csinálok. Ami nem tetszik, hogy a fényérzékelő sötétben használva sem bírja automatikusan minimumra venni a fényerőt.

GPS: Műholdat először hosszas „küzdelem” után talált, azóta nincs ilyen gond.

Kamera: Felejtsük el… :W Míg a telefon kijelzőjén elfogadható a kép, belenagyítás után festőművészt megszégyenítő „festményt” produkál (akár a tesztben).

Telefonálás: ezzel a résszel nem volt gondom, úgy működik, ahogy a többi telefon. Értem amit mondanak, kiválóan hallható voltam a visszajelzések alapján, de azért nyilvánvalóan van jobb alternatíva is.

Egyebek: 4Gb memóriakártya van a készülékben, töltőfej, USB kábel, füles, 2 akku meg a szükséges papírfecnik vannak még hozzá csomagolva.

Összegzés: ebben az árban egy mindennapi használatban alkalmazható telefonhoz lehet hozzájutni. Előnye, hogy minden szépen, nagyban olvasható. Nyilván jobb a nagyobb kijelzőfelbontás, de azt gyanítom, más árkategóriába sorolná a készüléket. Fényképezésre nem ajánlom, de akinek kétkártyás, garanciális, nagyképernyős telefon kell, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#275) gabmng válasza obalze (#274) üzenetére


gabmng
csendes tag

Köszi obalze, hogy leírtad ezeket így megkímélted az ujjaimat, hogy én is egy ilyen hosszú litániát írjak!

Tegnap vettem a telefont, két napja nyúzás alatt van, hálózatot nem dobta el, szép, gyors, nagy :)

(#276) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Már van Phone 5 Plusz is. 69900,- Kétmegos.

(#277) obalze válasza Cynicelectro (#276) üzenetére


obalze
tag

Éppen pár órája néztem... Best buy!

Van egy eladó egymagosom. ;]

(#278) Cynicelectro válasza obalze (#277) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Azért a tied sem rossz! Nekem fontos lenne a nagy kijelzô, de a kamera nem. Ha egy évvel ezelôtt lett volna ilyen nem költöttem volna 110ezret a LG O3D-re.... :(

(#279) obalze válasza Cynicelectro (#278) üzenetére


obalze
tag

Abszolút nem rossz, sőt... :)
Eszem ágában sincs eladni... :))

(#280) gabmng


gabmng
csendes tag

azt olvastam az elöbb h nincs sok kül. a két proci között. a plusz egy mag biztos jo moka,de szimpla maggal is szedi a lábát a telefon. plusz 10ezret nem biztos h megèr :)

(#281) prodata2


prodata2
tag

:D

[ Szerkesztve ]

(#282) prodata2


prodata2
tag

Őszinte leszek!
Nekem nagyon megtetszett a telefon pedig csak futólag láttam.Ez úgy történt,hogy meg untam a Samsung omnia 7-es telefonomat és majd idővel le akarom cserélni.Az auchan-ben jártam és szét néztem a mobilok között.GalaxySII-SIII drága főleg kártyafüggetlen tovább sony-e arc-s tetszik nagyon de még az is drága! És a kezembe került ez amit nem tudtam ,hogy mi :D mert márkajelzés az elején nincs a hátlapot meg az áru védő csipogó eltakarta.de ahogy be kapcsoltam megtetszett nagyon,az anyaga a telefonnak nagyon pofás (szinte azt az érzést keltette ,hogy össze vagyok rakva!) a kijelző reagált a dolgokra,nem szaggatott nem laggolt, élő hátteret nem 2 percig állította be,és még az is élesnek tűnt stb kamerát nem próbáltam de 8mpx. nem lehet ez rossz. 54eft hmm nem rossz,de még mindig nem tudtam,hogy mi ez! Most hazaértem és utána böngésztem és meg találtam :D

Röviden tömören,a teló nagyon tetszetős darab,de az ára az nem 54eft egy no name márkáért az nem.Ám még mindig gondolkozok ,hogy meg vegyem-e,de az előttem felszólalóknak igaza van inkább akkor már dobok egy kis lóvét rá és HTC stb.
De ha azt mondanák ,hogy 25-30 eft tuti vennék egyet az tény!!!!! ezt látni kell!

videó.
teszt videó

(#283) zso76 válasza Cynicelectro (#276) üzenetére


zso76
csendes tag

Ezt a 69.900-as árat hol láttad?

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#284) Cynicelectro válasza zso76 (#283) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Prohardveren találtam. Mindjárt rakok linket....[link]

[ Szerkesztve ]

(#285) sebime45


sebime45
tag

Figyeljetek már meg értem, hogy oda vagytok a Series 5 -ért, de már ott van a 4-es és engem kimondottan ez érdekel.
Megköszönném ha valaki tudna róla infókat mondani, hogy hol kapható hol van már kirakva, milyen...

