Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) UsagiYojimbo válasza UsagiYojimbo (#1047) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Újabb próbálkozás: a CWM eltüntette a recovery menüt... :W

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1052) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1051) üzenetére


turbulencia8
őstag

Én meg ma visszakaptam a szervizből a telefonom (2 hét alatt), ismét hibátlan minden! Nagyon jó újra az ezt használni!
Szóval a szubjektív összegzés: maximálisan korrekt volt a Myaudio support, a Király utcai boltból telefonon hívtak, hogy kicserélték a rezgőmotort, tényleg örülök, hogy nem Kínából rendeltem telót! :))

(#1053) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1051) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nálam ICS alatt működik a Mort Player headset gombja, csak be kellett állítani normálisan, és van benne némi fordítási hiba. El tudom indítani és meg tudom állítani a lejátszást, és a következő számra is tudok ugrani, ehhez pedig a billentyűzetkiosztást nem babráltam.
Óvatosan a CWM-mel, még a végén kinyírod a telódat.

(#1054) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1053) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Az Android beépített lejátszója (nálam a meglehetősen triviális Zene néven fut) is műxik a heaset gombbal?
Szerintem a drivert megváltoztatták a korábbi verzióhoz képest, ezért nem megy a headset gomb.

Más: rootoláshoz még mindig nem tud valaki valami "szájbarágós" leírást? mert nagyon kellene, pl a hw gombos felélesztéshez...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1055) UsagiYojimbo


UsagiYojimbo
tag

Feltettem a Headset Button Controller Trial verzióját: Debug módban minden gombnyomásról feldobna egy üzenetet, de semmi ilyet nem tesz...

Azt írja:
If you cannot see any debug messages, there may be another app which is conflicting with Headset Button Controller.

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1056) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1054) üzenetére


turbulencia8
őstag

Igen működik, de Mort Player-en a funkciókat értelmesebben be lehet állítani, és az amúgy is könyvtáralapú lejátszó, abszolút kedvencem.
Még jó, hogy nincs JB-m, azon Flash van még egyáltalán? Javaslom, hogy ha már CWM-et fölraktad, esetleg rakd vissza a 4.04-et! Root Explorerrel majd megnézem az ICS keylayout-ját.

(#1057) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Én a generic.kl-t nézem, abban pl. a "key 164"-hez tartozik a MEDIA_PLAY_PAUSE, és a többi funkcióhoz is más elérés tartozik. Lehet, hogy JB alatt ezt elfelejtették tesztelni.

(#1058) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1057) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Össze kéne hasonlítani az enyémmel...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1059) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1058) üzenetére


turbulencia8
őstag

Majd csinálok egy backup-ot a gyári recovery-vel, az emlékeim szerint egy olyan zip, amiből át tudom majd küldeni azt a pár keylayout fájlt.
Amúgy mennyiben más a JB? ahogy nézem itt és itt, a legújabb JB firmware már 309 MB, az én ICS-em meg 189, gondolom az előbbi több Google vackot telepít.
A menü gyorsasága nem érdekel, mert Launcher8-at használok ismét, de ha van bármi kiemelkedő hasznossága a JB-nek, és nem meríti jobban az akkut, akkor akár én is csinálnék egy frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#1060) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1059) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Nem tudom, ezek a "latest", meg "NEU" romok 2013-02-29-es dátumúak, az enyém meg 2013-02-26-os...

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1061) UsagiYojimbo válasza UsagiYojimbo (#1060) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Izé, január 29, nem február...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1062) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1061) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha küldesz PÜ-ben email címet, átküldöm a két billentyűzetes fájl eredeti biztonsági mentését, amit anno én módosítottam a középső gombos ébresztésnél. (A Root Explorer anno automatikusan generálta ezeket.)

(#1063) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1061) üzenetére


turbulencia8
őstag

Feltöltöttem a Keylayout ICS mappába.üdv

(#1064) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1063) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Összenéztem, pár apróbb eltéréstől (kana/kanji vs hangul/hanja) eltekintve ugyanaz...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1065) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1059) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Nem tudom összehasonlítani, mert ICS-t nem használtam.

