Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Rabidsnail válasza Julot (#699) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Én Titanium Backup-al fagyasztanám a kínai beviteli módot. Egy próbát megér. Maximum olvasztod,ha nem jó. Persze rootold előtte.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#702) szaki04


szaki04
senior tag

Próbált valaki OTG kábelt rádugni? Kikapcsolja a készüléket úgy, hogy csak akku kivétel segít rajta...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#703) Julot válasza Rabidsnail (#701) üzenetére


Julot
aktív tag

Köszönöm a Válaszod! Sajnos nem szeretném Rootolni a telót, egyrészt nem értek olyan szinten hozzá, hogy be merjem vállalni, másrészt meg nem nagyon volt eddig szükségem, arra hogy rootova legyen, ezért nem is tudom hogy kell, mit kell felraknom, stb...

Más megoldás érdekelne, ahol nem a rootolással kezdődik a megoldás...

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#704) turbulencia8 válasza Julot (#703) üzenetére


turbulencia8
őstag

Morelocale2 nem segít esetleg?
OTG támogatás nincs az angol leírások szerint.

(#705) turbulencia8 válasza ggg1 (#690) üzenetére


turbulencia8
őstag

A típusszámot csak a biuld.prop-ból olvassa ki a teló, arra írod át amire akarod.

(#706) turbulencia8 válasza ggg1 (#697) üzenetére


turbulencia8
őstag

A "Root Many Android" nem lett volna egyszerűbb? Elég sok készülékhez jó: [link]

(#707) klaci89


klaci89
tag

Sziaszto! A 3G-t hol lehet kikapcsolni a telón?

(#708) turbulencia8 válasza klaci89 (#707) üzenetére


turbulencia8
őstag

Beállítások -> Vezeték nélküli hálózatok alján a "Több" menüpont az adathasználat alatt -> Mobilhálózatok -> 3G szolgálatatás. 2G-n nyüstölve simán két nap, az akku, mobilra jól optimalizált honlapok esetén ez is bőven elég (pl. hvg.hu). Elixir2 widget-tel elég gyorsan lehet váltogatni.

(#709) ggg1 válasza turbulencia8 (#706) üzenetére


ggg1
aktív tag

Szia!

Én attól tartok, nem értem, hogy mire gondolsz. A "Root Many Android"-ot ismerem, a rootolást azzal szerettem volna megoldani eleve, mint ahogy az is oldotta meg, miután az említett driverrel működőképessé vált az ADB.exe.
Szóval én nem teljesen értem, ezt mire válaszoltad.

(#710) turbulencia8 válasza ggg1 (#709) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem nem kellett külön driver, elég volt mtp (médiatár) módba kapcsolni a telót, és a windows magától telepítette a drivert.
Nem néztem hogy te is ezt használtad, lényeg a siker.

[ Szerkesztve ]

(#711) ggg1 válasza turbulencia8 (#710) üzenetére


ggg1
aktív tag

Szia!

Igen, én is eleve a "Root Many Android"-ot használtam, de mivel az egy batch fájl, ami viszont a stuff könyvtárban lévő ADB.exe-t hívja meg, és azon keresztül küld parancsokat a telefonnak, ami pedig az Android Debug interfészt használja. És mivel nekem nem magával a rootolással volt a gondom, hanem azzal, hogy az ADB.exe egy eszközt sem látott a driver-probléma miatt, ezért én természetesen nem azt írtam, hogy nem tudom rootolni, hanem azt, ami a tényleges gond volt.

Miután felraktam a jó drivert, és nem ismeretlen eszközként jelent meg a telefon, hanem rendes hasznáható eszközként, ezután már az "ADB.exe devices" nevű parancs listázta a csatlakoztatott eszközt (tehát a telefont), ami után a "Root Many Android", tehát a runme.bat-ot elindítva azonnal végbement a rootolás.

