Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) pufika1984


pufika1984
tag

Szevasztok. Kihalt a forum?
:DD

(#952) pufika1984


pufika1984
tag

Értesitjük Önöket, hogy 04.01-től az alábbiak alapján járjanak el a javításra való felvételnél.

 

Garanciális javításra átvétel feltételei:

-          a terméket minden esetben ki kell venni a dobozból, és megvizsgálni, hogy van e rajta külső sérülés – ez lehet repedés, törés, deformálódás, ütődés, csatlakozó kiszakadása – nem garanciális hiba, fizetős javítás,

-          a terméket a töltő segítségével be kell kapcsolni és megnézni a kijelzőjét, hogy nincs e összefolyva a kristály – ez fizikai sérülés, bár nincs betörve a kijelző, mégis erős, nem rendeltetésszerű használat következménye - nem garanciális hiba, fizetős javítás,

-          meg kell vizsgálni a csatlakozókat, hogy nem mozognak e – ez szintén fizikai sérülés, hiszen a kábel erős rángatása a kábel, a csatlakozó szakadását eredményezheti - nem garanciális hiba, fizetős javítás,

-          „lefagy” hibajelenségnél (Android op. rendszer nem tölt be, rootolás) figyelmeztetni kell a vásárlót, hogy a szoftver frissítésért, amennyiben felhasználói hiba miatt szükséges 2000 Ft +Áfa szervizdíjat kell fizetni (A kedves vásárló egyébként saját maga is tudja frissíteni a készüléket, a Myaudio weboldalán megtalálható a frissítés minden típushoz, és telefonon, e-mailben is segít a MyHelp) ( Csak éppen 5+hoz nincs fent. Meg a többihez is ritka! )

        -      Garanciális javításra csak minden tartozékával együtt vehető át a készülék, mert az esetleges jóváírás, garanciális csere esetén szükségünk van a termék tartozékaira. Hiányos terméket nem áll módunkban jóváírni, ez számunkra nem róható fel!

        -      Garanciális javításra a terméket olyan csomagolásban kell elküldeni, amely megakadályozza a termék sérülését út közben (merev falú doboz)

        -      Amennyiben a terméknek csak a töltő rossz, nem kell az egész készüléket elküldeni, sőt a tartozékot sem, csak a jegyzőkönyvet és a garancia jegy másolatát –akár mailben is, és mi a következő szállításkor küldünk új töltőt. (Önök a rossz tartozékot megsemmisíthetik, így nem merül fel költség a            szállítással)

 

 

Fenti esetekben tájékoztatni kell a vásárlót, ha felmerül a gyanú, hogy a meghibásodás a nem rendeltetésszerű használatból ered. Az ilyen termékeket "feltételesen" vegyék át, megkímélve minket is a rengeteg felesleges munkától, költségtől, és problémától.

2013/3/23 Csaba PuFa <pufika1984@gmail.com>
:D

[ Szerkesztve ]

(#953) Julot válasza pufika1984 (#952) üzenetére


Julot
aktív tag

"(A kedves vásárló egyébként saját maga is tudja frissíteni a készüléket, a Myaudio weboldalán megtalálható a frissítés minden típushoz, és telefonon, e-mailben is segít a MyHelp)" EZ KURV@RA NEM IGAZ, semmilyen firmware nincs a weboldalon!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#954) pufika1984 válasza Julot (#953) üzenetére


pufika1984
tag

Irtam is hogy nincs a wboldalon fent a firmware! :W

(#955) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Akkor itt a Myaudio kezdi kimeríteni a tisztességtelen piaci gyakorlat fogalmát! Pufa honnan is idézted a szöveget?

(#956) turbulencia8 válasza pufika1984 (#950) üzenetére


turbulencia8
őstag

Milyen verzió a módosított romod? Minden rendesen működik vele?

Amúgy ezeket a selejtnek titulált telókat visszaküldik Tajvanba? Nem lehet olcsón beszerezni tőlük?

Üdv

(#957) pufika1984 válasza turbulencia8 (#956) üzenetére


pufika1984
tag

4.1-es. Nem selejt. Csak nemtudnak romot cserélni. Inkabb cserélik. Nem lehet beszerezni. 2 fajta hadverrel jött ki a teló. Ugyhogy nem egyszerü romozni.

