Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1150) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lol. Na ezért volt jó ötlet hivatalos importőrtől beszerezni a telót. A Kínából rendelt cuccoknál durván megszívták páran, még a márkásabb cuccoknál is. Így viszont pár hét alatt megjavítják garanciálisan. Aki unná a telefonját, javaslom kipróálásra Launcher8-at. Konkrétan windows-os telót varázsol az ICS-ből. (Megjegyzés: a téma beállításainál, lockscreen stb. oldalra is lehet lapozni.)

(#1152) UsagiYojimbo válasza UsagiYojimbo (#1150) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Előjött egy újabb gibajelenség:
Esetenként a képernyő feloldása után nem reagál a telefon. Aztán egyszer bekapcsoltam, hogy mutassa az érintéseket, és kiderült, hogy ilyenkor a felső csíkban (a tálca alatt, kb a gugli kereső helyén) 3-5 érintést is lát egyszerre, amik néha mozognak, néha egy helyben ácsorognak... :W

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1153) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1152) üzenetére


turbulencia8
őstag

Akkor szerintem beázhatott/bepárásodott. Próbáld meg kiszárítani óvatosan!

(#1154) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1153) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Hogyan lehet kiszárítani?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1155) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1154) üzenetére


turbulencia8
őstag

Meleg, de nem forró radiátor fölött, akku nélkül pár napig szárítod.

(#1156) Samus


Samus
addikt

Srácok, a recovery menüre van valakinek magyar fordítása? Egy kollégám azt mondta, hogy egyszercsak a telefon meghülyült, éld össze vissza elkezdett mindent megnyitni, kikapcsolta, azóta csak az android felirat van neki, és semmi. Power és hangerő le gombokkal bejön egy menü, de kínai. Teljesen. Vagy nem ez a recovery?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1157) UsagiYojimbo válasza Samus (#1156) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

A Power + Fel a recovery menü.
A Power + Le az service menü, és általában tényleg kínai...

Az enyém is hasonlót csinált, és most szárad. Próbálja kiszárítani ő is...!

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1158) rObika8802


rObika8802
aktív tag

üdv!

egy kérdés , hol találok a telóra friss szoftvert? (már,ha van) illetve mivel tudom feltenni?

asszonynak van ilyen telója.. :U

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#1159) pufika1984 válasza rObika8802 (#1158) üzenetére


pufika1984
tag

Van ra lewa rom. Flash megoldassal. Csak garancia vesztéssel jár. Ha elrontod kuka a teló. :DD

(#1160) rObika8802 válasza pufika1984 (#1159) üzenetére


rObika8802
aktív tag

oh köszi az eléggé bíztató akkor marad az alap egy launcherrel :DD

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#1161) Stofl85


Stofl85
tag

Sziasztok!
A készülék gyári dobozán lévő képen a gombok felett, magán a kijelzőn is láthatóak a kezelő gombok tablet szerűen.(vissza, home, menü) Ezt elő lehet varázsolni? Vagy csak kamu kép? OS függő vagy hardver függő?
Hogy működik ez?
Köszönöm!

(#1162) turbulencia8 válasza Stofl85 (#1161) üzenetére


turbulencia8
őstag

Mindenképp OS függő, de ilyen igény még senkiben nem merült föl eddig. Tönkrement egy gomb?

(#1163) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ha valakinek pontatlan vagy lassú lenne a GPS: [link]
A fenti megoldás csodákra képes, rootolás szükséges hozzá. Én az A-GPS is folyamatos asszisztenciára állítottam, és így beltéren is az ablakhoz közel is nagyon gyorsan, és egy perc alatt folyamatosan pontosítva meg is talált (wifi nélkül). Néha ugyan járatja a háttérben is a GPS-t, emiatt azt a felső menüben kikapcsolom. Legalább ha kell, állati gyorsan és pontosan műkszik. Korábban azt hittem ez kamu, de kiderült, hogy a Titanium Backup-pal letiltottam az MTK Tools csomag Location Engineer progiját, amiatt persze nem is használt semmit. Végre futáshoz is lehet használni a téglát, állati jó!