Mivel műszaki ember vagy, bizonyára érted, ez is olyan, mint a hálózatoknál az OSI-modell, itt is rétegekben épülnek egymásra az egyes interfészek, az USB a fizikai közeg, azon van az USB driver, azon fut ez az Android Debug interfész, amin kommunkikál ez az ADB.exe, ami az Android fejlesztői környezet része, és ezt hívja meg alkalmazói szinten a "Root Many Android", ami az a batch fájl. Szóval, miután nem ment a rootolás, visszaástam, hogy melyik interfész-szinten akad el a folyamat, és ez az Android Debug interfész Windows drivere volt, így praktikusan ennek a hibájáról kérdeztem, és nem azt mondtam, hogy nem megy a rootolás.

Igen, sejtem, hogy senkinél nem kellett hozzá a driver, ezért is álltam értetlenül a probléma előtt, és gondolom, ezért nem írtatok róla eddig. Viszont mivel én sem vagyok kezdő, és a munkám a műszaki hibakeresés, ezért mielőtt írtam volna, kipróbáltam mindkét különböző típusú MyAudio Phone S5 Plus készülékemmel, 3 különböző PC-vel, 3 különböző operációs rendszerrel. WinXP-n, Win7-en és Win8-on is kellett a driver mindkét telefonhoz. Egyik sem látta az ADB interfészt, tehát nem futott így a root sem, meg semmi, ami az ADB.exe-t használta. A WinXP egyébként alapból az MTP eszközt sem ismerte fel, viszont a három gépből az egyiken a WinXP alá egy kodek-pakkal volt telepítve MTP driver, így az egyik WinXP az MTP eszközt látta, a másik két WinXP azt sem. A Win7 és a Win8 alapból kezeli az MTP-t, így azok mind látták, de az ADB interfészt azok sem. A driverrel, amit végül megtaláltam, és belinkeltem mindegyik operációs rendszer felismerte már a telefont, és azonnal ment a root is az említett programmal. Érgekes viszont, hogy mivel a rootolás az ADB-n keresztül történik, és semmi köze sincs az MTP-hez, így az MTP, amit említesz, tulajdon képpen egyáltalán nem is kell. Most itt van nálam egy harmadik ebből a MyAudio telefonból, és direkt WinXP alatt próbáltam ki a rootolást, ami az MTP eszközt nem látja, de a debug interfészen keresztül így is megy a rootolás.

(#712) turbulencia8 válasza ggg1 (#711) üzenetére


turbulencia8
őstag

Köszönöm a részletes magyarázatot, én win8 alatt rootoltam. üdv

(#713) ggg1 válasza turbulencia8 (#712) üzenetére


ggg1
aktív tag

Helló!

Azt hiszem, rossz hírem van. A "Root Many Android" a 4.1.1-es Androiddal nem működik.
Ha van már valakinek a készülék az új szoftverrel, és sikerült rootolnia, vagy van valamilyen ötlete, kérem, feltétlenül ossza meg.
Én is elkezdtem utánaolvasni a témának, de egyelőre semmi.

(#714) pufika1984


pufika1984
tag

myaudio phone series 5 plusz ra honnan tudom letölteni a 4.1.1 firmrwaret?

(#715) MolnárPéter válasza pufika1984 (#714) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Ez jó kérdés engem is érdekelne. Nem lenne baj, ha mondjuk a hivatalos oldalon fent lenne.

(#716) Rabidsnail válasza pufika1984 (#714) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Ha ezt valaki egyszer meg tudja mondani,virágot küldök Neki,pedig nem vagyok "olyan"! :C :C Felhívtam egy hónapja a forgalmazót. Azt a választ kaptam,hogy hamarosan fent lesz a honlapon. Ahogy ismerem Őket,jövő ilyenkor újra megkérdezem! :DD :DD

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#717) ggg1 válasza Rabidsnail (#716) üzenetére


ggg1
aktív tag

Helló!

Megelőzendő a további privát üzeneteket, szomorúan közlöm, hogy nekem sincs meg a 4.1.1-es firmware fájlban. A készüléket már ezzel együtt vettem. Ahogy korábban már írtátok, a legújabb szérián a Media Marktban már ez van rajta. Azt viszont cáfolnám, hogy ebben 1,2 GHz-en járna a processzor - hál'Istennek! Mert hogy szerintem amúgy is felesleges volna, csak hamarabb merülne az akksi - bocs azoktól, akik lövöldözős meg autós játékokra akarják használni a telefonjukat! :-)

Ha van rá ötletetek, hogy hogy tudnám megoldani a rootolást, ill. feltenni valami olyan recoveryt, amivel le tudom menteni a firmware-t, úgy, hogy az mások számára is használható legyen, akkor azt szívesen megteszem, és akkor Ti is fel tudnátok tenni.

