Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) #56573440 válasza netpeti98 (#6198) üzenetére


#56573440
törölt tag

bővebben ;)

szkájvóker: tört szerver, 60 stack fából botot gyártanál, és én vagyok a fiad? nah hagyd a nagyokat játszani ;]

[ Szerkesztve ]

(#6203) Superhun válasza #56573440 (#6193) üzenetére


Superhun
addikt

Ha ezt tesszük fel szeróra, akkor jössz te is ugye? :P

(#6204) #56573440 válasza Superhun (#6203) üzenetére


#56573440
törölt tag

nanáhogy :K bár szerintem az elején az új ftb mappet fogom pörgetni, abban lesz egy ssp és egy smp kör is, legutóbb az insanity megvolt 30 óra alatt kényelmesen. ha azt lepörgettem akkor jövök én is játszani ;]

(#6205) Cucuska2 válasza #56573440 (#6204) üzenetére


Cucuska2
őstag

:D foresztri jippikájé!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6207) #56573440 válasza Cucuska2 (#6205) üzenetére


#56573440
törölt tag

kérdés hogy mennyire lesz kompatibilis a tekittel. ha van egy kis eszük a blcok idket ugyanúgy állítják, és akkor a nem feltétlenül kell a mappot újrakezdeni... bár ugye forestrynek ott vannak a kaptárak amiket az elején generál le, meg asszem az apetite is oda tartozik mint ásvány, extra biomesxl se kerülne akkor be, és még nem tudni hogy ee3 hoz jön e valami új ásvány vagy hasonló. jah meg mffs-hez tuti lesz új "üzemanyag" amit szintén bányászni kell majd

[ Szerkesztve ]

(#6208) Cucuska2 válasza #56573440 (#6207) üzenetére


Cucuska2
őstag

A fene egyen meg téged, átszerkesztetted a hszed. :P Amúgy mindenképp új mapot kezdek, nagyon kíváncsi vagyok rá.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6210) Gomez válasza #56573440 (#6207) üzenetére


Gomez
aktív tag

Ezen én is gondolkodtam már.

Szerinted pályaszerkesztővel át lehetne tenni a házainkat egy az egyben egy új map-ra? Elég sok melónk van már benne, de tényleg jó lenne megpróbálkozni ezzel az FTB-vel, már csak az 1.4.2 miatt is.

Föccer, MC vagy Anti: A következő havi szerver díjat bevállalom, csak írjatok egy privátot, hogy hova, mikor és mennyit kell fizetni.

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#6211) #56573440 válasza Gomez (#6210) üzenetére


#56573440
törölt tag

passz. elvben működhet úgy, hogy a jelenlegi "világ" megmarad ahogy van, csak az új ásványokat nem fogod ott elérni... de mivel van mystcraft és tudsz új mapot csinálni magadnak pl bányászásra, ezért nem biztos hogy akkora érvágás. ha kijön majd kiderül a kompatibilitás. ha gyárilag nem is az, azért nem annyira bonyolult a block id váltás, csak macera ha sok helyen tér el :B

(#6212) dexter7891 válasza #56573440 (#6211) üzenetére


dexter7891
csendes tag

Elvileg Slowpoke mondott egy streamben olyat, hogy kitaláltak valamit Tekkit szerverek konvertálására.
Hogy abból mi lett nem tudom.

(#6213) #56573440 válasza dexter7891 (#6212) üzenetére


#56573440
törölt tag

dw videóban volt hogy simán megoldották az ilyen ásvány meg biome generálás problémát menet közben ha betettek egy modot amihez kellett volna, de ott fejlesztők játszanak 99%-ban tehát nem okoz gondot semmi. viszont ha tényleg oda akarnak pakolni, akkor erre szerintem rágyúrtak. nemsokára kiderül :K én meg január végéig nem tudok majd vele játszani... :W

[ Szerkesztve ]

(#6214) netpeti98


netpeti98
addikt

És ha úgy oldanánk meg hogy pl mindenki csinálna egy leltárt a fontosabb dolgokról és az új mapon az admin visszaaddolná őket? Szerintem elég pár stacket a kibányászott nyersanagyokból+a gépeket átvinni. Mert például a solar panelek nagyon sokba kerültek.

Üdv netpeit98

(#6215) Superhun válasza Gomez (#6210) üzenetére


Superhun
addikt

WorldEdittel mapek között is lehet játszani, csak az block ID-kre kell figyelni, mert elszállhat sok tekkites block a másik mapen.

