Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zombinyul válasza Legendd (#19) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem feltétlen. 3g képes telefonnál lehet egyszerre netezni meg telefonálni,mert a hívás más frekvencián megy.
"Megdöbbentően" hasonlít a Samsungokra. Egy az egybe,nagy telefon-fan vagyok,de ha megrohadnék se tudnám megkülönböztetni... :D
Viszont elég korrekt kis cucc lett,az akku előtt pedig le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#102) Prof01 válasza cashzoli (#98) üzenetére


Prof01
veterán

Na majd 2014-ben a Tegra 4 lesz még durva, Xbox360 szintű teljesítménnyel! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#103) cashzoli válasza Cyberpunk (#100) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Hát igen:) Most augusztusban annyiért kapni Sensation-t, amennyibe egy Arc került, januárban.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#104) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ha valaki vett, de meggondolja magát, akkor az Optimus 7-em adom érte.
A myaudio s7 tablettel nagyon elégedett vagyok, remélem ez is van olyan jó.

(#105) ollie válasza KendiAdam (#83) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy felveszi a versenyt a kínai dömping gépezettel? Ez is kínai.

***

(#106) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Arról megbizonyosodtam hogy korrekt füleseket tudnak csinálni. Azt nem tudtam hogy telót is "csinálnak". Viszont nekem ez igen csak bejön bármily fura is ez. A tré kijelzőhöz és kamerához hozzá vagyok szokva a többivel meg nincs gond itt. :)

All→M8

(#107) NivoSzaki válasza RoBos (#74) üzenetére


NivoSzaki
tag

Hát 200$ körül nem hinném, h kapsz 5 inch-es telót, de ennél a my audionál +6k-val többért már van jobb teló is azokkal a jellemzőkkel amiket te soroltál fel:

$211.99

Mai árfolyamon számolva 228.83 = 48 511.- HUF :DD

9300+ smart phone,
5.3 Inch large IPS screen with 960 x 540 pixels,
latest MTK6577 CPU with Cortex A9 dual core, 1.0GHz, 512MB RAM+4G ROM,
2.0MP front camera + 5.0MP back camera for photo shooting and video recording; 3G, GPS, WiFi, Play Store, Flash Player, compass, etc all available to meet your different needs.

Tessék ez volt az első találat a Pandawill.com-on ;]

Tessék itt van róla video is működés közben

[ Szerkesztve ]

(#108) attilav2 válasza Dreimus (#11) üzenetére


attilav2
őstag

DVB-T kellett volna bele, úgy még valami értelme is lenne, így meg sokszor lehet majd bámulni az alig kivehető hangyás képet.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#109) NivoSzaki


NivoSzaki
tag

Amúgy itt a mobilarénán direkt mutogatnak 2 évvel ezelőtti kínai telefonokat elrettentésként?
:W
Mert ezt a MyAudio-t kint Kínában már a kutya sem veszi meg, itthon meg annyiért adják, hogy az már a pofátlanság netovábbja...

(#110) Bog válasza NivoSzaki (#109) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te tetteted a tudatlanságot? Azt "mutogatjuk", amit itthon forgalmaznak. Mennyire nehéz ezt felfogni vajon?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#111) juiced


juiced
csendes tag

Minden nap többször jövök fel az oldalra, mert jól összevannak gyűjtve a hírek az oldalon. és már a szokásommá is vált a többszöri megnyitás, de konkrétan ekkorát mint most még nem csalódtam az oldalban, miért kell egy tök másról szóló cikkben ennyire emlegetni az Apple-Samsung pert? amikor a menüelrendezéshez értem zártam is be az oldalt. Igen perre vitték az Almáék a dolgot hogy a Samsung másolta őket, ÉS?? Ő dolguk, egy MyAudio készülékről szóló cikkben mi a ....-ért kell emlegetni. Így is elég sokat hallani róla legalább egy tök más témánál ne. :W :W :W Emlékeztet a Note-ra engem is, de ezt szerintem elég egyszer leírni nem több oldalon át. Ennyit a független tesztekről. :(
Azért szerintem ezen változtathatnátok, lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de ez akkor is kihoz a sodromból.
Amúgy egyik céget sem gyűlölöm csak elegem van már a perekből. :O

(#112) NivoSzaki válasza Bog (#110) üzenetére


NivoSzaki
tag

Dehogyis tettem kedves Bog én megértem, hogy a körülmények és a környezeted tehet mindenről..!!!

