Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) BaluArc


BaluArc
csendes tag

Valaki tud +oldást erre?



Egyébként Nagyon tetszenek Ezek 4.04 -es Chinai - Orosz romok. -De ezek az ékezetek! kibuktatnak! :((
Nyelv átállítva: "English" billentyűzet: "Magyar" S mégis ciril kix-krax! :(((

Ami tetszene: sok szép téma egészen átvarázsolja a telót, gyors Proci: 1.2 GHz-en alapból 1-helyet!





[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#602) IcePrincess


IcePrincess
csendes tag

Sziasztok!
Kiegészítőket hol lehet hozzá vásárolni?

-= Honor 7 =-

(#603) szaki04 válasza BaluArc (#601) üzenetére


szaki04
senior tag

Ha ez segít, Nekem mindkettő magyar nyelvre van állítva. Teljesen jók a karakterek...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#604) BaluArc válasza szaki04 (#603) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Ezeket a ROM-okat próbáltad Te is?

És hogy sikerült rábírni a ROM-ot hogy felejtse el a az Orosz-ciril betűket, és magyar ékezetek legyenek a helyükben? Mint látod a képek tanúságából: Nyelv: "ENGLIS" Bill.: "MAGYAR"
Ezen kívül tudok még mit állítani, vagy Te teljesen kicserélted a belsejét MAGYAR-ra??

Valamint olyan trükk érdekelne, hogy lehetne programokban elérni, hogy a rendszernyelv (ENGLIS) helyett, mégis MAGYARUL jelenjen meg adott program amik persze több nyelven tudnak??

-Előre is köszönöm a segítségeteket!

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#605) DvP


DvP
tag

Sziasztok.

Hangbeállítási segítség kellene a Phone 5-ön. Az ismerőseim mind panaszkodnak, hogy nagyon halkan hallanak engem és ez fordítva is igaz, tehát én is halkan hallom a hívó felet. A telefon oldalán lévő hangerőt már maxra toltam, de így is. És ugyanez van a headsetes telefonálásnál is. Oda-Vissza halk.
Van erre valami beállítási lehetőség?
Köszi a segítséget.

(#606) renee7 válasza Rabidsnail (#525) üzenetére


renee7
tag

Szia,

Ez érdekel, kérhetnék egy pontosított linket? Működik? Valóban túl szűkös az az ~ 500 Mb....

(#607) Cynicelectro válasza DvP (#605) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Tárcsázóba: *#*#3646633#*#*
Ez a szervizkód...
Köszönet Rabidsnail-nak! :R

[ Szerkesztve ]

(#608) szaki04 válasza BaluArc (#604) üzenetére


szaki04
senior tag

Bocsánat, ha félreérthető voltam, Én nem raktam fel semmilyen ROM-ot. Gyári ROM-mal használom a készüléket.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#609) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Nem működött a Voice Search-öm, amit nagyon szeretek. Ezért RU Uninstaller Proval lementettem, majd töröltem, h. majd visszaállítom és akkor talán fog működni. Nem engedte visszatelepíteni! A GPlayből leszedtem, de azt sem telepítette. Amúgy gyári verziószáma 3.1 volt amit nem értek, mert ha jól tudom 2.1.4 környékén jár. Valaki nem mentené le a sajátját, hátha azt fel tudnám rakni? Ha tudtok, kérlek segítsetek!

[ Szerkesztve ]

(#610) turbulencia8 válasza BaluArc (#604) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha zip-ben töltöd le a romokat, egy két fájlt simán tudsz cserélgetni benne (System\fonts), én lecserélném a betűtípusokat első körben a gyárira.

(#611) turbulencia8 válasza DvP (#605) üzenetére


turbulencia8
őstag

Korábban már tárgyaltunk két factory setting erősítési opciót. Azokkal mi a helyzet?

(#612) turbulencia8 válasza IcePrincess (#602) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kiegészítők engem is érdekelnének, egyes kiadásoknál adtak hozzá bőr fedlapos tokot/hátlapot, olyat szívesen vennék. Ha valaki budapesti és eladná írjon.

(#613) gellei


gellei
aktív tag

Sziasztok!

Hol kell a telón beállítani a kézi hálózatválasztást?
Nem találom sehol, csak automatikusra lehet állítani?

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#614) turbulencia8 válasza gellei (#613) üzenetére


turbulencia8
őstag

Beállítások, Vezeték nélküli hálózatok alján: Több.. majd Mobilhálózatok, Mobilszolgáltatók, rákattintasz valamelyik szolgáltatóra és előjön a kért opció (ha nem az automatikus választásra kattintasz).

(#615) gellei válasza turbulencia8 (#614) üzenetére


gellei
aktív tag

Köszi a választ.
Rápróbálok!