(#958) pufika1984 válasza pufika1984 (#957) üzenetére


pufika1984
tag

Szervizpontos ismerőstől.

(#959) pufika1984


pufika1984
tag

eladóvá vált myaudio 5+ telefonom. családi okok miatt. kihajtható tok, hátlapvédő, törés és beázás garanciával.
209182437

(#960) david0111


david0111
tag

A telefon szerintetek kibír 2 esztendőt??
az MM-be lehet kapni fehér színben is??

(#961) pufika1984 válasza david0111 (#960) üzenetére


pufika1984
tag

azt modják készlet hiány van. de nekem van eladó olcsón.
http://www.expressz.hu/myaudio-5-45645960/

(#962) david0111 válasza pufika1984 (#961) üzenetére


david0111
tag

42k baszod 54 ujan :) ak ujjat veszek :)
am szerintetek 2 évet kibír a telefon mert nekem akörül kellene hogy kibírja

(#963) pufika1984 válasza david0111 (#962) üzenetére


pufika1984
tag

irányár
:DD

(#964) pufika1984 válasza pufika1984 (#963) üzenetére


pufika1984
tag

kibir 2évet. 2év gari van rá. ha nem dobálod meg ienek akkor biztos.
:D

[ Szerkesztve ]

(#965) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok
Tegnap lettem tulaja eme szerkezetnek. Három kérdésem is lenne. Az első, miért van az, hogy eldobálja a wifi-t a másik, hogy miért olyan nagyon lassú a mobilnet? Elméletileg tudja a HSPDA-t és mégis csak 3G van. Az hogy a net beállítások nem voltak jók azt megoldottam, és végűl a térerő is nagyon ingadozik.
Gyárilag jelly beam 4,1,1 van rajt.
Még valami, kicsit lusta vagyok több száz hozzászólás között megkeresni a root-olás és recovery telepítést, valaki megmondaná, hogy hol találom ezeket a leírásokat.

Előre is KÖSZI

(#966) turbulencia8 válasza bazsee83 (#965) üzenetére


turbulencia8
őstag

Milyen a wifi jelzett erőssége? Mennyire vagy messze a routertől, ill, mennyire régi a router?
Ha H betűt ír ki, akkor működik a HSDPA, de ez csak akkor látszik, ha böngészel, alapjáraton 3G-t jelez. A 4.1-es rootolásról nem emlékszem, hogy lett volna különösebb visszajelzés, a legegyszerűbb módszer a Root Many Droid, ami már JB alatt is működik elvileg, én ICS alatt ezzel rootoltam.

(#967) bazsee83 válasza turbulencia8 (#966) üzenetére


bazsee83
tag

A router-től kb. 2m-re és nem régi kb 1 éves. Más telón jó és mindenhol fullos a jel a lakásban, ezen ha van is jel max fele.
Az asszony samsung-ján és az én másik telómon egy huawei g300-on is van HSPDA bármikor, ezen csak benn a városba amitől kb 10-15km-re lakom. Az MMS sem megy el és fogadni sem tudok pedig az is jó be van állítva.

(#968) turbulencia8 válasza bazsee83 (#967) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem vidd vissza, routertől 2m-re semmi gond nem lehetne, és a HSDPA-val sem, ez valami antenna hiba lesz. Az MMS akkor működik jól, ha a külön mms és internet hozzáférési pontokat egybe írod át, azaz beírod az MMS proxy-t stb. a nethez használt alapértelmezett hozzáférési pontba (menügomb+mentést ne felejtsd el szerkesztés után).

(#969) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a Media Markt-ban vásárolt Myaudio 5 plus-ra mennyi garancia van? köszönöm

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#970) bazsee83 válasza turbulencia8 (#968) üzenetére


bazsee83
tag

Szóval egy hozzáférési pontban kell lenni az mms-nek és a net-nek. Most van egy olyan hogy vodafone net és vodafone MMS. A beállításokat egy másik androidos telóról néztem le és mentettem el.
A wifi meg azt csinálja, hogy van valamennyi állandó de gyenge vagy közepes jel akkor letiltja. Mikor bemegyek a wifi beállítások közé akkor meg vagy automatikusan csatlakozik, vagy nekem kell csatlakoztatni. HA erős jel van akkor nem csinálja.