Küzdj ellene Bog Küzdj! ;]

(#113) KillBorn válasza NivoSzaki (#107) üzenetére


KillBorn
senior tag

Hát ez a ZOPO ZP900 kutya egy ketyere. Valaki igazán behozhatná:D

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#114) devast válasza Bog (#110) üzenetére


devast
addikt

Hát ja, elég gáz, hogy ide már csak azok jutnak el hivatalos úton, ami a kínainak se kell :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115) Polllen


Polllen
nagyúr

Pofás kis jószág. Ha megy lejjebb az ára, több embernek lehet tepsi telefonja. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#116) Bog válasza NivoSzaki (#112) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha OF-ban írok, leszel szíves ugyanígy válaszolni. Egyrészt.
Másrészt ha provokálsz, akkor legalább annyi legyen benned, hogy válaszolsz a kérdésemre.
Harmadrészt ha nem vagy képes értelmes kommunikácira, csak beböfögsz egy flame kommentet, akkor azt megunom és kiraklak, mert erre sem nekem, sem a többi fórumozónak nincs szüksége.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#117) blade zte válasza NivoSzaki (#109) üzenetére


blade zte
őstag

Na ez teljesen igaz. :K .Fel tudok sorolni itt helyben egy csomó telót, amik rátermetebbek lenének a tesztre(mind 200 körül vannak dollárban):xiaomi m1,m1s(kicsit talán drágább, de magánál xiaominál olyan 230),jiayu g3, zopo zp200(3d-s olcsóteló),thl w3,newman n1,hero h6000(szintén 3d).Bármelyikük jobb ennél.

Bár ez a Myaudiophone nem lehet 2 éves, mert a procija idén jelent meg, de azért ez a kínai telefonok olcsó telefonjai között is az alsó kategóriát képviseli, ami az áron sajnos nem látszik :( . Persze jó értékelést kapott mert sok nem-kínai gyártó még itt sem tart az olcsó telefonok terén.

De egy érdekességet észrevettem:a quadrantban a 2-magos társa ugyanannyi pontot ér el, mint az egymagos mtk. :F

Oppo find 7 astro black

(#118) NivoSzaki válasza Bog (#116) üzenetére


NivoSzaki
tag

Mond hogy szerecc :DD

(#119) Bog válasza NivoSzaki (#118) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

2 óra.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#120) blade zte válasza Bog (#119) üzenetére


blade zte
őstag

Akkor pls egy novo 7 tesztet, jó gépeik vannak és árulják mo-n. :DD :
[link]

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#121) Rhino666


Rhino666
őstag

iPhone klónjának a klónja. Klónception. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#122) Polllen válasza Rhino666 (#121) üzenetére


Polllen
nagyúr

A note-nak aztan semmi koze az iphone-hoz...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#123) ForRedGlory válasza Bog (#119) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ilyen jót rég röhögtem két ember párbeszédén, de főleg a végén :DDD

(#124) bruti01 válasza Bog (#119) üzenetére


bruti01
őstag

jösztök egy új székkel mert ezt véletlenül széttörtem a nevetéstöl :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#125) devast válasza blade zte (#120) üzenetére


devast
addikt

Honnan kezdjem...

Bár minden elvárható intézkedést megteszünk a
weboldal tartalmának pontossága és teljessége érdekében, az irányadó jogszabályok által
megengedett legnagyobb mértékben kizárunk minden (kifejezett vagy mögöttes jogszabályban
foglalt) garanciát, kötelezettségvállalást és szavatosságot arra nézve, hogy a weboldal vagy
tartalmának, illetve anyagainak egésze vagy bármely része (korlátozás nélkül) pontos, elérhető vagy teljes, illetve hogy a weboldal vagy tartalmának, illetve anyagainak bármely része bármely olyan országban megfelelő vagy elérhető, ahol szolgáltatásainkat kínáljuk.

akkor

A UniCornet Island Group Ltd-nél a megrendelések árához nem adunk hozzá semmilyen adót, ÁFÁ-t vagy egyéb rejtett fizetnivalót. A UniCornet Island Group Ltd. székhelye a
Seychelle-szigeteken található.

stb...
Ez egy offshore cég, ami megrendeli egy kínai webshopból a Te címedre a terméket, tőled beszedi a pénzt, a kínainak meg kifizeti a terméket, majd a különbözetet jól zsebre teszi :)
Esetleg a kedvétől függően nyújt supportot. Ez nem webshop... nagyon kezdenek feljönni az ilyen "közvetítő" offshore cégek...