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#616) DvP válasza Cynicelectro (#607) üzenetére


DvP
tag

Szia.
Köszi a segítséget.
Abban tudnál segíteni még, hogy melyik értéket mekkorára állítsam? Sajna nem megy az angol valami jól. Meg úgy vettem észre nem is mindegy, hogy mi az új érték mert, ha magasra állítottam a lejétszó hangját egyszerűen eltünt a mobo player a menüből.
Köszi.

(#617) gellei válasza turbulencia8 (#614) üzenetére


gellei
aktív tag

Ránéztem. Kiválasztok egy szolgáltatót, aztán regisztrálva a hálózaton. De nincs kézi választási lehetőség, mint a régi telefonokon, hogy ne váltson át automatikusan pl. külföldön más hálózatba.

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#618) Cynicelectro válasza DvP (#616) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

audio->Normal Mode->Level-t átállítottam Level2-re. De a Vol.-on is tudsz nagyobb értéket is megadni, de csak csínnyán!

(#619) DvP válasza Cynicelectro (#607) üzenetére


DvP
tag

Szia.
Köszi a segítséget.
Abban tudnál segíteni még, hogy melyik értéket mekkorára állítsam? Sajna nem megy az angol valami jól. Meg úgy vettem észre nem is mindegy, hogy mi az új érték mert, ha magasra állítottam a lejétszó hangját egyszerűen eltünt a mobo player a menüből.
Köszi.

(#620) MolnárPéter válasza turbulencia8 (#612) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Kaptam hozzá egy frankó bőr tartót és egy kemény műanyag hátlapot, használtam mindkettőt, egyelőre a bőr izé jött be jobban. Mindenkinél van alapból fólia a telón, mint az enyémen?

(#621) turbulencia8 válasza MolnárPéter (#620) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az enyémen kettő is volt, de csúnyán rakták fel őket, úgyhogy leszedtem. Kabát és nadrágzsebben hordva azóta is karcmentes a kijelzőm, szóval igen jó minőségű, de egy bőrtokot azért szívesen vennék.

(#622) MolnárPéter válasza turbulencia8 (#621) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Nálam szerencsére jól tették fel és azóta is jól tapad a fólia, nem szedem le. Nekem is volt felette egy másik, de azon mindenféle kínai krixkraxok voltak, gondolom a kijelzőt akarta szimulálni. Nekem nagyon bejött a kapott bőrtok. Galaxy Note-hoz való nem jó hozzá?

(#623) wlantal


wlantal
tag

Üdv.
Egy hónapja vettem én is egy 5+-os masinát.
még új nekem az android világa,de sokkal kényelmesebb és gördülékenyebb a használata mint a win mob.-nak.2007-ota win mobiloztam :D elégvolt.
Lenne pár kérdésem.
A készülék dobozán az szerepel hogy 4+4GB háttértár.4 belső és 4 SD kártya,de mikor rádugom a pc-re akkor csak 2GB-nak látom a telefon memóriáját.Ez miért van?
A másik furcsaság,hogy a dobozon 2x1Ghz-es procit írnak ,de a első védőfólián amin van pár specifikáció azon meg 1.2Ghz-et írnak akkor ez most mi?!
A másik amit furcsálok,hogy szintén a fólián fel van tüntetve,hogy támogatja az 1080p lejátszás.Én 720p-val próbáltam a moob player ugyan vitte, de nem volt egyenletes.A VLC-is be be döccent a film alatt.Mondom sebaj 60eFt-ért mit várok :DDD 4K felbontást :)) ?!
Még egy kérdés akinek 5+-a van nektek is meg van az antenna pöcök helye?Mert írták páran a másik fórumon is hogy nincs benne analóg tuner "A PLUS pár ezer forinttal drágább, analóg tv tuner nincs benne (amúgy is elkezdődött a digitális átállás, szóval jövőre már fölösleges is lenne)"
Az enyémben van pöcök ,de meg sem lehet mozdítani,bár a antenna szár mintha látszódna a készülékben :F .Az oprendszerben sincs olyan progi ami kezelné a tunert szóval a nagy kérdőjel még ott figyel.Még a végén kiderül,hogy sima 5-öst vettem pedig a dobozán Plus szerepel.Van-e droidra olyan progi amivel meglehet nézni a hardware specifikációkat,hogy fény derüljön a dologra?
Még utoljára egy kérdés.Most 16Gb microSD van a masinában,de szeretnék egy 32GB-ost belepattintani.Kezeli-e rendesen a telo a 32-est?

Üdv.: Koree

(#624) DvP válasza wlantal (#623) üzenetére


DvP
tag

Hali.

