Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) begrimisu válasza ufo13 (#850) üzenetére


begrimisu
aktív tag

Milyen használt nézd meg a hirdetést jobban ezek új készülékek az qtlet nem azt jelenti hogy használt!

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#852) ufo13 válasza begrimisu (#851) üzenetére


ufo13
tag

Szövegértéssel nem szokott bajom lenni :DDD

"Webáruházunkban MyAudio Outlet termékek kaphatóak.

A termékek 72 órás csere, illetve csomagolás sérültek.
Minden termék kipróbált, kifogásolatalan állapotú.
Amennyiben a terméken karc, sérülés található, azt a termékleírásba feltüntetjük.
Minden termékre 6 hónap Garanciát vállalunk."

Szerintem teljesen érhettő mit árulnak. Amit visszavittek...de komolyabb baja nem volt, esetleg még fólia is rajta volt.
Oszt nagy a visszaküldött készlet egy kis tunning után mehet is a "piacra"-
De végülis jól csinálják...sok h**ye gondolom használni sem tudta és visszavitte, hogy nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#853) konigjanos válasza ufo13 (#849) üzenetére


konigjanos
senior tag

csütörtök óta megvan, nem dobta el egyszer sem, bár én egy kártyával használom. villámgyors, 0 fagyás, minden gyors és gördülékeny. Pesti vagy? ha akarod, valamikor összefutunk, és meghallgatod, hogy szól.

[ Szerkesztve ]

(#854) konigjanos válasza gabcsus1993 (#848) üzenetére


konigjanos
senior tag

valószínűleg az előző (mtk5675) telefonom driverei kavarnak be.honnan szedted le a drivereket? az eszközkezelő látja, de valami mégsem oké...

(#855) konigjanos


konigjanos
senior tag

Megtudnátok mondani, hogy a myaudio phone series 5 + melyik kínai klón telo klónja? amit találtam, annak pont fordítva van a hangerő és kamera gomb az oldalán...

(#856) mesevilag


mesevilag
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok még itt.

Vettem tegnap egy 5+ telefont, viszont nem tudom rootolni.
Volt eddig több droidos telefonom is (erről jut eszembe, Google Nexus S eladó nálam :B , mindet tudtam rootolni.

Itt probálkoztam a SuperOneClick-el, az itt is emlegetett Bin4ry féle rootscripttel, de egyszerűen nem működik.

Ott hal meg a folyamat, amikor remountolni akarja írhatóra a /system mappát.

próbáltam manuálisan adb shell "blabla" módon is, szintén "mount: permission denied (are you root?)" hibával jön vissza.

Tud valaki valami megoldást nekem erre?

Köszönöm előre is :)

(#857) konigjanos válasza mesevilag (#856) üzenetére


konigjanos
senior tag

Ugyan ez a gondom...driverek rendben vannak? eszközkezelő minek látja?

(#858) mesevilag válasza konigjanos (#857) üzenetére


mesevilag
csendes tag

Gondolom rendben, hiszen akkor adb shell "xxxxx" paranccsal nem tudnék tevékenykedni. Illetve adb latja a telefont

(#859) mesevilag válasza konigjanos (#857) üzenetére


mesevilag
csendes tag

Azt hiszem inkább valamit mókolt a myaudio es a 4.1-ben megvarialtak a filerendszert

(#860) gabcsus1993 válasza konigjanos (#855) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

konigjanos az star n8000+ de visszább olvasol minden le van írva

(#861) pufika1984 válasza gabcsus1993 (#860) üzenetére


pufika1984
tag

szevasz. van több klón gabcsus. és jó is a rom. de még a bootlodere is.

(#862) konigjanos válasza pufika1984 (#861) üzenetére


konigjanos
senior tag

rom és bőrtok miatt kérdeztem, bár ez a gyári 4.1 jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#863) ufo13 válasza konigjanos (#862) üzenetére


ufo13
tag

Sziasztok,
akinek 4.1-es szoftvere van, annak milyen tapasztalatai vannak? Miket javítottak a 4.0-hoz képest?