(#286) gabmng válasza sebime45 (#285) üzenetére


gabmng
csendes tag

Hello.

Én is akartam róla informálódni mielőtt megvettem az 5-t, de nem találtam semmit. írtam a myaudionak, azt írták 1 héten belül elérhető lesz ( ez volt 2 hete). Valahol mintha olvastam volna, hogy csúsznak kiadásával, de hogy mennyit azt nem tudni. Próbálj ráírni a myaudio-ra, oldalukunk van egy mail cím, hátha... :)

üdv.

(#287) zso76 válasza Cynicelectro (#284) üzenetére


zso76
csendes tag

Köszi!

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#288) zso76 válasza sebime45 (#285) üzenetére


zso76
csendes tag

Megkérdeztem a Myaudio-t. Jövő hétre várják a 4-est.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#289) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok!

Használ,tapicskol már valaki közületek Phone 4-est?
Mik a tapasztalat,üzemidő?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#290) zso76 válasza -Mosquito- (#289) üzenetére


zso76
csendes tag

Nem lehet még kapni.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#291) -Mosquito- válasza zso76 (#290) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ok,köszi!

Holnap kíváncsiságból megnézem az 5-ös verziót.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#292) imicici


imicici
csendes tag

én az 5S-t várom, bár még az 5 sem volt a kezemben,(a héten tervezem majd meglesni hátha van valahol,media markit ilyesmi helyen, ) de azért 2 mag csak jobb mint 1 ... a 4Snek a felbontása is jobb kisebb kijelző mellett, ez elvileg azt jelenti h jobb lesz a képe is, de észrevehetően vajon ? mert az egy dolog h papíron jobb lesz

(#293) Cynicelectro válasza imicici (#292) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Nekem a kijelző mérete számítana. Az 5" az nálam a max, de azon már elég jól lehet multimédiázni... A 4" az meg kicsi.

(#294) DrCsernus válasza imicici (#292) üzenetére


DrCsernus
csendes tag

Én tegnap leteszteltem a Media Marktban. Én sokkal rosszabbra számítottam a kijelző meg a fényképező tekintetében is. Gyorsaságra sem volt panasz, úgyhogy rendeltem is egyet e-digitalnál. Nem tudom a két magos mikor jön ki meg mennyi lesz, de ezen sem éreztem, hogy lassú lenne. Bár lehet érdemes várni kicsit, mert ha kijön a kétmagos, akkor ez is olcsóbb lesz.

ZTE Grand X IN - Stock ICS

(#295) dastier


dastier
tag

Tegnap megnyomkodtam egyet a tecsoban. Telefonálást és hálózatot nyilván nem tudtam tesztelni, de a rendszer sebessége meglepően jó! Menük és böngésző is szépen ment, egyből reagált. Megmondom őszintén a kijelző a kijelző minősége engem nem zavart, nem szeretem a szemkifolyatós és túl vagy félre szaturált amoled kijelzőket. A cikkel ellentétben nem éreztem hogy a betekintési szög rossz lenne. Ár érték arényban szerintem pont nagyon jó. A hardver persze kínai tucat, ezer ilyet árulnak a neten, csak a márkaplecsni más.

Tekintve hogy 35 ezer körül van a nyers kinai netes ára egy ilyen gépnek, nem nagyon lehet olcsóbban behozni sem, rájön ugye 30-40% áfa, vám, plusz nyilván egy kis haszon. Garanciával végképp nem drága. Ja és a tét akku és dual slim is tipikus kinai tucatgyártásra utal, ott ez gyakorlatilag default...

A mérete egyben hátrány is, zsebrevágni nem lehet szerintem, max farzsebbe, kabátzsebbe.
Én inkább egy 4.5-re ruháznék be ha lesz.

(#296) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

A Budaörsi Media Mart-ban és a Tescóban sincs egyik modell se.
Sam. Note-t nézegetek. Ami ugyebár ezzel a modellel külsőre megegyezik.
Elég sok cserélt kijelző/hátlappal árulják használtan. A nagy kijelző miatt könnyebben sérül reped/het??

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#297) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Vettem egy ilyen telót. Eddig nagyon bejön! Talán kicsit jobban merül,mint gondoltam,de ekkora kijelzőnél bocsánatos. Két simmel használom. Gyors,esztétikus teló. Tudom,hogy van ezerszer jobb,de az nekem elérhetetlen sajna.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#298) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Hmmm
Dezsavű érzésem van.. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#299) sebime45 válasza -Mosquito- (#298) üzenetére


sebime45
tag

Ezért volt olyan ismerős a 4 series alakja valahonnan. :U

(#300) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, ma megnyomkodtam a Tescoban. Szerintem is jó, elég gyors, a kijelzője is oké, pedig most 4,3"-on nézem ugyanezt a felbontást.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.