Azért látsz 2 Gb-t mert a többit a rendszer használja a másik 2-t.
Ezzel a kijelző felbontással még a 720p sem megy. Én inkább csak divx-et nézek. De bróbáld ki az MX Player-t szerintem az egyik legjobb lejátszó. Nálam eddig mindent vitt, amit fényképezővel vetten fel még azt is viszi. Csak szoftver dekódolásra kell állítani lejátszás közben, jobb felső sarok.
Van olyan +-os amiben van TV, és amiben nincs. Pl. az enyémben van.
A google play-ről szedd le az antutu tesztprogit. Lefuttatod és a végén kidobja, hogy mit tud a teló.
32 Gb-ig bővíthető.

Ha valahova hülyeséget írtam bocs nem akartam.

(#625) DvP


DvP
tag

Hali.

Köszi a hangbeállítási tanácsot, úgy tűnik most rendben lesz a dolog.

Abba tud valaki segíteni, hogy ha lakásban vagyok akkor nagyon szakadozik a vonal. Alig értem a vonal másik végén lévőt. A térerőből csak 1 vonal hiányzik. A régi telefonommal ilyen gond nem volt, pedig ugyanabban a lakásban vagyok.
Ezzel lehet kezdeni valamit?
Lehet esetleg valami beállítással ezt orvosolni?

Köszi a segítdéget.

(#626) turbulencia8 válasza DvP (#624) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Vital Player szerintem jobb egy kicsit.
Próbáld meg letiltani a 3G-t, én ezt Elixir widget-jével szoktam kapcsolgatni, a sima GSM lefedettsége sokkal jobb, amúgy is sokszor fölösleges a 3G extra fogyasztása. Ma speciál rengeteget telefonáltam GSM-en, és még mindig 72%-os az akksi (folyamatos szinkron ellenére - erről olvasom a leveleket).

(#627) turbulencia8 válasza wlantal (#623) üzenetére


turbulencia8
őstag

A memóriakártya kezelése kissé verziófüggő, egy két Star típusnál 16 GB volt írva, míg másoknál 32 GB. Ha a te telód 1,2 GHz-es, akkor valószínűleg kezelni fogja a 32 GB-t.

(#628) ufo13 válasza DvP (#625) üzenetére


ufo13
tag

Szia Dvp!
Én ugyanezért vittem vissza a MMarktba, hogy a térerő cellák fullon voltak mégsem hallottam semmit a másik félből. Egy darabig én is így használtam, aztán berágtam és visszavittem. 60e-ért nem vártam sokat, de legalább telefonálni lehessen vele...ez a min...Én úgy vagyok vele, amíg jó nem lesz visszaviszem...ha kell a végsőkig elmegyek... :K

(#629) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Az mitől van, hogy az a SIM kártyám nem tud csatlakozni a netre, ami a 3G-s foglalatban van? Egy ismerőstől "örökölt" flottás Vodás kártya van benne amúgy.

(#630) turbulencia8 válasza MolnárPéter (#629) üzenetére


turbulencia8
őstag

Tartozik a flottás SIM-hez adatforgalmi csomag?

(#631) turbulencia8 válasza ufo13 (#628) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez a magyar gari előnye, bezzeg ha Kínából rendelted volna :))

(#632) MolnárPéter válasza turbulencia8 (#630) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Na ezt nem tudom, 2 hete van nálam a kártya, számlát még nem kaptam. Gondolom, ha bemegyek a Vodához, ott megmindják. Ezek szerint valószínűleg nem tartozhat hozzá? A másik kártyámmal, ami céges flottás, a másik foglalatban tudok netezni, csak az ugye nem a 3G-s SIM-foglalat, valamint nem korlátlanul fizetik a számlámat.

(#633) turbulencia8 válasza MolnárPéter (#632) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem biztos, hogy flottás kártya esetén jogosult vagy szolgáltatásokat megrendelni, előbb inkább érdeklődd meg az ügyfélszámot, és hívd fel a szolgáltatót! Adatforgalmi csomagot telefonon is kérhetsz, ha tudod az ügyfélszámot\kódot. Üdv

(#634) wlantal válasza DvP (#624) üzenetére


wlantal
tag

Rendben köszönöm szépen.
Kicsit érdekes,hogy egy azon típuson belül van amiben van TV és van amiben nincs :F Nem mint ha különösebben vonzana az analóg adás pláne,hogy meg vannak számlálva napjai(ill. évei :D )Leszedem a progit és megnézem mit rejt a gépház.Remélem a 32GB-os kártyát kezelni fogja,mert már megrendeltem egy class 6-ost.

(#635) psycho069


psycho069
csendes tag

Dobnátok egy aTab5 rootolás leírást?