(#864) konigjanos válasza ufo13 (#863) üzenetére


konigjanos
senior tag

4.1-el vettem, 4-est nem is merem. mik voltak a hibái? Nekem ez most tökélesen működik

(#865) ufo13 válasza konigjanos (#864) üzenetére


ufo13
tag

térerő (hálózat eldobálás), hívott fél "nem hallása" ami állítólag szoftveresen javítható :R
illetve hogy kosz megy a kijelző alá, de ez mondjuk széria, nem szoftver kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#866) konigjanos válasza ufo13 (#865) üzenetére


konigjanos
senior tag

Egyenlőre egyik sem...

(#867) mesevilag válasza ufo13 (#865) üzenetére


mesevilag
csendes tag

Nekem nem dobalta el eddig, nem volt vele gond.

(#868) mesevilag


mesevilag
csendes tag

Engem viszont még mindig érdekelne megoldás a root problémára, ha tud segíteni valaki, azt megköszönöm!

(#869) pufika1984


pufika1984
tag

Akinek kell valami segitseg szoljon emailben. pufika1984@gmail.com

(#870) pufika1984


pufika1984
tag

Tessék!!!! Egy kis ízelítő!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=6Rk8M_TJ4oY&feature=youtu.be

[ Szerkesztve ]

(#871) konigjanos válasza pufika1984 (#870) üzenetére


konigjanos
senior tag

de jó! milyen rom, miben tud többet, mint a gyári 4.1? Mivel root-oltad?melyik recovery jó rá? Egyenlőre csak ennyi kérdésem van...

(#872) robertoxika válasza konigjanos (#821) üzenetére


robertoxika
csendes tag

Szia! Nekem tegnap cserélték ki a telefonomat a MM-nál, mert a szervizből 1 hónap után sem jött vissza.
Nekem is 4.1.1 van rajta és ugyan azt csinálja mint neked.(hívásnál fekete képernyő és csak a bekapcsoló gombbal lehet letenni) Érdeklődnék, hogy neked mi a helyzet a telefonoddal?
Ezen kívül még a GPS program elindításával szenvedek (mindig kéri az sd kártyára másoljam fel a mappát)

(#873) robertoxika


robertoxika
csendes tag

Sziasztok! Sikerült beszélnem a Mayaudio központi szervizével. Tehát ki kell kapcsolni a bekapcsoló gombbal való lerakást és a beállítások/megjelenítés/als_ps calibration-nál kell beállítani a szenzort.Az ujjunkkal kell a szenzor elé tenni kb.1-2 cm-re és mikor visszaszámlált elmenteni.Erre azért van szükség, hogy a fülünkkel nehogy elnyomjuk hívás közben.Most már tökéletes, a hívást indítok látok mindent a telefonon és amint a fülem felé emeltem a telefont pár centivel korábban lezárja a képernyőt.Amint elveszem ismételten visszakapcsolja.

(#874) konigjanos válasza robertoxika (#873) üzenetére


konigjanos
senior tag

nekem nem sikerült kalibrálni, de egy szó nélkül kicserélték...most tökéletes.Melyik gps program? ha kell olyan, ami tuti, írj privit, mert itt tilos leírni a nevét.

[ Szerkesztve ]

(#875) robertoxika válasza konigjanos (#874) üzenetére


robertoxika
csendes tag

Szia! Már sikerült megoldani a GPS működését.Én csináltam rosszul, mivel belemásoltam mindig az Android mappába.Persze csak fel kell másolni simán az SD kártyára.A korábbi telefonon a betekintési szög kicsi volt, de ezen kiváló.Ezen most szinte teljesen vízszintesre forgatom akkor is tökéletes, kivéve ha felülről nézem.Persze ez azért van, hogy más onnan ne tudja látni mit csinálsz. 4.1.1 Android pedig kiváló. Mindent gyorsan és tökéletesen kezel, semmi fagyás.A fénye is szuper kb. 60-70%-on van és tökéletesen elég.Egyedül a lejátszó programot cseréltem le rajta, mert nem volt hang mkv lejátszásnál.(MX Player Pro).Igaz itt is lejátszásnál be kell állítani a hangot, de legalább van.Ha valakinek van valamilyen kérdése szívesen válaszolok.