(#6218) Gomez válasza netpeti98 (#6214) üzenetére


Gomez
aktív tag

Végső esetben legalább ennyi tényleg jó lenne, de egyelőre nagyon bízom ebben a konvertálós vagy pályaszerkesztős/másolásos dologban, mert a szerkezetek megépítése is nagyon sok időt vett igénybe, nem csak a craftolás. (Nekem csak block breakerből van kb. 4 stacknyi letéve, de nyugi, nem egyszerre működnek ;] .)

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#6219) klambi


klambi
addikt

ilyen spawner-t hogy tudok csinálni, vagy valahogy létrehozni, elvinni max ami a pályán generálódik, mert a silktouch-os csákánnyal nem ment...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#6220) Superhun válasza klambi (#6219) üzenetére


Superhun
addikt

Nem tudsz csinálni és nem tudod elvinni sem.

[ Szerkesztve ]

(#6221) #56573440 válasza klambi (#6219) üzenetére


#56573440
törölt tag

se tekkiten se vanillán nem tudsz csinálni. van hozzá mod ssp-ben simán megoldható.

ha van tekkit, akkor van iszonyat körülményes és vérlázítóan macerás megoldás, ugyanis a frame-ek hozzá tudnak tapadni, és mozgathatod, de az elég lassú tud lenni és ha messzebb viszed az azért kellemetlen:)

a másik megoldás a portal gun nevű mod amivel nem szépen fel tudod emelni és elviszed ahova szeretnéd :DDD

(#6222) jonnyjoker01 válasza #56573440 (#6199) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Amm ehhez a modpackhoz lehet majd még pakolászni szimpla modokat? Amúgy én is már tök rég óta várok rá! Csak így tovább ftb launch visszaszámláló!

Joni

Üdv. Johnny

(#6224) #56573440 válasza jonnyjoker01 (#6222) üzenetére


#56573440
törölt tag

passz. mivel én sem láttam a struktúráját nem tudom. launcherrel fog ez is menni, de ez még nem zár ki semmit. mi hiányzik belőle neked?

(#6226) föccer


föccer
nagyúr

Mi van ma gyerekek? Front van? Rég kellett ennyi hsz-t törölni a topikból :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6227) athos79


athos79
tag

Na, este 7-kor átállás? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

It's not a bug - it's a feature!

(#6228) jonnyjoker01 válasza #56573440 (#6224) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sokminden. Pam's combined mod, backpack, építmény modok (ruins, instant massive structures, battle towers), better sprinting, extrabiomesxl, more food, useful food, useful cobble majd ha felfrissítik. Egyenlőre ennyi jut eszembe, de valahova már felírtam őket. :)

Üdv. Johnny

(#6229) Cucuska2 válasza #56573440 (#6224) üzenetére


Cucuska2
őstag

Idézek a béta changelogból: Allow placing of jar mods inside of 'instMods' folder. (i.e. Optifine).

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6230) escape válasza athos79 (#6227) üzenetére


escape
aktív tag

Mehet :DD

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#6231) #56573440 válasza Cucuska2 (#6229) üzenetére


#56573440
törölt tag

azt tudom. kérdés hogy hogyan oldja meg az id ütközéseket, azt is a launcher csinálja esetleg, meg mondjuk ugye milyen forge verzióval fog menni, és azzal még mi lesz kompatibilis. egyenként összepakolva is szívtam már olyanokért, mert egyes kisebb modok az újabb forge alatt vagy nem is mentek, vagy bugosak voltak. szerintem is bővíthető lesz egyébként pár apró kivétellel talán.

jonny: extrabiomesxl eleve benne lesz.a többit majd meglátjuk még ma este :DDD

(#6232) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tényleg, még annyit, hogy ha blackscreent kapok az instant massive structures modtól, akkor valszeg azért nem müxik,mert nem forge kompatibilis? Baróó lenne ha menne

Üdv. Johnny

(#6233) #56573440 válasza jonnyjoker01 (#6232) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem ismeretem ,de ahogy most megnéztem, egy kicsit op a történet, 9 blokkért iszonyat épületeket húz fel :DDD

egyébként vélhetően jah, de szinte egészen biztos hogy nem. ez installeres, egy .jar-t kell futtatni, ami gondolom bepakolja a megfelelő dolgokat a minecraft.jar-ba. hogy mit és milyen sorrendben az jó kérdés. valamivel nem kompatibilis, tehát én mindenképp egy natúr .jar-al próbálnám ki elsőre. azért az installer után én mindenképp megnézném pl hogy a .jar-ban meta inf hogy áll, ha benne van az okozza a halált. ha nincs, akkor lehet piszkál olyan file-okat amiket a forge is. ezesetben meg lehet próbálni ezt feltenni elsőre, és utána dobni a forge-ot, akkor nem hal ki az utóbbi, viszont lehet hogy nem indul el az ims. én legalábbis erre indulnék el.