Mindenkinek boldog új baktunt kívánok!

(#718) ufo13 válasza ggg1 (#717) üzenetére


ufo13
tag

csak hogy visszataláljak :R

(#719) ggg1 válasza ufo13 (#718) üzenetére


ggg1
aktív tag

visszatalálj? hova? :-)

(#720) ufo13 válasza ggg1 (#719) üzenetére


ufo13
tag

a fórumra... :DDD

(#721) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Érdeklődnék e telefon után... A 5+-s féle 6577 tipusu érdekelne... Tudna valaki érveket és ellen érveket mondani róla? Olvasgattam ugyan róla de a személyes tapasztalat szerintem jobb érv mint az általános. Mint dual sim-s telefon miként tudja kezelni a két sim kártyát? Gondolok arra hogy mindkét sim aktiv vagy csak az egyik és ha másikon hívnak akkor átírányítja az első sim-re? Esetleg valami beállítási procedúra kell hozzá hogy mindkét sim aktiv legyen? Konkrétan hogy tudom azt megállapítani mielőtt megvásárolnám a telót hogy a processzor 6577 tipusú benne? Jó a dobozon biztos így van írva de netán a doboz mást is rejthet(6575 tipust)? Bocs hogy ide is írok de a másik fórum rész ugy látom nem igazán működik:(

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#722) pufika1984


pufika1984
tag

Boldog karácsonyt mindenkinek. Pedig azt hittem meglep minket a suport karácsonyra egy 4.1-es rommal, s5 pluszhoz. Ha valaki tud valamit, szeretettel várjuk. Amugy a sima 5-re hogyan lehet felrakni a romokat?

(#723) turbulencia8 válasza NÓPARA (#721) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szépen kezeli mindkét sim-et egyszerre, az egyiket 3G-n is használhatod. Ha egyiken hívnak a másik szerintem foglaltat jelez, még nem panaszkodott senki, hogy nem bírna elérni. Hívás előtt meg rákérdez, hogy melyik sim-ről indítanál hívást. Hívásvárakoztatás is bekapcsolható, szóval nagyon praktikus a korábbi két telefon után. Ha mindkét sim-et csak GSM-en használod, nagyon jól bírja az akku.

(#724) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Karácsonyi játékteszt: Myaudió S5+ (N9770) készülékkel 4.04-es androiddal az alábbiakat tapasztaltam:
GTA3 szépen fut, sőt a grafikát lehet turbózni max. felbontásra és max. effektre. (a G-szenzor mondjuk nem működött rendesen, de az a Vice City-s tapasztalat alapján nem is hiányzik)
GTA Vice City (ez alapértelmezett grafikával már akadozott kissé, itt érdemes optimalizálni a beállításokon, a G-szenzoros vezetés működik, de úgy nehézkesebb irányítani az autót, tekintettel a nagy forgalomra).
NFS Most Wanted szépen fut, működött a G-szenzor is, ügyelni kell, hogy az SD-kártyán maradjon még kb. 1,5 GB szabad hely telepítés után is. Ha valaki szeret vezetni telefonon, ezt vegye meg, nagyon szép a grafikája!
Max Payne szintén gyönyörű a grafikája, elkezdtem vele játszani, viszont nálam szerintem bugos, és nem kötött le, szóval töröltem.
Asphalt Heat 7: nem sikerült elindítani, ahogy a Gangstar Rio-t sem, a úgy látszik Gameloft nem szereti a Myaudio-t.
Winds of Steel remekül fut, szépen lehet G-szenzorral repülni és lövöldözni.
A kedvencem a Townsmen 6 is szépen működik, ha valaki tud hasonló stratégiai játékot, örülnék, ha megosztaná, mert szerintem azok a legjobbak, meg persze a parkolós játékok. :))
Egyébként a nagy akku játékoknál is jól jön.
Mindenkinek kellemes ünnepeket, jó szórakozást!