(#1164) Stofl85 válasza turbulencia8 (#1162) üzenetére


Stofl85
tag

Szia!
És be lehet állítani? Tudja a telefon?
Nem a gombokkal van baj, hanem a fizikai mérettel. Az autó műszerfalába nekem egy 5"-os "tablet" kellene, mivel akkora hely van a kijelzőnek. A fizikai gombok meg már elférnének a takarásban a műszerfal mögött. Volt wayteq xTab-50-em, az méretre tök jó volt, de meghalt. És most nem tudok mit berakni helyette.
Ha lenne olyan 5"-os mobil amit tablet szerűen lehetne kezelni a kijelzőn lévő gombokkal akkor minden rendben lenne.
THX

(#1165) turbulencia8 válasza Stofl85 (#1164) üzenetére


turbulencia8
őstag

Íme a megoldás ICS-hez (persze rootolt telón): [link]

(#1166) Stofl85 válasza turbulencia8 (#1165) üzenetére


Stofl85
tag

Hú nagyon komoly! Köszönöm szépen!!!!
Királyság! Már csak tesztelnem kell a stabil működést ha meglesz a telefon és mehet megint a középkonzolba a cucc!

(#1167) turbulencia8 válasza Stofl85 (#1166) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nincs mit. Amúgy ezt simán Root Explorrerrel is át lehet írni, és az automatikusan backup-ot is készít az eredeti fájlról.

(#1168) rObika8802 válasza Stofl85 (#1166) üzenetére


rObika8802
aktív tag

mutass egy képet róla légyszi , kiváncsi vok ,hogy néz ki :D

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#1169) ShangAlRahim válasza UsagiYojimbo (#1152) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Nekem is hasonló volt, szépen kicserélték az érintőpanelt garanciába, azóta működik!

Lendkerekes Csatamalac

(#1170) konigjanos


konigjanos
senior tag

Sziasztok!
Telefoncsere miatt megmaradt, és egyben eladó:
-gyári pótaksi (gyakorlatilag új, 2-3 töltés)
-headset
-képernyővédő fólia
egyben 3000 Ft.
érdeklődés: Privátban

(#1171) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Szisztok.Tudna valaki küldeni egy linket ahonnan le tudom szedni a gyári 4.1.1 es androidot Myaudio phone 5+ ra-A Datás törölve lett.Felraktam másik romot az egyiknél nem kapcsolt be a másiknál meg fehér képernyő-Előre is köszönöm

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1172) Sickboy75


Sickboy75
tag

Sziasztok,

van elképzelésetek arrol hogy miert van az hogy amikor "olyanja van" akkor kiikapcsolt állapotot jelez (kisípol) amikor hivnak a Series 5 telon ?

olyan is van hogy hivnak egyszer, kisipol, hivnak masodjara kisipol, hivnak harmadjara es akkor csörög ki.

nagyon jo lenne rajonni hoghy miert csinalna mert nagyon zavaro.

Barmi tippnek nagyon orulnek.

thx

Udv,

SB

(#1173) turbulencia8 válasza Sickboy75 (#1172) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez SIM-kártya jellegű hiba. Vagy esetleg ha olyan helyen vagy ahol akadozik, ill. gyenge a 3G, akkor kapcsold ki, mert miközben váltogat GSM és 3G között, akkor nem vagy elérhető pár másodpercre (autópálya pl.).

[ Szerkesztve ]

(#1174) Sickboy75


Sickboy75
tag

Szia,

Koszonom a valaszodat.

Debrecenben lakom es tobbszor tobb helyen is elofordult mar ez a gond (a leggazab az hogy mindig azt hiszed hogy elerheto vagy kozben meg egy csomoszor nem es ez - amikor surgos lenne masnak hogy elerjen - baromi kellemetlen :(

Ha a 3G-t kikapcsolom akkor a masodik slotban levo internet sim kartya netes kapcsolata is "alacsonyabb fokozatra valt" es igy nagyon lassu lesz (Edge ... )

Ha a H meg tudna maradni es ugy tudnam kikapcsolni a 3G-t az nagyon jo lenne.

Van otleted hogy kell ezt ?

Udv,

SB

(#1175) turbulencia8 válasza Sickboy75 (#1174) üzenetére


turbulencia8
őstag

Én a netes kártyát raknám a 3G foglaltba, hanghíváshoz jó a GSM is. Ha ez nem válik be, vagy nem működik, akkor SIM-csere (nekem pár éve volt hasonló gondom, akkor simán ingyen kicserélte a szolgáltató, és azonnal megszűnt a hálózateldobálás).