(#126) Rhino666 válasza Polllen (#122) üzenetére


Rhino666
őstag

Az összes Galaxy egy kaptafára megy és mindegyik az iPhone-ra akar hajazni sajnos. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#127) Cyberpunk válasza Rhino666 (#126) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem kéne itt is ezt a másolosdit kezdeni. Tény hogy nem túl változatosak kinézetben, s nem a legszebb dizájn, de azért nem iPhone klón. Főleg nem az SGS3 stb... Tudom bíróság, ami kicsit sem volt részrehajló. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#128) DarknessHope válasza ollie (#69) üzenetére


DarknessHope
senior tag

az igaz.. e a zajszűrés ami rajta van az nem hardveres hanem szoftveres és tuti nem volt ekkorára szükség csak nem áldozott rá a gyártó... hanem rávágott valamit és jóvan.. de tuti hogy ettől több is kijön belőle.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#129) bruti01 válasza Rhino666 (#126) üzenetére


bruti01
őstag

hát komám a notot nem tudod összehasonlitani a apple -al!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#130) chipesz


chipesz
őstag

Nem rossz, bár a hatvanas árkategória enyhén szólva vicc. A duál aktív SIM-ek hiánya is fájó. 45-50-ért jó vétel lenne. :))

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#131) Rhino666 válasza Cyberpunk (#127) üzenetére


Rhino666
őstag

Hát nem is tudom mennyire volt részre hajló az a bíróság... :U Legalább a HTC-t másolnák hogy jó példaképet kövessenek, az ellen még esélyük is lenne a perben is. :D Ha már fantáziájuk nincs...

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#132) tybsen


tybsen
addikt

Mennyire pofatlan utanzat, megall az esz ;] A kijelzovedo folian pedig alul jobb oldalon az a legbuborek nagyon bosszanto a kepeken :DDD Egyebkent jo cikk.

(#133) Cyberpunk válasza Rhino666 (#131) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A hasonló, még nem jelenti a másolást. Bár ezt mások máshogy értelmezik. :U

A másolást a Kínai copyzóknál keresd! Bár vannak egészen jól továbbgondolt ötleteik is [link] :U ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#134) Peat;)


Peat;)
veterán

A kijelző sokakat el fog ijeszteni, remélem. Tanulják meg a kínaiak hogy kell jó kijelzőt csinálni, ha nem tudnak vegyenek a koreaiaktól.

(#135) bruti01 válasza Peat;) (#134) üzenetére


bruti01
őstag

ez igy igaz! ekkora kijelző hogy néz ki hd felbontás nélkül? mint a p1000-es tab 800*540-es felbontása! :(

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#136) kelzsoca válasza bruti01 (#135) üzenetére


kelzsoca
félisten

Komolyabb kijelzővel már az ára is komolyodna, egyébként drága ennyiért.

https://vertigostore.eu

(#137) pszili8 válasza kelzsoca (#136) üzenetére


pszili8
aktív tag

Láttam olcsóbban 6"-os kijelzővel,HD felbontásút,MTK 6575 1200-as procival,bár nem tudom lehet-e hinni a specifikációnak,53k az ára itthon,3 hónap garival,kínában még olcsóbb lehet.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#138) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Arra azért kíváncsi lennék,hogy ha nem tudnátok ennek a készüléknek a gyártóját,akkor is ennyire fikázná mindenki?Na meg,hogy 60 000 ezer sok érte.nevetséges.A galaxy s+-ért 90 000 az meg király,mert samsung van ráírva :W .Egy nagy áruházlánc forgalmazza és 1-órán át gyilkolásztam.Szerintem bőven megéri az árát és ez a hardver bőven veri a sok Qualcomm MSM7227A porcival szerelt,70-80 000-es cuccot... :K

(#139) bruti01


bruti01
őstag

annyira hasonlit hozzá hogy ha nem lenne bekacsolva a kijelző lehet meg se tudnám külömböztetni a 2-őt. pedig volt note-om meg holnap veszek mégegyet!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#140) blade zte válasza mackoapo11 (#138) üzenetére


blade zte
őstag

Ennyit számít 1-1 samsung avagy apple márkanév-MÉG.Kínában meg ehhez értenek.És a fanok épp ezért hagyják ki kínát amikor pl egy olcsó(!) samsung telót árban osztályoznak.Pedig ugyanaz a szappantartó mind2, csak a kínainak a kinézete legalább egy csúcstelót utánoz/másol.És még ez jó is. :))

Oppo find 7 astro black

(#141) mackoapo11 válasza blade zte (#140) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Mikor bejött a HTC és megvettem az első Windows 5.0-ás HTC-t-- kinevettek.El kell fogadni,hogy Kínában van a jövő.Meg kell nézni a HUAWEI,ALCATEL termékeit.Árban, hardverben ,kinézetben agyonveri a mezőnyt.

[ Szerkesztve ]

(#142) bruti01 válasza mackoapo11 (#141) üzenetére


bruti01
őstag

árban kinézetben talán de hardverban meg optimalizációban biztos nem!

mostanában sajnos csak s3 htc one x xperia s galaxy s2 galaxy note-ot fogdostam!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#143) mackoapo11 válasza bruti01 (#142) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Akkor még nem próbáltál ki egy G300-at.meg egy galaxy s-t.nagyon meglepődnél mennyivel gördülékenyebb a HUAWEI

(#144) Joe.36


Joe.36
addikt

Nem szeretem ezt a márkát, de ez a darab ezen az áron, vagy picit lejjebb még tetszene is

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#145) joey04 válasza atike (#45) üzenetére


joey04
titán

na mert? lemaradtam valamiről? melyiknek volt gondja a rácsos menüvel? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#146) tybsen válasza bruti01 (#139) üzenetére


tybsen
addikt

Vissza a Note-hoz? ;-) Néha nekem is hiányzik a nagy kijelzo, de osszessegeben szeretem a jelenlegi nexus-t.