(#725) NÓPARA válasza turbulencia8 (#723) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Én csak főleg telefonálásra szeretném használni. A játék csak minimális lenne :) inkább filmet néznék rajta. Micro SD-t gondolom elég jól kezeli. Nem tudom esetleg frissítés terén mi a helyzet... mert a főzött romokkal nem igazán vagyok barátságos:( ha van hivatalos akkor azt használom. De köszi az infót... :R :R próbálok még olvasni a fórumon hátha más is oszt meg tulajdonságokat:) :R :R :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#726) redjam


redjam
csendes tag

Sziasztok,
volt néhány napig aTab5 telóm de visszavittem, az alábbi hibák miatt:
GPS gyenge volt, akár 10 percig is keresgét mire talált poziciót, végül úgy eldobta a jelet, hogy csak az újraindítás segített
Volt, hogy teljes térerőt jelzett a telefon de nem voltam elérhető és én sem tudtam hívni
WIFI vétel nagyon gyenge volt.

Akinek van már 5+ készüléke és kallő tapasztalata az találkozott hasonló hibákkal?
Milyen a WIFI és a GPS minősége?
Milyen pontosságra képes a GPS és mennyi idő alatt talál pozíciót?

redjam

(#727) ufo13 válasza redjam (#726) üzenetére


ufo13
tag

Ha valakinek van egy eladó 4GB-os memkártyája és eladná, kérlem jelezze nekem priviben.
:R

(#728) wlantal


wlantal
tag

Üdv.
Sajnos vissza kellet vigyem a MM-ba, mert meghalt az érintő kijelző.Két függőleges sávban nem érzékelt semmit a bal szélen és a kép 1/3-dánál.Januárban ígérték ,hogy kész lesz.Eddig nagyon meg voltam elégedve vele.Simán kezeli a 32GB-os microSD-t és jó gyors.Főleg telefonálásra zenére és nettre használ(nám) :O .
Két SIM-el használom és gond nélkül megy minden vele be van állítva,hogy melyik SIM-et a beszédre és melyiket a mobiladat kapcsolatra használja.

(#729) DvP


DvP
tag

BUÉK. MINDENKINEK!

(#730) ufo13 válasza DvP (#729) üzenetére


ufo13
tag

Köszi, memóriakártya kérdés megoldódott.
BUÉK minden fórumozónak. :C

(#731) gabcsus1993


gabcsus1993
csendes tag

üdv. a segítségeteket kérném. sikeresen elrontottam a telót root-olással :S betöltés után fehér képernyő fogad nos a rendszerről a telefon mentést nem engedett csinálni egyszerűen nem indult el nem csinálta meg.4.1.1 rendszer volt van/volt rajta, de én csak egy 4.0.4 es rendszert tudtam megszerezni ha ezt ráteszem akkor jo lesz a telefon és hogyan tudom rátenni előre is köszönöm esetleg ha valakinek van 4.1.1 biztonsági mentése kérem irjon! :S

(#732) gabcsus1993 válasza gabcsus1993 (#731) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

és mostmár besem kapcsol:S mitévő legyek ?

(#733) turbulencia8 válasza gabcsus1993 (#731) üzenetére


turbulencia8
őstag

Uff, én 4.1-es telefont én még is nem láttam, eddig ggg1 írta, hogy nem tudta rootolni a JB-t "root many android"-dal. Szerintem esetleg ggg1 tudna segíteni.

(#734) gabcsus1993 válasza turbulencia8 (#733) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

hát köszönöm:). sajnos se a recovery se semmi nemjön be csak egy fehér képernyő úgy h visszasem tudom állitani valami oylasmi kéne nekem hogy pc-ről lehesen megoldani :S

(#735) ggg1 válasza turbulencia8 (#733) üzenetére


ggg1
aktív tag

Sziasztok!