(#971) bazsee83


bazsee83
tag

Ha tudod küld el a beállításokat.
Amúgy az euronics-ban vettem, ha ilyen jellegű gondom van akkor 3 napon belül ki cserélik, vagy küldik javítani ?

[ Szerkesztve ]

(#972) gabcsus1993 válasza begrimisu (#969) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

MM ba vásárolt telóra 2 év gari van. tudtommal 3 napos csere garancia van. És ha egy kicsit ügyes vagy megtudod oldani h 2-3 havonta vadonat új telod legyen. 4.1.1 alatt a root many droid nem működik a gyári rendszert le kell cserélni ugyancsak egy gyári rendszerre(ha fehér képernyő fogad vagy nincs kamera ikon vagy ha van kamera ikon de az előlapi kamerát nem tudod bekapcsolni akkor át kell állítani egy progival a rendszert vagyis azt hogy a telóban milyen hardver van...probálgatni kell és rájön az ember :) )a . cwm recovery kell rá és onnan mehet két zip telepítése és kész a root. a dpi módosítás az olyan telón ami gyárilag 4.1.1 el jött ki nem működik azt csak a build.prop fájl átírásával lehetne megoldani de nekem még nem sikerült, bár időm sincs rá..nagyon sok okosság van erre a telóra csak érteni kell hozzá :D még OTG támogatást is tudtok neki csinálni (működő képes csak 1-2 dologgal gondom volt vele de ezt is meg oldja a build.prop átírása) és 4.04 es telókra is van 4.1.1 es frissités csak kiegészítőket kell telepiteni illetve ha nem megy a blutusz, wifi akkor át kell írni a build.prop fájlt. És ha nem tudsz midnen játékot elinditani rajta akkor is átkell irnod a build.prop fájlt sgs2 re és minden játék legalábbis a legtöbb elindul bár nem értem az összefüggést de mindegy...röviden tömören ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#973) edeba1971 válasza bazsee83 (#970) üzenetére


edeba1971
csendes tag

Hali!

Ezt nekem is csinálja, de csak mióta a harmadik készülékemet megkaptam (az elsőnek nem volt jó az előlapi kamerája, a második másfél hónap után lefagyott és úgy maradt. Ezen már 4.1.1 van egyébként). Az adott hálózat "disabled" státuszban van, ekkor ki kell kapcsolnom a wifit, majd vissza (van, hogy nem sikerül kikapcsolni, de akkor reboot), és akkor újra megtalálja a hálózatot.
Edeba

(#974) bazsee83 válasza edeba1971 (#973) üzenetére


bazsee83
tag

Én ma cseréltettem ki de ez is ugyanazt csinálja. Lehet,hogy ez valami rom hiba, de még marketben sem találtam semmit ami megoldaná a problémát. Várom a további ötleteket...

(#975) david0111


david0111
tag

A haveromnak semi gondja nincs a telóval pedig már 4-5 hónapja megvan neki

(#976) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Sziasztok! 5 plus -on Valakinek sikerült működésre bírni az analóg tv progit? Mert nekem ezt írja ki: Sikertelen hardver -inicializálás.

[ Szerkesztve ]

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#977) bazsee83


bazsee83
tag

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de az honnan tudni hogy plus a teló vagy nem?

(#978) bazsee83 válasza begrimisu (#976) üzenetére


bazsee83
tag

Nekem működik, csak elég gyengusz a jel.

(#979) bazsee83


bazsee83
tag

Ja még lenne egy olyan kérdésem, hogy ez a telo elméletileg egy galaxy note clon már ami a külsöt illeti. Minden tok illetve folia és tartó kompatibilis vele, mert ilyen telót az ebayon nem találok. Vagy milyen néven keressem?