Nálam úgy egy-másfél napot húz az aksi, de általában a munkahelyen be van dugva, otthon meg nincs...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1066) igyjartam


igyjartam
csendes tag

Sziasztok …történetem röviden …myaudio series 5 plus boldog tulaja voltam kb két hónappal ezélőttig amikor véletlenül megkarcoltam a kijezőmet majd jó másfél hét után megunva a karcolást és vállalva az anyagi (nem garis) következményt gondoltam kicseréltettem a kijelzőt ( április 22-én adtam le a budapesti ’arénába’) …sajnos csak most jún. 11-én kaptam kézhez a várva várt megújult telefonomat ám ekkor jött a fekete leves..nem akart feltöltödni az aksi (több mint 2 óra után) ,a tartalék aksim töltve volt így azt beleraktam ,de ekkor jött a döbbenet ..kínai szerviz képernyő fogadott ….?? én nem tudok kínaiul ..ugyhogy párszor újra próbáltam ..ééés ennyi visszavittem az ’arénába’ ahol szintén próbálták volna orvosolni a problémát ám akkor már be sem kapcsolt (a műtét sikerült ,de meghalt a beteg !) …le a kalappal az összes ügyfélszolgálatos és telefonos diszpécserrel mert nagyon készségesek és rendesek ,ígérnek fűt fát …de sajnos ez a teló egy nagy ócska technikai tákolmány és amint hozzá kell nyúlni azonnal meghal …nagyon sajnálom hogy ezt vállasztottam ,remélem nem lesz képük ezért külön pénzt kérni (az új kijelzőért kifizettem 12 ropit, nem volt választásom futár hozta ,de most személyes átvételt kértem az ’arénában’ és kipróbálást!) . Bárhogy is van aki ezen a készüléken gondolkodik NE tegye …Üdv

(#1067) igyjartam


igyjartam
csendes tag

..azért jócskán neheztelek a szervízre is …másfél hónap után nem vették a fáradságot kipróbálni mielőtt elpostázták , ennyire nehéz ???...csak egy bekapcsolás ..könyörgöm ...sokat kérek ???..halkan megjegyzem azt sem kértem hogy a lakásomra küldjék és itt a piros hol a pirost játsszak a GLS –sel ..(sóhaj…)

[ Szerkesztve ]

(#1068) turbulencia8 válasza igyjartam (#1066) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha nem sikerül a javítás, akkor gondolom kicserélik újra. Az én rezgőmotoromat normálisan letesztelték, furcsa, hogy tiéd kimaradt. Én még nem láttam kínai nyelvű szervizmenüt.

[ Szerkesztve ]

(#1069) igyjartam válasza turbulencia8 (#1068) üzenetére


igyjartam
csendes tag

hát ja ..remélem nem nagy a baj és hogy minden jó ha a vége jó (kérdés hogy mikor ..újabb 1,5 hónap??) ... a bolti eladó megígérte megsürgeti a javítást .. ez bizony jó lenne ,szerettem azon a kütyün olvasgatni ezt a fórumot ,majd meglátjuk ...remélem

(#1070) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Nemrég kaptam egy elflashelt e1808_v75_jbl2-es modellt, ami tudomásom szerint megfelel a topic címét képző modellnek, csak egy az "eredeti", nem brandelt kiadás. (Star N8000).

Szeretném megtudni milyen típusú kamera vagy kamerák vannak benne. Akinek van ilyen teljesen üzemképes kamerákkal, az legyen olyan kedves leírni!

A következő módon lehet megtudni: kikapcs >> hangerő le nyomva tart >> a menüben ami bejön (factory mode) alul van egy "version" pont, abban megvannak a kamerák.

Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!

(#1071) turbulencia8 válasza Keeperv85 (#1070) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szia!
Én a hasonló S5+-on (Star N9770) megnéztem a verzió leírását, és semmilyen infót nem találtam a kameráról.