(#876) konigjanos


konigjanos
senior tag

jó minőségű fóliát tud ajánlani valaki? A gyári egy hét alatt tiszta karc...

[ Szerkesztve ]

(#877) ufo13 válasza konigjanos (#876) üzenetére


ufo13
tag

Korábban volt nekem is Myaudio Series 5 plus-om, amihez kaptam egy hátlapra pattintós hátlapvédőt.
Tegnap vettem a tecsóban 39990 aTab dual core procisat. És megdöbbentem, hogy nem jó rá, az aTab kb 0,5cm-rel nagyobb, mint a Myaudio. :F
Azt hittem, hogy ezek szinte teljesen azonosak :DDD

Most 1 napja használom a aTabot és jól értem a másik felet, nem dobálja a hálózatot és a menüje lényegében 95%-ban azonos a Myaudioéval
Bocsi az offért, ezt csak azért írtam, hogy aki nagy kijelzős dual simes készüléket akar, annak ez is alternatíva lehet.
Ugyanakkor a Myaudio antennája (TV) klassz dolog volt...azt hiányolom ebből :R

(#878) Habell


Habell
tag

Myaudio Series 5 plus vs. Alcatel OT 997 D

Vélemények, tapasztalatok, érvek és ellen érvek a két telefon mellett illetve ellen. Aki tud írni róluk összehasonlítást, kezelte, látta vagy tapasztalta, az ossza meg hogy miért döntene az egyik illetve a másik mellett.
A leírt tesztet látja mindenki, de a felhasználói vélemény olykor többet ér...

Aki tud írjon ezzel kapcsolatban. Köszönöm.

(#879) konigjanos válasza Habell (#878) üzenetére


konigjanos
senior tag

Szerintem:
az elsődleges a kijelző mérete (ha már a felbontás egyforma) kérdezd meg magadtól, szükséged van-e ekkora kijelzőre, mert valóban hatalmas! fogd kézbe mind a kettőt...
ezen kívül az alcatel 1 giga ramja előny,de a myaudio-nál sem érzem az 512 hátrányát, 2 hete használom, semmi fagyás, lassulás....
proci egyforma, akksi a myaudonál nagyobb kapacitású, ráadásul kettőt adnak hozzá.
nekem 2 napot vigyorogva megy 1 akksival. alcatelre van már 4.1 android? ha nem, az is a myaudio felé húz...

(#880) lilili


lilili
csendes tag

Mi a különbség a sima 5 szériához képest....ami szerinted lényeges?
Hol lehet a legolcsóbban kapni? :R :R :R
Üdv...

(#881) konigjanos válasza lilili (#880) üzenetére


konigjanos
senior tag

A kétmagos procin kívül semmi...
most itt: http://www.myaudiooutlet.eu/myaudiooutlet/eshop/9-1-Telefon

(#882) lilili válasza konigjanos (#881) üzenetére


lilili
csendes tag

Köszi az infót Jani...
Garit nem látom mennyi van rá, ingyen házhoz viszik? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#883) lilili válasza lilili (#882) üzenetére


lilili
csendes tag

Én is tudom otthon ezt frissíteni 4.1.1-re ? :F

[ Szerkesztve ]

(#884) konigjanos válasza lilili (#883) üzenetére


konigjanos
senior tag

nem tudod...
Igen, ingyenes a szállítás, 1 év a gari.

(#885) pufika1984 válasza konigjanos (#884) üzenetére


pufika1984
tag

sziasztok. minden telót lehet frisiteni othon is.csak érteni kell hozzá.

(#886) Ritubaby


Ritubaby
csendes tag

Kedves 5 Plus Tulajok!