Privát üzenetben mi már értekeztünk hetekkel ezelőtt (mármint gabcsus1993-mal) ezeknek a 4.1-es androidosoknak a rootolásáról, és ott is írtam, hogy sajnos én sem tudom a megoldást. Ha tudnám, örömmel megosztanám, viszont most is és akkor is azt tanácsoltam, hogy amíg nincs erre kiforrott és itt is többek által elfogadott működő módszer a 4.1-re, addig inkább ne próbálkozzon, nehogy kárt tegyen.

Ha nem baj, itt válaszolnék a privát üzenetekre is. Sajnos nem tudok adni 4.1-es lementett img fájlt, mert ha az eddigieket jól értettem, akkor azt a kiterjesztett recovery menüből tudnék csinálni, amit viszont csak akkor tudnék feltenni, ha már rootoltam volna a telefont. Mivel rootolnom azóta sem sikerült, így nem tudtam a kiterjesztett recoveryt sem, és emiatt nem tudok mást lementeni róla, csak a felhasználói adataimat. Sajnálom. :-(

Engem amúgy egyáltalán nem zavar, hogy nincs rootolva, semmi szükségét nem érzem azóta sem, de azért megcsinálnám, ha volna hozzá egy ilyen egyszerű módszer, mint a root many android.
A root many android egyébként nálam is jól működött, de csak a 4.0.4-es gépekkel. Két MyAudio S5+-t rootoltam sikeresen ezzel így. A 4.1.1-est ugyanúgy próbáltam, de nem ment. Nyílván ebben már kijavították ezt a biztonsági rést, amivel a feltörést véghez lehetett vinni.

Vannak olyan root leírások, főleg a Zap ezredesnek a blogján, amik nem ezen az ADB interfészen keresztül ilyen könnyű úton, hanem a Flash Tool-lal flash-selve oldják meg a rootolást, de mivel ott nem tesznek említést, hogy ez milyen firmware-re vonatkozik, és ez ilyen kockázatokkal jár, ezért ezekkel én nem mertem volna kísérletezni, és ezért is ajánlottam privátban, hogy inkább Te se tedd.

Sajnos nincs ötletem. Ha majd le tudjuk menteni a firmware-t a gépről, azt meg lehet próbálni újra feltenni, hogy megjavuljon.
Ezen kívül pedig folyamatosan beszélek a disztribútorral, aki nekem ma is megígérte, hogy elküldik az új firmware-t, amit majd ha a többiek is feltesznek, akkor nyílván előbb-utóbb meg lesz a rootolás is.
Amúgy a disztribútor azt mondja, azért nem tették még közzé az új firmware-t, mert olyan bonyolult a feltétele, hogy ők sem tudták megcsinálni, és most egyezkednek a gyártóval, hogy találjanak már ki valamilyen egyszerűbb megoldást.
Ennek ellenére könyörögtem nekik, hogy ha lehet, azért küldjék már el, ami van nekik. Azért nem teszik fel, mert félnek, hogy ezzel a flash tool-lal tömegek teszik majd tönkre a telefonjukat.

Én mindenkinek azt tanácsolom, aki nem ért hozzá, hogy mivel ez az operációs rendszer nagyon új, az én készülékemen lévő build november 21-es, és december közepén vettem, hogy ne próbálkozzanak olyan flash-selésekkel, amiket tavaly júliusban írtak, mert nyílvánvalóan nem ehhez van, és tönkretehetik a telefont.

(#736) turbulencia8 válasza ggg1 (#735) üzenetére


turbulencia8
őstag

+1
Szerintem is majdhogynem fölösleges rootolni, én csak a középső gombos ébresztés miatt csináltam meg, azóta semmire nem használtam root jogokat. Esetleg még a Titanium Backup Pro-nál hasznos lehet, de az sem létfontosságú.

(#737) pufika1984


pufika1984
tag

Pedig vannak rá romok amiket sd-röl lehet telepiteni. Azzokrol mit tudtok?