(#1176) konigjanos


konigjanos
senior tag

2000 Ft-ért egyben vihető:

-gyári pótaksi (gyakorlatilag új, 2-3 töltés)
-headset
-képernyővédő fólia
érdeklődés: Privátban

(#1177) zozzzz78


zozzzz78
csendes tag

Sziasztok.

Tudna valaki segíteni?
Cseréltem egy MyAudio S508-at, de nem jók hozzá az N8000-es romok, ill. az LCD driver.
Lilás a kép, kicsit zöldhiányos.
Nem tudna valaki egy backup-ot feltölteni valahová?

THX

Zoli

(#1178) Sickboy75 válasza Sickboy75 (#1021) üzenetére


Sickboy75
tag

LOL

Kiderult hogy mi a gond:

A 3G szolgáltatásban kellett a 2 opcio kozul a GSM/WCDMA modot valasztani, igy mar sosem marad ilyen inaktiv allapotban a telefon.

Hatha valakinek ujat mondtam :)

Igy lassabb a 3g szolgaltatas, de cserebe nem hasal el a GSM ha olyan helyen vagy ahol nincs 3G

Udv,

SB

(#1179) ShangAlRahim válasza ShangAlRahim (#1169) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Aztán a kamera modult, majd a proxymity szenzort, aztán visszakaptam az árát. A kollégámé meg 3x volt szoftverhibával a szervizben. Az övé azóta működik, én meg elmentem a konkurenciához.

Hozzáteszem a szerviz gyors volt és korrekt, a készüléket szerettem, de négy hardver hiba után muszáj volt váltani.

Lendkerekes Csatamalac

(#1180) steveistvan


steveistvan
tag

van itt még valaki?

ha igen akkor kérdeznék! :)

(#1181) UsagiYojimbo válasza steveistvan (#1180) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Csak nyugodtan! Legfeljebb megkérdezzük valaki mástól... :))

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1182) steveistvan válasza UsagiYojimbo (#1181) üzenetére


steveistvan
tag

milyen progival tudom újratelepíteni a telóm vagy frissíteni 4.1.1 van rajta
vagy ennek mindegy így is úgy is nagyon lassú marad? :)

(#1183) mizsi01


mizsi01
csendes tag

Sziasztok!
ZTE Blade III telefonom kezd elhalálozni (folyamatos újra indlások, még ROM újratelepítés után is, az aksi fél nap alatt lemerül repülőgép üzemmódba is. Váltani akarok, és ezzel a készülékkel szemezgetek. Az Euro**cs-ban 24.999-ért vesztegetik. Kérdéseim:
1. Megéri?
2. Régi Pannon-SIM-et mennyire (v)eszi?
3. GPS elfogadható minőségben működik?
Köszönöm a válaszokat.

(#1184) Sickboy75


Sickboy75
tag

Szia All,

kijelzot ki cserel most az orszagban ehhez es mennyiert kb ? Vizszinten csikok lettek a kijelzon egymas alatt tobb is.

Sajna az a telefon szam amit megadtak a gari papiron mar nem megy egy ideje :(

Udv,

Gabi

(#1185) kahon


kahon
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Nekem is lett egy Series 5 (s508), csak van egy kis baja.
A kijelző egy része érzéketlen.
Szétbontottam, meg is van a hiba de nem tudom javítani, mert a digitizer szalagkábele tört meg, ott ahol átfordul a kijelző másik oldalára.
Ahogy olvasom más is járt már így ezzel a kütyüvel.

Szét lehet venni a digitizert,és a kijelzőt vagy csak egyben cserélhető?
Honnan tudok hozzá rendelni alkatrészt?
Más eszközbe nem használják esetleg ugyanezt, vagy más néven nem forgalmazzák ezt a készüléket?
Az is segítség, ha alkatrész számot vagy valami más támpontot tudtok adni ami alapján el tudok indulni.

Köszi előre is, és szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A filmtörténelem legvulgárisabb szereplője R2-D2.Minden mondatát kisípolják.

(#1186) Newlachka


Newlachka
őstag

sziasztok,nekem is tudna valaki segíteni? kijelzőt keresek hozzá.
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.