Köszönöm!!

psycho069 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! PC guru. Jóóóval ára alatt PC/LAPTOP Javítás, adatmentés, Szoftver-Hardve

(#636) lalszi válasza psycho069 (#635) üzenetére


lalszi
aktív tag

Itt megtalálod: aTAB5 root

(#637) DvP válasza ufo13 (#628) üzenetére


DvP
tag

Hali Ufo 13!

Ettől féltem, hogy vissza kell vinni. Nagyon megszoktam és szeretem is. Jó ki teló. Tegnap előszedtem a régit ami 3 colos, hát nagyon kicsinek tünt ezután.
Nálad mindíg fent ált ez a térerő gond. Úgy értem, hogy ha szabadtéren voltál akkor is?
Ha kimegyek az épületből akkor viszont tökéletes a vétel.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#638) ufo13 válasza DvP (#637) üzenetére


ufo13
tag

Szia DvP!
Pl.: M5-ön mentem haza Kecskemétre, és Dabastól Lajosmizséig (kb 20-25km) alig hallottam valamit a másik félből, akinek elmondása szerint engem tökéletesen hallott végig. Több alkalommal meg is szakadt a vonal. A térerő természetesen fullon.
Tehát nem találtam ésszerű magyarázatot arra, hogy mivel van összefüggésben, fedett rész vagy callaváltás.
Nagyon sokszor csinálta több helyszínen is, és ez megengedhetetlen pl.: üzleti telefonbeszélgetés során.

Addig viszem vissza, amíg stabilan nem tudok róla telefonálni.

Egyébként én is nagyon szeretem, alig várom, hogy visszajöjjön a szervízből...izgatottam válrom mi lesz a válasz... "Jajj, hát ezek ilyenek"..meg " Ennek semmi baja"...na akkor lesz nemulass nekik....

(#639) ufo13 válasza ufo13 (#638) üzenetére


ufo13
tag

Sziasztok!
Akkor azt már tudjuk, hogy van olyan Series 5 Plus, amiben van TV tuner és az antenna kihúzható, illetve olyan is, amiben nincs.
Kijelzőben van valami különbség a "két modell" között?

Plus-om előtt sima Series 5-öm volt, de úgy vettem észre, hogy a Plus kijelzője sokkal szebb, élesebb...
Ez lehet? Vagy csak bemeséltem magamnak?

:DDD :F

(#640) Rabidsnail válasza BaluArc (#604) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

MoreLocale2! Ezzel az applikációval,a telepített és magyar nyelvet ismerő progik,magyarul jelennek meg. Play-ről letölthető ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#641) BaluArc válasza Rabidsnail (#640) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Rabidsnail És turbulencia8

Köszönöm szépen a segítséget, Működik! :D

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#642) MolnárPéter válasza turbulencia8 (#633) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Köszi, megpróbálkozom vele.

(#643) Rabidsnail válasza BaluArc (#641) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Szívesen! Az orosz karaktereket hogyan tudtad eltüntetni? A font csere megoldotta?

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#644) psycho069 válasza lalszi (#636) üzenetére


psycho069
csendes tag

köszönöm szépen !!

psycho069 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! PC guru. Jóóóval ára alatt PC/LAPTOP Javítás, adatmentés, Szoftver-Hardve

(#645) BaluArc válasza Rabidsnail (#643) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Igen, zipen belül kicseréltem a fontokat, s eltüntek a ciril betűk! :D
MoraLocale2 is nagyon faxa, teszi a dolgát! :DD

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#646) BaluArc


BaluArc
csendes tag

MoreLocale2 :DDD

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#647) turbulencia8 válasza BaluArc (#646) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az új rom-on megnéznéd légy szí', hogy a System\build.prop minek azonosítja a telót? A marketet akarom majd kicselezni a build.prop átírásával, hogy a rendes hangalapú Google Search telepíthető legyen. (Ha lesz időm mostanában.)

[ Szerkesztve ]

(#648) BaluArc válasza turbulencia8 (#647) üzenetére


BaluArc
csendes tag

Samsung GT-l9000 Galaxy S

Egyébként látszik az egyik kimentett képen, [fennt, 601#.]

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

(#649) turbulencia8 válasza BaluArc (#648) üzenetére


turbulencia8
őstag

Köszi, és így tudod rá telepíteni a google search-öt, vagy továbbra sem jeleníti meg a play?

(#650) turbulencia8 válasza ufo13 (#639) üzenetére


turbulencia8
őstag

Tft-s mindkettő, azonban szerintem is kicsit élénkebb színű a plus, bár a boltban kb. csak 10 percig láttam a sima verziót (rosszul volt felcímkézve a kiállított darab), az sem volt rossz. Vicces volt, épp tabletet mentem venni, amint a kezembe vettem myaudio-t, a tablet már nem érdekelt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.