Érdekelne, hogy a MediaMarktban illetve Tescoban vásárolható készülékhez milyen tartozékok járnak.(különösen a tokra lennék kíváncsi).

Köszönöm a segítséget!

(#887) turbulencia8 válasza pufika1984 (#885) üzenetére


turbulencia8
őstag

Pufa erről nincs kedved bővebben írni, vagy belinkelni valamit?
üdv

(#888) turbulencia8 válasza konigjanos (#879) üzenetére


turbulencia8
őstag

A telefont anno én is a nagy kijelző miatt vettem meg, amit azóta legjobban szeretek benne, az az akku kapacitás és a két SIM kezelése. Én többnyire edge-en használom - pl. a hvg.hu elég gyorsan lapozható, edge-en is tök jól olvasható, buszon azt szoktam böngészni.
A tartalék akksi külön poén, ez a telefon két év múlva is jó üzemidővel fog működni. Korábbi tapasztalat: olyan okosteló, ami újkorában is csak egy napot bír éppen, az kb. 400 töltés után (egy éves használat után) már nem lesz mobiltelefon. A tartalék akkut ne töltsétek föl teljesen, kb. a 50%-on hagyjátok pihentetni (mert Li-polimer).

(#889) pufika1984 válasza turbulencia8 (#887) üzenetére


pufika1984
tag

Mit szeretnel tudni pontosabban?

(#890) turbulencia8 válasza pufika1984 (#889) üzenetére


turbulencia8
őstag

Hogy a korábbi ICS-t magad frissítetted JB-re házilag?

(#891) pufika1984 válasza turbulencia8 (#890) üzenetére


pufika1984
tag

Igen én. Akár 4.0.9- es romra is. Meg cwm recovery.

(#892) DvP


DvP
tag

Sziasztok. Munkahelyet váltottam és emiatt sajnos eladóvá vált a Phone 5+ telóm. 2012. novemberében lett vásárolva, tehát még garanciás. Karc és kopásmentes, a kijelző még fóliás. Van hozzá 3db fólia és bedugós bőrtok. A telefon tökéletesen működik, eddig nem volt vele semmi gond. Eddig netezésre, olvasásra és filmnézésre haszáltam főként. Persze telefonálás mellett. Most az új melómnál nem tudok sajnos ezekkel foglalkozni és emiatt kerül eladásra.
Ha szeretnétek valamit még tudni, kérdezzetek bátran.
Ára : 45.000Ft

[ Szerkesztve ]

(#893) konigjanos válasza DvP (#892) üzenetére


konigjanos
senior tag

Szia!
Hol vetted a bőrtokot?

(#894) DvP válasza konigjanos (#893) üzenetére


DvP
tag

Hali.
Egy telefonosnál, galaxy notehoz kértem. Pont jó bele, pedig a note nagyobb mint ez.

(#895) turbulencia8 válasza DvP (#894) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lakótársam Note2-jével sokat méregettük a két telót, annak magasabb a kijelzője és a háza is. A szélességük valóban ugyanannyi.

(#896) QG


QG
tag

Hol lehet ilyet venni 4.1el, és mennyiért?

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#897) konigjanos válasza QG (#896) üzenetére


konigjanos
senior tag

media markt, + a saját weboldaluk: http://myaudioworld.com/mystore/myaudio/telefon/series-5-plusz/
van nekik outlet is, ott olcsóbb: http://www.myaudiooutlet.eu/myaudiooutlet/eshop/9-1-Telefon/0/5/51-Phone-Series5-Plusz

(#898) QG válasza konigjanos (#897) üzenetére


QG
tag

A media markt és a saját oldaluk szerint is csak 4.0

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#899) konigjanos válasza QG (#898) üzenetére


konigjanos
senior tag

mindenhol azt írják, de már a 4.1 van rajta.

(#900) QG válasza konigjanos (#899) üzenetére


QG
tag

Most nagyon boldoggá tettél :DDD

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.