Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) LAStar


LAStar
tag

Sziasztok!

Én a Plus fantázianevű készülékkel rendelkezem, amelynek már kétmagos a procija. Azt szeretném kérdezni, találkoztatok-e már olyan problémával, hogy a Wifi-t eldobálja a telefon? Sajnos, nálam elég hektikus teljesítményt nyújt e téren.
Hasonló a problémám a navigációval is, amely ugyan gyorsan talál jelet, de pontatlan, és gyakran elveszíti a fonalat.

Köszönöm a választ!

(#1102) turbulencia8 válasza UsagiYojimbo (#1100) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem írj privátban Pufika1984-nek. Ugyan már szerintem eladta a S5+-ját, viszont korábban ő több romot kipróbált.

(#1103) turbulencia8 válasza LAStar (#1101) üzenetére


turbulencia8
őstag

Gyári reset kellene neked is, lehetőleg recovery módban: wipe all + reset all..

(#1104) UsagiYojimbo válasza turbulencia8 (#1102) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

A pluszos topikban írtam már neki, odáig jutottunk el, hogy nem jó a CWM recovery, mert fehér képernyőt produkál.
Feltöltött valami letöltőoldalra egy fájlt, ami elvileg egy full rom, de mivel nagyobb, mint 200MB, csak a fizetős tagok tudják letölteni.
Megadtam neki is az FTP szerveremet, de oda nem töltött fel semmit... Azóta meg nem is járt errefelé...

Tulajdonképp egy olyan CWM kellene nekem, ami jó erre a konfigra. Sajnos eddig csak a 4,8-4,9MB-os verziókat láttam, ezek mindig fehér képernyőt okoztak...

Hétvégén megpróbálom a Flash toollal lementeni a teljes NAND memóriát.

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1105) jared12


jared12
csendes tag

sziasztok nem rég tettem tönkre a myaudio 5+ telómat mert rootolásal valami gond volt semmi probléma nincs mert ki cserélik de amíg nem kapom meg addig szeretnék érdeklődni hogy milyen root működne hozzá 4.1 androidra mert elég sokat ki próbáltam de kb semmi sem történt azt találtam valamit a netten program neve smart phone flash tool és az kb oda vágta a telómat de rendesen :P
és az ért kérdezlek titeket háta nektek is valami hassóló gondotok volt rootolásal ami nem ment és ha esetleg tudok valamit adni ami tényleg működne azt nagyon meg köszönném :C :C

(#1106) UsagiYojimbo válasza UsagiYojimbo (#1104) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Ma lementettem a teljes NAND memóriát egy fájlba, és utána megpróbáltam azt a jan.29-ei N9770 1909-es romot...
Na, azóta tégla... :W Még a preloader se műxik, ha bedugom az USB-t, pittyen a win7, mintha új eszközt találna, de nem látszik új eszköz az eszközkezelőben... Aztán úgy 2-3 mp múlva kezdődik elölről...

Az MTK Droid Tools se látja...

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1107) cure007


cure007
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egyet 50 ezerért!
nagyon tetszik, csak nem tudom visszakapcsolni sokszor a kijelzőt.
be van kapcsolva de ha hívásom van csöng de sötét a kijelző.
tud erre valaki valami megoldást??????
Előre is köszi!!!!

(#1108) UsagiYojimbo válasza cure007 (#1107) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Proxy szenzor kalibrációt próbáltad már?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1109) LAStar válasza turbulencia8 (#1103) üzenetére


LAStar
tag

Köszönöm a javaslatot. A lokalizációs szolgáltatások rendben működnek, egyszerű gyári állapot visszaállítása elegendőnek bizonyult, azonban ez a folyamat előidézett egy újabb problémát: az eddig is életéért és jelért küzdő ócska wifi authentication error-ra hivatkozva gyakorlatilag nem működik. Ellenőriztem a szervizmenüben, és érthetetlen módon, egy egyszerű gyári állapot visszaállításával törlődött az országbeállítás is...

Ez azt is igazolja, hogy a szerviz minden bizonnyal root-tal és ideiglenes országbeállítással igyekezett életet lehelni a wifi-be, amely beállítás a gyári visszaállításkor törlődött... Nem is hiszem el, hogy adhatnak ki a kezükből ilyen fapados megoldást.

Próbálkoztam a root-tal, de egyetlen módszerrel sem tudtam ilyen jogosultságra szert tenni, pedig az ideiglenes beállításra így lenne orvosság...

Nem maradt más, mint a szerviz, amelytől azért kicsit fázom, az itt leírtak alapján. Meglátjuk, mire jutok.