(#738) ggg1 válasza pufika1984 (#737) üzenetére


ggg1
aktív tag

Szerintem a disztribútor is ilyet szeretne, hogy ne flash-selje szét mindenki a bootloaderét, meg minden ilyen érzékeny részét a gépnek. Most viszont ami van nekik, ez egyértelműen a flash tool-lal pc-ről adatkábellel flash-elhető változat, és azt mondják, ott ők ketten együttes erővel nem tudták feltenni. Ehhez ugye kell ez a vcom driver, meg flash tool, úgyhogy amatőröknek potenciálisan telefon-tönkretevő akció. Szóval asszem ők is azt egyeztetik épp a külföldi partnerükkel, hogy legyen egy egyszerű, menüből telepíthető verzió, amivel nehezebb elrontani.

Amúgy csak érdekességképp írom, hogy a 4.1.1-es telefonnak a recovery menüje is gyárilag sokkal fejlettebb, több menüpont van; van pl. nem csak SD kártyáról frissítési lehetőség, hanem közvetlen a menüből, de usb kábelen keresztüli frissítési lehetőség.

Simán el tudom képzelni, hogy a 4.1-esnek a betöltő része ill. más partíciója is valamiben más, így ha valaki nem jól, vagy csak részben flash-seli, akkor jön a fehér képernyő. :-(

(#739) ggg1 válasza turbulencia8 (#736) üzenetére


ggg1
aktív tag

Igen, egyet értek: van pár hasznos dolog, amihez jó lehet a rootolás, de egyik sem olyan létszükséglet, ami nélkül nem lehet élni.

Olvastam én is ezt a középső gombos dolgot, és tetszett is a megoldás, de ez is olyan dolog, hogy egyéni ízlés és megszokás kérdése. Nekem például az előző telefonom, amit vagy három évig használtam, azt is csak egy tetején lévő gombbal lehet ébreszteni, így aztán nekem például nem hogy nehézséget nem jelentett ez, de fel sem tűnt, sőt én még pozitívumként is látom, hogy a középső gomb nem éleszti, mert az a zsebben könnyebben megnyomodik. Persze akinek pedig ez esik kézre, neki pedig fontos.

Szóval ez ízlés dolga, a backup-okhoz szintén jó lehet a root, de ez is olyan, hogy a felhasználói környezetet magától is jól menti a telefon, a többi rész pedig legalább így visszaállítható alapállapotba, tehát ez is így tulajdonképpen mindenre jó.

Én olvastam még egy másik nagyon hasznosat az XDA fórumon, aminek hasonló a megvalósítása, mint a középső gombos dolognak, tehát egy fájlban kell átírni paramétereket, amivel meg lehet cserélni az SD kártyák sorrendjét. Ez a táblagépemen nagyon jól jött volna, mert az iGO, amit azon használok, olyan, hogy az első SD kártyán lévő IGO mappából tudja csak betölteni az iGO tartalom fájlokat, ami pedig a belső memória, és ott is csak 2 GB, miközben jó lenne, ha ez az SD kártyára is helyezhető volna, ami a rendszerben a második SD kártya, pontosabban a beépített "SD kártyának" egy almappája, és sehogy sem tudtam rávenni, hogy annak a gyökerében is megtalálja az iGO mappát. Szóval erre is lehet szükség, de ennél a MyAudionál - nagyon szuperul - a külső SD kártya az első SD kártya eszköz, így ez eleve tökéletes ebből a szempontból.

Ezeken kívül én még egy olyat szerettem volna, hogy Samba szervert telepíteni az Android eszközre, tehát amivel a Windows hálózati mappaként látható a gépen megosztott könyvtár, és ehhez is kellett volna a root, de ez sem olyan, ami nem megoldható máshogy,
Az OTG is általában root után engedélyezhető - már azokon a készülékeken, amik erre hardveresen képesek. Amúgy úgy hallottam, hogy gyárilag összesen talán két androidos telefon támogatja az OTG-t, a többin úgy kell összevarázsolni.

Szóval ezek mind hasznos kis apróságok, de mind csak extra és másképp is megoldható, tehát a rootolás semmihez sem létkérdés.