(#980) begrimisu


begrimisu
aktív tag

De ez mi? Sikertelen hardver -inicializálás

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#981) gabcsus1993 válasza bazsee83 (#979) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

szia note clonenak note clone de a note 5,3 colos ezáltal semmilyen tok nem jo rá mert ez meg 5 colos

(#982) gabcsus1993 válasza begrimisu (#980) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

n8000+ néven keresd én találtam rá tokot még flipes hátlapot is

(#983) gabcsus1993 válasza gabcsus1993 (#982) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

azt hogy plus ugye a plus az duplamagos a sima meg egymagos tehát google playről leszeded az ingyenes antutu-t lefuttatsz egy tesztet és abban megtudod nézni ha az van irva h 1000 mhz(2x) akkor duplamagos.

(#984) gabcsus1993 válasza begrimisu (#980) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

begrimisu nekem müködik nemtudom neked mi lehet a hiba de nincs tul sok értelme konkrétan szar a hang meg a kép mert gyenge a jel meg nemsokára megszünik az analog jel sugárzása is

(#985) ufo13 válasza gabcsus1993 (#984) üzenetére


ufo13
tag

Sziasztok,
ma vettem egy most forgalomba került telefont: Myaudio Phone Series Q5

Király utcában nyílt üzletük, most akciósan 69 990 Ft, utána 20e-rel több lesz.

Paraméterek:
- 4 x 1,2 GHz
- 8 GB memória
- 1 GB System memory
- 5,7 Multitouch HD 1280x720
- MTK 6589
- 12 Mpx
Ezek szerint első vagyok? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#986) ufo13 válasza ufo13 (#985) üzenetére


ufo13
tag

(#987) Skot78


Skot78
tag

En is vettem 2 napja...Egy ket aprosagtol eltekintve elegedett vagyok vele...

A GPS nem talal muholdat...Vagyis talal de nem hasznalja...

Nehany szenzor nem mukodik, vagy nincs...nem tudtam meg megrootolni ezert nem tudom eldonteni...(hogy mas romnal jo lenne e pl...)

Az 5+-os tarsakat kerdeznem:

Az uzletben megfogdostam egy ket 5+-t de azokon se mukodott semmilyen elektronikus iranytu...Van valakinek olyan 5+-os teloja amin mukszik az iranytu? Barmilyen iranytu app...

Mert ha senkinek semmilyen rom alatt nem, lehet hogy tenyleg kihagytak belolle a magnetic sensort az meg igen fura lenne :(

De amugy jo, nagy, eros...Csak Root GPS rendbevagas kell neki meg az igazsag a szenzorokkal kapcsolatban.

Skot

(#988) begrimisu válasza ufo13 (#985) üzenetére


begrimisu
aktív tag

Háát 70e az még el megy de ha 20e drágább lesz szerintem nem veszi meg senki!

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#989) ufo13 válasza begrimisu (#988) üzenetére


ufo13
tag

Ha azt vesszuk, hogy a plus volt 60e, akkor +10e tobbert klasszissal jobb telefont kaptam. Persze 50e ftert sokkal jobb lett volna.

(#990) turbulencia8 válasza Skot78 (#987) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az 5Plus-ban az Elixír szerint yamaha530-as tájoló van, még soha nem használtam. Én is néztem az Arénában a Q508-ast, de nem vettem meg mert:
-csak fehérben volt akciós (ekkora tégla önmagában is elég feltűnő, fehérben konkrétan hivalkodó),
-továbbá csak oldalt lehet aktiválni a kijelzőt, ami számomra nagyon kényelmetlen pedig nagy kezem van, és
-az Arénában a telefon cetlijére 2500 mAh-t akku kapacitást írtak, én meg akkuidővel nem akartam visszalépést.
Utóbb a szerviztől tudtam meg, hogy az 3200 mAh, ami a kínai telók esetén elismerésre méltó. A rossz tájékoztatáson nem lepődtem meg az az Aréna üzletvezetője nem olyan nőnek tűnt, mint akinek bármi köze lenne műszaki dolgokhoz, de biztos szép függöny és sok értékesítő lesz a Király utcai "szaküzletben".
A Q508 fényképezője szerintem egész jónak tűnt, kijelzője tényleg szép, a proci gyors, a GPS-t pedig szoftveresen kell feljavítani. Az biztos, hogy jó telefon, de 90 ezret nem fog érni. A két típust hosszasan méregettem, de komolyabban összevetve nem találtam akkora különbséget használati értékben, hogy megérje váltanom. Érdemes megnézni a friss kínai kínálatot, nagyon sok új teló hasonló paraméterekkel rendelkezik. Én két év múlva váltok, kíváncsi vagyok, akkorra hova fejlődnek (tippem: fullHD kijelző, android5 stb,).