(#147) bruti01 válasza tybsen (#146) üzenetére


bruti01
őstag

szerintem nekünk priviben beszélgetni kellene a tokodrol! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#148) fateless


fateless
veterán

Többen írták, hogy ennél olcsóbban sokkal jobb készülékeket lehet kapni. Ez igaz is, Kínából jobb készülékek hozhatók be. De azt is tudni kell, hogy az itthoni forgalmazó hivatalosan behozza a készüléket, majd ez után értékesíti.

Hadd mondjak el egy esetet!
Amikor tavaly megjelentek az elérhető árú és megfelelő minőségű kínai tabletek, akkor elhatároztam, hogy létrehozok egy vállalkozást és ilyen tableteket hozok be. Nem volt sok pénzem rá, de úgy láttam 600.000 Ft-ból már el lehet kezdeni mindezt. Beszéltem is kínai partnerrel (az első átvert és lenyúlt egy adag pénzt, a másodikkal már nem volt gond), akivel megállapodtunk egy, az egy darabra vetített ár tekintetében közel 20%-kal olcsóbb árban. Eddig jól is hangzott minden. Kiszámoltam, hogy mivel volt benne 8GB memória, volt rá vámtétel, valamint ÁFA is, így legálisan behozva a kedvezménnyel együtt is nekem közel 10%-kal többe kerül, hogy megvegyem, mint annak, aki 1 darabot vásárol Kínából. (Más terméknél kisebb volt a kedvezményem, ott még többe került nekem).
Erre jöttek volna még rá az olyan költségek, mint pl ha üzletszerűen akarom eladni a hardveraprón, akkor annak havi költsége van, ha vaterán árulom, ott is fizetek, valamint sok egyéb extra költség a hivatalos papírok megvásárlása, könyvelői díj és sok minden más miatt. Végül azt számoltam, hogy az egyszeri józer kínai rendeléséhez képest ha leosztom a költségeket, akkor nekem kb 22%-kal kerül többe a termék, mint neki, hogy hivatalosan, legálisan legyen itt bent az országban. Persze ekkor még semmi support vagy garancia, semmi "puffer" nincs a költségekbe számítva. Ahhoz, hogy valami haszon is legyen az egészen, azt számoltam, hogy körülbelül 30%-os haszonkulccsal kell dolgoznom ahhoz, hogy miután adóztam is, a heti kb 20 órás munka után kb 40.000Ft-ot kereshessek vele havonta (az első év után, mert addig inkább veszteséges, jó esetben nullszaldós lenne) egy általam előzetesen kalkulált darabszám esetén.
Mindez azt jelenti, hogy ha mondjuk egy terméket Kínából az egyszeri júzer megvehet 40.000Ft-ért, akkor nekem 60.000Ft-ért kell adnom ahhoz, hogy ne feleslegesen dolgozzak vele. Ekor volt az a pont, amikor mind itt a hardveraprón, mind a Vaterán kezdtek megjelenni az első személyek, akik vagy felárért - persze feketén - megrendelték helyetted, vagy ugyancsak feketén megvették és vám, áfa megfizetése és adózás nélkül árulni kezdték olyan áron a tableteket, amivel hivatalos úton nem tudtam volna versenyezni. Ekkor kellett lefújnom a kínai partnerrel az üzletet.

Mindezt azért írtam le ilyen hosszan, hogy láthassátok, ez esetben a MyAudio nem arra utazik, hogy jól kihasználja a bamba magyarokat a lejárt vackokat árulva, hanem arra, hogy elérhető áron kínálja az eszközöket hivatalos formában.
Bogék biztosan letesztelik az általatok említett készülékeket is, ha eljuttattok hozzájuk belőle egyet, de annak nincs sok értelme, hogy mondogassuk, mennyiért lehetne kintről venni egyet, mert nem hinném, hogy az oldal be fog fektetni kínai oldalról történő vásárlásba, hogy aztán letesztelhesse az itthon körülményesen elérhető készülékeket.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#149) fateless válasza bruti01 (#147) üzenetére


fateless
veterán

bruti, remélem nem maradtak le az ékezetek a hozzászólásod végéről :DDD
Bár manapság már...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#150) M3oH válasza fateless (#148) üzenetére


M3oH
addikt

Tanulsagos kis tortenet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.