(#1072) Keeperv85 válasza turbulencia8 (#1071) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Köszönöm, közben nekiestem hőléggel és már meg mindkét kamera. :K

(#1073) igyjartam válasza igyjartam (#1069) üzenetére


igyjartam
csendes tag

megjött a héten a válasz és valóban csere lett a vége ,szó nélkül adtak csere utalványt ám, sajnos én már kissé kiábrándultam ebböl a kinai csodából ugyhogy némi ráfizetéssel egy xperia tabletre cseréltem, de le a kalappal a forgalmazók elött mert mintaszerü a kiszolgálás a boltjukban és tulajdonképpen a szervizesek is korrektek voltak. összegezve jó kis kütyü, ár-érték arányában is remek, csak a hardware kissé bizonytalan, de ilyen jó support-tal talán érdemes kisérletezni, mert végül vagy bejön vagy lecseréled amire akarod. mindenkinek üdv, élveztem ezt a kis fórumot!

(#1074) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem, kb mennyi ideig ül a szerviz a telón? Vissza vittem 2 hónapja, mert az érintő nem működött rendesen :(( .

(#1075) turbulencia8 válasza bazsee83 (#1074) üzenetére


turbulencia8
őstag

Engem két hét után hívtak az Arénából, hogy megcsinálták a rezgőmotort (garis javítás volt).

(#1076) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1063) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Feltöltöttem a keychars és a keylayout mappákat egy-egy .ZIP fájlban. Össze tudnád hasonlítani?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1077) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1076) üzenetére


turbulencia8
őstag

Igazság szerint fogalmam sincs, hogy mit nézzek rajtuk. Mindenesetre elég kitartóan foglalkozol a témával, más angol fórumon nem volt ilyenre precedens? Miért nem downgradeled az egészet 4.04-re? Szerintem nem veszítenél semmit, sőt még akkuidőt is nyernél.

(#1078) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1077) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Amíg a jelenlegit nem tudom lementeni, nem akarnám felülírni...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1079) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Rootolt teló kell hozzá és pl. Root Explorer, és be kell kapcsolni a "mount rw" írásjogot is.

(#1080) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1079) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Eleve root-olni akarnám, ezért van ez az egész balhé...

A különféle recovery-k vagy nem mentek fel, vagy fehér képernyőt okoztak a recovery menü helyén.

A service menü meg kínai...

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1081) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1080) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Root Many Droid nem működött?

(#1082) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1081) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Nem. Az első reboot után nem látja az ADB a készüléket, és így nem sikerülnek a további műveletek...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1083) Sickboy75


Sickboy75
tag

Szia All,

2 kerdesem lenne: sima phone5-re hogy egy gyári fóliát szerezzek az kb teljesen lehetetlen ? Azt sem tudom meg hogy honnan tudnek pl egy masik akksit vagy ilyesmi szerezni ha kellene.

Mas. A Viberen torteno telozas nagyon halk :(

Van mod hogy feljebb huzzam a hangerejet ? Maxon van a hangero es megis alig hallani valamit (minden mas normal telozas amugy tok jol megy ... Talan a Skype is ezt csinalja ... )

Ötlet?

Thx elore is a konstruktiv hozzaszolasokat.

Ha valaki tud egy szerviz vagy barmilyen support telo szamot AHOL FEL IS VESZIK (!!!) az is nagyon jo lenne.

Thx thx

Udv,

SB

(#1084) UsagiYojimbo válasza Sickboy75 (#1083) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Fóliát nekem eleve adtak egy tartalékot, egyelőre még az elsőt nyúzom...

Vibert, Skype-t nem használok mobilon, mert drága...

Ami a szerviz telefonját illeti, én háromszor hívtam őket és mindig felvették, igaz, 2 esetben volt pár perces várakozás.

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1085) Sickboy75 válasza UsagiYojimbo (#1084) üzenetére


Sickboy75
tag

Melyik fajta telod van pontosan hogy kaptal tartalek foliat ?