(#740) ShangAlRahim


ShangAlRahim
csendes tag

Üdv!
Ha közel két hónapnyi hibátlan működés után egyik pillanatról a másikra minden kamerát használó alkalmazás egy "Nem lehet csatlakozni a kamerához." hibaüzivel szórakoztat, illetve a mérnöki menüben a Camera/Start Preview pontot választva a menüalkalmazás összeomlik, akkor vajon itt az ideje megkeresni az eladót, vagy van ismert megoldás a problémára? Minden más amúgy hibátlanul működik. Sajnálnám lecserélni a cuccot, mert szvsz. nagyon jó kis eszköz. (S5+)

[ Szerkesztve ]

Lendkerekes Csatamalac

(#741) turbulencia8 válasza ShangAlRahim (#740) üzenetére


turbulencia8
őstag

Egy factory reset csodákra képes, szerintem valószínűbb, hogy valamelyik alkalmazás lesz a ludas. Mentsd el adataidat és recovery-ből csinálj egy teljes reset-et!

(#742) klaci89 válasza fabicska (#48) üzenetére


klaci89
tag

Jobban jársz szerintem ha inkább a kínai termékek helyett atab5-öt választasz :)

keress rá, van annak is fóruma és 40- 50 körül mozog az ára.

(#743) Sickboy75


Sickboy75
tag

Szia All,

van-e otletetek arra, hogy miert van az, hogy naponta tobb alkalommal is elérhetetlen vagyok masok szamara pedig a SIM aktivnak latszik ? Kezd egyre gyakrabban elofordulni.

Sima Series 5-os telo Dual SIM-el hasznalva (mindketto Telenoros, egyik sima telo masik net kartya ... )

Masik gond, hogy a Digi Move-os netes kartya is erdekesen hol mukodik hol nem.

A reboot altalaban mindkep problemat megoldja, de nem nagyon tartom normalisnak naponta tobbszor is rebootolni.

Minden honapban sem biztos hogy kellene normal korulmenyek kozott.

Elore is koszonom a hozzaszolasokat.

Udvozlettel,

Gabi

[ Szerkesztve ]

(#744) redjam válasza Sickboy75 (#743) üzenetére


redjam
csendes tag

Üdv,
nekem ez a gond egy aTab5 -nél jött elő. A hibát egy progira tudtam visszavezetni, mégpedig az RSS demon -ra. Ha az szinkronizált, utána kiakadt a beszéd rész. Volt térerő, de nem lehetett sem elérni sem hívni, viszont a net ment. Miután leszedtem az appot, megszűnt a gond.

Végül az aTab5 is megszűnt mert egyéb hibák miatt elálltam a vásárlástól :(.
Most azon törpölök, hogy egy MyAudio 5+ -t veszek helyette.

Kérdés: akinek van MyAudio 5+ telója, attól kérdem, hogy milyen a GPS és a WIFI minősége?

Üdv

[ Szerkesztve ]

redjam

(#745) Sickboy75 válasza redjam (#744) üzenetére


Sickboy75
tag

Szia,

nekem sima 5-ösöm van, gondolom a GPS és a wifi cucc ua lehet az 5+ -ban is. Én mindkettőt használom nem túl ritkán és jól mennek, wifi is és a gps is gond nélkül dolgozik (nálam ... )

Üdv,

G.

(#746) ufo13 válasza Sickboy75 (#745) üzenetére


ufo13
tag

Nálam is gond nélkül ment a GPS és a WiFi is. Gyorsan pozicionált és a WiFi vétel is kiváló.

(#747) zotyi85


zotyi85
tag

sziasztok. erdekelne hogy az 5+ os keszulek gorilla glasses e. valahol azt irtak hogy nem az. koszi elore is.

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#748) MolnárPéter válasza zotyi85 (#747) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Nem az.

(#749) ShangAlRahim válasza Sickboy75 (#745) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Üdv!
Nekem meg a GPS szenved és kicsit pontatlan is. A WIFI meg néha (tényleg ritkán) körzeten kívülinek vél minden adót, de ilyenkor egy újraindítás után hibátlanul teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Lendkerekes Csatamalac

(#750) ShangAlRahim válasza zotyi85 (#747) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

De nem ám!

Lendkerekes Csatamalac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.