és már csak 9 perc... :DDD

(#6234) Cucuska2 válasza #56573440 (#6233) üzenetére


Cucuska2
őstag

Még ~50 perc, és kézhez is kapjuk. Már a bétában borzasztóan bonyolultnak tűnik az IC2, a plutónium, tórium, bi- és quad cellákkal, hélium hűtőcellákkal. Bőség zavara áll fenn. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6235) #56573440 válasza Cucuska2 (#6234) üzenetére


#56573440
törölt tag

az atomreaktorok nagyon durvák lettek. de alapvetően ez szerintem így van rendjén. eddig elég könnyen és olcsón lehetett nagyon komoly eu-t generálni. bár ezek után is maradok szerintem a láva generátoroknál, olcsó, tank cart-al lehet etetni netherből autómatikusan ahogy teszteltem, minden másra ott a hv solar :D

[ Szerkesztve ]

(#6236) #56573440


#56573440
törölt tag

zseniális. a launcher csak egy telepítő. onnantól teljesen működik minden ahogy eddig, lehet hozzá más modokat pakolni...

(#6237) #56573440


#56573440
törölt tag

aki kimaradt a streamből pár infó

jelenleg nincs pár kulcsmod a rendszerben, mert nem lettek kész. fájó de talán számomra leginkább kulcs modok az ftb-hez mint redpower és equivalent exchange 3... így alapvetően játszhatatlan a klasszikus ftb map

jelenleg nincs szerver pakk hozzá.... meg fogják oldani, de egyelőre ssp lesz

a modok listája testre szabható lesz, saját menüből lehet tiltani esetleg amit nem kell.

ennyi egyelőre. tesztelni lehet, de még nem teljes értékű.

[ Szerkesztve ]

(#6238) athos79


athos79
tag

Sziasztok

Csináltam egy FTB teszt szervert, akit érdekel az írjon egy privátot. :)

A fő cél, hogy eldöntsük átállunk-e a tekkites szerveren FTB-re, ezért főleg azok számára indítottam, akik játszanak a tekkiten is.

A szerver kb. 1 hétig fog üzemelni, ezért:
- whitelist nincs,
- NEI-ben mindenkinek hozzáférése van mindenhez (Cheat mode),
- bármit lehet csinálni :DDD ;] ,

Nekem így elsőre elég vegyes érzéseim vannak ezzel a packkal kapcsolatban...

It's not a bug - it's a feature!

(#6239) #56573440 válasza athos79 (#6238) üzenetére


#56573440
törölt tag

alapvetően szerintem nem kéne elhamarkodni a váltást. amíg nincs benne az rp2 addig szigorúan az én véleményem szerint nincs sok értelme.

ezen túl neked mi a negatívum? pár szabályt pl egész biztos fel kell állítani szerveren pl mystcraft miatt, és a notebookot mindenképp érdemes "becsalni" creative-ból, hogy ne kelljen 30-40 instabil világgal terhelni a vasat hogy meglegyen minden jel.

[ Szerkesztve ]

(#6240) netpeti98 válasza athos79 (#6238) üzenetére


netpeti98
addikt

Én is kifogom próbálni, viszont szerintem addig ne váltsunk amíg nincs RP.

Üdv netpeti98

(#6241) athos79


athos79
tag

A fával nem lesz gond! :DDD

It's not a bug - it's a feature!

(#6242) escape válasza athos79 (#6241) üzenetére


escape
aktív tag

Nem igazán találom a letöltési linket :( Valaki megdobhatna vele.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#6243) netpeti98 válasza escape (#6242) üzenetére


netpeti98
addikt

Lap alján:[link]

Üdv netpeti98

(#6244) netpeti98


netpeti98
addikt

Aki fentvan megdobna újra az ip-vel?

Üdv netpeti98

(#6245) föccer válasza netpeti98 (#6244) üzenetére


föccer
nagyúr

Elküldöm privátban 1 perc.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6246) escape válasza netpeti98 (#6243) üzenetére


escape
aktív tag

Nekem ezen az oldalon csak a stream jön be, és nem tudok lapozni lefele, így nem látom a lap alját sem.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#6247) Balazsrbr


Balazsrbr
csendes tag

Mi az ip?

(#6248) Superhun válasza Balazsrbr (#6247) üzenetére


Superhun
addikt

PÜ-ben küldöm.

[ Szerkesztve ]

(#6249) Superhun válasza escape (#6246) üzenetére


Superhun
addikt

jar vagy exe

(#6250) escape válasza Superhun (#6249) üzenetére


escape
aktív tag

Köszönöm.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.