(#1086) UsagiYojimbo válasza Sickboy75 (#1085) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Phone Series 5+, azaz S508 (fekete)
e1908_v77_jbl1_9p017_6628_20130226_S508

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1087) Sickboy75


Sickboy75
tag

Ez a MyAudio szerviz ez egy akkora vicc, SOSEM lehet oket elerni. Most is hivom oket, erre beleszol egy hang hogy H - P 8 és 17 ora kozott állnak rendelkezesre és "Köszönjük hívását, viszontlátásra"

Ez milyen szervíz már ? Szeretnék egy tetves fóliát rá szerezni de nem tudok velük sehogyan sem beszélni :(

:(

Üdv,

SB

(#1088) turbulencia8 válasza Sickboy75 (#1087) üzenetére


turbulencia8
őstag

Hívd inkább az Arénát.

(#1089) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1082) üzenetére


turbulencia8
őstag

Milyen gépről próbáltad? Pl. 64-bites Windows 8-ról nem érdemes próbálkozni. Érdemes továbbá gyári reset is a rootolás előtt. ÉS persze a a legfrissebbet szedd le.

[ Szerkesztve ]

(#1090) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

Megkérnék valakit, hogy írja le nekem lépésről lépésre, hogy egy Phone Series 5pluszt firmwarejét 4.0.4.ről hogyan tudom biztonságosan "hülye biztosan" frissíteni a legfrissebb ( amire érdemes ) verzióra? Ha egyáltalán lehet...

Nagyon köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#1091) turbulencia8 válasza Julot (#1090) üzenetére


turbulencia8
őstag

Én eddig csak ezt találtam, pedig elvileg van ennél frissebb rom is. Utólag úgy döntöttem, hogy az 512 MB RAM miatt maradok inkább az ICS-nél.

(#1092) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1089) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

64 bites Win7... A v31-es van meg...

A gyári reset miben befolyásolja a dolgokat?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1093) UsagiYojimbo válasza Julot (#1090) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Nekem 2013-02-26-ai JB van, és amint le tudom majd menteni, szívesen átadom...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1094) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1092) üzenetére


turbulencia8
őstag

A 64 bitet ezek progik nem szeretik. Próbáld meg egy 32-es gépről.

(#1095) Julot válasza UsagiYojimbo (#1093) üzenetére


Julot
aktív tag

Nagyon kedves vagy, nagyon jó lenne. De ha le tudnád írni hogyan rakjam fel, az még nagy segítség lenne!...

Köszönöm!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#1096) Sickboy75 válasza turbulencia8 (#1088) üzenetére


Sickboy75
tag

Sajnos hívtam már őket is, ők mondjuk pöccre felvették de sajnos nem tartanak semmi ilyesmit :(

(#1097) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1094) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Mivel az egész egy .BAT fájlból fut, nyilván egy WOW32 sessionben van, azaz nem 64 biten, hanem 32 biten megy.
Ettől függetlenül otthon, a 32 bitesen se műxik...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1098) UsagiYojimbo válasza Julot (#1095) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

A turbulencia8 által írt osztrák oldal részletesen leírja a műveleteket, csak sajnos németül.

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1099) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1097) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem buherált a firmware? Egy factory reset-et csináltál recovery módban? Debug mód be van kapcsolva? Amúgy Zap oldalán vannak driverek Win7-hez.

(#1100) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1099) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Így kaptam a MyAudiótól, én buheráltam csak: próbáltam CWM recovery-t rátenni, de csak fehér képernyő lett, és mint mondtam, feb.26-ai a FW, szemben az osztrák oldalon lévő legfrissebb jan.29-eivel...
Factory resettel nem próbálkoztam, ahhoz előbb egy mentést akarnék csinálni a teljes NAND-ról...

A driverek jól működnek, legalábbis a flash toollal tudok letölteni, és az ADB is látja. Az első rebootig megy tökéletesen a folyamat, majd a reboot után újra meglátja a telefont, és indul tovább, de itt már nem működnek a parancsok.
Valahol olvastam, hogy a rebbotoknál is nyomva kell tartani a hangerő fel v. le gombot, de ez se jött be...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.