(#1110) #43783936


#43783936
törölt tag

Üdv mindenkinek! :R
Én most cseréltem pár órája el az OT995-öm egy ilyen telóra.
Hirtelen elhatározás volt.
Most hogy végigbogarásztam a fórumot, egy picit elbizonytalanodtam.....

(#1111) pufika1984 válasza UsagiYojimbo (#1047) üzenetére


pufika1984
tag

fent van a rom. mien recoveryt szeretnél? root kell? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1112) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1111) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Root kellene, mindenképp, ép ezzel szenvedtem idáig...
Recoveryhez nem igazán értek, gondolom egy működő CWM kellene...

Milyen rom van most rajta?
Az ICS alatt állítólag műxik a headset gomb, ami nekem nagyon jó lenne. JB alatt ez nem ment. Tudnál olyat rátenni, ami alatt megy? Csak nem tudom, hogy a trial by error az egyetlen mód-e ennek a kiderítésére...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1113) pufika1984 válasza UsagiYojimbo (#1112) üzenetére


pufika1984
tag

2012/12/19 es rom van rajta. 4.04 alatt müködött. De van egy régebi rom amit már módositottunk. Azt használja öcsémis. Mert ezzel a rommal nem volt megelégedve. Két fajta 4.1es gyári rom van rá csak. Azonfelül meg a módositott romok. :))

(#1114) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1113) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Végül is mindegy, csak működjön... :DDD
JB alatt volt egy olyan USB opció, hogy CD-ROM. Ennek a tartalmát lehet változtatni? Vagy akár teljesen kihagyni?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1115) pufika1984 válasza UsagiYojimbo (#1114) üzenetére


pufika1984
tag

Azért nem érdemes belenyúlni szerinten a romba. Meg nem kis művelet. Akkor felrakom a cwm recoveryt. A root már megvan. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1116) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1115) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Ok, köszönöm!

A CD-ROM kihagyására azért gondoltam, mert az is a NAND-ból foglal helyet...

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1117) pufika1984 válasza UsagiYojimbo (#1116) üzenetére


pufika1984
tag

Ment a teló. Feladtam ma! :))

(#1118) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1117) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Köszi! :R Épp akartam írni, hogy majd jelezd, ha útnak indítottad...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1119) turbulencia8 válasza LAStar (#1109) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem lett semmi baja a wifi-nek gyári reset alkalmával, ez fura. A szerviz miatt ne aggódj túlzottan, ez csak szoftveres gubanc.

(#1120) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1117) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Tegnap megjött, és már vissza is költöztem rá. :R De mintha ICS-t mondtál volna, én meg 4.1.1-t látok...
(Szerk: jah nem, csak félreolvastam...)

Nem baj, bár a headset gomb nem működik... Mármint nem hívás közben, hanem azon kívül. Erre nem tudsz valami okosságot?

[ Szerkesztve ]

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1121) Airsoft Team


Airsoft Team
csendes tag

Csak az a baj hogy mindig lemásolnak egy másik márkáju telefon kinézetét. Itt is Pl:.Samsung Galaxy S Tab 5.1

A pénz nem boldogít, csak néha;)

(#1122) LAStar


LAStar
tag

Nos, a wifi és lokalizációs gondoknak szerviz lett a vége, és mire az üzletbe értem, a második kártyafoglalat is elszállt... Kb. 3 hét múlva láthatom újra a készülékemet, a szervizzel kapcsolatos tapasztalataimról majd beszámolok.
Elég érdekes stílusban közelítették meg a problémámat az Arénában, alapból feltételezve, hogy személyes mókerolásom eredményeképpen keletkezett "kár". Még mielőtt elszállt volna a maradék hajam, szerencséjére kapcsolt a kedves munkatárs, és végülis készségesen jegyzőkönyvezte panaszaimat...

Meglátjuk, mi sül ki ebből.

(#1123) UsagiYojimbo válasza Airsoft Team (#1121) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Nem is tudom melyik almás cég akarta a "lekerekített téglatest" formát szabadalmaztatni... :W

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1124) pufika1984 válasza LAStar (#1122) üzenetére


pufika1984
tag

Sokszor szoftveres a probléma. Amit 2-3 nap alatt megoldható lenne a szevizzel. Csak mivel nem nagyon értenek hozzá ezáltan nem ien egyszerű. Nevetséges a 3hét :DD

(#1125) pufika1984 válasza UsagiYojimbo (#1120) üzenetére


pufika1984
tag

Erre a hadveresre nincs ics.

(#1126) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1125) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

A Play mindenáron frissíteni akarta a SuperSU-t, de nem jött össze neki. Aztán a programon belül láttam a frissítési opciót, és elindítottam, sikeresen lefutott, rebootolt, stb, és azóta a Play is megnyugodott...