(#991) begrimisu válasza ufo13 (#989) üzenetére


begrimisu
aktív tag

Rendben de azt írtad hogy 20e-rel drágább lesz az 90e annyiét senki nem fogja megvenni mert 90e ért van sokkal jobb!

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#992) edeba1971


edeba1971
csendes tag

Sziasztok!

Aki járt már az "Arénában": van ott szervíz is? Kérdeztem a MyAudio-t is a Facebookon (sima emailre eddig nem válaszoltak), de még öt nap alatt nem sikerült visszajelezniük.

Köszi
Edeba

(#993) turbulencia8 válasza edeba1971 (#992) üzenetére


turbulencia8
őstag

Legegyszerűbb telefonon megkérdezni. [link]

(#994) edeba1971 válasza turbulencia8 (#993) üzenetére


edeba1971
csendes tag

Kösz...

(#995) ufo13 válasza edeba1971 (#994) üzenetére


ufo13
tag

3200-as akksi van, melyből kettőt adnak.
Amikor megvettem tegnap akkor a töltöttség 32% volt, azóta sokat beszéltem és neteztem róla, most 21%.
Persze most már rátettem töltésre. Ekkora akksival szerintem a 2-3 nap simán tartható lesz normál használat mellett
Persze lehet vitatkozni, hogy sok vagy kevés. De nekem ez olyan, mint mi kerül egy iPhoneban 250e Ft-ba, amikor nekem ez a "kínai" sokkal többet tud és nekem minden szempontból tökételes.
Tudjátok...mostanában már az a hamisítvány, ami nem Kínában készül... :DDD

70e szerintem ilyen telefonért nem sok, sőt, ha egy Galaxy Note2 150e árat nézem, akkor fele.
Majd a piac eldönti, hogy sok vagy kevés...én eddig nem bántam meg,
Egyébként minőségre, tapintásra is sokkal jobb, mint az 5 colos... (olyanos is volt...de azt inkább hagyjuk)

[ Szerkesztve ]

(#996) pufika1984 válasza ufo13 (#995) üzenetére


pufika1984
tag

Nálam vab tesztelésre egy. Megvan rootolva. Cwm recovery. Meg romcsere! :))

(#997) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok

Valaki légyszíves akár privátban is küldje el az MMS beállításokat.

Előre is köszi

(#998) bazsee83


bazsee83
tag

Bocs az kimaradt, hogy vodafonos :-)

(#999) Sickboy75


Sickboy75
tag

Sziasztok,

tudjatok mire lennek kivancsi ? Ha nekem pl 1-2 év múlva kellene pl akksi hozzá, akkor honnan fogok tudni szerezni ? Esetleg egy másik előlap fólia érdekelne mert a régi már kissé karcos, akkor olyat lehet-e szerezni?

Meg ha egyáltalán bármi kérdésem lenne, akkor van-e olyan telefonszám amit fel is vesznek és nem csak a duma megy hogy "veled vagyunk, hívj ha kérdésed van ... és utánna meg egy nem létező szám van írva.

Ok, hogy nem száz évre veszem, de nem is fél évre és csak hasznos lenne valaki akihez az ilyen kérdésekkel lehet fordulni.

MyAudio Phone 5 sima a teló amiről szó van.

Amúgy még mindig szeretem, dec közee óta nyúzom :)

Üdv,

SB

[ Szerkesztve ]

(#1000) dora77 válasza Sickboy75 (#999) üzenetére


dora77
csendes tag

Na igen..én ezért ábrándultam ki a telóból,mert hiába hívtam a szervizet kb.két nap alatt 10-szer,még egy pillanatig sem értem el senkit!!!!szerintem ez nagyon gáz!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.