Más:
Nem tudod a headset gomb driveremennyiben változott az ICS óta? Mert a JB alatt nem akar működni, csak ha hívás (kimenő v bejövő) van...
Próbáltam nézegetni a konfigfájlokat, de semmit nem találtam, ami erre utalna...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1127) ShangAlRahim válasza pufika1984 (#1125) üzenetére


ShangAlRahim
csendes tag

Mert a 4.0.4 szerinted nem ICS?

Lendkerekes Csatamalac

(#1128) UsagiYojimbo válasza ShangAlRahim (#1127) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Ha elolvastad volna, amire ezt írták, akkor láthattad volna, hogy az én telefonomra írta ezt, amire tényleg nincs 4.0.4, csak 4.1.1... Amúgy becsapós, mert többféle hardver is fut egyazon típusszám (S508) alatt.

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1129) LAStar válasza pufika1984 (#1124) üzenetére


LAStar
tag

Sziasztok!

Ismét a kezemben tartom a készülékemet, pontosabban egy új készüléket: 1 hónapott töltött a telefonom a sufni szervizben, de végül a készülékcsere mellett döntöttek...

Szerencsére az új készülék esetében eddig nem jelentkeztek a korábbi problémák (hektikusan működő wifi, lokalizációs problémák, 2 SIM elszáll), minden esetre kínai származása miatt hard resettel nem próbálkozom a továbbiakban...

Noha a szervizt egyszer sem értem el telefonon, a MyAudio Arénában igen készségesek voltak, és ha kértem, 10 percen belül informáltak, hol tart a folyamat, ill. a szalonban, a csere átvételekor is meggyőző volt a stílusuk - legalább ez, ha már előzőleg rossz szájízzel távoztam.

Vettem hozzá egy fülest is, a fehér Snow nevűt, amely alig párezer forint, és iszonyatosan jól szól - persze csak annak ajánlott, akit nem zavar a klasszikus kialakítás.

Btw javallom mindenkinek, aki zseléscukorkás androiddal kapja telefonját, a Nova Launchert, mert sokkal gördülékenyebb működést produkál, mint a gyári, amelynek az 512 RAM valszeg kevés...

Meglátjuk, mi sül ki a telefonból, de minden esetre nem jó érzés, ha a frissen vásárolt termék azonnal a szervizben köt ki, de ez más gyártónál is biztosan előfordul - nálam az első alkalom volt.

Üdv,
LA

(#1130) üszök


üszök
őstag

Üdv Uraim.
milyen néven keressek ehhez a telefonhoz tokot Ebayon?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1131) turbulencia8 válasza üszök (#1130) üzenetére


turbulencia8
őstag

Pl.: Star N9770 Case:
http://www.aliexpress.com/popular/star-n9770-case.html

(#1132) üszök válasza turbulencia8 (#1131) üzenetére


üszök
őstag

Köszi. :R

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1133) horzi válasza turbulencia8 (#1131) üzenetére


horzi
csendes tag

És kijelző védőfóliát hol találok hozzá?
Egyébként a tok amit linkeltél nem igazán fog passzolni mert a kamera mellett van eredetileg a vaku a tokon meg alatta van a kivágás.

(#1134) turbulencia8 válasza horzi (#1133) üzenetére


turbulencia8
őstag

Többféle van ebből is. Keress még rá a Star N8000-re is. (vagy N8000+). Van olyan case csomag, ami screen protectort is tartalmaz, kb. 9 dollár.

(#1135) horzi válasza turbulencia8 (#1134) üzenetére


horzi
csendes tag

Köszi szépen a gyors infót! :R

(#1136) UsagiYojimbo válasza pufika1984 (#1125) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Megint előjött a frissítési/telepítési giba, ezúttal a Google saját progijait nem hajlandó telepíteni...
Azt mondja, az alkalmazás nem telepíthető az alapértelmezett helyre.
Átállítottam a belső memóriára, majd vissza az SD-kártyára, de egyik se tetszik neki.

Valami ötlet?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1137) gabcsus1993


gabcsus1993
csendes tag

üdv! valaki esetleg nem tudna phone5+ ra cyanogen modot ? vagy beats audio támogatásos rendszert vagy lejátszó progit ? előre is köszi midnenkinek

(#1138) UsagiYojimbo válasza gabcsus1993 (#1137) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Mi az a "beats audio támogatásos rendszer"?

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1139) konigjanos válasza UsagiYojimbo (#1136) üzenetére


konigjanos
senior tag

Ugyan ez volt a gondom, most sikerült megoldani_:
menü-> tárhely-> de itt nem elég átállítani az alapértelmezett írás-lemezt, hanem rá kell kattintani a preferált telepítési helyre, és ott is át kell állítani. és már jó is!

(#1140) UsagiYojimbo válasza konigjanos (#1139) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

És tényleg.... :R :W

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

(#1141) gabcsus1993 válasza UsagiYojimbo (#1138) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

UsagiYojimbo anno még mikor a galaxy minim volt arra volt egy olyan cm mod amiben a lejátszó támogatta a beats audiot...elmagyarázni nemtudom neked a lényeg h a hangzása olyan volt még egy egyszerü fülessel is h magamalátojtam....és mivel én hangzásban nem tudom elviselni ha valami gagyin szól már pedig egy studio fejhallgatóval ez a telefon sajnos borzasztó hangot produkál legalábbis az én füleimnek..megszoktam a jót..kb a lényege az mint a htc telefonoknál a beats támogatás csak az hardveresen és szoftveresen is támogatja de olyan rendszert adtak ki a minire ami szoftveresen kb ugyanaz és összevetettem a telefon hangját(mini) egy digitális kimenetű komoly sony lejátszóval és nem sok különbség volt hangzásilag (midnez erősitőre kötve)....de ezt a telefont(májaudio) rádugom az erősítőre és szörnyethalok annyira szarul szol..probáltam már rengeteg fajta programmal eddig a power amp volt ami úgy mond tűrhető volt de az is kaki...(nem a próba verzió) egy szóval ha valakinek lenne valami 5lete azt megköszönném :D :D

(#1142) retroid


retroid
senior tag

HELP!

Az unokahugom atalitotta a feloldo kodot es most nem tudom feloldani

mit tudok csinalni hogy fel tudjam oldanni?

Nem tudom igy visszaalitani mert a lezart kepernyobol nem enged vissza a menube

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1143) turbulencia8 válasza retroid (#1142) üzenetére


turbulencia8
őstag

Recovery menüből gyári reset, máshogy nem fog menni.

(#1144) retroid válasza turbulencia8 (#1143) üzenetére


retroid
senior tag

Ird le legyszi hogy jutok el oda please

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1145) turbulencia8 válasza retroid (#1144) üzenetére


turbulencia8
őstag

Bekapcsoláskor a powergomb mellett nyomva tartod a hangerő le vagy fel gombot is.

[ Szerkesztve ]

(#1146) turbulencia8 válasza turbulencia8 (#1145) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha nem megy, akkor valamelyik program letiltotta, nálam pl. a Kaspersky Mobil Security szimplán inaktiválta.

(#1147) pufika1984 válasza turbulencia8 (#1146) üzenetére


pufika1984
tag

+hangerő gomb meg bekapcs. Factory reset. Ha ez sem segit ujra kell flashelni a romot :DD

(#1148) Arlash


Arlash
csendes tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy valakinek közületek nincsen meg az eredeti romja a 5+ nak mert múltkor rátettem egy másik szoftvert és azóta nincsen kamera app ha meg egy playes camera appot akarok használni akkor meg kiírja hogy nem lehet csatlakozni a kamerához rootolni meg nem tudom próbálkoztam mindennel de semmi sem jött össze root szempontjából. Előre is köszönöm a válaszokat.

(#1149) gabcsus1993 válasza Arlash (#1148) üzenetére


gabcsus1993
csendes tag

nem feltétlen kell neked az eredeti rom kell neked egy ilyen progi --->SP_MDT_src_v3.1220.00_A2012.05.29_customer pl és ezzel át tudod állitani az első a hátsó kamerát és a kijelzőt. szimplán megnyitod benne a rom-ot és választasz egy betüszám sort amilyen lehetőségek vannak és amelyikkel jó azzal használod de ez csak flashelés után derül ki mikor a rom már a telodon van ha egyikkel sem jó akkor a rom nem támogatja a telodnak a hardverét mert ezt a nagyonfasza kis készüléket nagyon okosan kismillio egy féle hardverekkel adták ki...ekkor jöhet szóba egy eredeti rom de az sem biztos h jó lesz a tiedhez. amúgy anno nekem is ez volt a problémám és ezzel a programmal sikerült megoldani. egy kép róla http://gamed.servebeer.com/attachments/download/7/flash-with-mdt-rx-version-4.png

(#1150) UsagiYojimbo válasza wlantal (#1012) üzenetére


UsagiYojimbo
tag

Most nekem is hasonló gibajelenség jött elő (5+):
A kijelző felső fele, a tálca alatt nem érzékeli az érintéseket...
Szerintem szerviz lesz belőle, csak előbb le kéne menteni a dolgokat róla...

"A róka néma volt, a holló meg süket. Kérem elnézésüket!" (Rímhányó - A róka és a holló, 5. variáció)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.